forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Katsu_old_1
Nympha znalam tylko z map, a tak to nie znalam, takze wyjebane.jpg c:.
Troche szkoda, bo fajne mapy robil/a c:.
Natteke

Apricot wrote:

Co tam
Apricot never lets me down with his humor

Zajebiste
haigawdy

Bass wrote:

Chińczycy zmodyfikowali kod osu! i to wyszło z tego, rozmawiałem z Numbers 596108 napisała, że peppy jako tako wie o tym i być może pojawi się to w osu!.
Nadal jest to w fazie testowej.
osu! schodzi na psy z miesiąca na miesiąc coraz bardziej ;c
Ryohan
nie ma tragedii :D nikt nie każe nikomu w to grać, a zawsze więcej opcji i potencjalnych graczy xD
haigawdy
Wiem Ryohan, tak tylko sobie smutno wzdycham ;c
Niko
Zawsze lepsze coś takiego niż ctb. :3
Yurisia

Niko- wrote:

Zawsze lepsze coś takiego niż ctb. :3
Nie masz w tym tygodniu jedzenia. W
Pandemoniusz
Jeszcze tylko Audiosurf i "Jaka to melodia?" i osu! będzie zawierało wszystkie najpopularniejsze gry muzyczne.
Bass
Co do mojego filmiku video. Będziemy mogli się spodziewać nowego game mode wkrótce, zajmie się nim woc2006. Nasz nowy dev postanawia także przynieść pare ciekawych funkcji do edytora jak i do osu!. :)
Aki Evans
Ja tam się ciesze z nowego trybu (jeżeli wyjdzie oczywiście), ta gra bardzo potrzebuje odświeżenia w trybach i modach :) Teraz tylko czekać a standarboye niech płaczą gdzie indzie :)

Niko- wrote:

Zawsze lepsze coś takiego niż ctb. :3
Niko jak mogłeś :cry:
Tidek
Oj tam, zwykła kopia o2jam.
Bass
Tyle, że o2jam pozamykano(przynajmniej online rankingi) a tu będzie więcej możliwości i łatwy edytor :).
Aki Evans
Bass
Najlepsze jest to ze Hyadain śpiewa to wszystko sam :).

E: oops nie doczytalem na YT ale i tak , on potrafi zaspiewac jako japonka tez :D
Niko


↓ Polsko, chcemy zagrać z tobą w grę.
Galkan
Translacja plox?
Kubu
polsko my chcemy zagrać z tobą w grę - czyli motyw z piły, zabawa z kimś kto w sumie nie ma szans
Kubu
a co do nowego moda to bym chętnie pograł jakby było również na 4 i 6 klawiszy, bo zaczynać na 8 to masakra D:
Niko

Kubu wrote:

a co do nowego moda to bym chętnie pograł jakby było również na 4 i 6 klawiszy, bo zaczynać na 8 to masakra D:
W menu wyboru modów możesz zmienić ilość klawiszy, ale jak grasz na 4 to score multiplier jest tylko 0,33x :v
Bass

Kubu wrote:

a co do nowego moda to bym chętnie pograł jakby było również na 4 i 6 klawiszy, bo zaczynać na 8 to masakra D:
Regulacja klawiszy jest, tyle ze kosztem scora raczej będzie :(.
Aki Evans
Kubu
i tak pogram, nawet nie dla scora a 4fun, a kiedy to mniej więcej ma wyjść?
Piotrekol

Kubu wrote:

i tak pogram, nawet nie dla scora a 4fun, a kiedy to mniej więcej ma wyjść?
wersja beta jest w sieci jak jesteś zainteresowany (parę sekund googlowania).
Bass
Przepisanie kodu do naszego osu! troche mu zajmie więc może pod koniec roku coś.
Marcin
Nie eby cos ale:
Jeeli to jest kod napisany w c# "wstrykniety" do osu, to prepisanei by nie sprawilo wieksego problemu (bo musial i tak uywac XNA na ktorym bauje osu eby napisac gamemode'a, cyli tylko poprawki i mogloby dialac)
Jeeli to assembler - w co watpie to tak troche ajmie
Nie diala mi litera Z (napisalem ja traskajac 30 ray w ta litere, nie musajcie mnie po wiecej)
haigawdy
Zagrałem, badziew IMO.
Hydra

Alduric wrote:

Zagrałem, badziew IMO.
LOL


Imo wprowadzenie nowego moda do gry wprowadzi troche swiezości i przy okazji przypływ nowych graczy (fanow o2jam, djmax'a itd).
Aczkolwiek potrzebne jest przemyślenie co do tych klawiszy itd Moim zdaniem 8 klawiszy jak dla poczatkujacych graczy to jest nie fer, a odejmowanie score za zmniejszanie klawiszy to tez jest bezsensu.. Po prostu granie piosenek easy/normal itd powinno stopniowo zwiekszac ilosc klawiszy...


