forum

Strata PP

posted
Total Posts
9
Topic Starter
Albon1
Mam jedno dość ważne pytanie: Czy da się stracić PP po słabym przejściu mapy?
Ponieważ dzisiaj przed zagraniem normala byłem 56,901, a po przejściu tego normala prawie na SS byłem 59,917.
Czy to oznacza, że jak chcę iść w górę muszę grać tylko hardy :/ ?
Marcin
To oznacza że odświeżyło Ci się PP. Czyli ktoś cie gdzie indziej powyprzedzał, i odświeżenie to uwzględniło. >_>
zzqWilliam
Po prostu przez ten czas ktoś (a raczej dużo ktosiów) Cię wyprzedził w rankingu.
Command DDOS
na mój gust pp da sie stracić :P sam to poczułem moja bratanica grała easy gdzie miała po 50 % miałem 1100 pp i po tym jak poszła to miałem 1010 :) pp da się stracić wbijając bardzo słabe wyniki
Advantan
^ Czy Marcin napisał coś trudnego do zrozumienia?

Nie jesteś jedyną osobą, która gra w kółka. Zagranie easy nie zabierze ci PP.
AmaiHachimitsu
Teraz stracic mozna pp tylko jesli pokonasz swoj score tak, ze ten nowy bedzie mniej punktowany.

np. pokonujac DT 97% "za pomoca" HD DT 92%


I nie patrzcie na rank, tylko PP
Topic Starter
Albon1
Dzięki za pomoc, już wiem o co chodzi, zagranie mapki utrzymując się przy tym samym PP resetuje ranking i osoby z taką samą liczbą PP mogą wyjść przede mnie lub na odwrót, raczej wątpię, że po prostu tyle osób mnie może dogonić w czasie zagrania jednej mapy, ale i tak dzięki ;)
Janioszek
Nie resetuje rankingu tylko go odświeża, w czasie, kiedy nie był odświeżany inni grali inne mapki i wbijali więcej pp, wychodząc przed ciebie, przecież jasno ci powiedział...
CuteCurry


7. Specjalnie dla kotomi - idiotyczny, nic nie wnoszący necroposting jest grzechem, którego nie polecam się dopuszczać bo będę z premedytacją zamykał takie tematy!
5. Never bump dead threads unless you have something important to add to the conversation. Bumping inactive, forgotten threads may fall under the "spam" category.
Please sign in to reply.

New reply