forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
AmaiHachimitsu

raptorhavx wrote:

Bez nerwow, chcialem sie tylko upewnic. Wiem gdzie znalezc changelog i oczywiscie sprawdzilem go. Z tego co widze to zmiany PP dotycza glownie bonusu za wysoki 'CS' a co za tym idzie przekladaja sie na lepsze wyniki na modzie HR. Jednak zagladajac na profile graczy z top'ki widac ze zmienie ulegly tez wyniki z DT, w tym wypadku PP zostalo ograniczone. Co jak co ale WWW na tych zmianach bardzo skorzystal ;)

Była informacja na temat bonusu za Approach Rate. Normalnie był skalowany (słowo klucz) od AR 10, czyli AR 10 miało współczynnik 0 (zero). Mówiąc prościej, każdy score z AR wyższym niż 10 miał bonus. Teraz skalowanie zaczyna się od AR 10.33, czyli score'y z AR 10.33 już nie dostają bonusu.

Z tego też powodu gracze, którzy grają całe życie AR9+DT stracili najwięcej.
Loony

Advantan wrote:

Czy mi się zdaje czy znowu mamy jakieś zmiany w systemie PP ?
Daję rady na przyszłość. Nie stawiamy spacji przed znakiem interpunkcyjnym.

Poza tym Amai mógł mu napisać "tak".
Dlaczego mamy robić coś za kogoś, szukać po changelogu, skoro on ma takie same możliwości jak my i jak mu powiesz gdzie szukać, to będzie wiedział już zawsze. Poza tym fajnie wiedzieć co się zmienia, więc jak czytasz loga, to może natkniesz się na coś czego nie zauważyłeś.
Czemu piszesz "człowiek" w tak dziwny sposób?
Liżąc wszystkim dupę wcale nie jesteś lepszym człowiekiem. Dawanie wszystkiego na tacy, nie zapewni ci miejsca w niebie. (^:
To oczywiste, że czytanie na bieżąco listy zmian na stronie jest bardziej owocne, a nawet ciekawsze, niż takie szukanie konkretnych informacji. Ale cóż, widać masz inne, może niekoniecznie błędne, spojrzenie na "pomaganie" w kontekście tej sytuacji. Gdybyś prosił o jakąś informację - wolałbyś, żeby ktoś Ci ją konkretnie podał, czy żeby Ci wpakował od razu do rąk z 10 książek, i proszę, masz, poszukaj sobie... Wiem, że może przesadzam, ale moim zdaniem są pewne zachowania, które chociaż z naszej strony mogą być oczywiste, pomocne i konkretne, ale biorąc pod uwagę spojrzenie obiektywnego użytkownika, może się okazać, że jest zupełnie inaczej. Oczywiście, taka pomoc nic nam to konkretnego nie da, w tym przypadku.. ale z pewnością ludzie szanujący siebie, i innych poczują się miło. Zresztą - nie tylko oni. Wybacz, jeśli zbyt emocjonalnie do tego podszedłem, nie chciałem wywołać żadnego spięcia, po prostu wyobraź sobie, że trochę już poczytałem sobie ten polski dział forum, i mówiąc szczerze, nieźle byłem wkurzony. : |
Pisałem "człowiek" z dużej litery głównie dlatego, że chciałem podkreślić, jakim szacunkiem go darzę, ale można doszukać się także innej interpretacji.
W ogóle to ostatnie zdanie mojej poprzedniej wiadomości miało trochę zneutralizować charakter owej wypowiedzi, ale cóż, wyszło jak wyszło.
^u^
Zapomniałbym dodać, że samym wyrażeniem - którego użyłeś, żeby określić to, co napisałem, nie sprawisz, że skomentuję je równie nieprzyjemnie. Co to to nie :P
WujekGrzyb

loony988 wrote:

To oczywiste, że czytanie na bieżąco listy zmian na stronie jest bardziej owocne, a nawet ciekawsze, niż takie szukanie konkretnych informacji. Ale cóż, widać masz inne, może niekoniecznie błędne, spojrzenie na "pomaganie" w kontekście tej sytuacji. Gdybyś prosił o jakąś informację - wolałbyś, żeby ktoś Ci ją konkretnie podał, czy żeby Ci wpakował od razu do rąk z 10 książek, i proszę, masz, poszukaj sobie... Wiem, że może przesadzam, ale moim zdaniem są pewne zachowania, które chociaż z naszej strony mogą być oczywiste, pomocne i konkretne, ale biorąc pod uwagę spojrzenie obiektywnego użytkownika, może się okazać, że jest zupełnie inaczej. Oczywiście, taka pomoc nic nam to konkretnego nie da, w tym przypadku.. ale z pewnością ludzie szanujący siebie, i innych poczują się miło. Zresztą - nie tylko oni. Wybacz, jeśli zbyt emocjonalnie do tego podszedłem, nie chciałem wywołać żadnego spięcia, po prostu wyobraź sobie, że trochę już poczytałem sobie ten polski dział forum, i mówiąc szczerze, nieźle byłem wkurzony. : |
Pisałem "człowiek" z dużej litery głównie dlatego, że chciałem podkreślić, jakim szacunkiem go darzę, ale można doszukać się także innej interpretacji.
W ogóle to ostatnie zdanie mojej poprzedniej wiadomości miało trochę zneutralizować charakter owej wypowiedzi, ale cóż, wyszło jak wyszło.
^u^
Zapomniałbym dodać, że samym wyrażeniem - którego użyłeś, żeby określić to, co napisałem, nie sprawisz, że skomentuję je równie nieprzyjemnie. Co to to nie :P
Dobrze gada, Polacy - nadchodzi czas żeby wyjść z PRL-owskiej studni prymitywnego zachowania!
simax
tl;tr
Loony

