forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Tidek

Gotori wrote:

W osu!, a gdzie indziej niby
mapa kurwo
Nie ma takiej mapy, lmfao. Ale jak chcesz to wgraj sobie metronom na jakieś 10minut (200+ bpm) i zrób sobie mape z 10cioma stackami po 500 kółek. dziwko

Będziesz wtedy mistrzem FLa bo nauczyłeś się mapy z 5000+ combo szmato
Fajrant
Czy jest tutaj ktoś komu działa osu!droid? XD
spi
Działać to działa każdemu pewnie. Ale, że optymalizacja posysa i muli, że się klikać kółek nie da to inna bajka.
BuenoYolo

AmaiHachimitsu wrote:

Czyje to multi tym razem?
Że ja? Niczyje multi, jestem ja jeden jedyny :<
Galkan
http://ask.fm/Galkaan bo nie mam co robić. Przy tej fali upałów odechciewa się czegokolwiek, a basen wydaje się jedyną akceptowalną opcją :D
MLGnom
Do roboty byś się wziął zamiast cały dzień się opierdalać. D:
Raito-

Galkan wrote:

http://ask.fm/Galkaan
Hipsteeeeeeer
/me runs
DeletedUser_613592
z
MLGnom

worst fl player wrote:

zebram by ktos mi kupil humbla bundla nowego bo jestem jebanym biedakiem bez paypala, pls
4, 6 czy 7 gier? xD

Jak 4 to spoko, jak 6 to sie musze zastanowic. A 7 to nawet ja nie kupuje ;P

Ostatnio ostro zacząłem kupować bundle z rożnych stron. Za 40 gier dać niecałe 100zł to tak... dziwnie...
DeletedUser_613592
z
MLGnom
http://www.bundlestars.com/all-bundles/
http://www.indiegala.com/

Pewnie coś jeszcze jest i o tym nie wiem. D:
Kurasha
http://www.kickstarter.com/projects/201 ... death-maze

Pffkhykhykhy. Nie otwierajcie pijąc cokolwiek.
Marcin
To ... tak na serio?... D:
[CrusadeR]
@Fajrant
Mi działa osu!droid. W sumie i tak jest chujowy bo offset jest jakiś 400 i nie da sie go ustawić. Nawet nie ma co próbować.
Kurasha
Chyba chcą łatwo zarobić i wyparować jak już(o ile w ogóle) uzbierają kasę. No bo serio no, nawet na takie Hat in Time które wspaniale wygląda chcieli $30,000.
No chyba że to podróżnicy w czasie z lat 90 czy coś.
MLGnom
Misery mod 2.0 for S.T.A.L.K.E.R : Call of Prypiat. Nie ma to jak kompletnie zmienić grę i z prostej w miarę gry zrobić prawdziwy survival fps (Horror?). D:

Na razie zagrałem tylko chwile i powiem szczerze, przeraża mnie ilość itemków ogólnego użytku. Zapomnij o szybkim leczeniu apteczka czy bandażem lub zjedzeniu konserwy która ci zalega w ekwipunku (potrzebujesz scyzoryka by otworzyć ją O.o). Teraz większość czynności jest wykonywana czasowo i powiedzmy że z "animacja". Teraz nie tylko dbasz o wytrzymałość broni i pancerza ale również o sprawność działania poprzez oliwienie, szycie, czyszczenie itp.
Próba wejścia w teren anomalii bez porządnego zabezpieczenia kończy się szybką śmiercią (jak nie natychmiastową)... zobaczymy jak to będzie wyglądać w mid-late game.
Ogólnie jak na starcie spotkałem stalkera w exo-szkielecie to mnie ciut przeraziło. :<

Jakby ktoś był zainteresowany + więcej info :

http://www.moddb.com/mods/stalker-misery
Tidek
DeletedUser_613592
z
MLGnom
Z tydzień temu była promocja na steamie... cała seria stalkera za niecałe 9 euro. D: (lub każda pojedyncza część po 3 euro)
Kyoshinku
(´・ω・`)
Yapa_old_1
Osobiście uważam, że taka ankieta jest ni chuja wiarygodna bo można łatwo oszukać głosy.

Niech ktoś temat założy i tam.
iwantek

Yapa wrote:

Osobiście uważam, że taka ankieta jest ni chuja wiarygodna.
Ogólnie takie ankiety są "ni chuja wiarygodne" ze względu na głosy oddawane, w znacznej mierze, przez sympatię niżeli wzgląd na czyjeś umiejętności. :>
Advantan
Po prostu trudno ocenić coś o czym raz nie ma się pojęcia, dwa jest od siebie różne. Myślę, że łączy ich tylko gra w taiko. Mapki, a raczej diffy grywają innego, znacznie. Z tego co się orientuję, ale mogę się mylić.
Yurisia

Borsucz wrote:

Po prostu trudno ocenić coś o czym raz nie ma się pojęcia, dwa jest od siebie różne. Myślę, że łączy ich tylko gra w taiko. Mapki, a raczej diffy grywają innego, znacznie. Z tego co się orientuję, ale mogę się mylić.
Advantan, następnym razem zanim zaczniesz na mnie "wrzucać" (lmao, o ile w ogóle można to tak nazwać) napisałbyś CHOCIAŻ RAZ mądrego posta i np. odpowiedział mi na pytanie.
Ja natomiast je ponawiam. Znowu próbujecie walnąć na yt top #1 pl czy jak?

