forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
twupack
da się jakoś kolekcjonować warny na forum, czy tutaj to matrix? xD

czysta ciekawość, jbc...
Ryohan
Matrix. Ew. na po namowie (i śledztwie xD) Peppy może komuś dać bana na forum, ale takie małe trolle to nie ta liga xD
SawassasPL
Czy wy tu nawet spamować nie umiecie? D:
twupack

SawassasPL wrote:

Czy wy tu nawet spamować nie umiecie? D:
show me the way, spammastah ^^
Mr Gaddy
no
Pandemoniusz
http://www.joemonster.org/gry/23131/Gay_Test Zróbcie sobie test na nosicielstwo geja.
twupack
podpadłeś tym u mojego starego...
Galkan
Jeśli ktoś jeszcze nie czytał...

SPOILER
Madzia 110 pisze na forum
Wczoraj wieczorem zachciało nam się kochać z moim chłopakiem i namawiał mnie do sexu analnego czego bardzo pragnęłam. Niestety mu odmówiłam z uwagi na to, że nie czułam się zbyt czysta w tym intymnym miejscu. Zatem Marcin zaczął mnie całować i pieścić języczkiem moją cipkę. Po paru minutach doszłam do takiego podniecenia dostałam takich skurczy, że nie wytrzymując tego napięcia puściłam mu bąka prosto w twarz. I tu się zrodził nie lada problem gdyż Marcin szybko uciekł i do dzisiejszego dnia się do mnie nie odezwał. Co robić? Dziewczyny pomóżcie jago tak bardzo kocham a tak się wstydzę tego co wczoraj zaszło. Pozdrawiam z nadzieją uzyskania pomocy
zrozpaczona Madzia.
A TUTAJ KOMENTARZE:
Istnieje możliwość, że jemu to się bardzo spodobało, a jednocześnie poczuł się nieco zaskoczony sytuacją i stąd jego nagła ucieczka. Myślę, że szuka kontaktu z Tobą i powinnaś mu pomóc. Spotkajcie się i zachowujcie naturalnie. Pomyśl, że on może ciągle nosić w pamięci zapach Twojego bąka. Czy to nie romantyczne? Nie rozpaczaj Madziu, tylko działaj.
*
Oj, chyba dobrze ,że zrezygnowałaś z seksu analnego, widać wyczuł pismo nosem i szuka fajnej, czystej pupci a nie z batonem krymskim skitranym wewnątrz. Hihihihihihi. Możliwe, że jakieś odpryski poszły w biedny nosek kolegi, albo jest teraz piegowaty. BO TRZA MYĆ PUPĘ ZAWSZE I WSZĘDZIE BO NIE WIADOMO COBĘDZIE
*
Madziu jeśli go jeszcze spotkasz zaproponuj mu wspaniały sex analny a jak juz do tego dojdzie to pierdz na niego ile wejdzie.Niech sie przekona co to natura.
*
No tak. biednemu zawsze wiatr w oczy.
*
Nie ma to jak poczuć wiatr we włosach! Niezapomniane uczucie wolności!
*
Magda! Jesteś wielka! Ciekaw jestem czy wrócił tez Twój luby. Pewnie do tej pory docenia wyszukana won Twojego analnego wyziewu. Trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieje, ze Twój lover wróci i nie będziesz mieć brazylianym w stylu - tutaj nazwa jak najbardziej adekwatna - "Przeminęło z wiatrem"
*
Madzia:
1)UMYJ DUPĘ NASTĘPNYM RAZEM
2)JAK CHCESZ SIĘ Z***AĆ TO NIE NA RYJ FACETA
3)POWIEDZ MU, ŻE JAK SIĘ NIE OBRAZI TO MU ******LNIESZ JESZCZE JEDNEGO KAPUŚNIAKA, TAKIEGO, ŻE MU OCZY WYJDĄ I PRZESIĄKNĄ MU UBRANIA
4)NIE JEDZ WIĘCEJ KAPUSTY I GROCHÓWY
5)KUP MU ODŚWIEŻACZ DO POKOJU, CHYBA ŻE PIERDZISZ TYLKO W DOMU
6)O JAAAAAA pie...le, MUSISZ MIEŚ BARDZO ROZ***ANEGO ROWA, JAK CI POWIETRZE SAMO SCHODZI
*
Wydaje mi się że w takiej sytuacji warto by było zaopatrzyć się w spinacz do wieszania bielizny. Przed minetą partner powinien za pomocą wspomnianego spinacza zabezpieczyć sobie nos. Tak na wszelki wypadek proponuję również zakupić stopery do uszu, co by bębenki nie popękały. Gogle narciarskie też są wskazane co by nie dostał partner wytrzeszczu oczu. Jedyny problem w całej sytuacji, to brak zabezpieczeń w przypadku puszczenia przez partnerkę bączora z kleksem
*
Mam pytanie z innej beczki, jaki był dźwięk wspomnianego bączka, czy to był taki cieniuteńki strzał - prut albo piard albo sru, czy to byl jakiś mocniejszy dźwięk jak z porządnego Subwoofera w stylu BUM-BASE, SRU-BASE?
*
Ciekawe Madziu czy twój pierd był smaku szamba czy tez zgniłego jajka, niewaze twojego chłopaka jeszcze pewnie trzyma jest tak naćpany tym pierdem,ze cię nie pamięta. Doupierdzenia.
*
Dobrze że nie buchnęła bąka podczas dziurkowania bo by gościowi wybuchły jaja...
*
Ciężka sprawa... Moim zdaniem chłopak powinien się cieszyć, że wydobyłaś z siebie tylko ….a nie popuściłaś czegoś większego... Ten chłopak uciekł bo pewnie nie mógł się nacieszyć czystym powietrzem i tym ze nie wyszedł od Ciebie z twarzą w gównie
*
No cóż... Następnym razem zrezygnuj z minetki bo jeszcze sama się zatrujesz... Wiesz co? Na Twoim miejscu to ja bym się wstydziła powiedzieć o tym komukolwiek. Naprawdę podziwiam Cię, że umieściłaś swoją gafę w necie... Wysłałam tą stronę wszystkim moim znajomym i zwijali się ze śmiechu tak samo jak i ja. Dzięki za darmowy kabaret trzymaj się.
*
Mam nadzieje droga Madziu, że nie robiliście tego wtedy w pozycji 69, bo wtedy nos w zasadzie leży bezpośrednio na kakaowym oczku i w razie ****** to koleś ma zamiast nosa spadochron. I jeśli z kleksem to na dodatek jeszcze deszcz meteorytów w zatokach. A tak generalnie to pierdzonko się zdarza... Ale w twarz to przesada... Mnie kiedyś dziewczątko pryknęło jak bzykałem ją od tylca... Aż mi jaja zawibrowały. Była z tego "kupa" śmiechu.. ale jakbym dostał musztardowym w twarz to chyba bym się nie śmiał... Pozdro
Madziu i jak będziesz miała jeszcze kiedyś ochotę coś takiego zrobić to po prostu złap gościa za głowę i odciągnij z miejsca rażenia.
*
Następnym razem jak mu będziesz pierdziała w twarz podstaw se pod dupę zapalniczkę, ale będzie jazda...
Pandemoniusz
O ja pierdolę...
Mr Gaddy
Nawet kuźwa śniadania nie dadzą zjeść.
twupack
ZA długie toto... nie da rady się zapoznać :cry:
CzekoMisiek
Jesteś miły ? nieee ? Nic nie szkodzi wystarczy że wejdziesz tutaj
V
Link skasowany - powód, prawa autorskie xD
j.w. [Ryo]