WujekGrzyb wrote:

Dobrze gada, Polacy - nadchodzi czas żeby wyjść z PRL-owskiej studni prymitywnego zachowania!
Miło mi, Loony.
Już miałem się rozpisać nt. sensu tego Twojego komentarza, ale przypomniałem sobie, że mam nie przesadzać - jednakże to nie zmienia faktu, że jestem dosyć wyczulony na sarkazm. Więc jeśli to był sarkazm, to "Let It Go"(~ Demi Lovato, Robert Lopez, niestety znam) i "Easy, Easy" (~ King Krule, nie znam) man.
Akali
Co tu sie odpierdala
Advantan
Akali to pedal ktory kupil diament.
Ukami
R.I.P. Policja Galkan, na zawsze w naszych sercach.
klubek
R.I.P.
fartownik

F
DarkStoorM
Wiedziałem, że to już tylko kwestia czasu.



Na szczęście to nigdy nie będzie ranked.
Mati_old_1
Kurde mol, czemu nie mam polskiej flagi? :c
simax
To pewnie sprawka illuminati.
Mati_old_1
#1 CtB Nibylandii :x
sables

Marcco_97 wrote:

Ja jestem z Lwowa
To mów, że z Polski.
rEdo


rip

Jakby ktoś jakimś cudem miał mapę z tej piosenki (chyba Holoaz zrobił, nawet to samo BG było użyte), to proszę ładnie o PM-kę :)
Ukami
Hype
Advantan
1. Hudonom - 225 pkt
2. Tidek - 204 pkt
3. -Kamikaze- - 171 pkt
4. Modren - 141 pkt
5. TheZiemniax - 139 pkt
6. harti5 - 82 pkt
7. Tear - 67 pkt
8. JimJoy - 47 pkt
9. Mustang1x1 - 45 pkt
10. SitekStudio - 45 pkt
...
11. Tranformau5 - 39 pkt
12. Matader - 20 pkt
13. Acrith - 11 pkt
14. Jamu- - 9 pkt
15. Ereedon - 7 pkt
16. ALIEN95 - 4 pkt
17. Nattsu - 2 pkt
18. Patchouli - 2 pkt
19. Advantan - 1 pkt
20. Take-kun - 1pkt
siema, jestem #19 osu!maniakiem w polsce. leszcze.
-Maus-
^Sam na siebie zagłosowałeś, leszczu
Rori Vidi Veni
ommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Radziulka

;(((( [*][*]
Ciunek
Zostawię to tutaj
Rori Vidi Veni
gtrgtrgtrtgrhyythhhythytythy
sables
^ Lion King*
Rori Vidi Veni
rthtrhtrhrthrththrthtrhtrhtrhtr
Ciunek
Przeoczyłeś i to od cholery, Lion King to tylko jedno z durnych imion w tej tabeli.
Advantan
Ale się uśmiałem. Dobre, dobre.
Wuxo
Witam!Nie jestem Połak.Znam tylko kilka Słów.Nudzę się kurwa...
-Maus-
^XD
Mati_old_1
I ta nazwa na steamie xD
[-Sneaky-]

wuxo wrote:

Witam!Nie jestem Połak.Znam tylko kilka Słów.Nudzę się kurwa...
No witam, witam.
Lol ;v
Advantan
Kto to, albo kto go na to namówił?
simax
Wie ktoś na jakich zasadach działa to perm-hidden konto Adamqsa ?
- Akari -
http://www.twitch.tv/worst_fl_player
No Pulse
Sypnął groszem żeby go nikt na live'ach nie oglądał
Rori Vidi Veni


Siema ŁudżeKjeb
sables
Wudżekjeb
Grzybu, języki im poplączesz.
fartownik


klubek carry
Radziulka
Najlepszy saper i DJ z Polski.

Polecam tego gracza!
simax


D:
Galkan
Nie wiem ilu z Was przegląda PCGamera, ale postanowiłem, że i tak wrzucę te dwa linki.

Raczej obszerny artykuł o myszkach i mitach krążących wokół nich:
http://www.pcgamer.com/gaming-mouse-myths-busted/

A tu nowy Wiesiek:
http://www.pcgamer.com/the-witcher-3-pc ... lay-video/

Tak, ja też nie mam PC, który go uciągnie 8-)
show more
Please sign in to reply.

New reply