forum

różnica w grze lewą/prawą ręką.

posted
Total Posts
7
Topic Starter
HikariPL
Chciałbym się was zapytać - jaka tak na prawdę jest różnica w grze np. Trzymając myszkę w lewej a w prawej ręce.
Gram myszką w lewej i chciałbym wiedzieć czy będzie to miało jakiś skutek uboczny w późniejszej grze.
Gdy gram prawą ręką to moja celność i szybkość spadają o około 15% i nie potrafię nią wykonywać spinòw.

Taki offtop ale macie jakieś ćwiczenia palców na zwiększenie szybkości streamingu?.
Barciok
co

1. Graj tak jak Ci wygodnie
2. Graj
CuteCurry
Jak długo nie jesteś oburęczny: trzymaj mysz w swojej dominującej ręce.

Do streamowania jest tylko jedna porada, która padła już post wyżej.
Advantan
To zależy od ułożenia gwiazd. Przykładowo ja używam prawej ręki do sterowania myszką kiedy słońce jest naświetlane przez pionowy układ gwiazd po wschodniej stronie nieba. W momencie kiedy to się zmienia, ale jest pełnia księżyca, to nadal używam prawej ręki. Kiedy jednak jest całkowicie inaczej to również używam prawej ręki. Pomyśl o tym.
Fenek Alfa
Jako osoba oburęczna mogę powiedzieć, że gówno mi to daje, bo ani jedną ani drugą nie potrafię klikać z przyzwoitym UR.
Astar
Wiekszosc map jest przystosowana do praworecznych, lecz i tak predzej czy pozniej musisz sie nauczyc robic te kwadraty i w jedna i druga strone wiec graj jak ci wygodniej.

dalej czekam na mirror mod
MaziJoker
Advantan zapomniałeś uwzględnić ułożenie mgławic w przestrzeni kosmicznej w godzinach popołudniowych.
Gdy najdalsza mgławica jest emisyjna to grasz prawą ręką, a gdy jest refleksyjna, to wtedy grasz ręką prawą.
Nie?

A co do tematu- nie ma różnicy.
Please sign in to reply.

New reply