forum

Jak zachować spokój? ;-;

posted
Total Posts
17
Topic Starter
EnsignTrojan
Cześć :)
W osu sobie już gram od jakiegoś czasu i póki co gram łatwiejsze i średnie insane i mój problem polega na tym że kiedy mapa jest za szybka to panikuję i chybiam wszystko, a kiedy już normalnie gram i mam combo powiedzmy 400 czy 600 to znowu strasznie spinam się żeby nie chybić już do końca nic w wyniku czego nie da się grać i chybiam >.< i nagle kiedy chybię wszystko już jest ok i gram dalej :D
Do tego wyrobiłem w sobie nawyk którego nie lubię, a mianowicie kiedy chybię kombo to od razu odruchowo restartuję mapę przez co rzadko kiedykolwiek jakąś skończę.
Macie może jakieś pomysły jak się z tym ogarnąć? :)
CuteCurry
Polecam wywar z melisy przed każdą mapą.
Advantan
Usuń grę. Zachowasz spokój.
CuteCurry
Możesz jeszcze nie wchodzić na #polish, wtedy na pewno uda Ci się oszczędzić kapkę nerwów.
matimati
Co do tego ciągłego restartowania, wyjmij klawisz esc i wychodź klikiem na scroll, mi pomogło ;)
zzqWilliam
Możesz obłożyć się lodem, od razu ochłoniesz.
Fenek Alfa

spi wrote:

Możesz jeszcze nie wchodzić na #polish, wtedy na pewno uda Ci się oszczędzić kapkę nerwów.
Nerwy? Ja mam z połowy tekstów bekę.
CuteCurry
Różni ludzie różnie reagują.
DeletedUser_613592
ja medytuje
DarkStoorM

EnsignTrojan wrote:

panikuję i chybiam wszystko
W takim razie:

fartownik wrote:

Zajaraj sobie.

A tak serio to nie koncentruj się tak na grze. Stres pojawia się, gdy zbytnio przejmujesz się tym co możesz za chwilę zrobić. Wyobrażasz sobie jaki to zajebisty record zaraz odjebiesz i tym samym dekoncentrujesz się i myślisz: "co będzie jak zaraz spierdolę?". Otóż nic, spierdolisz. Jeśli coś stanie się dla Ciebie osiągalne i będzie codziennością to nie będziesz się tym stresował, dlatego musisz po prostu "nie dbać" o to co robisz w danej chwili, tak jakbyś nie miał nic do stracenia.
XHL
Ja też mam takie dziwne myśli jak dochodzę do końca dłuższej mapy i się zastanawiam "Ile dostanę pp jak teraz padnę ? " , " Ile dostanę pp jak jeszcze kliknę kilka kółek ? " itd. Najczęściej pod koniec danej mapy jest jeszcze stream, to ja spanikowany a raczej podjarany że zdobędę dużo pp klikam ten stream na pałe i często jest gleba. Najgorzej w mapach AR 9 bo ani to szybkie ani to wolne i musisz mieć dobry timing jak chcesz mieć niezłe acc. Ale cóż taka psychika XD

Co może pomóc ? Trudno powiedzieć, ja zawsze mówię sobie "spokojnie, to jeszcze nie koniec" i klikam dalej jeszcze bardziej wczuwając się w rytm mapy.
SobekGaming_old
Gry polegają na tym aby się odprężyć, odpocząć ;-; Więc nie wiem czemu się denerwujesz, jak spalisz to nic się przecież nie stanie. Myśl optymistycznie ^^
E k o
Oblej się zimną wodą i otwórz okno w pokoju. ^^
AmaiHachimitsu

SobekGaming wrote:

Gry polegają na tym aby się odprężyć, odpocząć ;-; Więc nie wiem czemu się denerwujesz, jak spalisz to nic się przecież nie stanie. Myśl optymistycznie ^^

Powiem to chłopakom na OWC, z pewnością wezmą do serca.


#topic

Musisz nauczyć się grać ze stresem, nic więcej. Im więcej wymagających score'ów zrobisz tym lepiej.

Jak to ktoś kiedyś powiedział, trzeba strach zamienić w siłę
zzqWilliam
I tak w ogóle to po dwóch tygodniach pisać odpowiedź na temat, o którym autor już pewnie zapomniał :v
Tojfel11

Sznek wrote:

Co do tego ciągłego restartowania, wyjmij klawisz esc i wychodź klikiem na scroll, mi pomogło ;)

fartownik wrote:

Zajaraj sobie.

A tak serio to nie koncentruj się tak na grze. Stres pojawia się, gdy zbytnio przejmujesz się tym co możesz za chwilę zrobić. Wyobrażasz sobie jaki to zajebisty record zaraz odjebiesz i tym samym dekoncentrujesz się i myślisz: "co będzie jak zaraz spierdolę?". Otóż nic, spierdolisz. Jeśli coś stanie się dla Ciebie osiągalne i będzie codziennością to nie będziesz się tym stresował, dlatego musisz po prostu "nie dbać" o to co robisz w danej chwili, tak jakbyś nie miał nic do stracenia.

AmaiHachimitsu wrote:

Musisz nauczyć się grać ze stresem, nic więcej. Im więcej wymagających score'ów zrobisz tym lepiej.

Jak to ktoś kiedyś powiedział, trzeba strach zamienić w siłę
Dzięki, chłopaki :D
BETRAYAL
pozrdo heh
Please sign in to reply.

New reply