forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
DeletedUser_613592

AmaiHachimitsu wrote:

W jakim sensie to jest experimental play, Adamqs grał na kulkowej myszce i bezprzewodowym gumiaku i robił trudniejsze mapy.

P.S jak można na tej mapie zrobić takie acc, to jest OD 6 lub niżej.
gumiak power 2012-02 rip skil
gumiak power 2012-01 rip skill
gumiaktopker
Fenek Alfa
A jaki gumiak dokładnie?
DeletedUser_613592
logitech mk250 wireless w
WujekGrzyb
Trynkiewicz

sorry, musiałem
adriell
Wybiera sie ktos na finały IEM w Katowicach w marcu?
AmaiHachimitsu
Niko
Tidek
Trynkiewicz
AmaiHachimitsu
^ Z tym, że Niko faktycznie zamierza tam iść.





btw. CO TAM, WOJNA BĘDZIE W KOŃCU CZY NIE??? ZDECYDUJCIE SIĘ
klubek

AmaiHachimitsu wrote:

btw. CO TAM, WOJNA BĘDZIE W KOŃCU CZY NIE??? ZDECYDUJCIE SIĘ
velia
-
Chino_old_1
Ciunek
Saimoe jest stare jak świat, no ale mniejsza o to. Wybory w miarę oczywiste z tych grup, dla mnie przynajmniej.
AmaiHachimitsu
Bez sensu, i tak wygra Mikasa.




A 70% postaci nie ma nic wspolnego z moe
Kiyo_old_1
*wbija się ze spamem*

CuteCurry
Jedyny właściwy gust.

SPOILER
ARENA 01: [Yuigahama Yui] Chitanda Eru Kaga Kōko
ARENA 02: [Noire] Chocolat Ai Astin
ARENA 03: Sakura Kyōko Yūki Mikan [Nishikino Maki]
ARENA 04: [Koshigaya Komari] Kitashirakawa Tamako Yatogami Tōka
ARENA 05: [Roromiya Karuta] Mukaido Manaka Kasukabe Yō
ARENA 06: [Charlotte Belew] Yūōji Ōka Celestia Ludenberg
ARENA 07: Miyauchi Renge [Fuyuumi Ai] Tsuchimikado Natsume
ARENA 08: Inaba Himeko [Neptune] Kurousagi
ARENA 09: [Abstained] Matsuoka Gō Shindō Ai Misaki Mei
ARENA 10: Gasai Yuno [Shirakiin Ririchiyo] Kudō Asuka
ARENA 11: Miki Sayaka Yukinoshita Yukino [Nepgear]
ARENA 12: [Kujō Karen] Nōmi Kudryavka Dekomori Sanae
ARENA 13: Kurugaya Yuiko Takanashi Tōka [Ichijō Hotaru]
ARENA 14: [Myucel Foaran] Yukihira Furano Kaname Madoka
ARENA 15: [Abstained] Momo Belia Deviluke Akatsuki Iona
ARENA 16: [Cthugha] Kirigaya Suguha Kuroki Tomoko
ARENA 17: [Leticia Draculair] Takao Shokuhō Misaki
ARENA 18: Kamikita Komari [Laura Bodewig] Shiomiya Shiori
ARENA 19: Himeragi Yukina Matoi Ryūko [Nyarlathotep]
ARENA 20: [Natsukawa Masuzu] Kirigiri Kyōko Nase Mitsuki
ARENA 21: Tobiichi Origami Frenda Seivelun [Dairenji Suzuka]
ARENA 22: [Natsume Rin] Yusa Emi Hiradaira Chisaki
ARENA 23: [Haqua du Lot Herminium] Mikasa Ackerman Tōma Kazusa
ARENA 24: Yui Morgiana [Frey]
ARENA 25: Kuroyukihime Nibutani Shinka [Azuki Azusa]
ARENA 26: Tōwa Erio Mikazuki Yozora [Kirishima Shōko]
ARENA 27: [Abstained] Victorique de Blois Honma Meiko Hirasawa Yui

AmajHaczimitzu wrote:

A 70% postaci nie ma nic wspolnego z moe
Ale wiesz, że gadasz głupoty?
Advantan
O jak dobrze bez sajlensa.
r0ck
Jakoś spokojnie ostatnio, więc nadchodzi długi (w sumie to nie taki długi) tekst, tudum:

Ma ktoś jakiś tajny sposób (na pewno ktoś ma jakieś tajne sposoby od nasa :() na naukę AR10.3? No tak, "grać więcej" - to wiem i stosuje się do tego cały czas, ale chodzi mi o inne kwestie.
Może tak: Gdy uczyłem się AR10 to sprawa była raczej prosta - najpierw grałem trochę AR7+hr (9.8), jak już zacząłem ogarniać to wziąłem się za AR10, od czasu do czasu jakieś 10.3 na NF no i jakoś samo przyszło, że pewnego dnia już umiałem to grać i nauka wcale nie trwała aż tak długo.