I ściągniesz ten filmik a zobaczysz jak się wkurza Andzie :D.
Film w wykonaniu: http://www.youtube.com/user/xxjaroxx(xxjaroxx), tevionvidia i moim (Jako kamerzysta )
twupack
Miły nie jestem, co niestety nie usprawiedliwia mnie do tego, że ni cholery nie rozumiem tego filmiku. WTF?! i ogólnie co poeta miał na myśli...? xD To miałyby być jakieś "odchody z sesji" or smthn? Trzebało powiedzieć, to bym się przedtem zbił, a tak to nie wie o co chodzi -_-
anonymous_old
no bo ten film nie ma sensu.. i miec nie bedzie <3 c'nie Robercie?.
CzekoMisiek
Cieszysz się że Ryohan usunął film ?
Wystarczy wejść na "JuTjuba" i wpisać "Hai, What's your name? BEZ CENZURY!" lub "xxjaroxx" i znajdujesz film w kilka sekund. :D
Calom
Wyjdźcie kurwa na dwór, bo kłócicie się o byle gówno.
twupack
Dzisiaj wyszedłem sobie na dwór i po powrocie prawie nie dostałem zawału, jak wyszło na jaw, że ojciec opalił mnie z dwóch ramek :/ dlatego trollowanie w mieszkaniu ma też swoje zalety... nic Ci nie przepadnie!
CzekoMisiek
Ta... Wylazłem z domu na rolki i zachorowałem. :D
Swistak
Hehehe, rozdupiłem kosmos :D :D :D!!! Zająłem 8 miejsce na finale Olimpiady Matematycznej ^^! Ona jest dla wszystkich licealistów, a ja jestem dopiero w 1 klasie ;P.
niedz
no life
Brass the Hedgehog
kujon
Mr Gaddy
Ale mi zimno.
fartownik
Kurwa moje pole
Kubu

