forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
CuteCurry
Nowa strona, hurra. Ktoś postuje w moim ulubionym temacie.
simax
grupy na owc2k15


i takie tam z chatu

jp, jp.
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
WujekGrzyb
Hmm?
Wygląda na to, że tym razem Polska wyjdzie z grupy.
Advantan
WujekGrzyb na forum, może pogadamy o lidze legend?
simax
A ktoś w tą grę jeszcze gra? ._.
Advantan
Tak.

Nowy avatar hype.
BoberOfDarkness

Advantan wrote:

Tak.

Nowy avatar hype.
hype
Advantan
bober sie podlizuje.
i tak cie nie lubie, bo jestes lepszy w owoce
BoberOfDarkness

Advantan wrote:

bober sie podlizuje.
i tak cie nie lubie, bo jestes lepszy w owoce
ja Ciebie też nie :^)
Advantan
bober ma słaby avatar
BoberOfDarkness

Advantan wrote:

bober ma słaby avatar
mi się podoba, Hiri mi zrobił ^^
WujekGrzyb

Advantan wrote:

WujekGrzyb na forum, może pogadamy o lidze legend?
No to próbujemy.

Wczoraj grałem na topie i wtem przyszedł, rozumiesz - Shaco! Nie mogłem uwierzyć, bo jeszcze przed chwilą był na bocie! No, ale poszła ulta, flash, skok i naspamowałem W i E. Q mi się w ogóle zaciął i tego. Na szczęście miałem buty szybkości, więc schowałem się w krzakach i próbowałem naprawić klawiaturę. Ogólnie to przyszedł mi jungler z pomocą więc Shaco padł chwilę później. Wydaje mi się że dobrze to rozegrałem, jak uważasz Advuś?
BoberOfDarkness

WujekGrzyb wrote:

No to próbujemy.

Wczoraj grałem na topie i wtem przyszedł, rozumiesz - Shaco! Nie mogłem uwierzyć, bo jeszcze przed chwilą był na bocie! No, ale poszła ulta, flash, skok i naspamowałem W i E. Q mi się w ogóle zaciął i tego. Na szczęście miałem buty szybkości, więc schowałem się w krzakach i próbowałem naprawić klawiaturę. Ogólnie to przyszedł mi jungler z pomocą więc Shaco padł chwilę później. Wydaje mi się że dobrze to rozegrałem, jak uważasz Advuś?
mogłeś wrócić do bazy i tam naprawić klawiaturę >.<
WujekGrzyb
Cholera, rzeczywiście. Widzę, że na tym forum wciąż są ludzie lepsi ode mnie.
Advantan
glupoty gada prawdziwy wojownik nie wraca do bazy kiedy nadal moze stac na wlasnych nogach
BoberOfDarkness

Advantan wrote:

glupoty gada prawdziwy wojownik nie wraca do bazy kiedy nadal moze stac na wlasnych nogach
ale jak stać na noga skoro klawa mu się popsuła ; ; w ; ;
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
Tidek
Nie wierze że istnieją ludzie co proponują stary scoring który jest największym spierdoleniem gier zręcznosciowo-rytmicznych xDD
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
Tidek
Każdy typ scoringu który polega mniej na combo ZAWSZE będzie lepszy niż ten co polega w pełni na combo w którym prawdopodobieństwo losowych zdarzeń jest największe i to jest fakt.

Co do SDVX to nie wiem co to za z dupy porównanie mechaniki scoringu do gustu muzycznego, więc nawet nie zamierzam się produkować.

Co do hidden sliderów, w dupie je mam, nie dotyczą one scoringu tylko gameplayu.
Jeder

Rori Vidi Veni wrote:

Tidek wrote:

Nie wierze że istnieją ludzie co proponują stary scoring który jest największym spierdoleniem gier zręcznosciowo-rytmicznych xDD
Nie mówię że stary scoring jest dobry, po prostu nowy jest gorszy i robiony ewidentnie na odwal się. I jedyne co pepsi chce z nim zrobić to zmienić proporcje combo/acc(co nie jest przyczyną problemu) bo ma gdzieś gameplay.

peppy wrote:

p.s. if you're going to continue this conversation, then please don't use the words "harder", "easier" or "difficulty". Instead use the words "visually more appropriate", "cool" or "ugly".
Źródło, trzeci post na trzeciej stronie Screen tutaj jakby usunał lub zmienił posta.

