forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
DarkStoorM
Chciałem sprzedać za stówkę, ale nie wiem czy nie zostawić sobie jej jako awaryjną, póki jeszcze QPAD żyje xD
zzqWilliam
E tam, nie przyda Ci się xD A i tak jeszcze muszę najpierw mieć tę stówę żeby kupić bo obecnie mam jakieś 100, ale groszy :P

Edit: Chujstwo jebane się kurwa rozpierdoliło. Zaraz wyjebię to wszystko przez balkon...
-Gintoki
Ma ktoś może na sprzedaż/wie gdzie kupić takie gumki do wyciszania klawiatur? Bo właśnie mój Qpad przyszedł i już domownicy płaczą że za głośna ;-;
Ukami
Jeżeli chcesz takie gumki to pisz do użytkownika Yoshimatsu. Ostatnio nawet się chyba pytał o chętnych, bo on kupuje je hurtowo, nie dla pojedynczych osób.
Cydros

-Gintoki wrote:

Ma ktoś może na sprzedaż/wie gdzie kupić takie gumki do wyciszania klawiatur? Bo właśnie mój Qpad przyszedł i już domownicy płaczą że za głośna ;-;
Ew. Allegro
Gotori
widze, że Yoshi coraz większy biznes tu rozkręca xD
Mara
t/185969 kurwa polski wódka wódka wódka quake live kurwa
Advantan
Masz rację synu.
Chino_old_1
@2up Widać jakie polskie słowa najlepiej obcokrajowcy znają :/
rEdo
PYKAMY COMPETITIVE v2: MAVERICK BIRD

Dam wam do męczenia kolejną arcadową gierkę we flashu. Na pewno słyszeliście o Flappy Birdzie. A co się stanie, gdy połączymy to z Super Hexagonem? Zobaczcie sami. Kto pierwszy zrobi stówkę, dostaje piwo. Powodzenia!

http://terrycavanaghgames.com/maverickbird/

zzqWilliam
Mój rekord: 11, wow! xD
Advantan
Zagrałem w to 4-5 razy, przy przedostatniej próbie zrobiłem 20, w ostatniej 19 i uznałem, że wyłączę, bo nie dam rady dalej, a denerwowanie się nie wchodzi w grę (tak, zdenerwowałbym się po dłuższej grze). Odpuszczam już, uważam, że 20 to niezły wynik. Satysfakcjonuje mnie.



No macie.


Dam wam coś jeszcze.

Marsjanek bóg.
Ciunek

A idź pan w pizdu z tym :<
DarkStoorM
fartownik
Zrobiłem 51, ale nie mam screena. Wygrałem życie.
Chino_old_1

rEdo wrote:

PYKAMY COMPETITIVE v2: MAVERICK BIRD

Dam wam do męczenia kolejną arcadową gierkę we flashu. Na pewno słyszeliście o Flappy Birdzie. A co się stanie, gdy połączymy to z Super Hexagonem? Zobaczcie sami. Kto pierwszy zrobi stówkę, dostaje piwo. Powodzenia!

http://terrycavanaghgames.com/maverickbird/

Aktualnie w temacie:
http://deidealewereld.vier.be/vladibird/
i bonus
https://www.youtube.com/watch?v=NQkgmHE ... r_embedded
fartownik
rEdo

fartownik wrote:

kurwa. :/
Bass
Na UMCS będzie zniżka dla VIPów za alko więc spoko :/
velia
-
r0ck
Jest możliwość aby zwiększyć odstępy między fallowpointami?
Chodzi mi o to, że jeżeli mam powiedzmy tak:
-> -> -> -> -> ->...
to zrobić np. tak:
->     ->      ->...
Jeżeli da się, to jak to zrobić?
winotu
taki sam obrazek z większym, pustym tłem próbowałeś?
cyngiel
Ktoś się orientuje, dlaczego bezpodstawnie ot tak, z minuty na minutę zmieniono mi nick? Teraźniejszy jest nickiem pierwotnym, 2 dni temu zmieniłem na "sprzedam konto", klikam klikam, jeb, nick zmieniony, a opcja zmiany nicku wyparowała. Ppy mnie wydymoł, co teraz?
CuteCurry
To przez to, że masz najgorszą dziewczynkę z haganaia w sygnaturze i w profilowym.
Advantan
Pewnie ktoś bardzo szlachetny zgłosił twój nick, bo pewnie nie pasował komuś i przy okazji jest zakazany przez regulamin; albo ktoś po prostu odebrał to jako ofertę, a wymiana kontami jest złym pomysłem. Możliwe też, że regulaminu nie znam, chociaż go bardzo mocno zaakceptowałem (do teraz jestem w szoku, że moja młodsza siostra ma usunięte konto - Pani Demon - a ja miałem silence na 500h). Przepraszam bardzo jeśli jestem w błędzie, po prostu to moje spekulacje.

