forum

Română (Romanian) - Off-Topic

posted
Total Posts
3,215
show more
Andrei
How rude of me to teach u the better ways of the internet :(
Tony

Roberta10 wrote:

Din dulapul mamei mele. Mi-a fost putin rusine sa arat lumii o poza cu ceva furat, dar sunt cu adevarat ș-șarmantă, nu? >///>


ce mai face Mirela, Mirela?
Roberta10

_AfterWind wrote:

Mda, sa stii ca mi s-a mai zis ca am incredere in oricine destul de usor.
30% nu mi se pare asa mare, daca nu vrei, iti pot da mai putin (10% e bine?), nu-i problema.
Oricum, ce faci cu atatia bani?
Oy! Nu te trezi tu sa schimbi suma, dupa ce am acceptat. 30% e perfect.
Imi indeplinesc toate visele cu ei. majoritatea nici macar nu sunt materiale, but still. Mai bine trist, cu bani, decat si trist, si fara bani.

Andrei wrote:

No cake din pacate :( , si cum ai reusit atata cu terraria, mi s-a parut fun doar cat puteam sa arunc confetti si dupa cateva ore de sapat in adanc m-am plictisit :))
Ce pacat. Nici eu nu mai am tortul acela fabulos, pe care mi l-a facut mama mea cu dragoste.
De sapat se ocupa barbatii, treaba mea e sa ma plimb degeaba si sa ma omoare cam tot ce da damage, inclusiv cazaturile de la inaltime sa pescuiesc, sa strang lemne, sa impart iteme, sa omor chestii mici, sa particip la uciderea bo$$ilor si sa-mi fac caracterul frumos.

Tony wrote:

ce mai face Mirela, Mirela?
M-ai numit "Mirela" sau doar ii cantai numele? Sper ca a doua varianta, caci altfel si-ar da seama toata lumea ca username-ul meu e fake.
Imi promite mancaruri pe gustul meu! Si stiu ca si tie iti plac! Iti trimit o mostra, in scrisoare.
Andrei

Roberta10 wrote:

Andrei wrote:

No cake din pacate :( , si cum ai reusit atata cu terraria, mi s-a parut fun doar cat puteam sa arunc confetti si dupa cateva ore de sapat in adanc m-am plictisit :))
Ce pacat. Nici eu nu mai am tortul acela fabulos, pe care mi l-a facut mama mea cu dragoste.
De sapat se ocupa barbatii, treaba mea e sa ma plimb degeaba si sa ma omoare cam tot ce da damage, inclusiv cazaturile de la inaltime sa pescuiesc, sa strang lemne, sa impart iteme, sa omor chestii mici, sa particip la uciderea bo$$ilor si sa-mi fac caracterul frumos.
Daca nu ai arma de impuscat confetti degeaba... Si nici nu stii ce pierzi, sa sapi, pui torta, sapi, pui torta, saaa.... ResidentSleeper
_AfterWind

Andrei wrote:

Daca nu ai arma de impuscat confetti degeaba... Si nici nu stii ce pierzi, sa sapi, pui torta, sapi, pui torta, saaa.... ResidentSleeper
Mai bine decat sa dai clic pe cercuri sau sa prinzi fructe tbh.
Roberta10

Andrei wrote:

Daca nu ai arma de impuscat confetti degeaba... Si nici nu stii ce pierzi, sa sapi, pui torta, sapi, pui torta, saaa.... ResidentSleeper
Ma simt destul de inconfortabil sub pamant, chiar daca zonele respective au fost iluminate deja.
toatesuntexactasacumartrebuisafie.png


_AfterWind wrote:

Mai bine decat sa dai clic pe cercuri sau sa prinzi fructe tbh.
Oh, vai, Sergiu. Nu cred ca ai spus asta unde trebuia. Dar ma framanta: eu sunt scutita de parerea ta, daca prind cercuri?

Observ o lipsa crasă de Victor pe aceasta pagina.
Andrei
Claustrofoba much?
Roberta10

Andrei wrote:

Claustrofoba much?
Nu mi s-a intamplat nimic irl care sa-mi dea de inteles cum ca as suferi de claustrofobie, pana acum.
_AfterWind

Roberta10 wrote:

Oh, vai, Sergiu. Nu cred ca ai spus asta unde trebuia. Dar ma framanta: eu sunt scutita de parerea ta, daca prind cercuri?
Haters gonna hate.
Si nu, nu esti. Si nici daca dai click pe fructe. -_-
Roberta10
Have you ever seen the rain comin' down on a sunny day?
Andrei
U should get stuck in an elevator
Roberta10

Andrei wrote:

U should get stuck in an elevator
Puteam sa jur ca e o amenintare si am izbunit in ras snfijnsdfskdn halp.
Te-anunt de felul in care reactionez imediat ce se intampla.
Tony

