forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
klubek

Galkan92 wrote:

Zapraszam do gry w Eden Eternal, nowe MMORPG, które jest połączeniem (...) Cabala
wut wwhat? D:
MLGnom

klubek wrote:

Galkan92 wrote:

Zapraszam do gry w Eden Eternal, nowe MMORPG, które jest połączeniem (...) Cabala
wut wwhat? D:
Teraz we wszystkim zobaczysz WoW'a, L2 lub innego mmorpga, bo one wszystkie takie podobne do siebie...

Co do Vindictusa... grałem troche w amerykańską wersje (of course z proxy), całkiem ciekawy i przyjemny, ale za szybko się nudzi bo praktycznie expisz tylko na instancjach. (Chociaż niewiem czy nie wprowadzili teraz jakiś zmian, ale wątpie w to)
klubek

MLGnom wrote:

Teraz we wszystkim zobaczysz WoW'a, L2 lub innego mmorpga, bo one wszystkie takie podobne do siebie...
Racja, ale tak się zdziwiłem tylko, że Cabala wymienił gałkuś przy EE..
(w skrócie: nie zachęcisz mnie Rocket)
Galkan
Ty byś chociaż jeden z moich nicków poprawnie napisał, herbaciarzu xD
A z Cabala to w EE są trzy rzeczy - botspam o sprzedaży golda, podział na channele przy wbijaniu na serwer oraz bardzo ładne animacje skilli.
MLGnom
To, że są ładne animacje skili znaczy że wzięte z innej gry? Podział na channele nie jest tylko w Cabalu, w wielu innych grach z małymi lokacjami jest to (pozwala na łatwiejsze dorwanie jakieś mobków itp.). Bot spam jest w praktycznie w każdym free mmorpg. Tylko we w większości są pewne zabezpieczenia/ulepszenia/gameguardy chroniace przed tym shitem. Eden Eternal jest naprawdę świeżą grą (Open beta jest od 17 czerwca). Całkiem sporo rzeczy wciąż zostało do dodania/poprawy.
Grzywa
Open bety nie było w tej grze nigdy ze względu na to, że została wydana oficjalnie zaraz po CB (patrz cash shop)
Gra jest ogólnie przyjemna jak zapewne widać po godzinie o której piszę posta.
No i ogólnie zapraszamy was wszystkich bo na dniach mamy zamiar stworzyć gildię więc miło było by mieć grupkę ludzi ;)

MLGnom wrote:

To, że są ładne animacje skili znaczy że wzięte z innej gry?
Rakjet raczej miał na myśli, że w Cabalu też są ładne D:
MLGnom
Open Beta była, a cash shop dali tylko dlatego bo WIP był już w Close Becie. I o ile pamiętam Open Beta się dość szybko skończyła bo wraz z wejściem Zumi (1 Lipiec)(Wiem co było a czego nie bo od CB gram w nią :3).

"Jest połączeniem kilku mmorpg" czyli miał na myśli, że gra ma w sobie pewne elementy z innych mmo.
W Cabalu skille są lekko oczojebne a nie ładne.
klubek

Grzywa wrote:

Rakjet raczej miał na myśli, że w Cabalu też są ładne D:

MLGnom wrote:

W Cabalu skille są lekko oczojebne a nie ładne.
"wyjątkowe" panowie :3

I raczej nie znajdę przez jakiś czas takiego mmorpg co by mnie wciągnął jak Cabal, może to dobrze bo na takie coś jak się wciągnie to trzeba cholernie dużo czasu, ale wyjątek zawsze może się znaleźć (nie nieee, grajmy w osu!) :P

btw, @Galkan92: a zobacz jak Grzywa Twój nick napisał xD!
Galkan

MLGnom wrote:

"Jest połączeniem kilku mmorpg" czyli miał na myśli, że gra ma w sobie pewne elementy z innych mmo.
W Cabalu skille są lekko oczojebne a nie ładne.
Ładne są ;d Tyle, że w EE IMO ładniejsze.
A chodziło mi o coś w stylu "wzięte z innych gier i zrobione na swój styl" - np któraś insta (chyba Eroda to była) przypomina dosyć uproszczone Lair of Antharas z Valakasem na końcu z Lineage 2 ;d

klubek - ale ja mu pozwoliłem! ;j
Grzywa

Galkan92 wrote:

klubek - ale ja mu pozwoliłem! ;j
Czuję się niemal zaszczycony.

