forum

Polski (Polish) [RANDOM]

posted
Total Posts
4,960
show more
klubek
twupack gdzieś Ty był xD ?

z ryo zagrałem chyba moją najdłuższą grę eva:
twupack
Przepraszam kompanów bardzo... pewnie myślicie, że jaka pokojówka przykuła mnie do wyra i kazała się oglądać xD Nie, srry, nie było mnie wtedy. Dzisiaj może uda mi się wymodzić chwilkę czasu, nie tylko na nabicie 1st wina na CPU ^^

na otarcie łez


xD

Owmord! Toż to bite 76 minut - holejsziet... a myślałem, że jak mecz rozciągał się na godzinę, to coś z nami nie tak xD
Grzywa
Dat Caitlyn :3
Aki Evans


:3;3;3;3;3 <3
Ryohan
No kurwa pierwszy ep trzyma poziom :D
Aki Evans
Trzyma trzyma :) przez 5 min nie za bardzo łapie co się dzieje pada jedno słowo z usty Hitagi i uśmiech na twarzy bo zapowiada się świetnie :)
SPOILER
Dla spostrzegawczych!
krzychu0700
W końcu czwarty sezon Zero no Tsukaima :3 http://diff-anime.pl/ogladaj.php?no=Zer ... F_01&jak=h :D
Grzywa
BuKaJ1234
Siema mam pytanko wie ktoś w jakim poście są wypisane wszystkie BB-Code?
Galkan

BuKaJ1234 wrote:

Siema mam pytanko wie ktoś w jakim poście są wypisane wszystkie BB-Code?
https://www.vbulletin.com/forum/misc.php?do=bbcode

??

Jak chodzi Ci o ten Twój poprzedni sfailowany post, to [img]link[/img] <--- nie wrzucasz linka z pulpitu tylko z neta :| Użyj załącznika by wgrać coś z dysku.
Gotori
Pandemoniusz
Ale z Ciebie narcyz.
Piotrekol

Gotori wrote:

hax
Galkan
Jakby za mało ścierwa przetaczało nam się w realnym życiu (upadek megaupload, sprawa z ACTA itd), to wypływają nam tu kolejne afery związane z naszą ukochaną grą.

Zacznijmy od tego, że grupka graczy w składzie: Backfire, La Cataline, Natteke, Lesjuh, Gladi oraz laport poszła do odstrzału. Dostali permabanana za... hm... "łamanie forum" (psucie?) - wszyscy ponoć użyli takiego stylu. Tematy w których podobne posty się pojawiły zostały skasowane, także dalszego wglądu nie ma. I teraz pojawia się ciekawy element. Nasz wspaniale panujący nam head admin skwitował to w następujący sposób: 1 2

Ciekawe, nie?

To dołóżmy jeszcze do tego, że ztrot oraz Odaril są poza teamem. Drugi z powodu przecieku informacji (z tego co on sam mi mówił, tylko za sam fakt leaku, bo to samo w sobie niczym arcyważnym nie jest...), pierwszy natomiast...

22:48 - ztrot: I told a user he was a cock sucking trap

Więcej ciekawych linków: 1 2 3 <----- to powinno Was zainteresować.

Nie ma to jak rozpoczynać rok od totalnego, chaotycznego rozpierdolu (a czułem, że będzie dobrze...) :|
Z informacji spoza tematu: http://www.filesonic.pl/ ehe, chyba zaczynam wierzyć w teorie spiskowe... mindfuck.

Edit: Jakżebym zapomniał!


Aczkolwiek te sprawy są już nieco stare... i z tego co sam się dowiedziałem nas nie powinny dotyczyć (bo szpiegostwa oicjalnie ponoć już nie ma...), ale stwierdziłem, że w końcu warto było pokazać, że coś się działo... w sumie afer to my sobie pooglądamy jeszcze wiele, oj wiele...