P.S. Czy moja siostra nie może już grać w osu!?
CuteCurry
Advantan nie umiesz into multikonta, moje ciągle jest żywe, mimo że nie wchodziłem na nie od dawna. xD

Modzi nic nie możecie zrobić, ja tylko sobie żartuję, nie macie na mnie dowodów.
rEdo

spi wrote:

To przez to, że masz najgorszą dziewczynkę z haganaia w sygnaturze i w profilowym.
to

Komuś z góry nie pasował ten nick, to też zmienił Ci z powrotem. Jeśli naprawdę chcesz nazywać się "sprzedam konto", to napisz do administracji z prośbą o zmianę nicku z powrotem i tłumacz się, że wcale nie masz zamiaru sprzedawać konta.
Advantan

spi wrote:

Advantan nie umiesz into multikonta, moje ciągle jest żywe, mimo że nie wchodziłem na nie od dawna. xD
Co to jest multikonto? To znaczy, że moja siostra nie może już grać w osu!?
DeletedUser_613592
mi też grożą ze mi zmienia nick bo kłamie tak naprawde jestem gównem
QuarioX
Nie zdążyłem kupić cynglu :c
Marcin

cyngiel wrote:

Ktoś się orientuje, dlaczego bezpodstawnie ot tak, z minuty na minutę zmieniono mi nick? Teraźniejszy jest nickiem pierwotnym, 2 dni temu zmieniłem na "sprzedam konto", klikam klikam, jeb, nick zmieniony, a opcja zmiany nicku wyparowała. Ppy mnie wydymoł, co teraz?
It is highly recommended you choose a new name by which people can still recognise you, if you do decide you need a change. Keep in mind that this functionality is mainly for people who make accounts like "u13842907" or "FatBoy_12385" for one reason or another and are now regretting it.

Źródło: https://osu.ppy.sh/p/profile-username/

tl;dr straciłeś szanse na jakiekolwiek zmiany bo wybrałeś nieodpowiedni nick

Zrobiłeś dokładnie odwrotność tego ostrzeżenia ;)
cyngiel
Widać jakiemuś butthurtowi z polisha kochanego przeszkadzał nick "sprzedam konto". Beka w chuj, nie powiem.
Advantan
Nick, to tylko nick. Napisz do jakiegoś Derekku, czy na maila do piposza, to ci zmienią. Oczywiście przeczytaj regulamin, czy coś tam, bo się przypierdolą. Jednorazowa zmiana jest mocno naciągana. Ja miałem parę razy zmieniany nick od Derekku.
QuarioX
Piszemy petycje o zwrot możliwości zmiany nicku dla cyngla (*c*)
rEdo
a jak zmienie nick na "kaczka szablozembna" to tesz mi zmienisz?? Marcin?????? bo nie bendom mnie poznawali ;/

Weź nie przesadzaj. On dalej byłby rozpoznawalny jako "o, to ten koleś co ma nick sprzedam konto". Zmień mu to z powrotem. Poza tym, Twoje tłumaczenie "zrobiłeś dokładnie odwrotność tego ostrzeżenia" nie ma tutaj jakiegokolwiek sensu. Adamqs jakoś dalej jest rozpoznawany jako "worst fl player", i nie ma żadnych problemów.

O, możesz też zmienić nick graczowi "wobeinimacao". Nie wiem czy jesteś tego świadom, ale ta nazwa gracza mówi dosadnie "ruchałem Twoją matkę" w języku chińskim. Czuję się obrażony brakiem kultury tego gracza, uprzejmie proszę o zmianę jego nazwy i uciszenie na okres 28 dni za niestosowną nazwę.
Marcin
Tylko, ej, nie do mnie pretensje, ja tego NIE zmieniłem, ani NIE KAZAŁEM nikomu zmienić, to tak w ramach sprostowania. Nie ja zadecydowałem o tym że mu w ogóle cofnęli. Szczerze mówiąc to nawet mnie to zdziwiło że to się stało.
MLGnom
Wow. Komuś przeszkadzało, zreportował i tyle. Shit happens.
Woho! Zabawne przez pierwsze 2 dni a potem jest prośba o cofniecie albo zmianę. (tak, praktycznie każdym przypadku było tak samo...)

Wy i wasze śmieszne problemy. :>
cyngiel
Moim problemem jest problem ludzi co do tego nicku. Proponuję powpisywać w wyszukiwarkę graczy słowa typu: shit, gay, sucks, kurwa etc. Ci ludzie nie mają problemów z administracją, ale "sprzedam konto" łamało regulamin, że o kurwa ja pierdole jego mać. Dobrze, że mi policja do drzwi nie zapukała i routera nie zabrała, żebym wam nie przeszkadzał w internecie (:
Marcin

cyngiel wrote:

shit (nie istnieje), gay (nie istnieje), sucks (nie gra od 29 dni), kurwa (nie gra od roku) etc.
????

Uwierz mi, mają problemy z administracją.

MLGnom wrote:

Wow. Komuś przeszkadzało, zreportował i tyle. Shit happens.
Woho! Zabawne przez pierwsze 2 dni a potem jest prośba o cofniecie albo zmianę. (tak, praktycznie każdym przypadku było tak samo...)

Wy i wasze śmieszne problemy. :>
Jedyny który zdrowo myśli *hi5*
MLGnom

cyngiel wrote:

Moim problemem jest problem ludzi co do tego nicku. Proponuję powpisywać w wyszukiwarkę graczy słowa typu: shit, gay, sucks, kurwa etc. Ci ludzie nie mają problemów z administracją, ale "sprzedam konto" łamało regulamin, że o kurwa ja pierdole jego mać. Dobrze, że mi policja do drzwi nie zapukała i routera nie zabrała, żebym wam nie przeszkadzał w internecie (:
Przeszkadzają ci te nicki? Śmiało idź i zreportuj jak ci wielce to przeszkadza. Pokaż, że nie jesteś gorszy od jakiegoś tam anonimowego randoma.
Administracja wykonuje tylko swoje obowiązki (czasami chujowo bo chujowo ale robi)

Niestety taki jest ten świat pełen popierdolonych ludzi którzy przyjebią się o najdrobniejszą rzecz. A jeżeli to jest dla ciebie nowość to ci powiem coś... w naszym pięknym świecie jest jeszcze więcej, bardziej chujowych/chciwych/zawistnych ludzi.

Podsumowując :

Deal with it.
show more
Please sign in to reply.

New reply