forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
r0ck
Czyli AR to jest tak jakby moment w którym pojawia się kółko, do momentu w którym trzeba je kliknąć?
A co to jest OD?
i gdzie to się sprawdza? :D

@Edit
Eee.. WW wrócił? Nie było mnie 3 dni i znowu coś się dzieje :(
Marcin
Ah ta podnieta ww wrócił omgomg.
OD - Overall difficulity - czas pomiędzy którym możesz kliknąć kółko i dostaniesz 300. Im większe OD tym dokładniej w rytm musisz kliknąć by otrzymać 300.
By sprawdzić edytuj piosenke, i song setup > difficulity
r0ck

Marcin wrote:

Ah ta podnieta ww wrócił omgomg.
OD - Overall difficulity - czas pomiędzy którym możesz kliknąć kółko i dostaniesz 300. Im większe OD tym dokładniej w rytm musisz kliknąć by otrzymać 300.
By sprawdzić edytuj piosenke, i song setup > difficulity
Ale jak to się tyczy HR? Bo HR "powiększa" te statystyki, lecz jak to wtedy sprawdzić?
Gdy wejdę w edytor to można zobaczyć tylko OD/AR na "czystej" mapie, a jak sprawdzić jak jest z HR?
AmaiHachimitsu
hr zwieksza OD o okolo 2 i AR o 1 (maksymalnie do AR10), DT zwiększa AR o 2 (maksymalnie do AR11 lub AR12 gdy dodane jest HR) i OD, ale nie wiem o ile dokładnie.
Tidek
Zaraz będzie dyskusja na 2 strony o tym jak HR i DT wpływają na AR, CS i OD. : D

Na 99% insanach będziesz miał AR 10 i to jest właśnie niestety podstawa by grać na tym modzie.

Amai pomyliłeś się co do AR :<
Fenek Alfa

Tidek wrote:

Zaraz będzie dyskusja na 2 strony o tym jak HR i DT wpływają na AR, CS i OD. : D
Chyba ze komuś się zechce wstawić tabelki, które podobno krążą po forach
wiciu
r0ck

Tidek wrote:

Amai pomyliłeś się co do AR :<
To jak w końcu jest?

I takie pytanie: Lepiej od razu uczyć się AR10 czy może stopniowo? 8-9-10? Bo ja na razie nawet 9 wcale nie ogarniam.
MLGnom
SteRRuM

jeszcze warto dodać że ar9+dt=ar10.3
ar10+dt=ar11
Tidek

r0ck wrote:

Tidek wrote:

Amai pomyliłeś się co do AR :<
To jak w końcu jest?

I takie pytanie: Lepiej od razu uczyć się AR10 czy może stopniowo? 8-9-10? Bo ja na razie nawet 9 wcale nie ogarniam.
Chodziło po prostu o to że Amai napisał że HR zwiększa AR o 1, a tak naprawdę zwiększa o 2,8. (tak można wywnioskować z tej tabelki).

Co do nauki AR, to polecam stopniowo, ja na razie jestem początkujący z AR10 ale tak jak napisał fartownik wcześniej, najlepiej jest się uczyć na wyższym AR, czyli jak np. chcesz się nauczyć grać na AR 9 to grasz DT + AR8 lub po prostu na AR10, a jak chcesz się nauczyć AR10, to grasz DT + AR9, sam się zdziwiłem ale ten sposób naprawdę szybko uczy grać na wysokich AR : )
r0ck
Ale z tabeli wynika też, że AR7 + HR daje AR 9.8 czyli już dużo ponad 9 i prawie 10. A wszystkie AR 8+ z hardrockiem dają już AR10.
I ogólnie, że AR8+HR jest trudniejszy niż AR8+DT.
SteRRuM

r0ck wrote:

Ale z tabeli wynika też, że AR7 + HR daje AR 9.8 czyli już dużo ponad 9 i prawie 10. A wszystkie AR 8+ z hardrockiem dają już AR10.
I ogólnie, że AR8+HR jest trudniejszy niż AR8+DT.
bo tak jest
Bass
Nowy youtube.

