forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
AmaiHachimitsu
Jarzyn ktoś Ci się wjebał na konto osu! i wypisuje bzdury w randomie, zrób coś z tym.
CuteCurry

jarzyna wrote:

No tak, ludzie zazdroszczą komuś, że coś osiągnął to hejcą. Tak samo było z Ukami'm i moderatorem #polish.

Heh... ludzie się nie zmienią...
Ukamim*
spi

AmaiHachimitsu wrote:

Jarzyn ktoś Ci się wjebał na konto osu! i wypisuje bzdury w randomie, zrób coś z tym.
Nie większe niż cały ten temat.

To samo było z Ukamim, dostał chłopak moda to zamiast pogratulować to wielkie hurr durr, bo lizodup. Meh..
Marcin

jarzyna wrote:

AmaiHachimitsu wrote:

Jarzyn ktoś Ci się wjebał na konto osu! i wypisuje bzdury w randomie, zrób coś z tym.
Nie większe niż cały ten temat.

To samo było z Ukamim, dostał chłopak moda to zamiast pogratulować to wielkie hurr durr, bo lizodup. Meh..
you wot m8

próbowałem cie zrozumiec, myslalem ze jednak jestes madry

ale teraz to nawet nie bede probowal D:
Kamikaze
Nadger

jarzyna wrote:

No tak, ludzie zazdroszczą komuś, że coś osiągnął to hejcą. Tak samo było z Ukami'm i moderatorem #polish.

Heh... ludzie się nie zmienią...
A może to nie zazdrość, tylko lekkie wahania co do tego, czy na pewno na dane stanowisko została mianowana osoba w pełni do tego stanowiska kompetentna? Co jest w tym przypadku BARDZO zrozumiałe. Aha, nie musisz odpisywać na mój post, sądząc po formie tego posta i tak do końca życia będziesz uważał że to tylko ty masz rację i tylko twoje zdanie się liczy a inne nie wchodzą w grę xD doświadczenie w rozmowach z ludźmi level over 9000.
spi
Może tak być. Jednak mi post Kamikazego przypomniał najazd reya na Ukamiego w momencie otrzymania moda i skojarzyłem fakty.

Nadger wrote:

Aha, nie musisz odpisywać na mój post, sądząc po formie tego posta i tak do końca życia będziesz uważał że to tylko ty masz rację i tylko twoje zdanie się liczy a inne nie wchodzą w grę xD
Wcale tak nie uważam i nie wiem czemu wyczytałeś coś takiego z mojego posta. Jak każdy człowiek jestem istotą, która popełnia błędy i nie zamierzam tego negować.
CuteCurry

Nadger wrote:

tak do końca życia będziesz uważał że to tylko ty masz rację i tylko twoje zdanie się liczy a inne nie wchodzą w grę xD doświadczenie w rozmowach z ludźmi level over 9000.
O mnie mówi!

jarzyna wrote:

Może tak być. Jednak mi post Kamikazego przypomniał najazd Reya na Ukamiego w momencie otrzymania moda i skojarzyłem fakty.
Chciałem to jakoś fajnie skomentować, zdyskredytować Twoje umiejętności kojarzenia faktów, ale nie umiem ubrać tego w słowa. >:
Yurisia
Dlaczego nikt mnie nie zawołał na gównoburzę? :c
CuteCurry
A czy Wy macie już swoje prenumeraty polskiego wydania Sword Art Online?

http://www.kotori.pl/
Advantan
Tak, bo kocham Asunę.
CuteCurry
Tylko Sinon
Rey

spi wrote:

A czy Wy macie już swoje prenumeraty polskiego wydania Sword Art Online?

http://www.kotori.pl/

Sachiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Advantan
Rey ale zmień avatar już, co?
Lircia
Advu a jeśli mu się podoba?
DeletedUser_613592
kill la kill > ping la pong
Advantan

Lircia wrote:

Advu a jeśli mu się podoba?
Ale to był nasz collab i myślę, że już czas zmienić jego avatar na Saito!


