forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
MLGnom
lol, moje hasło na osu! - "About 22 billion years"
Piotrekol
hasło na osu!(wszędzie mam inne U: )
SPOILER

a na maila "About a billion years" o.o


no i znowu mam wszystkie mapki :3
Niko
  
Kubu
pierwsze hasło 3 godziny, drugie bilionik <3
larthas
4 dni ;d
twupack
0.3565 sekundy

lolomafg
Kola
Pierwsze 5 min a drugie 28 milionów lat :3
Lef
Moje główne 4 sekundy o.o
Moje 2 główne 10 dni.
Moje na kabla 8k lat.
Bass


shell



osu
krzychu0700
To też się pochwalę :P

Hasło na osu!


E-mail i inne duperele.

twupack
Te, gamery! Przestawiamy się dzisiaj na czas letni, czyli wskazówka o godzinkę w przód i... teraz zobaczycie, jak czas potrafi ZAPIERDALAĆ! :D
klubek
a dzień dybry.

głupie zmienianie czasu.. wywołuje to tylko komplikacje nuklearno-herbatowe przez co jeszcze bardziej mylą mi się dni.. *gulp*
Aki Evans


A co powiecie na to :D < WYTRZYMAJCIE POCZĄTEK :D>
Pandemoniusz
Keita_old
Wielkość fińskich kebabów :)
Pół metrowe kebaby ftw!
Da się najeść :D
twupack
HAUHUAHAHIHAUAHIAHUHAI


A jutro chyba dwa ostatnie epki dadzą :D Zrobili tak z KnT i Kore wa Zombie desu ka? 3mam kciuka! :3
Brass the Hedgehog
Animce sukszą, deal with it.

Nie dadzą wam przyszłości. xD
Bass

Brass the Hedgehog wrote:

Animce sukszą, deal with it.

Nie dadzą wam przyszłości. xD

ale morde to zamknij co





Keita: fajna ręka XDD
Brass the Hedgehog

Bass-chan wrote:

ale morde to zamknij co
Ja ciebie nie wyzywam, więc sio xD

Also, temat ma w nazwie "Random". Czyli jest tu RANDOM. Czyli Offtop, czyli mówię co chcę D:
Galkan
Krytek_old
Noo, nie ma to jak 360 w powietrzu, takim wozem ! :P
Galkan
http://www.joemonster.org/gry/34179/Trollface_launch

Bardzo miła gierka na odstresowanie po zajmującym dniu 8-)
Konkurujemy na długość lotu! Mój najlepszy wynik:



Poza tym, http://www.joemonster.org/gry/16050/Crush_the_Castle
Całkiem fajna giera, wbrew pozorom na niektórych poziomach trza się troszkę zastanowić ;-)
rEdo


www
grałem w to, bo Michał (tj. Galkan) zaczął mi napierdalać na xfire 'pacz jaka inba gra :o zagraj co ', a powinienem sie uczyć...yszty :>
Kubu

rEdo wrote:

a powinienem sie uczyć...yszty :>
Ja bym mu podziękował o.o kujonku <3
Mr Gaddy
Ragnarok jest 'już' darmowy, czas ponolifeować.
Ryohan
Gaddy co masz na myśli przez darmowy, oficjalne serwery z ratami 1x, czy te free z iRO 0,5? xD
Galkan
A Ragnarok 2 w końcu wyszedł czy dalej nic nie wiadomo?
MLGnom
4 nad ranem. Spać mi się nie chce. Ząb mnie boli. Robię wszystko inne tylko nie to co powinienem...
Bycie Touhoutardem ma swoje strony :P

Pożaliłem się więc mogę się teraz odmeldować.
Niko

MLGnom wrote:

4 nad ranem. Spać mi się nie chce. Ząb mnie boli. Robię wszystko inne tylko nie to co powinienem...
Bycie Touhoutardem ma swoje strony :P

Pożaliłem się więc mogę się teraz odmeldować.
Jesli nie robiles tego worldeditem czy innymi modami to respekt.

Rozumiem spawnienie klockow bo komu to sie chce zbierac :V
Galkan
No, no, ładnie Gnom. My z Heniem (Nikiem) najwyżej jakieś proste bunkry czy mini-zameczki budowaliśmy a Ty coś takiego, szacun :D
W weekend można by skołować jakieś granie w MC i pobawić się w tańczącego z wilkami, tylko kto stawia serwa? :3

No i jakiego texturepacka używasz?
Piotrekol

Galkan92 wrote:

W weekend można by skołować jakieś granie w MC i pobawić się w tańczącego z wilkami, tylko kto stawia serwa? :3
jeżeli na piracie (o;) to mogę dołączyć i postawić serwa od 14 do 2-3 w nocy. nic imponującego nie umiem(z konstrukcji) ale mogę se chociaż popatrzeć co godz jakie cuda tam tworzycie :P
//edit
<cry> niewiem dlaczego ale dzisiaj próbowałem hostować dla paru osób i nie dało się grać(lags) więc...
skonfigurowałem i jestem w stanie uciągnąć nawet 12osób + ja :D
Galkan
Będziemy tylko my, więc pirat jest ok (sam mam oryginała, ale to akurat bez różnicy).
Chyba, że ktoś chce iść na jakieś zewnętrzne serwy, ale do tego już trzeba konto mieć :3

A tak poza tematem...
Kawał
Ewangelia wg Manqeja

--------------------------------------
Stary Testament
--------------------------------------
Pierwszego dnia Bóg stworzył Double Blasta i nie wiedział co sie dzieje kurde!