No ale z 10.3 mam problem. Gram to już jakiś czas i w sumie nie widać praktycznie żadnych rezultatów i tak się zastanawiam, czy może czegoś nie robię źle (hue). Może warto grać jakieś hardy na AR11? A może te insany co gram 10.3 grać 11? Nie wiem, mam naprawdę duży problem z tym, bo dla mnie różnica między 10 a 10.3 jest tak ogromna, że szkoda gadać - dla przykładu gdy wezmę jakiegoś tam insane AR9 i zagram z DT to sukcesem dla mnie będzie passnąć go (pomijając acc i wszystko, po prostu żeby go przejść), ale wystarczy mi obniżyć AR na 8 i istnieje duże prawdopodobieństwo, że go FCne. Po prostu na AR 10.3 wszystko wydaje mi się takie w cholerę szybkie, zaczynam skakać i tańczyć kursorem do tego stopnia, że nawet z prostym singletapem mam problem. I dzieje się tak niezależnie od BPM, czy to będzie 200, czy 250, aktualnie dla mnie AR 10.3 = nie ma szans na FC. :D

Tak więc może jakieś inne sposoby niż po prostu ciągle granie tych zwykłych map na AR10.3? Granie AR11? Granie high bpm AR10 żeby jeszcze lepiej je ogarniać? Granie AR 10.3 jumpów/streamów?

//Z inne beczki. Pamięta ktoś może czy kokiezi grał na full area (to się jakoś odmienia?) i jakiej rozdzielczości używał (win/osu)?
Nie, nie chcę sobie ustawić wszystkiego tak jak on i myśleć że jestem prosem, nie jestem głupi.
CuteCurry
Sam sobie odpowiedziałeś: graj więcej.
zzqWilliam
Z moich obserwacji wynika, iż "kukizi" nie grał na full area, co do rozdzielczości to nie wiem huehue
AmaiHachimitsu
Cookiezi gral na full area, masz zle info.







AR 10.3 - to jest jak pierwsze HR, zapamietujesz je. A potem zaczynasz czytac. Mozesz pograc troche ar 10.8, powinno pomoc. Np. jakiegos carlito
Fajrant
CuteCurry
Razer postanowił wprowadzić do swoich klawiatur zielone i pomarańczowe switche własnego autorstwa: odpowiednik kolejno mx cherry blue i mx cherry brown.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... eam_ref=10
http://www.razerzone.com/razer-mechanical-switches

Jeżeli jest ktoś na tyle szalony, by rozważać zakup zapoznajcie się wcześniej ze specyfikacją mx cherry blue i mx cherry brown. Widać jakieś znaczące różnice? Nie bardzo.
Dodatkowo, razer piszę, że mx cherry blue mają żywotność tylko 20 milionów uderzeń, co według specyfikacji zamieszczonej na stronie cherry jest nieprawdą.

Warto też zauważyć, że kailhy (specyfikacja) mają identyczną obudowę jak nowe switche razera.
zzqWilliam
Bo to jest tak: Razer kupuje teraz hurtowo zalmany z blue (nie pamiętam jak to tam się nazywało, aczkolwiek ta klawa z blue kailhami wygląda jak zalman) po taniości, koloruje na zielono i tyle. A tak serio, to co one mają do jasnej cholery innego niż cherry blue? "Mechaniczne przełączniki dla prawdziwych graczy", powinno być "Mechaniczne przełączniki, niczym nie różniące się od cherry mx blue dla prawdziwych kretynów gotowych wydać 100 zł więcej". LOL
AmaiHachimitsu
Niby to są nieco zmienione Blue specjalnie pod gaming. Z orange (brown) będzie zapewne tak samo w reklamach.


Dawno nie słyszałem takiego bullshitu
cyngiel
Hamburgery i tak kupią, więc spokojnie. Razer wie co robi.
spi
Jak pisze przedmówca, ludzie kupią dla samego tego, że to Razer. Plus w turniejach będą nagrody przez nich ufundowane z nową klawką.

Co do tych switchy, wczoraj (albo wczesniej) dostałem newsletter od Razera o tych nowych switchach; a chwile potem ludzie na #polishu się tym podneicali. :<
r0ck

AmaiHachimitsu wrote:

AR 10.3 - to jest jak pierwsze HR, zapamietujesz je. A potem zaczynasz czytac. Mozesz pograc troche ar 10.8, powinno pomoc. Np. jakiegos carlito
No dobra, czyli pozostało mi dalej to męczyć + od czasu do czasu zagrać jakieś ar11, dzięki za pomoc :D.

