forum

Română (Romanian) - Off-Topic

posted
Total Posts
3,216
show more
Roberta10

ByBy_ChAn wrote:

Ma tem ca da ;_;
;_;
tsundereleopop
-
Mirailine
Mi se pare aparent ghinionul
Cloaked
( ͡° ͜ʖ ͡°)
[- Alex -]
Roberta10
Nu-mi vine sa cred. Imi iau si eu concediu cateva zile, ca sa vad asta: calitatea aberatiilor voastre iar a scazut! Cum va permiteti a lenevi atat de mult, nerusinatilor? Chiar asa, nimic nu supravietuieste fara mine?!
Treceti aici si indepliniti-va datoria daca nu vreti sa va asasinez familiile concediez.
[- Alex -]
( ͡° ͜ʖ ͡°)
tsundereleopop
-
Tony
ce faci roby.NET ?
Roberta10

Tony wrote:

ce faci roby.NET ?
Ma lupt a-mi tine ochii deschisi, pentru ca e vacanta si nu trebuie sa irosesc vreo clipa din ea facand un lucru atat de stupid/inutil precum dormitul.
meii18
Wow Tony s-a intors : D
tsundereleopop
-
Mirailine
Inca o zi linistita pe frontul de est.
Roberta10

Mirailine wrote:

Inca o zi linistita pe frontul de est.
Ti-ai facut parul cu placa in loc sa imbratisezi naframa.
Mirailine
Nu suntem la Bac inca
Chamosiala
Inca se abereaza
Roberta10
Nu.
Mirailine
Desigur...
Dar nu e calitatea aberatiilor cum era odata
Roberta10
Mirailine
Iar citesti asa ceva robinet..............
[- Alex -]

Roberta10 wrote:

Junji Ito, Army of One presupun. Parca am citit-o dar am uitat multe despre ea.

Citeste si Uzumaki daca iti place manga horror e scrisa de acelas autor.
Roberta10

[- Alex -] wrote:

Roberta10 wrote:

Junji Ito, Army of One presupun. Parca am citit-o dar am uitat multe despre ea.

Citeste si Uzumaki daca iti place manga horror e scrisa de acelas autor.
Oh, vai. Nu ma asteptam ca vreo cunostiinta de-a mea sa stie de Ito Junji.
Da, screenshot-ul e din "Army of one". Si am terminat "Uzumaki" chiar acum doua zile.
Sunt destul de fascinata de autorul ala cat sa fi citit tot "Ito Junji Kyoufu Manga Collection".
SESIN
puterea e in mainile mele
speriati-va


actually, no, faceti ce vreti
Roberta10

Seesine wrote:

puterea e in mainile mele
speriati-va


actually, no, faceti ce vreti
Multumim ca ne permiti.
meii18

Roberta10 wrote:

Oh, vai. Nu ma asteptam ca vreo cunostiinta de-a mea sa stie de Ito Junji.
Da, screenshot-ul e din "Army of one". Si am terminat "Uzumaki" chiar acum doua zile.
Sunt destul de fascinata de autorul ala cat sa fi citit tot "Ito Junji Kyoufu Manga Collection".
m-as uita si eu dar eu prefer de alea hentai,chit ca implinesc abia 15 ani peste 2 luni mmda eu am vazut un film de groaza weekendul trecut.tare inspaimantator
Roberta10

ByBy13 wrote:

m-as uita si eu dar eu prefer de alea hentai,chit ca implinesc abia 15 ani peste 2 luni mmda eu am vazut un film de groaza weekendul trecut.tare inspaimantator
Heheh, esti tanara rau. Am 16 ani fara 22 de zile. N-ar trebui sa te uiti la hentai-uri. Nu sunt bune pentru sanatatea ta.
Nu toata lumea apreciaza lucrurile macabre, e-n regula. Pe mine nu m-au speriat vreodata fimele de groaza, cu toate ca imi este frica de fantome, de intuneric, de broaste... si de restul chestiilor care exista.
Chamosiala
literally ce
Mirailine
Vai.....
De ce iti e frica de broaste?
Roberta10

Mirailine wrote:

Vai.....
De ce iti e frica de broaste?
Cele raioase arata scarbos si se uita la mine intr-un mod care-mi da fiori pe sira spinarii. M-am ingrozit pana si prin faptul ca ma gandesc la ele.
Nu am o problema cu broscutele frumos colorate.
meii18

Roberta10 wrote:

ByBy13 wrote:

m-as uita si eu dar eu prefer de alea hentai,chit ca implinesc abia 15 ani peste 2 luni mmda eu am vazut un film de groaza weekendul trecut.tare inspaimantator
Heheh, esti tanara rau. Am 16 ani fara 22 de zile. N-ar trebui sa te uiti la hentai-uri. Nu sunt bune pentru sanatatea ta.
Nu toata lumea apreciaza lucrurile macabre, e-n regula. Pe mine nu m-au speriat vreodata fimele de groaza, cu toate ca imi este frica de fantome, de intuneric, de broaste... si de restul chestiilor care exista.
Nu sunt tanara rau deloc :c.Am aproape 15 ani dar arat ca una de 19-20 de ani sincer
Roberta10

ByBy13 wrote:

Nu sunt tanara rau deloc :c.Am aproape 15 ani dar arat ca una de 19-20 de ani sincer
Oh, ba da, esti. Eu arat de 9. rip.
Mirailine
Ba esti cam tanara rau... degeaba arati de cine stie cati ani, asta nu inseamna ca defapt si ai acesti ani
Chamosiala

ByBy13 wrote:

Nu sunt tanara rau deloc :c.Am aproape 15 ani dar arat ca una de 19-20 de ani sincer
dar te comporti ca una de 10 deci 15 e media
Roberta10

Chamosiala wrote:

dar te comporti ca una de 10 deci 15 e media
meii18
nu chiar gandesc ca cineva de 10 ani D:
Tarzan

Chamosiala wrote:

ByBy13 wrote:

Nu sunt tanara rau deloc :c.Am aproape 15 ani dar arat ca una de 19-20 de ani sincer
dar te comporti ca una de 10 deci 15 e media
Rekt
Iisus Hristos
Bună ziua, postez doar cu scopul de a vă spune că vă iubesc pe toți indiferent de rasă, naționalitate, medie de intrare la liceu/facultate sau rank pe osu.
Peace and love Mirailine

Mirailine
Ma asteptam la asta
SESIN
Ma asteptam la asta
Mirailine
Ma asteptam la mai multe de la tine, sesin
show more
Please sign in to reply.

New reply