forum

Honnan van a userneved/avatárod?

posted
Total Posts
29
show more
Hadron
Daathz
Új Avatár 8-) :Random Megane Otoko by AW
Topic Starter
-Arp-
kavaly kagerou proj avatárok by ruri
rafael meg egy traitor :<


kagerou wiki
Norbi
Pretty much obvious nickname. De vannak változatai is, amilyen neveken meg lehet engem találni az internet (nem annyira) rejtett zugaiban: Norzbi, Norz, Norbipoke, Norzbert.

A jelenlegi avatárom pedig egy Drifblim gijinka/moémon.
Ruri
My username, obvious :> Kuroneko ; Shizuru-'s '-'. Avatar by Meatstick.
Mizzii
rámjött a forumozhatnék cs.♥

Az én nevem a Mizore névből jött :3 → Shirayuki Mizore ( Rosario to Vampire ) ... és hát barátnőm találta ki ebből a névből a Mizzii becenevet c:
Szóval nem menőségből mint egyesek hanem barátnőm miatt van ii a végén... Utálom amikor ugatnak miatt, hogy beszólok.. hát de ha kb. minden 2. ember vaksi akkor nem tudok mit csinálni.

Az avatarom meg egyértelmű h League of Legends
Hadron

Mizzii wrote:

Szóval nem menőségből mint egyesek hanem barátnőm miatt van ii a végén... Utálom amikor ugatnak miatt, hogy beszólok.. hát de ha kb. minden 2. ember vaksi akkor nem tudok mit csinálni.
most non meno wagy akkor cs :$

Mizzii

Hadron wrote:

most non meno wagy akkor cs :$

Most non menő vagy h. megint 6 helyen dumálunk megint :$ Lolozásban lennél ilyen vagány nigga.
Kurokami
Az ilyen párbeszédet kérném máshol elkezdeni és folytatni. t/71779 <-- Ez például mindenre jó.
Hadron
Oh nooo, egy kihalt weeaboo játékfórumon kicsit poénkodni mertünk a rossz helyen! Mi lesz most! :o

Klaas
Username: Kedvenc elektronikus zenei előadóm. Körülbelül 5 éve használom ezt a nicket szinte mindenhol. [20klaas , klaas20 ]
Jelenlegi avatar : Mai napig egyik kedvenc játéksorozatomból van , a The Legend Of Zeldából , Link :3
Kurokami
Az egyik legjobb a Zelda, ebben egyet kell értenem. :3
Klaas

Kurokami wrote:

Az egyik legjobb a Zelda, ebben egyet kell értenem. :3
Végre valaki , aki ismeri és szereti! \o/
Kurokami
Norbi is szereti szóval nem vagyunk egyedül. o/ De elég az offtopikból, erre van a t/71779&start=780 rész.
verto
11 évesen ötlöttem ki, mikor age of empire-rel játszottam és nicknevet kért. Gondoltam kitalálok magamnak egyet és íme, még mindig ezt használom.

Az aláhúzások csak azért, mert mióta kijött a nokiától egy hasonló nevű telefon meg minden egyéb, azóta nem tudom lefoglalni sehol se elsőként. Le kellett volna védettnem, túl népszerű lett. orz
Swayxer
Felhasználónév: álmodtam valami faszságot, és ott a haverom LoL neve az volt hogy Swayxer
Avatár: leírtam a kedvenc számaimat + teszteltem a tabletemet :D
legekka
Ih.
Ha van ilyen fórum miért ne használnám.

Honnan jött a nevem.
Anno, 11 évesen szülinapomra kaptam háziállatnak vagy minek egy gekkót. Már azelőtt is kedveltem a hüllőket, de na. 10/10 volt, imádtam. Igazából ez volt a fő ihlet forrás. Nem sokkal később amikor emailcímet kellett csináljak elég egyértelmű volt, hogy mi legyen, de persze (még a szirszar citromailen is) foglalt volt, de gekko100-al letudtam. Legközelebb Steamre kellett fiók de gyűlöltem a számokat és mivel az ilyenek hogy TheGecko foglalt volt, úgy voltam vele hogy hozzácsapom a gekkóm fajtáját is. Mivel a LeopardGekko túl hosszú lett volna, csak LeoGecko lett. Hamar el is felejtettem a jelszavam hozzá lol. A fő fordulat pár évre rá történt, regisztráltam az OGame-re (scifi travian) legekko néven. Két osztálytársammal játszottunk, akik megunták de nekem adták a fiókjaikat én meg átneveztem őket legekkire és legekkára. Meg is tetszett az utóbbi, cod2-ben LeGekkA volt a nevem, állandóan Gekkának becéztek, úgyhogy ez meg is ragadt. Pláne mivel sehol az égvilágon nem volt foglalt.
Mégegy dolog, hogy honnan jött a kicsi "L".
Fogalmam sincs. Egyszer csináltam egy rajzot, amit nagy "L"-lel írtam alá és majd' elhánytam magam. Szóval inkább esztétikai ok. Ha naggyal írom, úgy érzem hogy túlságosan eltolja a többi betűt jobbra és egy hatalmas rés lesz a szóban. Kicsivel írva viszont jó magasra lehet húzni a vonalat, a "K"-kal együtt, ami rohadt jól mutat. (Nem beszélve a grafológiai jelentéseiről :^) )

