forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Fenek Alfa
Reiwai Terrorism[Terror] NoMod - 3.55 stars
Koigokoro[Insane] DT - 3.93 stars

Tom, już wiemy że lubisz DT, więc nie forsuj.

EDIT: jeszcze lepszy przykład

Speed[Speed] NoMod - 2.87 stars
Tenshi Teki Kenpou Yonjou[Hard] DT - 3.15 stars

Czekam na DT o większej ilości gwiadzek niż Pluto[Challenge](4.2) i łatwiejsze.
cyfra_old

DarkStoorM wrote:

Freszol wrote:

Nie działa mi download do tego osu trainera
Działa, działa, z GitHub ściągnij. link (w linku podał .zip, a ma być .7z, dlatego w temacie nie działa)
Chyba, że wolisz kompilować sobie z kodu.

Ok spoko, już się w to bawię.



W jedynkę wpisałem swoją nazwę, wywaliło mi sporo mapek, jednak coś trudne są :D Poćwiczy się :)
Dwójka to ocena którą mam minimum osiągnąć by dostać tą liczbę pp?
DarkStoorM
Programik ten skanuje 10 best performance graczy o podobnym ranku do Twojego.
Ta dwójka, to jest rekord innego gracza i pokazuje, że ktoś z HR zrobił SS i dostał 21pp na tej mapie.
Czyli mniej więcej dobrze kombinujesz. Możesz i więcej dostać, jeśli dorzucisz dodatkowy mod.
DeletedUser_613592
PP FARMERZY XDD
Advantan

worst fl player wrote:

PP FARMERZY XDD
Złapmy ich wszystkich!
DeletedUser_613592
rip userpagi
DarkStoorM
Jestem najlepszym farmerem.
cyfra_old
Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
DarkStoorM

Freszol wrote:

Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
Bo nie dostaniesz tyle ile jest tam napisane. Dostaniesz te 22*0.95^(n-1) w zależności od tego, który z kolei jest on w Twoim top performance.
Wnaqer
Hanasaku Iroha - Diamond: 4,95 gwiazdek

Lily - Scarlet Rose: 5,19 gwiazdek

Lubię ten nowy system :)
cyfra_old

DarkStoorM wrote:

Freszol wrote:

Dobry program, było napisane 22pp hard S bez modów, zrobiłem i dostałem 3 pp, polecam xD
Bo nie dostaniesz tyle ile jest tam napisane. Dostaniesz te 22*0.95^(n-1) w zależności od tego, który z kolei jest on w Twoim top performance.

To beznadzieja, równie dobrze można ściągać ze strony szukając w beatmaps>ranked i w sumie wyszedłbym na to samo.
Marcin
TO RÓB TO
BOŻE...
Advantan
Kto mnie wzywa?
Tidek
Jestem gównem na 4k kontynuacja.



Pozdro dla kumatych.
Ciunek
Nice SDG.
Ktoś tu jeszcze gra w stepmanię ;_;
Kamikaze
tfw 1xOK, z jakiego packa to było?
C675 noob
Ciunek
Touhou Rensou Kyoku 2, 25+ minut utwór podzielony na 6 części i zuploadowany jako pack. A co do gier, w które nikt nie gra:
CuteCurry
^

Zacząłem rzygać tą grą na chyba 46lvl-u. Dawno nie grałem w tak nudne mmo.
Ciunek
Pewnie jeszcze grałeś na oficjalnym serwerze zamiast na privie? I fakt, grind leveli jest do dupy przemyślany. Jedną postać wytrzymam, ale jak chciałem zrobić alta to szlag mnie trafiał. MUSISZ wykonać wszystkie questy, żeby przejść na następną mapę. #1 design.
CuteCurry
Oczywiście, zawsze gram na oficjalnych serwerach. Po co się szlajać po privach z bonusowymi expami i innym gównem?

Zamknięty świat i automatyzacja każdej czynności to nie to, czego szukam w mmo.
Fenek Alfa
[Tom94] Allow for decimal beatmap difficulty settings (such as AR9.5).
już nie mogę sie doczekać tych randomowych AR9.1 których nikt nie zagra przez przyzwyczajenia
Tidek
No i bardzo dobrze, bo wiele map aż się prosi o AR 8,5 lub 9,5.
Ale według mnie AR nie powinno być w ogóle przymuszone do mapy, każdy powinien grać na jakim mu się podoba, ale tego się raczej nigdy nie doczekam : (
rEdo
Approach Rate 8.5 oficjalnie najlepszym Approach Rate.
Fenek Alfa

rEdo wrote:

Approach Rate 8.5 oficjalnie najlepszym Approach Rate.
Najlepszy AR to taki w którym widać trochę do przodu, ale jest czytelny, więc zależy od mapy. Airman czy cheatreal na AR8.5 się pieknie czytały, ale I[Terror] już niezbyt.

Tidek wrote:

No i bardzo dobrze, bo wiele map aż się prosi o AR 8,5 lub 9,5.
Ale według mnie AR nie powinno być w ogóle przymuszone do mapy, każdy powinien grać na jakim mu się podoba, ale tego się raczej nigdy nie doczekam : (
No, nie mielibyśmy cudactw typu Hard AR9 w przyszłości.
klubek
Tidek
Dziękuje dobranoc. (song z paczki "otaku dream mix 6th")
Nie ma to jak wrócić do stepmani po długiej przerwie i dostać nagłego napływu skilla lol

CuteCurry

Radziulka wrote:

Dajcie mnie komunistę z flagą lgbt nad głową. B-)

Mustang1x1 wrote:




Ja chcę latający parapet na którym znajduje się statek fioletowych ufoludków

Jak można być tak nowym. xD
Advantan
Nie rozumiem o co chodzi. :|
Marcin

spi wrote:

Radziulka wrote:

Dajcie mnie komunistę z flagą lgbt nad głową. B-)

Mustang1x1 wrote:




Ja chcę latający parapet na którym znajduje się statek fioletowych ufoludków

Jak można być tak nowym. xD
nailed it
-Poma-
Ja jestem... Osu by było nawet sławniejsze niż minecraft ale nie jest bo mało ludzi na świecie lubi gry rytmiczy lub tam gdzie jest dużo klikania myszką...wiem bo próbowałam namówić kolegów na ta gre ale powiedzieli że nie lubią takich gier...wolą minecraft ;_;
klubek
sables
Kempal

MonsterKill3D wrote:

Ja jestem... Osu by było nawet sławniejsze niż minecraft ale nie jest bo mało ludzi na świecie lubi gry rytmiczy lub tam gdzie jest dużo klikania myszką...wiem bo próbowałam namówić kolegów na ta gre ale powiedzieli że nie lubią takich gier...wolą minecraft ;_;
Tyle przegrać...
Advantan

klubek wrote:

Marcin dumny.
CuteCurry

klubek wrote:

Szanuję.
Ombrea111
Istnieję ja, moja siostra i koleżanka.
Advantan
Ban za multi konto, albo dzielenie konta. Dziękuję dobranoc.
Marcin działaj.
Tidek
Jak można było zrankować Dragonforce bez 4k diffa, bosz.
Astar
Tidek
Dobre i nawet śmieszne xDDD

Tylko nie napisałem tego posta bez powodu, bo chyba nie wiesz (nah, na pewno nie wiesz), ale DFy są bardzo popularne właśnie w stepmanii a nie w innych grach gdzie się klika więcej klawiszy :( (za wyjątkiem GH z jasnego powodu)
show more
Please sign in to reply.

New reply