forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
rEdo
Nyanyan to dzika sfera internetu...

AmaiHachimitsu
DeletedUser_613592
z
Dess1210
Tak bardzo niedoinformowani ludzie >DDD
Cydros
To była poczekalnia nyana?D:
Rori Vidi Veni
rthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ukami
Tutaj też dużo osób siedzi więc napiszę to i tutaj.
Z powodu, że święta się zbliżają to mam dla niektórych z was prezent. Prezentem jest support na miesiąc. Wszystko będzie polegało na zwykłym losowaniu. Do rozdania mam 3 supporty. Jeżeli ktoś chce brać udział w losowaniu wystarczy wysłać mi pm na stronie osu! lub w samej grze. Na #polishu od czasu do czasu też będę o tym przypominał. Głosy zbieram do 23 grudnia godzina 23:59. Samo losowanie 24 grudnia o godzinie 16.
Cydros
Ukami mikołaj wew d:
zzqWilliam
Ukami, a jak mam supa do 4 maja to powiedzmy jak wygram to będę miał do 4 czerwca? Tak to działa?
r0ck
Sami supy majo a jeszcze udział bioro żeby innym szanse zabierać, polaki jedne.

A tak serio to nie wiem, ale pierwsze co mi przyszło na myśl to, że przepada, ale że to by było bez sensu, to drugą myślą było, że nie da się kupić komuś kto już ma.
No ale nie znam się na tym, może jest tak jak Ty mówisz.
Ukami
Supporty się stackują więc jak masz do maja to jest on przedłużany o miesiąc. Prawda jest taka, że jednak branie udziału przez ludzi, którzy suppy już mają trochę utrudnia zadanie zdobycie go tym osobą, które go nie mają. Jednak to losowanie jest dla wszystkich z #polisha więc nie mogę im tak po prostu powiedzieć nie. Więc czy ktoś ma już suppa czy nie nic nie zmienia.
zzqWilliam
Dobra, ja tam nie muszę brać udziału bo i tak nie wygram xD Niech Ci których nie stać wygrają ;)
MaziJoker

zzqWilliam wrote:

Dobra, ja tam nie muszę brać udziału bo i tak nie wygram xD Niech Ci których nie stać wygrają ;)

zzqWilliam wrote:

xD Niech Ci których nie stać wygrają ;)

:c
zzqWilliam
No nie każdego stać na posiadanie tła w osu! i userpage'a za 15zł/mc. Wierz mi, ja do tych należę, jednakże raz dostałem od dziadków 50zł tak bardziej "za nic" a chciałem sprawdzić jak to jest mieć supa więc bardziej się opłacało na 6mc więc kupiłem ale jak mi się 4 maja skończy to wątpię że dalej kupię. Ale tam! Ja bez tego przeżyję xD. Jeżeli Tobie, Mazi sprawiłem przykrość to przepraszam ;)
MLGnom
Btw. userpage jest na stale po jednokrotnym zakupie supporta...
Ukami
Pozdrawiam z próbnego egzaminu humanistycznego. Nie wiedziałem, że forum tak dobrze działa na telefonie.
Acrith
A ja z lekcji nt. sieci komputerowych. Takie tam nudne wykłady o routingu.
ShaggoN
A ja z budki z ksero xD SIEMA
Dess1210
A ja... z domu ^^"
rEdo
Cydros
Kreatywne w chuj xd
klubek
DeletedUser_613592
z
Tidek
http://osu.ppy.sh/news/70079897578

Lubie to, świetny song.
AmaiHachimitsu
Dopiero teraz to zauważyłem, Peppy ma nasrane w garach t/169960/start=75


Czyli teraz nie zobaczymy [0108] czy [RLC] i innych.

Czemu?

Bo "zwykli niedoświadczeni gracze nie wiedzą jak trudne są te mapy"

Tak na serio kurwa? Naprawdę jakim trzeba być ułomem by nie zauważyć, że mapa ma większy score, większy diff, więcej obiektów?? No i chyba wystarczy raz odpalić mapę by zobaczyć, że to jest [Insane] albo trudniejszy. No i, ja pierdole, za pierwszym razem jak zauważyłem diffy typu "Saten" obok Insane'ow no to z góry się domyślałem, że będzie wpierdol. I inni raczej też.

I w ogóle to kto zwraca na to uwagę skoro nazwy diffów gówno mówią o poziomie trudności tak czy siak????

MLGnom
Amai czasami się zastanawiam czy ty nie masz większych problemów w życiu.
Takie rzeczy to już norma w osu! a ty wyskakujesz z nimi jak by to jakaś nowość była. :D
AmaiHachimitsu
No właśnie straciłem cierpliwość do Peppiego już podczas OWC i każdy kolejny absurdalny pomysł tylko to potęguje.


Diffy typu SkyStar, RLC, 0108 weszły już niejako w tradycję a ten debil bez normalnego powodu chce je usunąć.

Może usuńmy wszystkie mapy z 2009 roku i wcześniej, bo nie pasują do obecnych standardów i zwykli gracze będą konfjuzd?
spi
Galkan
Up:


AmaiHachimitsu wrote:

No właśnie straciłem cierpliwość do Peppiego już podczas OWC i każdy kolejny absurdalny pomysł tylko to potęguje.


Diffy typu SkyStar, RLC, 0108 weszły już niejako w tradycję a ten debil bez normalnego powodu chce je usunąć.

Może usuńmy wszystkie mapy z 2009 roku i wcześniej, bo nie pasują do obecnych standardów i zwykli gracze będą konfjuzd?
To będą teraz RLC's Maniacal czy coś w ten deseń, także ni to mnie grzeje ni ziębi. A MCP mi dalej nie działa, lel.
Tidek
Wyjebane, bo dalej można wpisać swój nick/styl/gówno w nazwę diffa, czyli "Skystar" lub "Skystar's Insane" nie robi dla mnie zbytnio różnicy.

Ale jak nie pozwolą zmienić mi nazwy z Marathon na Collab to zajebia.
rEdo
fartownik uczy się łaciny

Marcin

Galkan wrote:

Up:



Galkan wrote:

(...) A MCP mi dalej nie działa, lel.
Te funkcje na dole topicu mi działają :<
DarkStoorM
Nowy apdejt =
Galkan
http://geoguessr.com

Macie, bawcie się ^^

Mój najlepszy wynik to jak na razie 11918 punktów, najdokładniejsza odległość 119 km ;-D
WujekGrzyb
lol


No to ładnie
CuteCurry
O, wujekgrzyb, trafiłeś na moje rodzinne miasto.
WujekGrzyb
Dlatego zrobiłem więcej screenów :] pod latarnią :]

BerserQ
Pienkne c:
yumekaa
Cześć, jaki rodzaj płyty głównej polecacie ze średniej półki cenowej? (planuje złożyć komputer wygodny do pracy oraz do gier i kompletnie nie wiem od czego zacząć, nie musi być to super maszyna z 8 rdzeniowym procesorem, 4 spokojnie by wystarczyły)
zzqWilliam
Asrock H61M-DGS, 6 GB ram, i3 3220 3,3 GHz, GTX660 i proszę, grasz we wszystko :)

I nie zapomnij o odpowiednim zasilaczu, polecam firmy OCZ 500/600 W.
show more
Please sign in to reply.

New reply