Honnan jött az avatar.
(Később belinkelem őket)
A jelenlegi Inubashiri Momiji. És ez is marad. Örökre. Mind a Touhout imádom, mind a kinézetét (fehér haj, vörös szemek, ráadásul félig farkas 10/10 for me, perfect waifu).
Ezelőtt nagyon nem volt fix, talán egy rövidebb ideig "legekka". Még amikor Miui oprenszerem volt, találtam a képet Baidun de nem volt semmi source, ma se találtam úgyhogy "kölcsönvettem". Rengeteg chibi rajzom volt róla (igaz sose tartottam waifumaterialnak), Réka ezeket jól ismeri. Twitch-en még mindig ez a profilképem (szintén az is marad).

Azt hiszem ennyi, talán még kiegészítem, ha eszembe jut valami.
dsvd
Legekka szerintem így is tök jól néz ki.
Na de az én történetem:
Még annó 98ban amikor a metin újdonság volt magyarországon (kb lehettem 12éves? idk) hát gondoltam én is kipróbálom mit tud ez a játék (ez volt az első online játékom) és hát kellet ugyebár regisztrálni. És mivel én Dávid vagyok és akkoriban nem voltam túl kreatív david97 nevet akartam magamnak. Csakhogy az a betű nem volt jó az akkori billemen (virtuális billt meg nem ismertem) lettem dsvid97. Ezek után a legtöbb regisztációs ablakon a dsvid/dsvid97 nevet használtam majd megszünt a számítógép és internet világa számomra hosszú évekre. Kb 2014 lehetett amikor újra lett számítógépem és internetem egyaránt így újra elkezdtem megismerkedni a játékokkal online. Emlékesztem hogy volt valami david szerű nevem régebben de pontosan nem tudtam mi. Elfelejtettem az i betűt időközben és lettem dsvd az új generációs internet világban. Ezek mellet megtalálhattok az interneten: Ice Cold Milk, MinimalDave, minichaneldave, és creko néven. Pont a minap gondolkodtam hogy a gekko és a creko nagyon hasonlít egymásra haha és igen nem véletlen ;)
Ennyi lenne az én kis történetem remélem tetszett ha igen dobj egy likeot és iratkozz fel a csatornámra.
Zozimoto
Hmm, Lerövidítem: A Felhasználó Nevem: Apukámtól. A Profil Képem: Rajzoló Programból, És A Z-rajta Meg A Nevemtől, (A Rajzoló Program: FireAlpaca)
EnDy_S
:| Kell a fórum post count szóval én is megosztom a sztorim.

Kb. 10 évet mmo-ztam és mindig a kedvenc anime szereplőim nevét használtam a karaktereimhez, szóval pár éve ott álltam hogy kéne mostmár egy rendes nicknév, mivel eddig nem alakult ki. Egy ragadt csak rajtam, a gyógyi, miután vettem egy Gyógyítalak nevű karaktert WoW-hoz (értsd nem én találtam ki a nevet), amit gondolom érthető, nem akartam hogy szélesebb körben használjanak. Ennek ellenére mai napig sokan hívnak úgy

Szóval úgy döntöttem Andor-sama weeb nevem átalakításából indulok neki a dolognak. Úgyis azt is váltani akartam mert túl weeb volt.
Kezdtem úgy, hogy egy grúziai barátom mindig Andy-nek hív, tőle kitaláltam hogy jó elég sablonos de legyek akkor Andy hamár úgyis van aki úgy hív. Nameg nem utolsó szempont hogy jobban hangzik ha egy japánnak így mutatkozok be, minthogy úgy hívnak Andóru (Andor japános kiejtése), amire amúgy is kerestem egy alternatívát. Egy probléma még maradt ezután is, hogy kapásból ők ezt a szót Ándi-nak mondanák ami inkább már nálunk az Andrea becézése. Ezért meg is változtattam gyorsan az eredeti írásmódot Endy-re, hogy japánoknak is egyértelmű legyen (azóta is sokan hívnak így IRL is).

Ez így még mindig túl sablonos volt szóval a régi andor-samaból a sama-t is hozzáraktam S-ként hogy senki ne ismerje fel honnan ered (főleg ne a japánok). Amúgy is sok témában kerül elő az S rank mint super, azzal átfedésben van így több jelentésű egyszerre, gamer névnek jó lesz

Végül az Endy-s stílusát megváltoztatva hogy kevésbé legyen unalmas jött létre az EnDy_S


- Az avatarom váltogatom, ez a barna hajú szépség Occultic;Nine-ból van, akire épp most váltottam. Egyszer ha megunom vagy egy ef - tale of melodies című animeből vagy az Umineko no naku koro ni-ből fogok egy végső avatart szedni amit onnantól nem váltok le, de még nem döntöttem melyikből ezért még várat magára :p
Please sign in to reply.

New reply