forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Tidek
Dobre i nawet śmieszne xDDD

Tylko nie napisałem tego posta bez powodu, bo chyba nie wiesz (nah, na pewno nie wiesz), ale DFy są bardzo popularne właśnie w stepmanii a nie w innych grach gdzie się klika więcej klawiszy :( (za wyjątkiem GH z jasnego powodu)
DarkStoorM
Ciekawa rzecz, jak ktoś jeszcze nie widział: osu! stream practice game
Jak komuś nie chce się robić stream practice map, to może rzucić okiem (nowe, muzykę pewnie później doda, czy coś. Ewentualnie w tle z osu! sobie puszczać)
BPM zwiększa się o 15 z każdym "poziomem" (1-1 -> 2-1)
Fenek Alfa
220 MB gry którą można zastąpić skryptem napisanym w kilkanaście minut? Seems legit.
DarkStoorM
To ładnie, pewnie muzykę dorzucił, bo ważyło 10mb =[
zzqWilliam
Ciunek

zzqWilliam wrote:

Masło
???
Że niby co to ma być.
Bass
Margaryna.
CuteCurry
zzq chciał być śmieszny, a wyszło jak zwykle.

Also, może łaskawie zastosowałbyś się do mojej prośby z pm-ki, panie kolego?
zzqWilliam
A spi jak zawsze na posterunku, żeby każdego wszędzie krytykować.

Ok, zastosowałem się - kolego ;)
Ukami
Teraz masz w sygnaturze coś co wysłał ci prywatnie więc tym bardziej zostaniesz poproszony o usunięcie tego.
zzqWilliam
Kolejna fajna sygnaturka poszła do śmieci :(
CuteCurry
Hej, zzq mam pomysł. Skoro tak bardzo chcesz mieć coś związanego ze mną w sygnaturze to może wstaw sobie fragment wiersza, który całkiem lubię i który jest bardzo 'krawędziowy', jeżeli wiesz co to znaczy.

"Szukam nauczyciela i mistrza
niech przywróci mi wzrok słuch i mowę
niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia
niech oddzieli światło od ciemności."
~ T. Różewicz
velia
-
Doriano
O co chodzi z tą liczbą punktów,napisaną małą czcionką pod % w wyniku? http://scr.hu/0wp8/d9jg4
DarkStoorM
Różnica punktów między aktualnym i następnym rekordem.
Krfawy
Rubik, Big Cyc czy Gąsowski?

Co potem wziąć jako pierwsze? ;_;
sables
Gąsowski.
Krfawy
K :3
AmaiHachimitsu
Ja na Twoim miejscu bym wziął i połknął cyjanek. Serio polecam!
CuteCurry
Proszę być miłym dla siebie nawzajem albo zawołam Marcina.
Fenek Alfa
http://www.reddit.com/r/mechmarket/comments/297or3/wtsussocal_1k_cherry_blue_switches_plate_mount/

Koleś ma do sprzedania ok. 1100 fabrycznie nowych switchy MX Blue za 400 dolców z przesyłką. Brzmi drogo dopóki nie podliczycie sobie że płacicie 36 centów za przełącznik, a klawiszy wystarczy na 10 pełnych klawiatur. Ja nie miałbym w co ich włożyć, ale jak chcecie to się zbierzcie w grupę i podzielcie koszty.

Also, lol fajna zmiana pp przeciw DTowcom, ludzie z topkami wypełnionymi DT potracili po 30-40pp a ja straciłem 240 z dwoma DT w top performance. Very work. Much effective. Wow.
DarkStoorM
Jak ktoś chciałby sobie sprawdzać różnicę score między rekordami na stronie, to niech sobie pyknie skryptozakładkę:
copypasta
javascript:{var source = document.getElementsByClassName("beatmapListing");var source = document.getElementsByClassName("beatmapListing");source[0].children[0].id = "tabscores";var table=document.getElementById("tabscores");var r=0;for( i=1; i<=50; i++ ) {var s1 = table.rows[i].cells[2].innerHTML;var s2 = table.rows[i+1].cells[2].innerHTML;var t = s1.replace(/(<([^>]+)>)/ig,"");t = t.replace(/,/g,"");var tt = s2.replace(/,/g,"");table.rows[i].cells[2].innerHTML += " (<span style='color:#009900;'>+ "+(t-tt)+")</span>";}}
"Skompresowane", bo nie działało jak ktoś używa IE (xDDD).