Edit: Nie, pytam się na uj próbujecie wydobyć naj prosa w taiko. Sądziłam, że może chcecie znowu coś zrobić pokroju poprzednich głosowań co do osu!standard w tamtym roku.
Advantan
Nope, nie wrzucam na ciebie. Pewnie chodzi ci o to, że zwróciłem uwagę, że wszystkich poprawiasz, tak? Mhm. W sumie mało mnie to obchodzi. Tylko zwróciłem uwagę na fakt. Co do YT, to chyba mój userpage i mogę robić co chcę, prawda? ^_^

edit. edit edit
Głupi Advantan.
DeletedUser_613592
z
Yapa_old_1
Ale wszyscy mają ból dupy o Acrlifta, który się jebie o ranking z kurwami po krakonach.
Kupił sobie nową kartę graficzną za 200zł po pół roku przerwy i robi wielki comeback jaki on to świetny nie był i jak bardzo ludzie za nim tęsknili.
Gunwo.

Money In The Bank,
Pimpin' Ain't Easy

~Acrlift, Bronze V
MLGnom
Serio, większych problemów i zmartwień nie macie? :/
DeletedUser_613592
z
TheGod_old
Advantan

worst fl player wrote:

first world problems

japa lajk

z historii ligi legend

adv4ntan:(ja)nie bede suportowac tej ashe, bo gra ashe i jest gownem, ide zyra top
Hishigaki: bo jestes w bronze 5 jebany polaczku
Czemu nadal hańbisz mój nick ty jebany polaczku. Polaczkowaty polaczek Adamqs, awww bogaczu zmień nick. Pokemonowy adv4ntan należy do mnie, ty polaczku.

TheGod wrote:

A weź, nie lubię tych ocząt.
Yurisia

Sawa88 wrote:

Ja wspomniałam o Gento. I tak te ankiety były zrobione tylko po to by upokorzyć Acritha więc Galkan możesz zamknąć temat.
Nie to że coś, ale obie z Raito powinnyście już dawno zamknąć japska. Ten temat powinien się skończyć na wypowiedzi DarkStoorM'a imo, ew. Marcina. Poza tym, nie ma to jak upokorzyć kogoś w grze. Łał, na pewno się załamie. AŻ PRZESTANIE GRAĆ W GRĘ

Wybaczcie, że znowu do tego wróciłam.

A btw, kupuje ktoś może nowe cda?
Yapa_old_1

Yurisia wrote:

Sawa88 wrote:

Ja wspomniałam o Gento. I tak te ankiety były zrobione tylko po to by upokorzyć Acritha więc Galkan możesz zamknąć temat.
Nie to że coś, ale obie z Ratio powinnyście już dawno zamknąć japska. Ten temat powinien się skończyć na wypowiedzi DarkStoorM'a imo, ew. Marcina. Poza tym, nie ma to jak upokorzyć kogoś w grze. Łał, na pewno się załamie. AŻ PRZESTANIE GRAĆ W GRĘ

Wybaczcie, że znowu do tego wróciłam.

A btw, kupuje ktoś może nowe cda?
Nie, wyjebane w twoje świerszczyki.
Raito-

Yurisia wrote:

Nie to że coś, ale obie z Ratio powinnyście już dawno zamknąć japska.
Panno od poprawiania, jak już piszesz czyjś nick to poprawnie chociaż.
Pandemoniusz
Ja tej Ratio też nie lubię, zbrodnicielka wojenna (w dodatku trzyma z papajem).

Tytuł tego wykoksanego kawałka najlepiej oddaje, co powinną się z nią zrobić.


CD-A to kupsko. Dają gry, które każdy już ma, a dla samego papieru toaletowego nie warto kupować.
Advantan
CDA przestałem nabywać kiedy Smg się sprzedał.
Yurisia

-Raito wrote:

Yurisia wrote:

Nie to że coś, ale obie z Ratio powinnyście już dawno zamknąć japska.
Panno od poprawiania, jak już piszesz czyjś nick to poprawnie chociaż.
Nie płacz, każdemu zdarzają się błędy. My bad. ; )

Panda, ale mi zależy na Dead Island, i szukam jakiegoś debila, co może nie chce. :F
MLGnom

Yurisia wrote:

Panda, ale mi zależy na Dead Island, i szukam jakiegoś debila, co może nie chce. :F
https://www.humblebundle.com/

Kup se bundla. Nie dość, że taniej to dodatkowo masz wiecej gier. I jak mi powiesz, że nie masz 15 zł... :/
Yurisia
Już to mam, tylko nie wpłaciłam powyżej tych 6 ojro. Ale chyba pomyślę nad ponownym kupnem tego.
MLGnom

Yurisia wrote:

Już to mam, tylko nie wpłaciłam powyżej tych 6 ojro. Ale chyba pomyślę nad ponownym kupnem tego.
To są $$$ a nie €€€.

Jak masz juz pierwsze 4 gry to zawsze mozesz komuś oddac. :3
show more
Please sign in to reply.

New reply