forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Kurasha


Ja to się dziwię, że tylko jedna mapa od she jest zrobiona :C A to rodak nasz z pięknego kraju naszego na dodatek :C
Tidek

Fajrant wrote:

Gotori


fajne to xD rzart
Tidek

Gotori wrote:



fajne to xD rzart
Farto, do roboty! xD
DeletedUser_613592
z
Krfawy
Björk mejbi?



AmaiHachimitsu
Advantan
Fajrant
A co w nich złego? XD
AmaiHachimitsu
No jak mi topki zabiera ktoś, kto raptem założył konto (A jego wcześniejsze było ponoć zbanowane za cheating) i to z HDFL i to w 100 try, to mnie chuj strzela. Ludzie tracą ranking bo jakiś gimbus się bawi w czity, bo nawet bluoxy, mesita i adamqs razem wzięci by tego wyniku w 100 try nie zrobili.
Raito-

AmaiHachimitsu wrote:

Ja się pytam CO TO KURWA JEST ZA RANDOM
Ten typek ma czity, które liczą grę z relaxem jako grę no mod, wcześniej miał bana za czitowanie w ten sam sposób.
mateo690
Toż to talent czystej wody. :p
Krfawy
Takie zapytanko z czystej ciekawości - dużo takich cziterów wgl w łosu jest? DX
Galkan

Krfawy wrote:

Takie zapytanko z czystej ciekawości - dużo takich cziterów wgl w łosu jest? DX
http://osu.ppy.sh/p/bans
Tidek

AmaiHachimitsu wrote:

bo nawet bikko, mesita i azuraer razem wzięci by tego wyniku w 100 try nie zrobili.
Fixd
Krfawy
ja pitole razem 5,8k osób...

przecież ta gra polega na tym żeby się nauczyć refleksu to po chuja czitować tak btw ;_;
AmaiHachimitsu
Do refleksu to się w tetrisa gra a nie w osu!
DeletedUser_613592
z
Krfawy
Haczimisiu, może i tak, ale pierwszy raz słyszę o czym$ takim jak Tetris, więc niestety ale tylko osu mi pozostaje. To że NIE umiem w to grać to kiju muju dzikie węże no ale jakoś refleks trzeba przecież cwiczyć w takich giereczkach a pozostaje mi tylko to XD
Marcin
Nie wiesz co to tetris...?


Wyjdź.
Ryohan
JA PIERDOLE MADE MY DAY
fartownik

Marcin wrote:

Nie wiesz co to tetris...?


Wyjdź. Umrzyj.
Fix'd.
DeletedUser_613592
z
Tidek
Jak można nie wiedzieć co to Tetris O_o
Ryohan
Już teraz wiemy, że można (CHCIAŁEM NAPISAĆ TU COŚ NIEMIŁEGO Z PORADĄ DO UŻYWANIA GOOGLA NA PRZYSZŁOŚĆ ALE MI SIĘ NIE CHCE)
Advantan
Myślę, że ten człowiek was trolluje. Co nie zmienia faktu, że jest strasznie irytujący i wpieprzyłbym mu dużym klockiem który tak rzadko spadał.
Krfawy
No CO? Przecież ja w to nigdy nie grałem :C
spi
banowałbym w
DeletedUser_613592
z
Karevos
Pytanie mam bo chwilowo trudno mi się zorientować na forum. Dajmy na to zrobię parę map i je upload'uję do bazy OSU. Co dalej? Moim zdaniem powinno się w jakimś konkretnym temacie zareklamować swoje mapy tylko nie jestem w stanie określić w którym konkretnie.
spi
AmaiHachimitsu
To jest tak: Robisz mapę, po uploadzie trafia ona do podforum co wyżej jest podane. Twoim zadaniem jest teraz znalezienie ludzi, którzy Ci ją będą modować (czyli wytykać błędy w mappingu) - takie osoby można znaleźć na kanale w grze: #modreqs, gdzie wrzucasz /np swojej mapy. Można również zgłosić się do jednej z modding queue na forum. Całe zbieranie modów jest bardzo uciążliwe, wolne, wolne, wolne, więc cierpliwości. Jak się komuś spodoba mapa to da kudosa (gwiazdkę) do Twojej mapy, im więcej gwiazdek tym mapa będzie miała teoretycznie większy priorytet.

Jeśli chodzi Ci o samą reklamę, musisz to robić sam. Proś graczy o testplaye, dodaj info do userpage/profilu/podpisu na forum. Pomijając mapy bardzo znanych mapperów oraz mapy typowo epickie, to raczej mapy nie stają się popularne dopóki nie są ranked.
spi
Brzmi izi! Będę modował mapy!
Karevos
Dzięki wielkie za wyjaśnienia. Podejrzewam, że to nie jest łatwe, ale z pewnością łatwiejsze niż zrobienie porządnej mapy. Teraz tylko do pracy. Jeszcze raz dzięki.
Tamako Lumisade

Karevos wrote:

Dzięki wielkie za wyjaśnienia. Podejrzewam, że to nie jest łatwe, ale z pewnością łatwiejsze niż zrobienie porządnej mapy. Teraz tylko do pracy. Jeszcze raz dzięki.
Powodzenia. Kto wie, może będziesz genialnym polskim maperem, który na stałe zapisze się w historii osu, hyhy.
Marcin

Husky wrote:

Powodzenia. Kto wie, może będziesz genialnym polskim maperem, który na stałe zapisze się w historii osu, hyhy.
Albo zaprzestanie po 10 min c:
spi

jarzyna wrote:

Brzmi izi! Będę modował mapy!
Marcin, mi się odechciało minutę po napisaniu mojego posta :D
Tamako Lumisade


Szatan żyje. \.,./
Krfawy
Zjebany dzień



Ale za to ciasto identiko było xD
fartownik
show more
Please sign in to reply.

New reply