Poza tym IMO największe spierdolenie gier zręcznościowo-rytmicznych to SVDX, bo po co muzyka w grze rytmicznej, skoro możesz ją zagłuszyc paronastoma w kółko powtarzanymi efektami. Sprawę pogarsza fakt, że większość muzyki z SVDX bez tych efektów jest bardzo dobra w porywach do zajebistej, a coraz więcej niezależnych artystów zgłasza kawałki do eventów K-Shoota zamiast BMSowych.
Ciekawe, bo scorev2 to kopiujwklej systemu z osu!manii z obsługą ticków i spinnerów
Tidek
Jedyne co jest kopiuj/wklej z manii to jest score cap na gracza, co i tak jest zajebiste i powinno być od samego początku. Reszta to jest kompletnie co innego, polecam przestudiować.
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
Tidek
Za przeproszeniem, co ty pierdolisz. Bo wygląda to jakbyś wymienił wszystkie plusy i zamienił je w minusy (poza spinnerem i modami).

>Oglądał mecze MWC - tyle że ja brałem udział w mwc i nadal nie mam pojęcia o czym ty w ogóle piszesz (co i tak porównywanie scoring mwc i owc to 2 inne bajki xD)
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
Tidek
Boże, dobra poświęcę się i opiszę po kolei, bo brak ci kompletnej wiedzy.

>nieprecyzyjne wyniki są zajebiste

Powtórzę się: "Każdy typ scoringu który polega mniej na combo ZAWSZE będzie lepszy niż ten co polega w pełni na combo w którym prawdopodobieństwo losowych zdarzeń jest największe i to jest fakt."

>liczenie na zaokrąglonych liczbach jest zajebiste

Ten argument nie ma żadnego sensu, BO KAŻDY gra na zaokrąglonych liczbach i nikt nie ma przewagi tego MOCARNEGO JEDNEGO PUNKTU XD

>ileś tam na łatwej mapie znaczące tyle samo co ileś tam na trudnej jest zajebiste

Eee, powiedz mi, co ma do cholery to że na easy max score to 1mln a na insane to 1mln? E penis komuś staję że na insane jest większa cyferka? Bo wiesz że to nie robi żadnej różnicy?

>tracenie punktów jest zajebiste

No chyba masz na myśli stary scoring, gdzie tym dłuższa mapa tym więcej się traci punktów za błąd.

>combo tak samo ważne na aimowej mapie i na nieruchomym stacku jest zajebiste

Co, a w starym scoringu jak to niby wyglądało? xD Nowy system właśnie w części coś takiego eliminuje i balansuje.

>spin2win jest zajebiste

Jest to element gry w standardzie, który jest częścią umiejętności jakim jest szybkość spinowania. Jedyna wada z którą się zgodzę to to że zawsze jest bonus 1k za obrót, a bonus ten powinienem być proporcjonalnie zwiększany lub zmniejszany w zależności od ilości obiektów.

>~94,5%DT = 100% HDHR jest zajebiste

W dupie mam mody i tak przeliczniki na nie są chujowe od początku powstania tej gry.

Poza tym jakbyś oglądał mecze OWC i MWC uważnie to byś zauważył ze powtarza się więcej niż sam score cap, chociażby rozmiar i rodzaj korekty wyniku po zakończeniu mapy i kiedy tej korekty nie ma.
Nie mam pojęcia o jakiej ty korekcie pieprzysz, szczególnie jeśli chodzi o MWC. Ale jeśli sugerujesz się tym że wyniki na streamie czasami są błędne niż jakie są w rzeczywistości to zrobisz mi dzień.
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
Tidek
Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale wiele ludzi ma z ciebie bekę, no ale cóż xD

d00k
WROOOM WROOOOOM, FERRARI LAMBORGHINI RAVIOLI MACARONI
Kamikaze
panowie proszę zachować spokój
Advantan
ale se zrobilem dobra kawe
Galkan


Filmiki tego typu nigdy mi się nie znudzą.
Ukami
1. Oo, aluminium ma swój kolor na forum
2. Niech ktoś to Ztrotowi wyśle, może się czegoś nauczy.
Katsu_old_1
B) nabijam sobie trzy-setny post
Advantan
Przecież ty nie żyjesz.
CuteCurry
Ja też nie żyję. Zapomniałem jak się używa irc-a.
Ned
.
simax
znikasz, potem się pojawiasz.
Advantan
Polecam bezpowrotne znikanie.
show more
Please sign in to reply.

New reply