forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
TPGPL
Dziękujemy ci Marcin !
CuteCurry
Bancho nie działało wczoraj, bo serwer, na którym stoi miał bluescreena. Potwierdzone info.
maciej01
Potwierdzam ^^^
CuteCurry
Czy mógłbym prosić moderatora Ukami o nie łączenie moich tematów z tematem "Polski (Polish) [RANDOM]"?
Marcin
wątki bez sensu pasują do randoma

ps to nie ukami.
Ukami
Tak btw nie mam zielonego nicku na forum więc kolorowanie go jest niepotrzebne.
CuteCurry
Mój wątek miał bardzo dużo sensu. Traktował w końcu o niedostępności bancho dla zwykłych użytkowników. Ukami mógłbyś przywrócić mój wątek?
Fenek Alfa
Tomek chujek znowu obniżył mi ranking z 8k do 9,9k. Kolejny powód żeby zakryć panel zdjęciem waifu.
matimati
Jaka najlepsza rozdzielka do CtB? ;)
Advantan
Każda na której ci wygodnie.
CuteCurry
Jaka najlepsza rozdziałka do cs go?
Advantan
800x600 ponieważ Snax z polskiej (a raczej rosyjskiej) drużyny Virtus.Pro gra i stawia opór jak niejeden ESLowiec.
CuteCurry
A może miałeś na myśli [_shax_]?

To jest sNax idioto i pasha jest lepszy.
Advantan
Nie.
matimati
Virtus i tak ssie.
CuteCurry
Proszę nie obrażać Virtusków. >:
Advantan
Virtusi mistrzami świata! Ty nadal jesteś 30-sto levelowym knightem w tibijskim świecie.
matimati

Advantan wrote:

Virtusi mistrzami świata!
Tylko raz... tylko raz...
Advantan
Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
CuteCurry

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale krytyk filmowy nie musi być reżyserem. Co nie znaczy, że krytyka: "są chujowi, bo tak", ma jakąkolwiek wartość.
Fenek Alfa


kurde, muszę zacząć grać w manię, tam OD7 to 3/8 taktu w obie strony więc można spamić
matimati

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale ja nie jestem profesjonalnym graczem (oni raczej też nie).
Virtus na ogół jest słaby. Od wejścia CS:GO na scenę osiągnęli tylko jedno zwycięstwo.
A za czasów 1.6? Wszystkie zespoły idą naprzód, tylko nie oni.
Dobra zmieńmy temat :D
One Piece czy Fairy Tail?
Tidek

Fenek Alfa wrote:



kurde, muszę zacząć grać w manię, tam OD7 to 3/8 taktu w obie strony więc można spamić
Spoko, jak bedziesz robic 90% na samych 1/2 to na pewno daleko zajdziesz ;)
Kreyu

Sznek wrote:

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale ja nie jestem profesjonalnym graczem (oni raczej też nie).
Virtus na ogół jest słaby. Od wejścia CS:GO na scenę osiągnęli tylko jedno zwycięstwo.
A za czasów 1.6? Wszystkie zespoły idą naprzód, tylko nie oni.
Dobra zmieńmy temat :D
One Piece czy Fairy Tail?
Mnie osobiście przeraża aktualna ilość odcinków, za kreską też nie przepadam. Może jestem w błędzie i powinienem spróbować, kto wie. :D
matimati

Kreyu wrote:

Mnie osobiście przeraża aktualna ilość odcinków, za kreską też nie przepadam. Może jestem w błędzie i powinienem spróbować, kto wie. :D
One Piece - lepiej czytać mangę, chociaż kreska w anime ostatnio się poprawia :D W kwestii odcinków się zgodzę ;)
Advantan
Oba tytuły są dla małp, bo małpy lubią gównem rzucać. Elo.
matimati
To może powiesz co ty czytasz/oglądasz? OP jest najlepszym tasiemcem. Kappa
CuteCurry

Sznek wrote:

To może powiesz co ty czytasz/oglądasz? OP jest najlepszym tasiemcem. Kappa

Chyba ktoś Hunter x Hunter nie oglądał. One Piece jest dobre, ale w formie mangi i jako seria, do której można w każdym momencie 'wskoczyć' i w każdym momencie z niej 'wyskoczyć'.
matimati

spi wrote:

Sznek wrote:

To może powiesz co ty czytasz/oglądasz? OP jest najlepszym tasiemcem. Kappa

Chyba ktoś Hunter x Hunter nie oglądał. One Piece jest dobre, ale w formie mangi i jako seria, do której można w każdym momencie 'wskoczyć' i w każdym momencie z niej 'wyskoczyć'.
Kompletnie zapomniałem o HxH :lol:
AmaiHachimitsu
Od bajeczek jest temat "Anime", zapraszam.


A co do CS:GO to BOT Waldo > TaZ
matimati

AmaiHachimitsu wrote:

A co do CS:GO to BOT Waldo > TaZ
Hahaha, you make my noc ;)
CuteCurry

AmaiHachimitsu wrote:

A co do CS:GO to BOT Waldo > TaZ
Amai za dużo na kanale z Galkanem siedzisz. Uwaga! CS:GO nie polega na zabijaniu.
sables

Advantan wrote:

Oba tytuły są dla małp, bo małpy lubią gównem rzucać. Elo.
Nie widział żadnego odcinka
Advantan
Torturowałem się oglądając do 130 epka FT.
matimati

Advantan wrote:

Torturowałem się oglądając do 130 epka FT.
I tak dobry wynik ;)
sables

Advantan wrote:

Torturowałem się oglądając do 130 epka FT.
Fairy Tail to największy śmieć ostatnich lat, niezły wybór :P
Advantan
Dlatego napisałem, że lepiej tego nie tykać.
DarkStoorM
Fenek Alfa
cyfra_old
https://osu.ppy.sh/s/41242 (Nyaten)

Replay Niko: sliderbreak na 248, beatmapę kończy z 1398 combo, mimo to, w statystykach ma wynik jakby tego sliderbreaka nie zaliczył. Podczas gry kończy jako 7, a tak naprawdę jest 1. W statystykach (menu) ma fc.


O co chodzi?
show more
Please sign in to reply.

New reply