forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
AmaiHachimitsu
Nie powiesz mi chyba że nie jest to do zmapowania? Pod gitarke lub pekusję luźno idzie złożyć coś ciekawego (ale pewnie by to nie przeszło ze względu na słownictwo)
Zwrotki są za długie i nie zmieniają się ani trochę. Zmappić? można, ale będziesz ziewał podczas gry.

To samo, perkusja i gitara.
Z tym to chyba sobie już żartujesz. Nie dość, że sytuacja jak wyżej, wieczne powtarzanie wszystkiego po 10 sekundach to jeszcze sama nuta wieje kiczem. Sądzę, że na razie cliver wystarczy co do upokarzania polskiej muzyki.

Tutaj nie polskie, ale kandydat na mapę 2013 bez problemu https://osu.ppy.sh/s/79498
IM grają rodzaj rocka, który się wyłamuję z gatunku i to słychać wyraźnie, ciężko to nazwać rockiem.
winotu

fartownik wrote:

Jak dacie jakieś ciekawe piosenki to mogę coś mapnąć, mile widziane remixy dnb/dubstep (?) jak jakieś będą.

masz tutaj Sierra Leone w dnb
Advantan

winotu wrote:

fartownik wrote:

Jak dacie jakieś ciekawe piosenki to mogę coś mapnąć, mile widziane remixy dnb/dubstep (?) jak jakieś będą.

masz tutaj Sierra Leone w dnb
Imo, ładne - pograłbym.
Tidek
@Amai

Nikt nikomu nie każę robić pełnej piosenki, od tego są cuty. Mało kto poza tym robi pełne wersje bo tak jak powiedziałeś zwrotki i refreny się powtarzają w 90% piosenkach (chyba że idzie na approved).
Oba utwory skrócić do około 2 min i będzie wyglądało mniejwięcej tak:
- Chylińska: jedna zwrotka -> refren -> solo -> refren (różni się od pierwszego refrenu bo ostatnie 15sek jest mocniejsze) - jest duża różnorodność i jakby wziął się za to jakiś profesjonalny mapper wyszło by na pewno coś ciekawego
- Karolak: to samo co wyżej - według Ciebie wszystko się powtarza co 10sek, a tutaj luźno można pokombinować coś z double tapami (2 kółka w jednym miejscu, nie wiem jak to nazwać inaczej) i jumpami.

W takim demetori - world end masz 3 refreny w którym każdy jest praktycznie taki sam, a dodatkowo ostatni jest 2x dłuższy, ale nikt nie narzeka bo to demetori i powtarzające się 3-5 kólkowe streamy co każdy refren nikogo nie nudzą.

Żeby uprzedzić posty w stylu żebym sam sobie zmapował, to już mówię że próbowałem i niestety nic dobrego mi z tego nie wychodziło, po prostu nie potrafię za bardzo obsługiwać się tym edytorem i po prostu jakoś "nie czuję" podkładania kółek tak jak podkładanie strzałek w stepmanii.

PS. Robienie chartów w stepmanii nie jest takie samo jak w o!m (czyli podstaw pod rytm i jest git), mowa oczywiście o podkładaniu strzałek pod mate, nie pod kb.
fartownik
Takiej Chylińskiej czy Karolaka nie będę mapował z prostej przyczyny - te piosenki mi się po prostu nie podobają. Dlatego chciałbym jakiś remix dnb czy dubstep, żeby chociaż trochę przypominały to co lubię mapić/słuchać. Na siłę nie ma co się męczyć.

