forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Yapa_old_1
koszerne atrakcje inc
DeletedUser_613592
z
Marcin
hi
bosze co ja tutaj robie ;_;
DeletedUser_613592
z
Yapa_old_1
Pozdrawiam Borsucza:

I życzę smacznego.
Advantan
Toć to pralka tworząca nieskończoną ilość kociaków! Jaram się.

http://vinescope.com/cat-tries-to-say-s ... g-627.html Od Jelitko. ;/
DeletedUser_613592
z
Advantan
adamqs zyj;;
Mr Gaddy
stwierdzam zgon bo umar
Katsu_old_1
Chce ktoś kupić tablet? pytam w randomie bo mi krasnal nie odpisuje. >.>

AmaiHachimitsu
Polecam, nawet jak Katsu na niego zwymiotowała to po oczyszczeniu śmigał jak nowy!
Katsu_old_1

AmaiHachimitsu wrote:

Polecam, nawet jak Katsu na niego zwymiotowała to po oczyszczeniu śmigał jak nowy!
ŻE CO LOL
niby kiedy coś zarzygałam
r0ck
Mam pytanie.
Czy można zmienić "długość" tego "ogona" za kursorem? Chodzi mi o ten ślad co zostaje po ruchu kursorem. Wiem, że można całkowicie usunąć zmieniając na przezroczysty, ale czy można jakoś ustawić żeby szybciej znikał (czy coś takiego)?
Marcin
Hm, nie, możesz po prostu zrobić mniejszy i ostrzejszy co by minimalnie bylo go widać.
AmaiHachimitsu
Wystarczy ze zmniejszysz plik cursortrail w taki sposob, ze:

ZACHOWASZ wielkość samego obrazka, ale zmniejszysz element właściwy. Mówiąc prościej - zamiast kółka wypełniającego obrazek maksymalnie, zmniejsz to kółko i reszta żeby była wypełniona przeźroczystością.

Chyba nie muszę mówić, że w Paintcie raczej tego nie zrobisz.
r0ck
Ok dzięki. Tak myślałem, że zmniejszenie go będzie jedynym wyjściem, ale liczyłem, że może da się to jakoś ustawić w configu skina.
To, że w paincie tego nie zrobię to raczej oczywiste :D.

Mam jeszcze pytanie. Czy passnięcie big blacka z 16k PC na myszce jest jakimś osiągnięciem? Tzn. zrobiłem to za 3 razem i szczerze to bardzo się zdziwiłem, że jestem w stanie zrobić coś takiego :D. Może po prostu nie doceniam swoich możliwości, albo przez pamięć gdy grałem tą mapę na 40lvlu i była dla mnie czymś niemożliwym, wciąż sądzę, że ta mapa naprawdę jest taka trudna choć to nie prawda.
AmaiHachimitsu
Tak, jest to osiągnięcie, jakieś. Ludzie będą się podniecać. Choć jak dla mnie osiągnięciem to jest jakiś dobry score FC
r0ck
Ja tam też zawsze sądzę, że liczy się FC i jeżeli missne gdzieś to restartuje itp. - ale tak robię w mapach, które wiem, że mogę FCnąć.
A w takich bardziej "hardcorowych" mapach (które gram dla "funu") gdzie do FC to mi daleko, ale np. zrobię coś więcej niż mi się wydawało że mogę zrobić, to dogrywam do końca.
CuteCurry

r0ck wrote:

albo przez pamięć gdy grałem tą mapę
Tę mapę
DeletedUser_613592
z
Kyoshinku
(´・ω・`)
Bass
Czo ten Yoshimatsu tak sobie patrzy na pachę
Raito-

Bass wrote:

Czo ten Yoshimatsu tak sobie patrzy na pachę
Może lubi.

Czemu ja tam jestem? >:
DeletedUser_613592
z
AmaiHachimitsu
Tylko ja widzę podobieństwo

Advantan
Nikt nie jest bardziej diamentowy niż Fizz wpierdalający się na drzewo, albo Fizz robiący Quadrę z krzykami orangutana w okresie godowym. Nikt, po prostu NIKT.
r0ck
Hm, tylko ja tak mam, czy może jakiś globalny bug?



Wszystkim (chyba) tak jakby nagle spadł rank, chociaż w normalnym rankingu wciąż są tam gdzie byli, więc raczej wygląda to na jakiś bug z grafiką.
Advantan
Peppy postanowił wyjebać wszystkich w pizdu, bo nikt nie umie grać.
r0ck
Jest jakaś możliwość żeby zobaczyć/wyszukać wszystkie mapy na których ma się jakiś ranking?
Chodzi o to, że kiedyś usuwałem niektóre mapy, a że kiedyś = miałem na nich pewnie słabe acc i myślę, że warto byłoby to poprawić.
Tidek
Sort by rank?
r0ck

r0ck wrote:

usuwałem niektóre mapy
Tak więc nie mam ich już w grze.
Marcin
Jedyne wyjście:
https://osu.ppy.sh/p/support
Filtr na stronie dzięki temu https://db.tt/sGtgjUoD
Advantan


Lamię. Uczę się grać w StepManię, palce bolą od klawiatury. :/
Yurisia

Borsucz wrote:



Lamię. Uczę się grać w StepManię, palce bolą od klawiatury. :/
>Granie w SM na klawiaturze.
spi
Na macie najlepiej. DDR style. <3


Ale i tak nie mam i gram na klawiaturze.
Ładnie Advu; podłącz się pod stepmania-online i zagramy sobie multi kiedyś. :<
Ciunek
O, Advu gra piosenki ze źródłem, którego nie poprawiłem przy QC (Duvet00, lol). Pro score, ucz się dalej. A wy kb hejterzy spierdalajta, te simy są pod klawę, nie matę :<


SPOILER

>non-AAA
>fucen scrub
spi
Nie hejcę kb, wiem, że osobno są simy pod kb i matę.
Ale fakt faktem na macie bym pograł.. kieeeedyś. D:


@Ciunek, fajny theme D:
Advantan
Grałem z tobą na multi to powiedziałeś, że oszukuję i że nie gram drugi dzień. Prawda jest taka, że grałem drugi dzień. QwQ
spi
Z Ciunkiem grałem. Nie pamiętam, żebym z tobą też. : ( Ale możliwe.
Advantan
Graliśmy z twoim jakimś zaawansowanym kolegą, który chwalił się, że gra "piątki" i potem też bym zdziwiony, że zrobiłem coś lepiej od niego. Tak było! Nie pamiętasz, ale z ciebie wieśniak. :/
show more
Please sign in to reply.

New reply