Ping la pong<sao2
Lircia

Advantan wrote:

Lircia wrote:

Advu a jeśli mu się podoba?
Ale to był nasz collab i myślę, że już czas zmienić jego avatar na Saito!
Z tego co mi się kojarzy to narzekałeś, że nie ma żadnego ładnego. :<
Advantan
Ale na steamie ma ładny, bo mu zrobiłem więc może go ustawić i na osu!
BETRAYAL
Advantan lokalny hejter
CuteCurry
BETRAYAL lokalny przygłup.
BETRAYAL
pies cie pchał
AmaiHachimitsu

CuteCurry wrote:

BETRAYAL lokalny przygłup.
Kim Ty kurwa jesteś :D
Galkan
Advantan

BETRAYAL wrote:

Spi niedowartościowana egoistka
Nadal to uwielbiam.
CuteCurry

AmaiHachimitsu wrote:

CuteCurry wrote:

BETRAYAL lokalny przygłup.
Kim Ty kurwa jesteś :D
Niedowartościowaną egoistką.
sables

BETRAYAL wrote:

Spi niedowartościowana egoistka
Ostro pojechał.
spi

BETRAYAL wrote:

Spi niedowartościowana egoistka
No jestem.
Advantan
Zawsze wiedziałem, że jarzyna w tajemnicy kocha spioszkę.

Umar spi niech żyje spi.
zzqWilliam
Teraz "spi" nabiera nowego znaczenia.
WujekGrzyb


Strona 300 - świętujemy!

Banchobocie - c[*] dla wszystkich
Akenoo
jestem 8-)
CuteCurry

Kosmit wrote:

Sędziowie: WujekGrzyb, Hirikoshi, Kosmit

WujekGrzyb wrote:

Turniej wydaje mi się dobrym pomysłem tym bardziej, że ostatnio relatywnie więcej osób łapie owocki na przyzwoitym poziomie. Duży plus za inicjatywę :-)
Nie mam pytań.

Edit:

Hirikoshi wrote:

W końcu, turniej CtB w Polsce, Kosmit łap okejke ;)
Naprawdę nie mam pytań.
Ukami

WujekGrzyb wrote:

Turniej wydaje mi się dobrym pomysłem tym bardziej, że ostatnio relatywnie więcej osób łapie owocki na przyzwoitym poziomie. Duży plus za inicjatywę :-)
Chyba relatywnie więcej osób dowiaduje się o tym jak łatwo wbić polskie top #20 przy obecnym systemie pp.
Fapable


Brawo peppy, nie dajesz mi punktów za insejny sprawiające mi problem, a za to dostaję best performance.
Gotori
żadna nowość, system pp na ctb jest zjebany, co wiadomo już od dawna xD
Advantan
Trzeba tez przypomniec ze przy slabym rankingu byle gowno z modem jakims da ci pp.

I Ukas ma tam racje. Tyle ze nawet na najchujowszej farm mapie musisz cos tam grac. Sam polski ranking nie jest jakos dobry, bo po prostu jest mniej "swiatowych" graczy.

Zrob ktos paczke "mapy dla glodnych rankingu" - astrosexy czeka na cale top 50 w polskich barwach.
WujekGrzyb

Ukami wrote:

Chyba relatywnie więcej osób dowiaduje się o tym jak łatwo wbić polskie top #20 przy obecnym systemie pp.
Ukami, chyba nie jesteś na czasie. To prawda, że łatwo, ale parę osób oprócz tego, że wbiło polskie top to jeszcze nauczyło się grać.
Advantan
WujekGrzyb patrz na tę reakcję


Piglet
Ukami

WujekGrzyb wrote:

nauczyło się grać.
No, najbardziej horizontali.

Advantan wrote:

I Ukas ma tam racje.
>//<
show more
Please sign in to reply.

New reply