AmaiHachimitsu wrote:

Cookiezi gral na full area, masz zle info.
A rozdzielczość? Cały czas się zastanawiam.
AmaiHachimitsu
1024x768 windowed
spi
Prawdziwi pr0 grają na 640x480 fullscreen. :yolo: :swag:
klubek

oficjalna osu poczta przesyła zdjęcie z ostatniego spotkania naszych wspaniałych zawodników, pogoda dopisała

fartownik
COŚ TY ODJEBAŁ
rEdo
bez przesady, kurwa xD

@edit: JA PIERDOLĘ KOSZULKA Z PIES HAHAHAHAAH
Hydra
HAHAHAHAHAHA
Galkan


(głosem Arthasa) TWÓJ WPIERDOL BĘDZIE NIEOPISANY
Ciunek
Słaby ten wpierdol, tym bardziej, że bohater nie ma żadnego skilla od magii (w szczególności Wisdom, nawet zaklęć 3 poziomu nie znasz). No ale trochę Archaniołów nazbierałeś ;) Swoją drogą o ile dobrze pamiętam, Armorer jest zbugowany podczas oblężeń miasta - owszem, ulepsza obronę przeciw normalnym jednostkom, ale dostajesz więcej obrażeń od wieżyczek.
CuteCurry
Dwia Empress Dolly już są, zostało wylevelować i zupgrade'ować i w końcu będę mieć hsr (na razie miałem Cu Chulainn i Resistance, którą kompletnie olałem, ale obie to tylko sr) z 15% na own atk 300%. Dwadzieścia arcan z atakiem czeka. Jeszcze tylko jacyś solidni bufferzy (mam 2x 30% na 50% xD) i lepszy healer, właściwie nie healer tylko ożywiacz, niż ta Noel. Ewentualnie mógłbym wymienić heala na jakiegoś stoppera z 2 na 15% infinite procem, to w połączeniu z moją Chronos (single proc, 6 tur/10% na 10lvlu skilla) mogłoby dać ciekawy efekt.
Aslo, czekam na drugą Hiruko, w sumie nie potrzebuję, ale jest ładna i z FAW na 300lvlu, to szkoda nie zdobyć.
To tyle, jeżeli chodzi o wysyłanie wiadomości z gier, które nikogo nie obchodzą.
MLGnom

spi wrote:

Dwia Empress Dolly już są, zostało wylevelować i zupgrade'ować i w końcu będę mieć hsr (na razie miałem Cu Chulainn i Resistance, którą kompletnie olałem, ale obie to tylko sr) z 15% na own atk 300%. Dwadzieścia arcan z atakiem czeka. Jeszcze tylko jacyś solidni bufferzy (mam 2x 30% na 50% xD) i lepszy healer, właściwie nie healer tylko ożywiacz, niż ta Noel. Ewentualnie mógłbym wymienić heala na jakiegoś stoppera z 2 na 15% infinite procem, to w połączeniu z moją Chronos (single proc, 6 tur/10% na 10lvlu skilla) mogłoby dać ciekawy efekt.
Aslo, czekam na drugą Hiruko, w sumie nie potrzebuję, ale jest ładna i z FAW na 300lvlu, to szkoda nie zdobyć.
To tyle, jeżeli chodzi o wysyłanie wiadomości z gier, które nikogo nie obchodzą.
Ha, ja już mam HSR Hiruko. :P
velia
-
AmaiHachimitsu
Martwi mnie, że o to pytasz
Chino_old_1

spi wrote:

Dwia Empress Dolly już są, zostało wylevelować i zupgrade'ować i w końcu będę mieć hsr (na razie miałem Cu Chulainn i Resistance, którą kompletnie olałem, ale obie to tylko sr) z 15% na own atk 300%. Dwadzieścia arcan z atakiem czeka. Jeszcze tylko jacyś solidni bufferzy (mam 2x 30% na 50% xD) i lepszy healer, właściwie nie healer tylko ożywiacz, niż ta Noel. Ewentualnie mógłbym wymienić heala na jakiegoś stoppera z 2 na 15% infinite procem, to w połączeniu z moją Chronos (single proc, 6 tur/10% na 10lvlu skilla) mogłoby dać ciekawy efekt.
Aslo, czekam na drugą Hiruko, w sumie nie potrzebuję, ale jest ładna i z FAW na 300lvlu, to szkoda nie zdobyć.
To tyle, jeżeli chodzi o wysyłanie wiadomości z gier, które nikogo nie obchodzą.
Nie zrozumiałem ani słowa z tego xD

Coś ode mnie:
show more
Please sign in to reply.

New reply