Roberta10 wrote:

M-ai numit "Mirela" sau doar ii cantai numele? Sper ca a doua varianta, caci altfel si-ar da seama toata lumea ca username-ul meu e fake.
Imi promite mancaruri pe gustul meu! Si stiu ca si tie iti plac! Iti trimit o mostra, in scrisoare.
Te iubesc, te vreau inapoi in notificarile de pe telefon.
Roberta10

Tony wrote:

Roberta10 wrote:

M-ai numit "Mirela" sau doar ii cantai numele? Sper ca a doua varianta, caci altfel si-ar da seama toata lumea ca username-ul meu e fake.
Imi promite mancaruri pe gustul meu! Si stiu ca si tie iti plac! Iti trimit o mostra, in scrisoare.
Te iubesc, te vreau inapoi in notificarile de pe telefon.
Si eu te iubesc, Tony Bony, DAR TU M-AI ELIMINAT DE ACOLO =))
Desigur ca am sa ma intorc de fiecare data cand ma doresti, indiferent de numarul datilor in care ma respingi, pentru ca sunt un catel umil, mereu doritor de compania ta.

Cheama-l si pe timidul de Victor sa se dezlantuie pe forum.
Tony

Roberta10 wrote:

Si eu te iubesc, Tony Bony, DAR TU M-AI ELIMINAT DE ACOLO =))
Desigur ca am sa ma intorc de fiecare data cand ma doresti, indiferent de numarul datilor in care ma respingi, pentru ca sunt un catel umil, mereu doritor de compania ta.

Cheama-l si pe timidul de Victor sa se dezlantuie pe forum.
Am murit, apoi am reinviat si in sfarsit am murit citind ce ai scris.

Multumesc pentru senzatiile extreme prin care ma faci sa trec in timp ce ascult Lana.
I-am scris lui Rilky Milky, dar nu isi verifica telefonul, vaca.
Roberta10

Tony wrote:

Am murit, apoi am reinviat si in sfarsit am murit citind ce ai scris.

Multumesc pentru senzatiile extreme prin care ma faci sa trec in timp ce ascult Lana.
I-am scris lui Rilky Milky, dar nu isi verifica telefonul, vaca.
Prima ta fraza a sunat a ceva ce Rilky ar fi spus. V-ati asimilat unul pe altul, deja?

Oricand, Tony, oricand. Iar eu n-am mai ascultat Lana de foarte mult timp, cred ca ar fi cazul sa revin pe la ecleziasticele ei auditive.
Pun pariu ca saliveaza dupa Lissy, ca de obicei! Cum indrazneste sa ne insele, that scum.
Rilke
Refuz sa mai raspund chemarilor cat timp nu ma pot bucura de flirting cu unul din voi in prezenta celuilalt.
Roberta10

Rilke wrote:

Refuz sa mai raspund chemarilor cat timp nu ma pot bucura de flirting cu unul din voi in prezenta celuilalt.
Mi-ai lipsit <3. Acum raspunde-mi putin rautacios, cum numai tu stii sa o faci.

Voi spune ceva riscat, din nou. Sper sa supravietuiesc uraganului ce va urma: cred ca ne-a scos din grup, fiindca relatia noastra i-a trezit sentimente de gelozie. Dar tot te iubesc, Tony. Acesta ramane un adevar imuabil.
Andrei
Stai cine a zis ca faza cu liftul e amenintare?
Rilke

Roberta10 wrote:

Mi-ai lipsit <3. Acum raspunde-mi putin rautacios, cum numai tu stii sa o faci.

Voi spune ceva riscat, din nou. Sper sa supravietuiesc uraganului ce va urma: cred ca ne-a scos din grup, fiindca relatia noastra i-a trezit sentimente de gelozie. Dar tot te iubesc, Tony. Acesta ramane un adevar imuabil.

pupic invaluabil
Tony

Roberta10 wrote:

Voi spune ceva riscat, din nou. Sper sa supravietuiesc uraganului ce va urma: cred ca ne-a scos din grup, fiindca relatia noastra i-a trezit sentimente de gelozie. Dar tot te iubesc, Tony. Acesta ramane un adevar imuabil.
Relatia voastra nu m-a inclus si pe mine.
Roberta10

Andrei wrote:

Stai cine a zis ca faza cu liftul e amenintare?
Nu a spus nimeni, dar daca citesti un "you should get stuck in an elevator", facand abstractie de context (pentru ca la momentul respectiv uitasem discutia anterioara), nu-ti suna a amenintare?
Nu o luasem in serios, nu-ti face griji. Tocmai de-asta am ras. Ba chiar m-am gandit ca ai fost indoctrinat de Victor, numai prin faptul ca si-a dus existenta pe acelasi forum cu tine, si l-am acceptat ca pe un lucru inevitabil. Are talentul asta in a influenta oamenii intr-un mod negativ.

