forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
Aki Evans

He hE :D
Brass the Hedgehog
Co powiecie ciekawego. Huhuh.
Gotori
nic
Ciunek


Linkowałem na ircu jakiś czas temu jak dobrze pamiętam, ale ciągle mnie to rozwala :D
Gotori
co tu tak cicho ?
Advantan
*chrup chrup*
Galkan
WTB Stout Shako za 2 refinedy.
klubek
raveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraverave
raveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveravevrave

raveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraveraverave
raveraveraveraveraveraveraveravekurczakomraveziemniakomraveraveraverave łup łup
Advantan
O_O
OverKiller_old
Ogląda ktoś Fairy Tail?
Yusuzu
UP@ Ja.
Gotori
gra ktoś w osu???????????
Katsu_old_1

Gotori wrote:

gra ktoś w osu???????????
nie wiem co to za gra. wyjaśnisz na czym polega i gdzie mogę ją znaleźć ;w;???????
Gotori
za Tobą
ReVeNg3r

Katsu-nyan wrote:

Gotori wrote:

gra ktoś w osu???????????
nie wiem co to za gra. wyjaśnisz na czym polega i gdzie mogę ją znaleźć ;w;???????
to perwerzna gra tylko 18+ ..jeszcze niemozesz grac :P polega tylko czym szybszej klikasz tym szybszej fapujesz xD fajna gra,,wygrasz kiedy uwidziesz cos bialego na monitorze :D
Gotori

ReVeNg3r wrote:

to perwerzna gra tylko 18+ ..jeszcze niemozesz grac :P polega tylko czym szybszej klikasz tym szybszej fapujesz xD fajna gra,,wygrasz kiedy uwidziesz cos bialego na monitorze :D
w
Tidek
Ostatnio ten temat:
Bass
Ktoś zauważył redesign strony profilu?
Piotrekol
Jak jeszcze byl w tym stanie(jakieś 10min?)
http://puu.sh/oMzO :3
imo osom.
Advantan
@up
Aha *o*
Niko

Bass wrote:

Ktoś zauważył redesign strony profilu?
tag, dlatego zrobiłem sobie taki fajny userpejdż z drewna :<
Advantan
Niko fajny skin, aż sobie go zapożyczę póki mi się nie znudzi ;3
Bass

Niko- wrote:

Bass wrote:

Ktoś zauważył redesign strony profilu?
tag, dlatego zrobiłem sobie taki fajny userpejdż z drewna :<
Deż hdze dagi :<
twupack
Ogarnął ktoś jak się to forum zburdliło? :3

...passing by
Ryohan
Tak, ale nie bardzo wiem juz co kasowac xD
Gotori

Ryohan wrote:

Tak, ale nie bardzo wiem juz co kasowac xD
podpowiem Ci :D

w temacie "Przywitaj sie"
Aki Evans


Popłakałem się ze śmiechu :D
twupack

Ryohan wrote:

Tak, ale nie bardzo wiem juz co kasowac xD
Kiedy jest czegoś za dużo, to i bomba atomowa wiele nie poradzi... wiem, jestem zły i okrutny :P

Inna sprawa, że to forum padło na pysk. Z miejsca, które niegdyś tryskało gamą ciekawych charakterków wymieniających się złożonymi poglądami, powstał chlew i trollowisko. Pomijam 99% topiców ze względu na sztampę i głupotę w nich spoczywającą. Załóżcie temat "Liczymy do pierdyliarda"... i tak będzie to najbardziej rzeczowy (i najmniej wkurwiający) topic na tym forum :D

A może zwyczajnie się zestarzałem i małe dziewczynki mnie już nie kręcą... poza tymi z anime ofc. :)
MLGnom

twupack wrote:

Załóżcie temat "Liczymy do pierdyliarda"... i tak będzie to najbardziej rzeczowy (i najmniej wkurwiający) topic na tym forum
Znajdą się osobniki co nawet taki temat rozwalą. :/
Galkan
Za dużo Katsu, za mało pracy.
Cebi, weź to wywal ;f (i chodź grać w TF2)
Tobbysch
all polacos here go clean my toilet
kurwa kurwa
Yusuzu
UP@
Coraz więcej obcokrajowców ''trolluje'' Polish. Smutne
twupack
Trolljegeren...

ale trochę racji ma. Cebi powinien bloknąć postowanie pokemonom (czy coś w ten deseń) albo znane mądre mordy powinny się stąd zabrać... tyle w temacie bez tematu :)
Yusuzu

twupack wrote:

Trolljegeren...

ale trochę racji ma. Cebi powinien bloknąć postowanie pokemonom (czy coś w ten deseń) albo znane mądre mordy powinny się stąd zabrać... tyle w temacie bez tematu :)
Dobry pomysł. Ale wątpię w końcowy efekt tego przedsięwzięcia. 2/3 userów nie będzie mogło się tu wypowiadać :3
klubek
Hej twupack, long time no see ;)

Co zrobić.. polish jak to polish, nawet na forum. Teraz nawet ktoś sprowadza zagraniczne randomy tutaj D:
Ryohan
Dobra dzisiaj wieczorem coś pokombinuję ;x
Katsu_old_1
a ten, mogę dodać kota i gołębia? tak, super, mam nadzieję, ze też kochacie koty~. q.q
ok już mam, taka sprytna.
koki_old_1
.
klubek
Mr Gaddy
show more
Please sign in to reply.

New reply