fartownik wrote:

Kurwa moje pole
"chyba twoja stara"
Swistak
Lol zazdrośnicy xp. O ile z nolife zgodzę się, ale tylko po troszeńku, to z kujonem nie zgadzam się wcale xp. Gdybyś wiedział na czym polega matematyka, to byś także wiedział, że polega ona na myśleniu, a nie na uczeniu się. Kujonem można w pełni nazwać uczestników olimpiady biologicznej, historycznej itp. ale matematycznej w żadnym wypadku.
Mr Gaddy
Nie lubię chemii.
niedz
Czy ja kurwa lubię poziomki?
Calom
Poproszę sinus alfa chleba
twupack
Zbij mi konia 3 ruchami... już jednego "geniusza" w domu mam i... cudem chłopak żyje ^^

Kujon to pojęcie względne... miałem kumpla, który miał wiedzę z historii w małym palcu, ale... jego największym marzeniem była upojna noc z Napoleonem i Hitlerem i w jednym łóżku. Także, nie ma się co szczycić, bo zawsze jest druga strona medalu ;)
Mr Gaddy
Dziwny chłopak.
Matma Rex

Swistak wrote:

Hehehe, rozdupiłem kosmos :D :D :D!!! Zająłem 8 miejsce na finale Olimpiady Matematycznej ^^! Ona jest dla wszystkich licealistów, a ja jestem dopiero w 1 klasie ;P.
/me jest laureatem Małopolskiego Konkursu Informatycznego (gim), ponoć mam 11 miejsce (na Małopolskę). Derp.
Mr Gaddy
Joł.
CzekoMisiek
Gadasiu głupku! xD Avatara ściągasz ? D: Jak w Biedronce jest za 39 zł tak samo 2012 :D
twupack
Po co to pobierać... fabuła tandetna imo. Jeżeli z ekranu nie będą wyłazić niebieskie dupcie ani amerykański czołgista po czachy nie przejedzie, to nie ma sensu :D

no chyba, że polish tracker i sprawa ratio - wtedy zrozumiem ;)
Kubu

Matma Rex wrote:

Swistak wrote:

Hehehe, rozdupiłem kosmos :D :D :D!!! Zająłem 8 miejsce na finale Olimpiady Matematycznej ^^! Ona jest dla wszystkich licealistów, a ja jestem dopiero w 1 klasie ;P.
/me jest laureatem Małopolskiego Konkursu Informatycznego (gim), ponoć mam 11 miejsce (na Małopolskę). Derp.
/me jest nikim.
Keiyakusha_old
Wybiera się ktoś na d'espairsray we wrześniu?
Kubu
17 hours ago
White Wolf has lost first place on IOSYS - Kanbu de Todomatte Sugu Tokeru ~ Kyouki no Udongein [Hard] (osu!)

Współczuję temu, kto przebił wolf'a bo wiecie sami co stało się z wynikami...
twupack
Nie martw się burak... za jakiś czas znów mi się to uda xD
Ryohan
Co, co się stało z wynikami? Chyba coś mnie ominęło :<
Galkan
Była przerwa techniczna i wyjebało ponad połowę wyników z osu! (większość udało się przywrócić) i wszystkie z Taiko i CTB.
show more
Please sign in to reply.

New reply