forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Ciunek
Kurwa, co wy oglądacie?
ooooo-oo-o-oo-o
Mam problem z graniem dwóch rytmów na raz, wat do.
sables
Graj dalej, aż do skutku.
DarkStoorM
Fajna gierka, polecam. Przeszedłem w 15 godzin :/
Nagrywałem 10 godzin

sables
Grałem, ale ostatecznie uznałem, że satysfakcja z naprzemiennego otwierania i zamykania drzwi podczas ostatniej misji nie jest warta tych wszystkich mikro zawałów serca. Niemniej, gratuluję, custom z max statystykami to sporo godzin zabawy.
CuteCurry
Chciałbym mieć jeszcze czas na gry.
Advantan

CuteCurry wrote:

Chciałbym mieć jeszcze czas na gry.
Rip in peace.
ooooo-oo-o-oo-o
Próbowaliśmy z kolegą postawić sobie maszynę pod jako taki arcade(Stepmania z padami, FoFix z gitarami itp.) i mamy przestrogę na przyszłość: Mint to GÓWNO. Pierdoliliśmy się dwie godziny z instalacją stepmanii a i tak po zainstalowaniu dźwięk nie działał. Co prawda wiem w czym leży problem(headery twierdzą że OSS jest cały, ale brakuje połowy plików), ale musielibyśmy recompilować w chuj rzeczy wiec w tej chwili kolega stawia to znowu na jakimś porządnym systemie(sam bo musiałem wracać).
Marcin
A czemu nie od razu windows z startupem gry?

Można sie postarac i przy pomocy arduino wlaczac monitor w momencie kiedy system sie juz zaladuje, i nigdy nie pokazywac windowsa / ekranu ladowania / biosa.
ooooo-oo-o-oo-o
1) Robimy wszystko na jednej maszynie, więc musielibyśmy od nowa wykumać jak wybrać grę(w tej chwili używamy przycisków na teensym podmapowanych pod Meta+jakiś klawisz co uruchamia gry)

2) O ile ja mam dualboota, to jedynym kontaktem kolegi z windami była informatyka(i to tylko do gimnazjum, bo jego liceum miało dualbooty i wisiało im na czym zrobi prace na lekcji dopóki ją zrobi). A że maszyna będzie u niego to lepiej żeby w razie czego umiał cokolwiek zrobić.
Marcin
>nie umiec uzywac windowsa

to mi nowosc lol
CuteCurry

ooooo-oo-o-oo-o wrote:

Próbowaliśmy z kolegą postawić sobie maszynę pod jako taki arcade(Stepmania z padami, FoFix z gitarami itp.) i mamy przestrogę na przyszłość: Mint to GÓWNO. Pierdoliliśmy się dwie godziny z instalacją stepmanii a i tak po zainstalowaniu dźwięk nie działał. Co prawda wiem w czym leży problem(headery twierdzą że OSS jest cały, ale brakuje połowy plików), ale musielibyśmy recompilować w chuj rzeczy wiec w tej chwili kolega stawia to znowu na jakimś porządnym systemie(sam bo musiałem wracać).
>wiem w czym leży problem
>OSS

OSS to jeden wielki problem. Mimo wszystko ALSA jest lepsza. Anyway czemu mint, a nie coś bardziej konfigurowalnego, jak gentoo albo arch.

Marcin wrote:

>nie umiec uzywac windowsa

to mi nowosc lol
A nie słyszałeś o tym, jak przerosła mnie instalacja win8.1? Skąd mogłem wiedzieć, że się nie da na partycji logicznej.
Marcin
>arch
czuje sie jak na 4chanie xD
Tamako Lumisade
Od kilku dni speed mi spadł 2-krotnie, zaś aim/acc poprawił, mimo że nie gram jakichś specyficznych map. Skąd ta dysproporcja nagła?
zzqWilliam
Zima idzie.
Bass

ooooo-oo-o-oo-o wrote:

1) Robimy wszystko na jednej maszynie, więc musielibyśmy od nowa wykumać jak wybrać grę(w tej chwili używamy przycisków na teensym podmapowanych pod Meta+jakiś klawisz co uruchamia gry)

2) O ile ja mam dualboota, to jedynym kontaktem kolegi z windami była informatyka(i to tylko do gimnazjum, bo jego liceum miało dualbooty i wisiało im na czym zrobi prace na lekcji dopóki ją zrobi). A że maszyna będzie u niego to lepiej żeby w razie czego umiał cokolwiek zrobić.
Polecam zainstalowac jakiegos windows embedded czy cos, takiego uzywa sie na automatach beatmanii itp na przyklad.
Advantan

Husky wrote:

Od kilku dni speed mi spadł 2-krotnie, zaś aim/acc poprawił, mimo że nie gram jakichś specyficznych map. Skąd ta dysproporcja nagła?
Spadek formy u sportowców bywa. Nie bój się, już nigdy nie wrócisz do topki światowej.
Rey

ooooo-oo-o-oo-o wrote:

Mint to GÓWNO
Powiedz mi jeszcze, że nie używacie LMDE to umrę.
klubek
CuteCurry
>czuje sie jak na 4chanie xD
Jako exarchowiec czuję się zobowiązany do wspomnienia o archu w każdej nitce linuksowej. Arch w końcu najlepszy desktop.
CuteCurry
easfabaeer2edw

Dostałem ostatnio dwa uciszenia. Jakbym w najbliższym czasie dostał bana to żegnajcie.

inb4 nie pisz dwóch postów pod sobą: to na zupełnie inny temat, a jak zedytuje to nikt tego nie zobaczy.
sables
Jak to? Nie ma trzeciego final warning? :-(
MLGnom

CuteCurry wrote:

easfabaeer2edw

Dostałem ostatnio dwa uciszenia. Jakbym w najbliższym czasie dostał bana to żegnajcie.

inb4 nie pisz dwóch postów pod sobą: to na zupełnie inny temat, a jak zedytuje to nikt tego nie zobaczy.
Oj tam zaraz ban, pozbieraj jeszcze pare i bedzie silence na miesiąc. ;D
WujekGrzyb
RIP CuteCurry
Advantan
RIP CuteCurry.
zzqWilliam
[*] :(
DeletedUser_613592
wkoncu
spi
Zły Adamqs wykryty.
sables
RIP CuteCurry, byłeś moim ulubionym rozmówcą na poliszu.
Lircia
CuteCurry [*]
Shadow_of_STLKR
Widzieliście co zrobili z OSU! ? :(

Ten update... NIeE ja nie chce takiego osu! JAK TO WYŁĄCZYĆ!
Edit:
No dobra trochę przesadna panika (Opcje>Grafika>Menu Główne>Odtwarzaj dźwięk podczas włączania i wyłączania gry)
Te powitanie jest niepotrzebne, a dźwięki kliknięcia menu były już ikoną Osu! (a tego już nie da się przywrócić)
Wydaje mi się że z czasem osu robi się mniej zabawne i na siłę próbuje stać się poważną grą
Kamikaze
Kiedy niby osu było zabawne?
Shadow_of_STLKR
Ja tam się świetnie bawiłem (od zabawa) przy osu i to dosyć długo, w takim sensie
Osu rezygnuje z wesołego (japońskiego) klimatu żeby stać się poważniejszą grą
Ukami

Shadow_of_STLKR wrote:

Osu rezygnuje z wesołego (japońskiego) klimatu
Tylko, że osu! nigdy nie miało japońskiego klimatu bo skąd? Przecież osu! nie jest z Japonii.
Shadow_of_STLKR
Po wejścia do osu lecą japońskie piosenki na różowym tle. Ja odniosłem wrażenie że osu miało być wesołe w stylu kawaii i rozweselać grą przy dobrej muzyce, ale jeśli osu miało być kolejną smutną grą w której się tylko bije ranking to przepraszam że się pomyliłem
Advantan
Jeśli takie piosenki sobie wgrasz, to i lecą. To nie wina twórcy, że masz tam chińszczyznę.
Nie rozumiem ludzi, którzy myślą, że osu! jest mocno japońskie.

Co do zmian wszystko jest ok. Przecież i tak wchodzisz tam tylko po to by grać w kółka. Za każdą zmianą było dużo narzekań, a w kółka nadal gra się tak samo.

Ranking jest od zawsze. Od zawsze też chodzi o to by stawać się lepszym, wspinać się w rankingu.
No i jeszcze granie multi ze znajomymi przy openingach super bajek. Wtedy tym bardziej nie przejmują się zmianami.
MLGnom

Shadow_of_STLKR wrote:

Widzieliście co zrobili z OSU! ? :(

Ten update... NIeE ja nie chce takiego osu! JAK TO WYŁĄCZYĆ!
Edit:
No dobra trochę przesadna panika (Opcje>Grafika>Menu Główne>Odtwarzaj dźwięk podczas włączania i wyłączania gry)
Te powitanie jest niepotrzebne, a dźwięki kliknięcia menu były już ikoną Osu! (a tego już nie da się przywrócić)
Wydaje mi się że z czasem osu robi się mniej zabawne i na siłę próbuje stać się poważną grą
Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie dźwięki możesz skinowac? Tak możesz zrobić dźwięki wejścia/wyjścia bardziej weeaboo tak jak ja mam. Tak samo możesz poszukać starego kliknięcia menu. Więc generalnie "default" jest jaki jest natomiast cała resztę możesz dostosować do woli (Z każdym updatem dostajesz coraz to więcej rzeczy do modyfikacji więc nie wiem gdzie tu jest problem...)
Anti Fun
Brakuje mi polskiego turnieju na manię, skoro nawet ctb był to czemu by z manii nie zrobić?
Kamikaze
Po co turniej na 10 osób z czego topka raczej nie zagra (ja, hudy, modren, tear na stówe nie, nie wiem jak tidek)
Tym bardziej że to musiałyby być ze 2 turnieje minimum (4k i 7k)
Tidek
Nie no, myślę że chętnych by było więcej niż na ctb, patrząc na ilość osób które klikają w prostokąty. Jak to będzie bez nagród to udziału też nie biorę, ale mógłbym pomóc przy organizacji/sędziowaniu.
show more
Please sign in to reply.

New reply