A wracając do EE w razie gdybyście mieli problemy w miarę możliwości postaramy się pomóc czy to chodzi o rozwój postaci
czy kłopoty z dungiem (nie gryziemy)
No i ogólnie jest zabawnie a podczas gry można lepiej poznać ludzi których często (lub też nie) widujecie na osu.
Acrith
Produkt AeriaGames. Zapowiada(ło) się ładnie, screeny nawet przekonują, że można z tym tytułem spróbować swoją przygodę. Wymagania sprzętowe również nie są jakoś wygórowane.. (1gb ram, 2gb dysk), moja grafika w zupełności by wystarczyła. Ale ja jestem uzależniony już od innego MMORPGa, razem z Piotrkiem (Dragonica) :). Może w wolnym czasie ściągnę i zobaczę :P
Piotrekol

Acrith wrote:

Ale ja jestem uzależniony już od innego MMORPGa, razem z Piotrkiem (Dragonica) :).
^
ja podziękuje ta grafika nie dla mnie(mowa o EE).
od siebie mogę polecić grę RustyHearts. Przyjemna dla oka i się nie nudzi ;P
Ryohan
Ja tam teraz czekam na wiadomość od Blizza kiedy zaczyna się beta Diablo 3. Z tego co gdybają na serwisach o tej grze, to info ma być już 1 sierpnia~~~!
niedz

Piotrekol wrote:

RustyHearts
grałeś?hao?
próbowałem się zalogować (po starcie serwera,żeby nie było że jak debil ściągnąłem pre-download i nie mogłem sie połączyć :3),nic,męczyłem gdzieś jakieś topici i wynalazłem że Polska,jak i ileśtam innych krajów europy ma ip blocka bodajże o.o
giere od razu wyjebałem,ale jeśli się mylę i da się grać,to z chęcią ściągne jeszcze raz :3
Piotrekol

niedzwiedz1124 wrote:

Piotrekol wrote:

RustyHearts
grałeś?hao?
próbowałem się zalogować (po starcie serwera,żeby nie było że jak debil ściągnąłem pre-download i nie mogłem sie połączyć :3),nic,męczyłem gdzieś jakieś topici i wynalazłem że Polska,jak i ileśtam innych krajów europy ma ip blocka bodajże o.o
giere od razu wyjebałem,ale jeśli się mylę i da się grać,to z chęcią ściągne jeszcze raz :3
nie ma blocka- you just need a beta key :> + włączyli serwery dopiero wczoraj rano ;)
MLGnom
Widzę,że postacie bardzo zróżnicowane. xD
TheGod_old
Na niskich lvlach zazwyczaj jest mały wachlarz ekwipunku do wyboru. Tak mi się przynajmniej wydaje bo nigdy nie grałem w to mmo.
@Edit Dopiero teraz zauważyłem jak podobne są te postacie O.o. W kreatorze postaci jest tak mało opcji do wyboru, czy to czysty przypadek?
Piotrekol

TheGod wrote:

@Edit Dopiero teraz zauważyłem jak podobne są te postacie O.o. W kreatorze postaci jest tak mało opcji do wyboru, czy to czysty przypadek?
tam nie ma nic do wyboru- są jedynie kostiumy w grze które lekko zmieniają wygląd ._.
SPOILER
tworzenie postaci:


jedyne co można wybrać to klase postaci i nick :<
niedz

Piotrekol wrote:

you just need a beta key :>
no co ty,niemożliwe :>

Piotrekol wrote:

włączyli serwery dopiero wczoraj rano ;)
rano czyli?próbowałem o 1 w nocy,jakoś nie mogłem o,o
cóż więc /me zasysa od nowa
Galkan

niedzwiedz1124 wrote:

Piotrekol wrote:

włączyli serwery dopiero wczoraj rano ;)
rano czyli?próbowałem o 1 w nocy,jakoś nie mogłem o,o
cóż więc /me zasysa od nowa
Rano, czyli pewno 7-8-9...
Lef
<Insert random offtopic post here>.
MLGnom
Lef jest nubem :<
Lef

MLGnom wrote:

Lef jest nubem :<
:3

Edittaki:
Naumałem się infinite combo Yukari w toho =3
jest o tyle infinite o ile pogoda pozwoli xD
Aki Evans
POLECAM!!!

i drugi epek :D
Keita_old
SPOILER
Obrazek skasowany, żart wyjątkowo niesmaczny[Ryo]
Tak na czasie :)
Ciunek
Bo nabijanie się ze zmarłych jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie zajebiście śmieszne...
Galkan

Ciunek wrote:

Bo nabijanie się ze zmarłych jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie zajebiście śmieszne...
Lepsze to niż nadmierne koloryzowanie w mediach jaki to kto nie był zajebisty i w ogóle pRO ;)
Ryohan
Nie był zajebisty, ale na chuj się śmiać z cudzej śmierci?
Ciunek
Ja nie zamierzam koloryzować nikogo. Mówiąc chociażby o ostatnich wydarzeniach do tej pory nie wiem kim dokładnie była Amy Winehouse, nie znam ani jednego kawałka, z tego co słyszałem oglądając TVN24 bodajże to nawet jeden z komentatorów po jej śmierci powiedział, że jej koncerty po różnych środkach odurzających były po prostu... żałosne. Leppera nigdy nie uważałem za wybitnego polityka. Jedyne co mi się z tym człowiekiem kojarzy to afery(no przecież JAK można zgwałcić prostytutkę?!) i solara, oraz różne głupoty w stylu blokady na drogach w 1999 i rozsypywanie zboża z pociągów, ale mimo wszystko z cudzej śmierci za bardzo śmiać się nie zamierzam. Człowiek widocznie miał jakieś problemy, może związane z kampanią przedwyborczą, aferami albo ktoś mu się w końcu do tyłka dobrał, a że wybrał taki sposób ich rozwiązania - no cóż...

lawl ściana tekstu, sry.
Galkan


Umarłem.
krzychu0700
Widziałem to z miesiąc temu. Niby fajnie że to coś śpiewa po polsku, ale czemu nasz hymn. To jest drobne przegięcie moim zdaniem.
Galkan
fartownik

Galkan92 wrote:

Szansa na darmowego rocznego supportera do osu!
na chuj to tu wklejasz, tylko przyciągniesz więcej kandydatów i masz mniejsze szanse na wygraną :D

ja też dowiedziałem się o tym temacie stąd
CzekoMisiek
Pytanie do osób które grały w SC2 na cracku.
Kiedys udało mi się bez problemu grę skrakować (krakować, scrackować - jak kto woli D:), nie dokończyłem kampanii i chciałem teraz ją skończyć wreszcie. ._.

I nie mogę teraz wrzucić tego cracka żeby działał. Nie piszcie mi żebym sobie kupił grę, jak mi zależy tylko na Singlu. Nie lubie zbytnio strategii od zagraniu kilku partyjek w Age of Empires 2 przez sieć. ._.
Ludzie grający w strategie przez multi to maszyny 100 czynności w sekunde D:

Dlatego proszę was o pomoc, mam nadzieję że się znajdzie osoba która z chęcią mi pomoże. :)
3 dni się męczę i w pizdu nic nie działa >_ <

Instalacja gry 10 raz staje się powoli męcząca.
Galkan
A masz cracka pod odpowiednią wersję czy coś? ;p

===========

1. Turn on Google Maps (maps.google.com)
2. Search for 47.110579,9.227568
3. Find the green arrow, then click more.. then Street View
4. Look up 2x and look to the left 2x. Spot something in the sk

^ LMAO, nie widziałem tego wcześniej, ale dobre.
CzekoMisiek
Wszystkie cracki spróbowałem, zrobiłem także ten ostatni. Gra normalnie się włączyła, no ale pokazuje żebym zalogował się na battle.net i że musze mieć ogólnie grę na tym koncie. -.-

Ile można się męczyć nad tym. ; o Dobre zabezpieczenia chociaż zrobili, blizzard się postarał :)
Ryohan
Misiek to nie jest forum warezowe, więc podaruj se te linki czasem. BTW: w sc2 były te kody do grania przez 10h, i one odblokowują Ci całą kampanię foreva więc postaraj się może ktoś Ci da :D
CzekoMisiek
Tylko że w 10 godzin nie skończę kampanii trochę to było trudne. :) Chce przejść powoli każdy etap, jeden lub dwa na dzień. Na Allegro można kupić te kody, złotówka za jeden. o. o
Aki Evans

Ryohan wrote:

Misiek to nie jest forum warezowe, więc podaruj se te linki czasem. BTW: w sc2 były te kody do grania przez 10h, i one odblokowują Ci całą kampanię foreva więc postaraj się może ktoś Ci da :D
Misiek czytaj :D
Galkan
Wie ktoś jak ustawić widok podstawowy na stałe w google grafika? Od paru dni ten szajs ustawia się automatycznie na widok standardowy, co - zapewne tłumaczyć nie trzeba - wygląda badziewnie i chaotycznie. W ustawieniach konta nigdzie takiej opcji nie widzę, podobnie jakiegokolwiek opisu w ich dziale pomocy.

Any ideas? :roll:
show more
Please sign in to reply.

New reply