forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Marcin

Katsu-nyan wrote:

tak sobie przeglądałam bloga PetSugar i dowiedziałam się, że w Japonii to nawet prezerwatywy są słodkie jak nie wiem co:
:v

+ głupia reklama czy co to jest, ale płaczę.
Co, to, kurwa, jest... WeirdTube d:
Raito_old_old

Katsu-nyan wrote:

+ głupia reklama czy co to jest, ale płaczę.
No co ono jest pro XDDDD BIEDNA KATSU NIE MA PANTSU ~
Ciunek

ASDF Movie 5 :'))))
Ryohan
Te asdfy są gorsze z każdą kolejna edycją
Koyocik
Ale i tak da się pośmiac.. ;)
Ciunek
Dodawać albo zostawiać swoje: Ciunek#1686 :P Ci którzy mają zrozumieć i tak zrozumieją ^^
Piotrekol
diablo. meh
Niko

Ciunek wrote:

Dodawać albo zostawiać swoje: Ciunek#1686 :P Ci którzy mają zrozumieć i tak zrozumieją ^^
Niko#1901

diablo nie posiadam ale co tam..
CzekoMisiek
Przeszedłem 2 raz starter Diablo 3 i chce iść dalej z fabułą... Dlaczego to Diablo jest takie drogie D:
MLGnom
Zawsze możesz pobrać teraz z torrentow a kupić kiedyś. XD
Tidek

CzekoMisiek wrote:

Dlaczego to Diablo jest takie drogie D:
Ponieważ po prostu brakuje sztuk i ludzie zaczęli się o to licytować, a sprzedawcy to wykorzystali. Mój brat prowadzi sklep z grami i jak została mu jedna sztuka (zarezerwowana) za chyba 250zl, to ludzie przychodzili i mówili w stylu "a ja dam 300" itd. : D
konfucjusz_old
Ja sobie kupiłem ale nie gram.. zostawiam na później :p
Ciunek
A mi okradli konto, zajebiście. Napisałem ticket, zobaczymy kiedy (czy) przywrócą... :(
Advantan
Słyszałem, że kradli, Blizzard się tłumaczy, jakieś zabezpieczenia z komórką, że weryfikacja czy coś. Pewnie odzyskasz - a jak nie to pech :3
fartownik

Discuss.
klubek
Pootis here.


Ciunek

fartownik wrote:


Discuss.
Jakieś nowe meme czy mordka kogoś z polisza?
fartownik

Ciunek wrote:

fartownik wrote:


Discuss.
Jakieś nowe meme czy mordka kogoś z polisza?
Bass
lol'd
konfucjusz_old



Niko
.............
Katsu_old_1
↑ tego typa to ja na 9gagu widziałam też. :v
Marcin
Advantan
WareVolf spamer.
Ciunek
W końcu staty kanałowe, dawno się nie udzielałem na poliszu i mnie nie wyłapuje nawet, heh.
Katsu_old_1
polskie forum jest nudne, aha.
Marcin
no, aha
Niko

Katsu wrote:

polskie forum jest nudne, aha.
dlatego czytam rosyjskie \o\




weź Galkan oczyść ostatnie x postów co?
Advantan

Katsu wrote:

polskie forum jest nudne, aha.
Zmobilizuj się i napisz coś ciekawego, aha :3
Katsu_old_1

Advantan_96 wrote:

Katsu wrote:

polskie forum jest nudne, aha.
Zmobilizuj się i napisz coś ciekawego, aha :3
ty tez bys mogl c;. ja tylko wyrazilam swoja jakze prawdziwa opinie c:.
konfucjusz_old

Katsu wrote:

ty tez bys mogl c;. ja tylko wyrazilam swoja jakze prawdziwa opinie c:.
Zamiast pieprzyć bezsensownie mogłabyś napisać coś twórczego i tak jak kolega napisał wyżej, zmobilizować nas do działania :D
Advantan
Narzekając na poziom nudy forumowej, powinnaś coś zrobić, a nie właśnie napisać jak to jest nudno, bo to ani mądre, ani twórcze, chodź jak chcesz wszyscy mogą cytować Twój postać i pisać "oczywiście masz rację" :3


~~
Co sądzicie o wpływie mediów na starsze osoby, może ogółem osoby które nie mają kontaktu z grami komputerowymi, czy telewizja waszym zdaniem nakręca ludzi do mówienia, jakie to gry są brutalne czego to one uczą młodsze pokolenie (Tutaj jestem przykładem!), pewnie już wszyscy słyszeli o Diablo III i o pewnym mężczyźnie który poszedł mordować, bo nagrał się w tą demoniczną grę, przecież nie każdy taki jest, kto ma być psychicznie chory to będzie, od telewizji też zgłupieć można. :3
konfucjusz_old
Jak dla mnie ludzie po prostu szukają pretekstu do zniszczenia gier komputerowych. Tylko dlaczego? Czyżby zazdrość dorosłych wobec ich dzieci? Zauważcie że dzisiejsza młodzież tylko gra na kompie.. A pare lat temu biegali wszyscy po nocy w chowanego grali o 3 :D
Poza tym ludzie uważają że jeśli jeden dostał bzika to reszta też musi i cała wina spada na gre która jest niewinna w tym momencie.. Bo przy większości gier jest tekst gdzie pisze żeby ludzie ze słabą psychiką uważali jak w to grają i kontrolowali swoje zachowanie.
Tak więc wkurza mnie trochę że cały sztab graczy zostaje oskarżony o zaburzenia psychiczne :p ? O grze nie wspominając.
Advantan
Możliwe, że gry wygrywają w pewnym stopniu z telewizją dlatego tak bardzo chcą je zgorszyć ^^
Ryohan
WRÓCIŁEM KURWA AJKDGHJHFBADFBJKADBJADB
Marcin
Za późno
Galkan
Jak wiecie, ostatnio w zespołach moderatorów, MAT i BAT pojawiło się kilka nowych twarzy, ale osu! niefortunnie straciło też pewną osobę...

:(
AmaiHachimitsu
Kurwa mać..... [*]

Coraz to młodsi...
fartownik
What the fuck... Nie wierzę... tyle razy grałem z nim na multi. R.I.P.
MLGnom
Pytanie... How? 11-stego pisał że daje se spokój z grami, a 13-stego stało się. :/
Ehh... this is not nice.


(btw. podejrzewam, że część osób i tak nie będzie wiedzieć o co chodzi).
show more
Please sign in to reply.

New reply