forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Fenek Alfa
Dostałem shadowbana na leddicie przez superuprzejmych adminów /r/visualnovel bo śmiałem podważyć wszechinteligencję Sekai Project w wydaniu Grisaia no Kajitsu w wersji all-ages(czytać wersji pociętej w chuj).

A właśnie, skoro o Sekai Project mowa, czekam na ten jebany artbook Narcissu z losowania z newslettera od kwietnia, ostatnie info miałem na początku maja. Nie kupujcie nic od tych skurwieli, sprowadzajcie ich omijając.
AmaiHachimitsu

Fenek Alfa wrote:

Dostałem shadowbana na leddicie przez superuprzejmych adminów /r/visualnovel bo śmiałem podważyć wszechinteligencję Sekai Project w wydaniu Grisaia no Kajitsu w wersji all-ages(czytać wersji pociętej w chuj).

Że tak powiem, o chuj Ci chodzi?

Chcesz +18 to czytasz +18 (pewnie już to dawno zrobiłeś)

Przy okazji bardzo mnie ciekawi ta novelka, w której jak wytniesz ostre sceny to jest "pocięta w chuj"

Mordują się i gwałcą tam na okrągło?
CuteCurry
Jak wyżej.
Rey
Bo peppiemu skończyły się ponczki.
CuteCurry
To poważny temat, proszę udzielać poważnych odpowiedzi.

Czy to prawda, że maciej01 hackuje bancho?
Advantan
Niestety moje konto również nie chce się połączyć. Czy możliwy jest atak hakierski? Nie rozumiem co to za pajacerka.
Oczekuję odpowiedzi od samego pączkiego peppiego.


spi wrote:

Czy to prawda, że maciej01 hackuje bancho?
Niestety prawdopodobnie tak jest. Myślę, że powinniśmy odnaleźć go po adresie IP pobranym z jego konta w serwisie interia.pl.
CuteCurry
Czy ktoś z góry, np. Marcin może to potwierdzić?

Znam adres serwera Terrarii, na który maciej01 regularnie się łączy. Serwer znajduje się na koncie shell użytkownika jarzyna.
Advantan
Z ostatniej chwili. Niejaki Astar ma dostęp do hasła do panelu administracyjnego w kliencie osu!. Prawdopodobnie wyciekło to ze skrzynki mailowej od samego Galkana, który obrażony przejęciem władzy przez Marcin obraził się na pączkolandię.
CuteCurry
Czy użytkownikowi Astar nie powinny zostać zabrane uprawnienia do wysyłania swoich wyników na bancho za takie naruszenia regulaminu?

Z ostatniej chwili: Bancho już stoi, czy może ktoś wyjaśnić co było przyczyną niefunkcjonowania serwera?
Advantan
Prawdopodobnie Marcin zgłosił sprawę wyżej i groźni panowie nawiedzili użytkownika Astar i maciej01.
CuteCurry
Dziękujemy Ci Marcin za zażegnanie kryzysu!
Advantan
Marcin oficjalnie zasłużyłeś na awans. Dziękujemy.
CuteCurry
Mam przeczucie, że Marcin zostanie teraz oficjalnym deweloperem tej zacnej gry.
TPGPL
Dziękujemy ci Marcin !
CuteCurry
Bancho nie działało wczoraj, bo serwer, na którym stoi miał bluescreena. Potwierdzone info.
maciej01
Potwierdzam ^^^
CuteCurry
Czy mógłbym prosić moderatora Ukami o nie łączenie moich tematów z tematem "Polski (Polish) [RANDOM]"?
Marcin
wątki bez sensu pasują do randoma

ps to nie ukami.
Ukami
Tak btw nie mam zielonego nicku na forum więc kolorowanie go jest niepotrzebne.
CuteCurry
Mój wątek miał bardzo dużo sensu. Traktował w końcu o niedostępności bancho dla zwykłych użytkowników. Ukami mógłbyś przywrócić mój wątek?
Fenek Alfa
Tomek chujek znowu obniżył mi ranking z 8k do 9,9k. Kolejny powód żeby zakryć panel zdjęciem waifu.
matimati
Jaka najlepsza rozdzielka do CtB? ;)
Advantan
Każda na której ci wygodnie.
CuteCurry
Jaka najlepsza rozdziałka do cs go?
Advantan
800x600 ponieważ Snax z polskiej (a raczej rosyjskiej) drużyny Virtus.Pro gra i stawia opór jak niejeden ESLowiec.
CuteCurry
A może miałeś na myśli [_shax_]?

To jest sNax idioto i pasha jest lepszy.
Advantan
Nie.
matimati
Virtus i tak ssie.
CuteCurry
Proszę nie obrażać Virtusków. >:
Advantan
Virtusi mistrzami świata! Ty nadal jesteś 30-sto levelowym knightem w tibijskim świecie.
matimati

Advantan wrote:

Virtusi mistrzami świata!
Tylko raz... tylko raz...
Advantan
Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
CuteCurry

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale krytyk filmowy nie musi być reżyserem. Co nie znaczy, że krytyka: "są chujowi, bo tak", ma jakąkolwiek wartość.
Fenek Alfa


kurde, muszę zacząć grać w manię, tam OD7 to 3/8 taktu w obie strony więc można spamić
matimati

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale ja nie jestem profesjonalnym graczem (oni raczej też nie).
Virtus na ogół jest słaby. Od wejścia CS:GO na scenę osiągnęli tylko jedno zwycięstwo.
A za czasów 1.6? Wszystkie zespoły idą naprzód, tylko nie oni.
Dobra zmieńmy temat :D
One Piece czy Fairy Tail?
Tidek

Fenek Alfa wrote:



kurde, muszę zacząć grać w manię, tam OD7 to 3/8 taktu w obie strony więc można spamić
Spoko, jak bedziesz robic 90% na samych 1/2 to na pewno daleko zajdziesz ;)
Kreyu

Sznek wrote:

Advantan wrote:

Ty nie byłeś ani razu. Zanim zaczniesz coś krytykować, to może pochwalisz się swoimi tytułami? Myślisz, że człowiek bez osiągnięć w danej kategorii może wypowiadać się jako znawca? Żarty.
Ale ja nie jestem profesjonalnym graczem (oni raczej też nie).
Virtus na ogół jest słaby. Od wejścia CS:GO na scenę osiągnęli tylko jedno zwycięstwo.
A za czasów 1.6? Wszystkie zespoły idą naprzód, tylko nie oni.
Dobra zmieńmy temat :D
One Piece czy Fairy Tail?
Mnie osobiście przeraża aktualna ilość odcinków, za kreską też nie przepadam. Może jestem w błędzie i powinienem spróbować, kto wie. :D
matimati

Kreyu wrote:

Mnie osobiście przeraża aktualna ilość odcinków, za kreską też nie przepadam. Może jestem w błędzie i powinienem spróbować, kto wie. :D
One Piece - lepiej czytać mangę, chociaż kreska w anime ostatnio się poprawia :D W kwestii odcinków się zgodzę ;)
Advantan
Oba tytuły są dla małp, bo małpy lubią gównem rzucać. Elo.
matimati
To może powiesz co ty czytasz/oglądasz? OP jest najlepszym tasiemcem. Kappa
show more
Please sign in to reply.

New reply