Rilke wrote:


pupic invaluabil
Ok.
..=)) Iar esti random. Ne mai arati picioarele tale, te rog? A fost dragoste la prima vedere.

Tony wrote:

Relatia voastra nu m-a inclus si pe mine.
Ba cum sa nu? Suntem trei barbati si jumatate.
eu sunt jumatatea. a treia roata.
Tony

Roberta10 wrote:

Ba cum sa nu? Suntem trei barbati si jumatate.
eu sunt jumatatea. a treia roata.
esti de 3 ori femeie!
Rilke

Roberta10 wrote:

Ok.
..=)) Iar esti random. Ne mai arati picioarele tale, te rog? A fost dragoste la prima vedere.
ţuc barbia da' n-am alta pe care sa nu o fi trimis
Roberta10

Tony wrote:

esti de 3 ori femeie!
Whoops. Trebuia sa scriu "doi barbati si jumatate", intregi fiind doar tu si dragul de Viktor, dar presupun ca-mi convine si varianta de Roberta-Roberta-Roberta-jumatate de Roberta.
Nu-s femeie, sunt cannola. Nu asa ati spus tot voi?!

Rilke wrote:

ţuc barbia da' n-am alta pe care sa nu o fi trimis
Nici macar nu mint, cand spun ca forma picioarelor tale imi ofera satisfactie totala. Le-as privi pana-n clipa-n care-mi intalnesc sfarsitul.
Rilke

Roberta10 wrote:

Nici macar nu mint, cand spun ca forma picioarelor tale imi ofera satisfactie totala. Le-as privi pana-n clipa-n care-mi intalnesc sfarsitul.
ily, weed cupcake

ina 1h15min pana e septembrie ura
Andrei
Nu-mi suna a amenintare, bcs I know it comes from me, the greatest pacifist
Roberta10

Rilke wrote:

ily, weed cupcake

inca 1h15min pana e septembrie ura
ily2, masina de porecle. Vezi ca vine scoala si tu inca te culci la 7.

Mananc caracatita, ma uit la Saiki Kusuo no Psi nan, conversez si imi aduc aminte de poeziile pe care le-am scris. Daca fericirea nu e echivalentul sentimentului pe care-l am acum, atunci nu stiu ce e.

Andrei wrote:

Nu-mi suna a amenintare, bcs I know it comes from me, the greatest pacifist
Bravo, Andrei, keep it up. Avem nevoie de mai multe persoane ca tine, ca sa facem lumea un loc mai bun.

_AfterWind wrote:

Haters gonna hate.
Si nu, nu esti. Si nici daca dai click pe fructe. -_-
Ar fi destul de interesant sa vad un astfel de skin, pe standard.
Rilke
mor
Andrei
Dar persoanele ca mine sunt rare si pe cale de disparitie
Roberta10

Andrei wrote:

Dar persoanele ca mine sunt rare si pe cale de disparitie
https://www.16personalities.com/free-personality-test

Rilke wrote:

mor
Nu inca.
Andrei
Misto, acum am cu ce sa-mi pierd vremea, thanks
Roberta10

Andrei wrote:

Misto, acum am cu ce sa-mi pierd vremea, thanks
D-Dar vreau si eu sa aflu ce rezultat ai, t-te rog.
Andrei
Andrei
Cred ca am fost 90% sigur si accurate in raspunsurile ce le-am dat dupa parerea mea
Roberta10

Andrei wrote:

Poftim : https://i.imgur.com/9bNzTlZ.png
Nice. Ma asteptam sa fii unul dintre diplomati.
Eu oscilez intre INFJ si INFP.
Andrei
Nu prea stiu ce sunt tipurile astea :"d
Roberta10

Andrei wrote:

Nu prea stiu ce sunt tipurile astea :"d
https://www.16personalities.com/personality-types
Andrei
"can always find a reason to smile", I am sorry but that is not true at all.... also wow te asteptai la ce categorie o sa intru, nice stalking j/k
Roberta10

Andrei wrote:

"can always find a reason to smile", I am sorry but that is not true at all.... also wow te asteptai la ce categorie o sa intru, nice stalking j/k
Nu vad de ce nu ar fi, pari o persoana destul de optimista.
Si, well, toata lumea stie adevarul, nu-i nevoie sa pui un "jk" ca sa ii faci sa creada altceva, dar apreciez intentia. M-am dat de gol singura cu faptul ca stalkuiesc oamenii, intr-un post din paginile trecute... :c

Aparent Shakespeare, Bjork, Johnny Depp si Julia Roberts au cazut in aceeasi categorie de personalitate in care am cazut si eu.
show more
Please sign in to reply.

New reply