Co do tego Sierra Leone - to brzmi to jak jakis remix DNB-Nightcore, którego też absolutnie nie trawię. I btw. chodziło mi o remix polskiej piosenki DNB/Dubstep.
AmaiHachimitsu


Chcę zobaczyć miny wszystkich, gdyby to się dało ranknąć : D :D Niby gówno disco polo, ale pod mapping się nadaje.
Marcin
Drugie pokaż jak się kręcisz :O
AmaiHachimitsu


Powodzenia, wybierajcie : D

Jak się znajdzie jakaś nuta to można zrobić jakiś większy collab, nawet jeśli każdy by dostał 30 sekund do mappienia. :D
Tidek
Ale się temat rozwinął O_o
Fajrant







Zmapujcie dobrą muzykę. :3

Marcin

Fajrant wrote:




Zmapujcie dobrą muzykę. :3
https://www.dropbox.com/s/pjgjf5ply8n7p ... mix%29.osz
:O
Tidek
PUDZIAN BAND FTW.
Kurasha


Ja to się dziwię, że tylko jedna mapa od she jest zrobiona :C A to rodak nasz z pięknego kraju naszego na dodatek :C
Tidek

Fajrant wrote:

Gotori


fajne to xD rzart
Tidek

Gotori wrote:



fajne to xD rzart
Farto, do roboty! xD
DeletedUser_613592
z
Krfawy
Björk mejbi?



AmaiHachimitsu
Advantan
Fajrant
A co w nich złego? XD
AmaiHachimitsu
No jak mi topki zabiera ktoś, kto raptem założył konto (A jego wcześniejsze było ponoć zbanowane za cheating) i to z HDFL i to w 100 try, to mnie chuj strzela. Ludzie tracą ranking bo jakiś gimbus się bawi w czity, bo nawet bluoxy, mesita i adamqs razem wzięci by tego wyniku w 100 try nie zrobili.
Raito-

AmaiHachimitsu wrote:

Ja się pytam CO TO KURWA JEST ZA RANDOM
Ten typek ma czity, które liczą grę z relaxem jako grę no mod, wcześniej miał bana za czitowanie w ten sam sposób.
mateo690
Toż to talent czystej wody. :p
Krfawy
Takie zapytanko z czystej ciekawości - dużo takich cziterów wgl w łosu jest? DX
Galkan

Krfawy wrote:

Takie zapytanko z czystej ciekawości - dużo takich cziterów wgl w łosu jest? DX
http://osu.ppy.sh/p/bans
Tidek

AmaiHachimitsu wrote:

bo nawet bikko, mesita i azuraer razem wzięci by tego wyniku w 100 try nie zrobili.
Fixd
Krfawy
ja pitole razem 5,8k osób...

przecież ta gra polega na tym żeby się nauczyć refleksu to po chuja czitować tak btw ;_;
AmaiHachimitsu
Do refleksu to się w tetrisa gra a nie w osu!
DeletedUser_613592
z
Krfawy
Haczimisiu, może i tak, ale pierwszy raz słyszę o czym$ takim jak Tetris, więc niestety ale tylko osu mi pozostaje. To że NIE umiem w to grać to kiju muju dzikie węże no ale jakoś refleks trzeba przecież cwiczyć w takich giereczkach a pozostaje mi tylko to XD
Marcin
Nie wiesz co to tetris...?


Wyjdź.
Ryohan
JA PIERDOLE MADE MY DAY
fartownik

Marcin wrote:

Nie wiesz co to tetris...?


Wyjdź. Umrzyj.
Fix'd.
DeletedUser_613592
z
Tidek
Jak można nie wiedzieć co to Tetris O_o
Ryohan
Już teraz wiemy, że można (CHCIAŁEM NAPISAĆ TU COŚ NIEMIŁEGO Z PORADĄ DO UŻYWANIA GOOGLA NA PRZYSZŁOŚĆ ALE MI SIĘ NIE CHCE)
Advantan
Myślę, że ten człowiek was trolluje. Co nie zmienia faktu, że jest strasznie irytujący i wpieprzyłbym mu dużym klockiem który tak rzadko spadał.
Krfawy
No CO? Przecież ja w to nigdy nie grałem :C
spi
banowałbym w
show more
Please sign in to reply.

New reply