Drugiego dnia Bóg stworzył Rocket Fuel, żeby nie brakowało mu paliwa.

Trzeciego dnia Bóg rzekł: "Będziemy pakować dzisiaj łapy!" wiec najpierw już rozgrzaliśmy się i zrobił już jak trzeba! A później Bóg rzekł: "Tak sie robi sześćdziesiąt parę centymetrów łapa!"

Czwartego dnia u Boga tylko bajceps działał, biceps, robił biceps, bo inne mięśnie nie potrzebujemy, ani plecy sie ruszać ani nic, tylko biceps pakować dzisiej.

Piątego dnia Bóg wypił sobie Amino Juice, po treningu szybko, żeby podtrzymać tę pompę taką!!!

Szóstego dnia Bóg pimpował nogi, gdyż to był jego trzeci workout day, i nie było opie**alania się!

Siódmego dnia Bóg poszedł wpie**alać stejki z krowy na grillu, takich 6 porcji na dzień. Tak będzie rosnąć, bo inaczej to nic z tego nie będzie, z kanapeczki małej, zapomnijcie! Więc trzeba żreć, bo głodny!


I tak powstał świat. Jednak Bóg objawił się ponownie, gdyż źle się działo na świecie,i w 1 roku Naszej Ery wydał na świat Roberta Burneikę, czyli Hardcorowego Koksa. Tak własnie zaczął się Nowy Testament, który trwa do dziś!

----------------------------------------
Nowy Testament
----------------------------------------
W miejscowości na Litwie, Olita, narodził się Hardcorowy Koksu. Był on wcieleniem boskim, ponieważ on jedyny się nie opie**alał, spimpował nogi i łapy do tego stopnia, że ,w dojrzałym już wieku, wyszedł przed ludzi i rzekł:
"O taka pompa tu idzie! Na Double Blast! Stuprocentowy Mięsięń! Siła! I nie ma opie**alania się! Jedzcie w imię Boże dane wam Suple! Ja jestem jakiś trzeci tydzień, na naszych boskich Suplach i czuje kurde różnicy, na regeneracji, wszystko, cały twardziejszy jestem. No i kto jest lepszy?! Ja takich nie znam!"
Wtem ludzie się zbiegli, błagali o jego nauki, niektórzy próbowali go upamiętnić, lecz w kadrze się nie mieścił z tą swoją łapą, więc Koksu im odpowiedział: "To tylko łapy weź!"
I wyszedł Koksu przed ludzi ponownie i rzekł:
"W moich żyłach to płynie Rocket Fuel, a nie jakieśtam dziadostwo. Nie ma lipy, Hardcorowo! Tak więc jedziemy, Hardcorowo, i żadna konkurencja z nami nie będzie, porównać się! Tak!"
I ludzi usłuchali go. Jednak ludzie nie rośli tak jak on, więc Hardcorowy Koksu postanowił im pomóc, zebrał wielu uczniów i poszedł trenować. Wielką Pompę rozpoczął przemową do uczniów swoich: "Dzisiej, w warunkach bojowych, testujemy Arsenal Nutriszyn! To są Hardcorowe rzeczy, dla prawdziwych żołnierzy, jak ja! A nie dla jakichś mienciaków czy dzieciaków, tak więc uważajcie jak to bierzecie! I taka forma! Uaarghhh
MLGnom
Korzystam z texturepacka "Mixcraft HD" z lekko zmienionymi cegłami przezemnie (dziwnie wyglądało z oryginalnymi)

Nie nie korzystam z żadnych modów (nie lubię takiej gry). I tak spawniłem sobie niektóre itemki (zwłaszcza tych których praktycznie nie ma)... ale tylko z powodu że w moim świecie (36MB aktualnie ) istnieje tylko 1500 clay=1500 cegiełek a do zbudowania tego "Scarlet Devil Mansion" użyłem aktualnie 29298 Bricks... więc niemożliwym było by stworzenie tego bez dodawania sobie klocków. Problem w tym że nie jest jeszcze ukończone. Jeszcze kilka pokoi muszę zrobić i jakoś umeblować. (a potem zrobię sobie filmik na youtuba :P)
Ogólnie muszę sobie kupić oryginał bo w taką grę na piracie grać to jest smutne T.T
twupack
I dzięki tej Waszej luźnej rozmówce, mam zapewnione całonocne rycie bani pt. "BRAT, OGARNIJ MAJNKRAFTA!" xD
rEdo
Keita_old
Galkan

Blackiris wrote:

I nadal podtrzymuję: oglądanie anime z polskimi napisami to jak oglądanie drugiej części Władcy Pierścieni z francuskim dubbingiem, niemieckim lektorem i arabskimi napisami jednocześnie. You just DON'T do it.
Cytat miesiąca jak dla mnie :D
twupack


yorr coppter iz muuch biggerr then iz youu LoL

geniaLne : )
Ryohan
Jezus Chrystus, pierwszy raz ktoś reportnął jakiegoś posta i aż się wystraszyłem o co kaman. Panowie, jednym słowem necroposting jest zły, dzień chłopaka wyjebałem w pizdu, a pierwszy historyczny topic by vic zostal zamknięty na pamiątkę dla potomnych :D
Galkan
Co z Ciebie za mod jak się złych postów boisz?
show more
Please sign in to reply.

New reply