forum

Polish osu! Last Man Standing Tournament - Dyskusja

posted
Total Posts
46
show more
Ukami

zzqWilliam wrote:

Gdzie są? :D
Jest lepsze pytanie: Gdzie jest Acrith? Grupy mam już wylosowane i rozpisane, a że nie jestem głównym organizatorem, nie udostępnię ich bez jego zgody.

Ukami
https://osu.ppy.sh/forum/t/180138 <- Temat
Ogłaszam, że wszelakie map-poole, godziny, grupy, daty i co by tam się jeszcze przydało, zostało dodane do głównego postu turnieju.
Proszę teraz znaleźć siebie i ustalić z innymi osobami czy godzina wam pasuje, inaczej nie ma możliwości składania zażaleń, że akurat wtedy macie obiad czy coś innego.

P.S. Proszę pamiętać, że godziny meczy są podane w czasie UTC+0 czyli godzinę wcześniej niż nasz czas.
Po rozmyśleniu i rozmowie, teraz wszystkie godziny są podane w UTC+1 by nikt nie przyszedł godzinę wcześniej i zastał inny mecz.
AmaiHachimitsu
Tak bardzo mnie wszyscy znaleźli że dostałem pm z ustaloną już datą od acritha.


Weźcie uznajcie mnie za zwycięzcę w tej rundzie bo mi się nie chce targać laptopa do domu ;_;
Tidek
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ukami
Tak kończy się pierwszy tydzień turnieju LMS. Jeszcze dzisiaj do postu głównego zostaną dodane grupy i godziny meczy zagrożeniowych. Wszyscy ich uczestnicy zostaną poinformowani przez pm na stronie, tak jak to było z normalnymi meczami. Ogólnie mam nadzieję, że bawicie się chociaż w połowie tak dobrze jak ja. Do zobaczenia jutro/za tydzień

EDIT: Wszystko dotyczące jutrzejszych meczy zostało dodane w głównym temacie turnieju.
zzqWilliam
Gdyby nie moje wczorajsze problemy z kompem to byłbym w euforii.
Lowicz
Jej, w końcu jakiś turniej gdzie moje częste noobowstwo nie jest aż tak mocno zauważalne :D W każdym razie zabawa jest świetna tylko czekania troszkę przydużo :/
Ukami
W ten oto sposób pierwszy tydzień LMS dobiega końca. Pomimo sporych problemów związanymi z graczami jakoś daliśmy radę. Na mecze drużyn zagrożonych nie przyszło tyle osób, że na początku nie wiedzieliśmy co do końca zrobić z tymi grupami, jednak nasz dzielny Acrith postanowił nam nie rozpierdalać planów a wręcz ogarnął wszystko i dzięki temu cały turniej wyszedł na prostą. Rozpiskę grup, sędziów, godziny na następny tydzień dodam w poniedziałek (31.03.14) po godzinie 6 lub po 15. Mappool oczywiście we wtorek. Dziękuję wszystkim osobom, które zjawiły się w tym tygodniu na rozgrywki.

P.S. Do wszystkich ludzi którzy myślą, że turniej urwie się i skończy jak ten 3 lata temu, zapewniam was, LMS zakończy się powodzeniem.
Dess1210
Możecie mi wyjaśnić jak to się stało, że przeszłam dalej? xD
Topic Starter
Acrith

Dess1210 wrote:

Możecie mi wyjaśnić jak to się stało, że przeszłam dalej? xD
W twojej grupie wszyscy missnęli przed Tobą. Proste. D:
Ukami
Grupy na drugi tydzień LMS został podane. Mappool będzie we wtorek. Restrykcje odnośnie czasu jak tydzień temu czyli do czwartku.
Uwaga, jeżeli w tym tygodniu nie będzie problemów to z każdej grupy odpada jedna osoba, bez meczy w niedzielę. Jeżeli będzie problem z liczbą uczestników tak jak w pierwszym tygodniu, wtedy grupy zagrożeniowe się pojawią.

EDIT: Mappool na tydzień drugi został podany.
Lowicz
Czy tylko mi się wydaje że teraz w tym mappoolu mapy (przynajmniej częściowo) są łatwiejsze niż w pierwszym? Jakoś trollowy bardziej mnie przeraził trudnością :P
Ukami
UWAGA!

W tym tygodniu w dniach 11.04.2014-13.04.2014 nie będzie normalnych meczy turnieju LMS. Spowodowane jest to UMCS, na który jedzie duża ilość osób.
Jednak w piątek 11.04.2014 pod wieczór odbędą się 3 mecze drużyn zagrożonych w godzinach od 18.
Ukami
W głównym temacie została dodana pierwszy raz punktualnie lista grup. Zapoznajcie się z nią. Jak zawsze, restrykcje odnośnie czasu przyjmuję do czwartku.
zzqWilliam
Jestem z Was dumny!
Ukami

zzqWilliam wrote:

Jestem z Was dumny!
Będziesz jeszcze bardziej. Mappool został dodany, też punktualnie!
zzqWilliam
:O No bez jaj, faktycznie! No to szczerze Wam gratuluję :D Oby tak dalej!
Advantan
Też chcę post, a nie mam nic ciekawego do dodania.

Cholera, dobrze wam idzie, dobra robota. Powodzenia dalej!
Ukami

zzqWilliam wrote:

[...] Oby tak dalej!
Poniedziałek godzina 01:36 a już grupy zostały dodane. Zasady co do restrykcji czasu tak jak co tydzień.
zzqWilliam
Best warm-up ever <3

Dess1210
Taki ciężki utwór na start? Jesteście zbyt pro ; ;
zzqWilliam
Ta gra jest pojebana.
Ukami
Advantan
Iluzja.
Please sign in to reply.

New reply