forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Rey

ooooo-oo-o-oo-o wrote:

Mint to GÓWNO
Powiedz mi jeszcze, że nie używacie LMDE to umrę.
klubek
CuteCurry
>czuje sie jak na 4chanie xD
Jako exarchowiec czuję się zobowiązany do wspomnienia o archu w każdej nitce linuksowej. Arch w końcu najlepszy desktop.
CuteCurry
easfabaeer2edw

Dostałem ostatnio dwa uciszenia. Jakbym w najbliższym czasie dostał bana to żegnajcie.

inb4 nie pisz dwóch postów pod sobą: to na zupełnie inny temat, a jak zedytuje to nikt tego nie zobaczy.
sables
Jak to? Nie ma trzeciego final warning? :-(
MLGnom

CuteCurry wrote:

easfabaeer2edw

Dostałem ostatnio dwa uciszenia. Jakbym w najbliższym czasie dostał bana to żegnajcie.

inb4 nie pisz dwóch postów pod sobą: to na zupełnie inny temat, a jak zedytuje to nikt tego nie zobaczy.
Oj tam zaraz ban, pozbieraj jeszcze pare i bedzie silence na miesiąc. ;D
WujekGrzyb
RIP CuteCurry
Advantan
RIP CuteCurry.
zzqWilliam
[*] :(
DeletedUser_613592
wkoncu
spi
Zły Adamqs wykryty.
sables
RIP CuteCurry, byłeś moim ulubionym rozmówcą na poliszu.
Lircia
CuteCurry [*]
Shadow_of_STLKR
Widzieliście co zrobili z OSU! ? :(

Ten update... NIeE ja nie chce takiego osu! JAK TO WYŁĄCZYĆ!
Edit:
No dobra trochę przesadna panika (Opcje>Grafika>Menu Główne>Odtwarzaj dźwięk podczas włączania i wyłączania gry)
Te powitanie jest niepotrzebne, a dźwięki kliknięcia menu były już ikoną Osu! (a tego już nie da się przywrócić)
Wydaje mi się że z czasem osu robi się mniej zabawne i na siłę próbuje stać się poważną grą
Kamikaze
Kiedy niby osu było zabawne?
Shadow_of_STLKR
Ja tam się świetnie bawiłem (od zabawa) przy osu i to dosyć długo, w takim sensie
Osu rezygnuje z wesołego (japońskiego) klimatu żeby stać się poważniejszą grą
Ukami

Shadow_of_STLKR wrote:

Osu rezygnuje z wesołego (japońskiego) klimatu
Tylko, że osu! nigdy nie miało japońskiego klimatu bo skąd? Przecież osu! nie jest z Japonii.
Shadow_of_STLKR
Po wejścia do osu lecą japońskie piosenki na różowym tle. Ja odniosłem wrażenie że osu miało być wesołe w stylu kawaii i rozweselać grą przy dobrej muzyce, ale jeśli osu miało być kolejną smutną grą w której się tylko bije ranking to przepraszam że się pomyliłem
Advantan
Jeśli takie piosenki sobie wgrasz, to i lecą. To nie wina twórcy, że masz tam chińszczyznę.
Nie rozumiem ludzi, którzy myślą, że osu! jest mocno japońskie.

Co do zmian wszystko jest ok. Przecież i tak wchodzisz tam tylko po to by grać w kółka. Za każdą zmianą było dużo narzekań, a w kółka nadal gra się tak samo.

Ranking jest od zawsze. Od zawsze też chodzi o to by stawać się lepszym, wspinać się w rankingu.
No i jeszcze granie multi ze znajomymi przy openingach super bajek. Wtedy tym bardziej nie przejmują się zmianami.
MLGnom

Shadow_of_STLKR wrote:

Widzieliście co zrobili z OSU! ? :(

Ten update... NIeE ja nie chce takiego osu! JAK TO WYŁĄCZYĆ!
Edit:
No dobra trochę przesadna panika (Opcje>Grafika>Menu Główne>Odtwarzaj dźwięk podczas włączania i wyłączania gry)
Te powitanie jest niepotrzebne, a dźwięki kliknięcia menu były już ikoną Osu! (a tego już nie da się przywrócić)
Wydaje mi się że z czasem osu robi się mniej zabawne i na siłę próbuje stać się poważną grą
Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie dźwięki możesz skinowac? Tak możesz zrobić dźwięki wejścia/wyjścia bardziej weeaboo tak jak ja mam. Tak samo możesz poszukać starego kliknięcia menu. Więc generalnie "default" jest jaki jest natomiast cała resztę możesz dostosować do woli (Z każdym updatem dostajesz coraz to więcej rzeczy do modyfikacji więc nie wiem gdzie tu jest problem...)
Anti Fun
Brakuje mi polskiego turnieju na manię, skoro nawet ctb był to czemu by z manii nie zrobić?
Kamikaze
Po co turniej na 10 osób z czego topka raczej nie zagra (ja, hudy, modren, tear na stówe nie, nie wiem jak tidek)
Tym bardziej że to musiałyby być ze 2 turnieje minimum (4k i 7k)
Tidek
Nie no, myślę że chętnych by było więcej niż na ctb, patrząc na ilość osób które klikają w prostokąty. Jak to będzie bez nagród to udziału też nie biorę, ale mógłbym pomóc przy organizacji/sędziowaniu.
Kamikaze
Jak zrobicie 8k to moge zagrać w sumie xd
Astar
Marcin
:o


Troche za szybkie :/
Darkoniser
randomowo to randomowo:

czym przymocować (przykleić) nóżki (myślę, że gumowe) do myszki (raaczej plastik) ... dziadostwo się odkleja co rusz podczas gry i chciałbym na stałe albo chociaż, żeby z miesiąc trzymało + żeby nie był to klej na takiej zasadzie, że by przymocować, wżera się w plastik/ topi go.

z góry dzięki
sables
W takim razie (w takiej sytuacji) najlepiej (najodpowiedniej) będzie jeśli użyjesz (przykleisz) jakiejś mocnej (nie słabej) taśmy dwustronnej.
WujekGrzyb
kup ślizgacze do CS, powinni dodać klej 8-)
Darkoniser
w sumie taśma dwustronna nie jest takim głupim pomysłem; problem może jednak być z jedną ze stron, w którą się wżarł ostatni klej // zapewniano mnie, że nie reaguje tak, ale no cóż
i proszę mnie nie parodiować- chciałem, by wszystko było w pełni jasne :)

zobaczę jak się sprawuje i kiedyś tam może odpiszę, cześć
AmaiHachimitsu
nóżki masz na myśli ślizgacze?


Po pierwsze z gumy to by się nie ślizgały

Najlepiej kupić nowe ślizgacze jeśli na starych się klej znalazł

Ogólnie kropelka by była dobra, ale w bardzo małej ilości.
Fajrant
Kupiłem tablet z Biedronki xD możecie pytać o co chceciew
simax
da się na nim normalnie grać ? :E
Fajrant

simax wrote:

da się na nim normalnie grać ? :E
jak się potrafi to się pewnie da w

ja nie potrafię :(
Lircia

Fajrant wrote:

jak się potrafi to się pewnie da w

ja nie potrafię :(
Kurde, chciałam to pisać :c
Advantan
Czy oddasz mi swoją cnotę, Fajrant?
Fajrant

Advantan wrote:

Czy oddasz mi swoją cnotę, Fajrant?
A nie zrobiłem tego już? w
Katsu_old_1
Farfocel, fajny tablet? Fajniejszy niż mój? XD


ps. zgubiłam antypoślizg od tabletu i mi jeździ ;_;
Advantan
Fajrant, dobra odpowiedź. Kiedy jedziemy na konwent Fajrant?
Fajrant

Katsu wrote:

Farfocel, fajny tablet? Fajniejszy niż mój? XD


ps. zgubiłam antypoślizg od tabletu i mi jeździ ;_;
Nie wiem jaki masz tablet ;; ale pewnie fajniejszy w


Advantan wrote:

Fajrant, dobra odpowiedź. Kiedy jedziemy na konwent Fajrant?

A kiedy jakiś jest?w
show more
Please sign in to reply.

New reply