Takie cóś


Klikacie raz, bo narobicie gówno i trzeba odświeżać

Nie chce mi się tego specjalnie naprawiać xD
Jak komuś nie działa, to ma pecha, nie chce mi się sprawdzać
Fenek Alfa
Wklejam tutaj jako link żeby łatwiej było zrobić zakładkę. nie hula, pepi noobie
DarkStoorM
Zegarek na bogato i trochę krzywo, ale co z tego
SPOILER
CO TAM, KLUBEK
sables
Dałbym kudosa.
DarkStoorM
Pytanie do ludzi dużo grzebiących w Sony Vegas lub After Effects, w sumie sam nie wiem w czym to inni robią, ale:
Wie ktoś może czy ci wszyscy ludzie robiący te zajebiste filmiki tworzą te "backgroundy" sami, czy po prostu wrzucają jakąś randomową animację i nieco edytują?
Mowa głównie o filmiku poniżej (momenty: 4:49 przykładowo, czy tam 5:22 i cały part 5:45):
Fajnie by było, jakby był ktoś kto też robi takie rzeczy, bo nie wiem czy te backgroundy samemu jakoś można szybko stworzyć, czy wystarczy przefiltrować elementy takich filmików:
Marcin
W after effects są dwie rzeczy które mogą to zrobić
a) expressions czyli skryptowanie
b) pewnie jakieś drogie pluginy

Ale nie siedzialem dlugo w AE więc ci nie powiem, ale że to random to i tak odpisze :V
Fenek Alfa
Dostałem shadowbana na leddicie przez superuprzejmych adminów /r/visualnovel bo śmiałem podważyć wszechinteligencję Sekai Project w wydaniu Grisaia no Kajitsu w wersji all-ages(czytać wersji pociętej w chuj).

A właśnie, skoro o Sekai Project mowa, czekam na ten jebany artbook Narcissu z losowania z newslettera od kwietnia, ostatnie info miałem na początku maja. Nie kupujcie nic od tych skurwieli, sprowadzajcie ich omijając.
AmaiHachimitsu

Fenek Alfa wrote:

Dostałem shadowbana na leddicie przez superuprzejmych adminów /r/visualnovel bo śmiałem podważyć wszechinteligencję Sekai Project w wydaniu Grisaia no Kajitsu w wersji all-ages(czytać wersji pociętej w chuj).

Że tak powiem, o chuj Ci chodzi?

Chcesz +18 to czytasz +18 (pewnie już to dawno zrobiłeś)

Przy okazji bardzo mnie ciekawi ta novelka, w której jak wytniesz ostre sceny to jest "pocięta w chuj"

Mordują się i gwałcą tam na okrągło?
CuteCurry
Jak wyżej.
Rey
Bo peppiemu skończyły się ponczki.
CuteCurry
To poważny temat, proszę udzielać poważnych odpowiedzi.

Czy to prawda, że maciej01 hackuje bancho?
Advantan
Niestety moje konto również nie chce się połączyć. Czy możliwy jest atak hakierski? Nie rozumiem co to za pajacerka.
Oczekuję odpowiedzi od samego pączkiego peppiego.


spi wrote:

Czy to prawda, że maciej01 hackuje bancho?
Niestety prawdopodobnie tak jest. Myślę, że powinniśmy odnaleźć go po adresie IP pobranym z jego konta w serwisie interia.pl.
CuteCurry
Czy ktoś z góry, np. Marcin może to potwierdzić?

Znam adres serwera Terrarii, na który maciej01 regularnie się łączy. Serwer znajduje się na koncie shell użytkownika jarzyna.
Advantan
Z ostatniej chwili. Niejaki Astar ma dostęp do hasła do panelu administracyjnego w kliencie osu!. Prawdopodobnie wyciekło to ze skrzynki mailowej od samego Galkana, który obrażony przejęciem władzy przez Marcin obraził się na pączkolandię.
CuteCurry
Czy użytkownikowi Astar nie powinny zostać zabrane uprawnienia do wysyłania swoich wyników na bancho za takie naruszenia regulaminu?

Z ostatniej chwili: Bancho już stoi, czy może ktoś wyjaśnić co było przyczyną niefunkcjonowania serwera?
Advantan
Prawdopodobnie Marcin zgłosił sprawę wyżej i groźni panowie nawiedzili użytkownika Astar i maciej01.
CuteCurry
Dziękujemy Ci Marcin za zażegnanie kryzysu!
Advantan
Marcin oficjalnie zasłużyłeś na awans. Dziękujemy.
CuteCurry
Mam przeczucie, że Marcin zostanie teraz oficjalnym deweloperem tej zacnej gry.
show more
Please sign in to reply.

New reply