Sorry za orthy Nie mam czasu sie z tym teraz bawic ^.^
Tidek
Co wy wszyscy z tymi 8 klawiszami, skoro tam jest 7 klawiszy (według filmiku co puścił Bass).
Nie, nie ściągałem tego i mogę się mylić.
Aki Evans
Ale mimo wszystko 7 robi i tak już duży problem, a dokładnie środkowy klawisz, bawiłem się z tym całą noc i jest ciekawe i fajne ale ten środkowy za bardzo cały czas mnie wybija z wszystkiego :(

@Alduric idź grać standard a nie męcz nas swoim bardzo wylewnymi komentarzami :)
Yurisia

Alduric wrote:

Zagrałem, badziew IMO.
A oceniał po zagraniu jednej piosenki i wyłączeniu po niecałej minucie. Takbardzopro.png

IMO może być ciekawie, sama bym sobie w coś takiego pograła. Myślę, że to też będzie droga do odkrycia, jakich mamy wśród nas botów. Jednak przedmówcy już dobrze stwierdzili, że jednak lepiej by było, gdyby było na 8 klawiszy, niżeli na 7.
MLGnom
Ludzie, ogarnijcie się...
To jest dopiero faza testowa. Jeszcze w cholerę może się to zmienić. D:
Hydra
Pierw niech peppy to wdrąży wtedy pogadamy ;)
Galkan
Na razie nie wdroży - a póki co, sprawdził ktoś z Was w ogóle czy to nie zawiera trojana jakiegoś? ;f

peppy wywalił post Evansa, bo nie powinno to być na razie puszczane w szerszą publikę (m.in. z powodu możliwych śmieci) - jak ktoś mimo wszystko chce się z tym jeszcze pobawić, to do mnie lub do Evansa na pm.

Sam sprawdziłem, nic złego nie widzę, pograłem i... takie sobie, szczerze mówiąc. Nic interesującego, ale na razie jako ciekawostkę można to potraktować.
Bass
Sam posiadam najnowszą wersje, ale obiecałem oryginalnemu twórcowi, że nie będę to rozpowszechniał.
Ciunek
Usunęli link zanim zdążyłem pobrać :< imo jeśli to wejdzie, chcę osobne scoreboardy dla każdej ilości klawiszy, a nie mnożnik.........
Marcin

Bass wrote:

Sam posiadam najnowszą wersje, ale obiecałem oryginalnemu twórcowi, że nie będę to rozpowszechniał.
zaraz_stanie_mi_penis_od_tego.jpg
klubek

Aki Evans wrote:

Ale mimo wszystko 7 robi i tak już duży problem, a dokładnie środkowy klawisz, bawiłem się z tym całą noc i jest ciekawe i fajne ale ten środkowy za bardzo cały czas mnie wybija z wszystkiego :(
Tak jak 5buttons w DJMaxie P2, na 6 było o wiele łatwiej, przy 5 gubisz się dosyć często.
Hmmm może to sprawdzę z czystej ciekawości, ale jakoś niechętnie na to patrzę ^^. Zobaczymy co z tego wyjdzie~
haigawdy

Aki Evans wrote:

@Alduric idź grać standard a nie męcz nas swoim bardzo wylewnymi komentarzami :)
Tylko wyrażam co o tym myślę ;p

/me idzie grać w osu! standard
Ryohan

Marcin wrote:

Bass wrote:

Sam posiadam najnowszą wersje, ale obiecałem oryginalnemu twórcowi, że nie będę to rozpowszechniał.
zaraz_stanie_mi_penis_od_tego.jpg
Advantan
To ja się tutaj wtrącę, bo mam niewielki problem, a moje doświadczenie z gimbazy nie pomaga.

Chciałbym sobie zrobić ładne tło do MAL'a, no właśnie chciałbym, czy jest ktoś zainteresowany, z wolnym czasem, wytłumaczyć mi to, albo chociażby zrobić to za mnie? (;
Chodzi mi o coś takiego niestandardowego
Przykładowo:
http://myanimelist.net/animelist/Rio17
http://myanimelist.net/animelist/Zorkowa
http://myanimelist.net/animelist/mkw1991

Coś takiego, o.


Zrobiłem coś takiego:
http://myanimelist.net/animelist/Advantan
show more
Please sign in to reply.

New reply