~ Don't fuck with osu! ~
Ciunek
inb4 ban
Harrasi_old
Dobra, wyjebane.
Starczy
Ryohan
Wklejaj sobie to gdzie indziej :< BTW: Z jednej strony nie dziwię im się, że ich zbanowali (chociaż to trochę przesada, że permban), z drugiej hermetyczna polityka osu! strasznie się naraża na takie akcje bo połowa rzeczy nie trafia tak naprawdę do publiki co ma i dobre i złe strony D:
Kite
ty galkan
Galkan
Zbanowani z powrotem w grze - poza Natteke, który jakoś nie spieszy się z kontaktowaniem peppy'ego. Z tego co się dodatkowo dowiedziałem, wkrótce Moderators' Lounge może zostać pokazane szerszej publice (przynajmniej w tym sensie, że będzie publikowane więcej screenów) a nasz francuski przyjaciel ma mały wkład w http://shitlikethisosu.livejournal.com/ (btw, jest na stronie link do pobrania całego tego bajzlu), nie tylko ten obrazek który podałem wcześniej.

farto, zechciałbyś skomentować? 8-)

Kite: np.

Edit: Z rzeczy spoza tematu - rEdowi gratulujemy nowej mapy ranked! Woo!
Piotrekol
Aki Evans
Ciunek


moja reakcja na wiadomość o kasowaniu
SPOILER
WHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO TAK JEST KURWA!
klubek
o/

Galkan


Dobra ludziska, szykuje się granie w Team Fortress 2 więc szykujcie 10 GB na twardzielach, odpalcie Steama i zasysać! Im nas więcej tym lepiej :)
Zadeklarowane osoby atm: Grzywa, Piotrekol, Pandemoniusz, Tradey, Krzychu, Gotori, wiciu, marcin19962, bodzio, Filo + kilku moich znajomych. Także zapowiada się nawet ciekawie.

Komunikacja: vent, a jakże!

klubek
o/



może też zagram :3 imma NEET now
jacek_old
muj pierwszy gameplay vid

hope you like ;]
DarkStoorM
A to wrzucę mój pierwszy Red Zone remix, jeszcze na starym kompie robiony.
FPS spikes rulz
MLGnom
Ładować ładują się tylko źle wrzucasz. Żeby dodać filmik nie dajesz całego linku tylko końcówkę co się tam znajduje.

[youtube]XI0BeZrcqLM[/youtube]
DarkStoorM
Ah shit o/, to czas na edit
Dzięks btw :3
koki_old_1
.
Ciunek

jacek wrote:

muj pierwszy gameplay vid

hope you like ;]
tak, cześć cookiezi, nie wiedziałem, że mówisz po polskiemu



sike...
Ryohan
Nakurwianie streamów jednym palce - nauczcie mnie tego ;x
Grzywa
Jedyne co mi pozostaje to ponownie zachęcić wszystkich do wspólnego gierczenia w tf2(który jest teraz darmowy). Może tym razem aby was przekonać dam jakieś konkretniejsze osiągnięcia zamiast suchego pitolenia :3
@edit w razie potrzeby po prostu piszcie do mnie lub do RockeT'a, Miłego <:D
Galkan
Ja tylko dodam od siebie, że gramy od wtorku a nabiliśmy już około...



Dla niezorientowanych w xfire - pierwsza liczba to ilość godzin przegranych przez ostatnie 7 dni, a druga - łączna z wszystkich dni.
A to jedynie z mojego profilu... :)
klubek
Zapraszamy do grania w Team Fortress 2!!
Chcesz mieć dużo czapek? Lubisz kanapki? Wbijaj!

Oto nasz zgrany i świetny zespół, który wygrywa każdy mecz:

ROCKET

GRZYWA

MARCIN CZY TAM MARIUSZ

PANDA

FILO KTOŚ TAM

HARY (ten noskill)

KLUBEK

Wbij na venta już dziś i zagraj z nami! Herbata dla każdego gwarantowana!
Marcin
A ja nie miałem herbaty :(
harellion
haha Klubek u mad bro? :D
Pandemoniusz
Harry to rasowy mudżyn demoman raczej ;]
Galkan
Co do grania Skautem...





BOINK!
klubek
Woah zapomniałem o kimś

PIOTREKOLOLOLOLO
show more
Please sign in to reply.

New reply