forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Advantan
Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
CuteCurry

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale krytyk filmowy nie musi być reżyserem. Co nie znaczy, że krytyka: "są chujowi, bo tak", ma jakąkolwiek wartość.
Fenek Alfa


kurde, muszę zacząć grać w manię, tam OD7 to 3/8 taktu w obie strony więc można spamić
matimati

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale ja nie jestem profesjonalnym graczem (oni raczej też nie).
Virtus na ogół jest słaby. Od wejścia CS:GO na scenę osiągnęli tylko jedno zwycięstwo.
A za czasów 1.6? Wszystkie zespoły idą naprzód, tylko nie oni.
Dobra zmieńmy temat :D
One Piece czy Fairy Tail?
Tidek

Fenek Alfa wrote:



kurde, muszę zacząć grać w manię, tam OD7 to 3/8 taktu w obie strony więc można spamić
Spoko, jak bedziesz robic 90% na samych 1/2 to na pewno daleko zajdziesz ;)
Kreyu

Sznek wrote:

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale ja nie jestem profesjonalnym graczem (oni raczej też nie).
Virtus na ogół jest słaby. Od wejścia CS:GO na scenę osiągnęli tylko jedno zwycięstwo.
A za czasów 1.6? Wszystkie zespoły idą naprzód, tylko nie oni.
Dobra zmieńmy temat :D
One Piece czy Fairy Tail?
Mnie osobiście przeraża aktualna ilość odcinków, za kreską też nie przepadam. Może jestem w błędzie i powinienem spróbować, kto wie. :D
matimati

Kreyu wrote:

Mnie osobiście przeraża aktualna ilość odcinków, za kreską też nie przepadam. Może jestem w błędzie i powinienem spróbować, kto wie. :D
One Piece - lepiej czytać mangę, chociaż kreska w anime ostatnio się poprawia :D W kwestii odcinków się zgodzę ;)
Advantan
Oba tytuły są dla małp, bo małpy lubią gównem rzucać. Elo.
matimati
To może powiesz co ty czytasz/oglądasz? OP jest najlepszym tasiemcem. Kappa
CuteCurry

Sznek wrote:

To może powiesz co ty czytasz/oglądasz? OP jest najlepszym tasiemcem. Kappa

Chyba ktoś Hunter x Hunter nie oglądał. One Piece jest dobre, ale w formie mangi i jako seria, do której można w każdym momencie 'wskoczyć' i w każdym momencie z niej 'wyskoczyć'.
matimati

spi wrote:

Sznek wrote:

To może powiesz co ty czytasz/oglądasz? OP jest najlepszym tasiemcem. Kappa

Chyba ktoś Hunter x Hunter nie oglądał. One Piece jest dobre, ale w formie mangi i jako seria, do której można w każdym momencie 'wskoczyć' i w każdym momencie z niej 'wyskoczyć'.
Kompletnie zapomniałem o HxH :lol:
AmaiHachimitsu
Od bajeczek jest temat "Anime", zapraszam.


A co do CS:GO to BOT Waldo > TaZ
matimati

AmaiHachimitsu wrote:

A co do CS:GO to BOT Waldo > TaZ
Hahaha, you make my noc ;)
CuteCurry

AmaiHachimitsu wrote:

A co do CS:GO to BOT Waldo > TaZ
Amai za dużo na kanale z Galkanem siedzisz. Uwaga! CS:GO nie polega na zabijaniu.
sables

Advantan wrote:

Oba tytuły są dla małp, bo małpy lubią gównem rzucać. Elo.
Nie widział żadnego odcinka
Advantan
Torturowałem się oglądając do 130 epka FT.
matimati

Advantan wrote:

Torturowałem się oglądając do 130 epka FT.
I tak dobry wynik ;)
sables

Advantan wrote:

Torturowałem się oglądając do 130 epka FT.
Fairy Tail to największy śmieć ostatnich lat, niezły wybór :P
Advantan
Dlatego napisałem, że lepiej tego nie tykać.
DarkStoorM
Fenek Alfa
cyfra_old
https://osu.ppy.sh/s/41242 (Nyaten)

Replay Niko: sliderbreak na 248, beatmapę kończy z 1398 combo, mimo to, w statystykach ma wynik jakby tego sliderbreaka nie zaliczył. Podczas gry kończy jako 7, a tak naprawdę jest 1. W statystykach (menu) ma fc.


O co chodzi?
Kamikaze
Zbugowany replay pewnie
moniko02
Ja jeszcze mówię po Polsku

Większość mówi już w innych językach ale jak spotykamy się mówimy Ojczystym językiem

Ale mam japońską wersję gry
Advantan
Co?
CuteCurry

Piku wrote:

Siema. Czy istnieją tu ludzie mówiący w języku polskim? :D Odzywać się, ale już! ;)

EDIT:
Od zawsze kiedy pamiętam, ten topic był zlepkiem randomowych tematów, więc niech tak zostanie - przyklejam.
:/
Ciunek
Jeśli posługujesz się japońskim na takim samym poziomie jak twoja znajomość wstawiania elementów do userpage'a, to nie zazdroszczę, a szczerze współczuję.
sables
moniko02, ale o interpunkcji to ty nie zapominaj.
AmaiHachimitsu

Ciunek wrote:

Jeśli posługujesz się japońskim na takim samym poziomie jak twoja znajomość wstawiania elementów do userpage'a, to nie zazdroszczę, a szczerze współczuję.
nippongo dziołzu
klubek
spi

Doszedłem do endgame-u, zapisałem i czekam, aż update wyjdzie.
maciej01

also, virtus pro wreszcie dupy ruszyło

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Rizon wrote:

<spi> maciek
<spi> pageupnij w gore i przeklej mojego pusha z postem z forum z 0-2 w nocy
klubek


DeletedUser_613592
A n t e k
lel
Fenek Alfa
Szukam łatwych(1.2 do 1.6 gwiazdek) map mania na 7/8k(zwłaszcza 8k, bo kilka 7k już mam)
Kamikaze
DeletedUser_613592
CuteCurry

A Wy co tam? Dalej biedackie SR-ki albo jakieś Kiyohime/Oracle?
Astar
Ile już złotówek w jewele poszło, przyznaj się.
show more
Please sign in to reply.

New reply