Najpierw skype dostosowuje się do win8 a teraz YT? D: co następne, GG?
Marcin
GG i tak nie używam, a zmiany na taką prostotę lubię, lecz wkurwia mnie brak wyśrodkowania youtube (aka plugin do chrome i naprawione).
Gotori
z tym nowym layoutem youtuba wszystko wygląda tak.. chujowiej.
spi

Gotori wrote:

z tym nowym layoutem youtuba wszystko wygląda tak.. chujowiej.
Poprzedni wygląd YT a i owszem. Obecny to pierwsza dobra rzecz jaką zrobili; w końcu wygląda czysto, ładnie i schludnie. :)
Gotori

jarzyna wrote:

Gotori wrote:

z tym nowym layoutem youtuba wszystko wygląda tak.. chujowiej.
Poprzedni wygląd YT a i owszem. Obecny to pierwsza dobra rzecz jaką zrobili; w końcu wygląda czysto, ładnie i schludnie. :)
nie. mam na myśli ten nowy.
spi
Nieważne co miałeś na myśli. >:
Tidek
Niko totalnie zniszczył Cookieziego na Four Dimensions, discuss.
Ryohan
zajebiście!
Ciunek
Szkoda że nie #1 bo zasłużył, ale gz tego accuracy.
Fenek Alfa
98,13% dla Niko do 93,83% dla Cookieziego
Dla mnie to win, chrzanić combo.

WhiteWolf 71,68% +NF
Oficjalnie stwierdzam że Niko > WW, i nie ma siły w żadnym świecie żebym nie miał racji.

Ciekawostka: Istnieje gracz o nicku "Mistrzstosunku", miejsce #311, lol
Ciekawostka2: #400 ma 49,18% z NF i 136 max combo

Inny temat:

Prawdopodobieństwo zwalenia przez farto + Prawdopodobieństwo usterki = Prawdopodobieństwo przegranej z Japonią

Pokażcie gdzie tu jest błąd
nie ma
SteRRuM
dubletapem, plis usuńcie ten mój wynik D:
Ciunek
Ale przynajmniej nie HT jak większość pizd :')

tak, granie na HT jest beeee
Piotrekol
a idz pan ....
delete my score ;_;
Tidek
Powinieneś usunąć wyniki z HT, ten mod kompletnie zmienia mapę.
Gotori

Fenek Alfa wrote:

F
WhiteWolf 71,68% +NF
Oficjalnie stwierdzam że Niko > WW, i nie ma siły w żadnym świecie żebym nie miał racji.
oj chyba za krótko grasz żeby coś wiedzieć :C juz nie wypowiadam sie o tym kto jest lepszy, ale pamiętam jak przed approvnięciem Wolf zrobił ok. 1500 combo na 4D. oczywiscie nigdy nie passnął, ale ten wynik, o którym mówisz to na bank jakis random z rozgrzewki :)

+

Pokażcie gdzie tu jest błąd
nie ma
już pokazuję.

AmaiHachimitsu 76,83% +NF
Fenek Alfa

Gotori wrote:

Fenek Alfa wrote:

F
WhiteWolf 71,68% +NF
Oficjalnie stwierdzam że Niko > WW, i nie ma siły w żadnym świecie żebym nie miał racji.
oj chyba za krótko grasz żeby coś wiedzieć :C juz nie wypowiadam sie o tym kto jest lepszy, ale pamiętam jak przed approvnięciem Wolf zrobił ok. 1500 combo na 4D. oczywiscie nigdy nie passnął, ale ten wynik, o którym mówisz to na bank jakis random z rozgrzewki :)
Zdjęcia albo się nie zdarzyło.

Gotori wrote:

Pokażcie gdzie tu jest błąd
nie ma
już pokazuję.

AmaiHachimitsu 76,83% +NF
Chodziło o to z fartownikiem, ale już poprawiam.
AmaiHachimitsu
Ogólnie nie wiem o co chodzi, ale nie podoba mi się wrzucanie moich wstydliwych wyników : D
I o co chodzi z farto?
Marcin
Nie wiem o co chodzi ale..

Fenek Alfa wrote:

Zdjęcia albo się nie zdarzyło.
To po polsku naprawdę boli oczy.
AmaiHachimitsu
Jeśli chodzi o owc to nie wiem co na nim było jak coś.

So explain this shit captain
Galkan

Marcin wrote:

Nie wiem o co chodzi ale..

Fenek Alfa wrote:

Zdjęcia albo się nie zdarzyło.
To po polsku naprawdę boli oczy.
Handluj z tym.
Marcin
Zajeło mi 15 sek. by się zorientować że użyłeś "Deal with it"... :(
Tidek
Dawajcie, wszyscy sobie jebniemy score na 4D na NF.
Bass
p/1984575 wtf


btw. Fenek

MistrzStosunku to Majcher :)
Marcin
bass, irc, now.
Niko

osu!stream 2stronk :<
Bass
Nadal czekam na wersje androidową ;_;
Marcin

Bass wrote:

Nadal czekam na wersje androidową ;_;
Nie ma i nie będzie,
Proś neico by zrobił fajną wersje androidową osu!droida.
show more
Please sign in to reply.

New reply