forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Yusuzu
Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo laseczek.
Novalogic
Szczęśliwego '14 człowieki \o/
zzqWilliam
No lepiej późno niż wcale. Wesołego Nowego Roku itd. dużo #1 itp.
AmaiHachimitsu
Ten rok wcale nie bedzie szczesliwy, ale tego Wam zycze i tak.
Dess1210
Najlepszego i dużo topek ;D
zzqWilliam
Win 7 to jednak gówno. Np. teraz, jak poradzić na nagłe zwiechy gry? Dałem ogranicznik 120fps i jest trochę lepiej ale nadal się tnie momentami. Dodam że coś odjebało kompowi i postanowił w stanie spoczynku zużywać 50% ramu czyli 3gb, gdzie wczoraj jeszcze w stanie spoczynku zużywał MAX 20%. Na xp wszystko chodziło płynnie nawet na mojej karcie graficznej, a tu same problemy...
AmaiHachimitsu
przeskanuj kompa, posprawdzaj procesy etc etc
zzqWilliam
Posprawdzałem procesy i nic ciekawego nie znalazłem. Przeskanować mi się nie chceee, nawet Ci powiem że nie mam żadnego antywirusa hue hue
MLGnom

zzqWilliam wrote:

Posprawdzałem procesy i nic ciekawego nie znalazłem. Przeskanować mi się nie chceee, nawet Ci powiem że nie mam żadnego antywirusa hue hue
Skanować ci się nie chce ale narzekać na to, że wolno ci komp chodzi to wielce się chce.
Jestem pewien, że masz zapierdolony dysk śmieciami i innym badziewiem. Skoro zjada tyle ramu to zobacz do procesów co go zjada...

Ja pamiętam jak łapałem często małe lagziki to były one spowodowane fragmentacją dysku.
zzqWilliam
Bo jak się skanuje to nic nie można za bardzo robić. Dysk mam 400 gb wolnego więc śmieci nie ma. Mówiłem, że w procesach nic nie ma co zjada kolosalne ilości ramu.
rEdo
AmaiHachimitsu
rEdo ponabijał po pijaku :/
MLGnom

zzqWilliam wrote:

Bo jak się skanuje to nic nie można za bardzo robić. Dysk mam 400 gb wolnego więc śmieci nie ma. Mówiłem, że w procesach nic nie ma co zjada kolosalne ilości ramu.
Albo dbasz o komputer albo siedzisz cicho. No i wymówka "bo nie można za bardzo co robić". Nie wiem wyjdź z domu może...
Widać też dobrą wiedzę z dziedziny informatyki... to że masz miejsce na dysku nie wyklucza posiadania śmieci w systemie.
zzqWilliam
Jak mówię że śmieci nie mam to nie mam. CCleaner raz w tygodniu. Wyjść z domu, brawo, nie zły pomysł!... <facepalm> gdybyś wiedział jakich mam rodziców to byś tak nie powiedział, sapią się jak chcę zostawić kompa włączonego gdy wychodzę, a w domu nie za bardzo jest co robić.
Ciunek
To już akurat nie nasz problem. Jak ci się nie chce skanować, to skończ pieprzyć, że ci wolno chodzi&deal w/ it.
zzqWilliam
Ok
DarkStoorM
O kurde, dopiero to zauważyłem xDDD
http://puu.sh/65HnA <---- FLASH
zzqWilliam

Ciunek wrote:

To już akurat nie nasz problem. Jak ci się nie chce skanować, to skończ pieprzyć, że ci wolno chodzi&deal w/ it.
"Miej wyjebane a będzie Ci dane". Nie ma! Zacinki poszły. I nic nie trza było skanować ^^
Cydros
Cześć! Jak się gra w tę grę?
zzqWilliam
Nie wiesz? To dla Ciebie specjalna instrukcja:
Jak Ci się wyświetlą kółka na ekranie to dostaniesz epilepsji i siekierą jebiesz w monitor, jak są slidery to jeździsz siekierą po monitorze, a jak są spinnery to musisz wiertarką wiercić dokładnie na środku monitora. Mam nadzieję że instrukcja dość czytelna. Życzę miłej i udanej gry oraz samych #1.

P.S. Przygotuj sobie w zapasie jakiś magazyn monitorów, przydadzą się
MaziJoker
Cześć! Jestem Mazi albo Kacper.
Wybierz sobie.

Gram w to od roku.
Jestem nieśmiały.
Advantarantantan-senpai mnie onieśmiela.

Właśnie zauważyłem, że pomyliłem tematy, lol.
Nie banujcie mnie.
Cydros
Report Mazi pls
Advantan
Malzuś to mój ziomeczek.
BerserQ
Kathovamid
Dawno, dawno temu, kiedy wbicie C z 80%acc były normą, miałem na dysku parę beatmapek. Oczywiście ich teraz nie mam i smutek. Może jest ktoś na tyle ogarnięty, komu uda się rozpoznać co udało mi się wybrzdękać na tym czymś z białymi i czarnymi klawiszami :|
http://www40.zippyshare.com/v/77065324/file.html
Szukam tych 2 beatmapek. Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli komuś się uda ustalić namiary na beatmapki. Dodam że podczas OWC leciała w tle żeby ukryć niezręczną ciszę casterów.
Rey
Kathovamid,
Dess1210
Drugi utwór to prawdopodobnie : http://osu.ppy.sh/s/32021#
Cydros
Ten Clannad :c
Kiyo_old_1
*je tubisiowy krem*
Dess1210
Kiyochan uważaj, żeby Nono nie ukradł Ci kołderki
Kiyo_old_1
O nie! Jak to możliwe? Nono ukradł Kiyochanowi kołderkę. *załamany*
Dess1210
Musimy uwolnić Twą kołderkę ;-;
Kiyo_old_1
Jak? :c
AmaiHachimitsu
?
Kiyo_old_1
Tak.
fartownik

AmaiHachimitsu wrote:

?
to je weeaboo, tego nie ogarniesz
Cydros
Siema! Co słychać?
zzqWilliam
Słychać jak moja siostra coś smaży. Poza tym to nic ciekawego.
xAssassin
Ja jestem teraz po wejściówce z logiki obliczeniowej, a za chwile kolo z angola :P
życzcie mi powodzenia xD
Dess1210
I tak nie zdasz
show more
Please sign in to reply.

New reply