forum

UMCS Tournament 2014 [ZAKOŃCZONY]

posted
Total Posts
84
show more
maekier
Idek ale jest różnica między minimum bo ktoś przechodzi np AR 10 lub 10.33 a przejcie np AR9 na 99% większość takich graczy szybko klika ale do dobrego aCC trzeba troszkę pograć, więc może i przejdę AR8 + DT na 97% ale AR 8 bez moodów to 87% a AR9 od 83 - 90% więc ciężko porównywać do Farto i reszty którzy wszystko na 100% potrafią przejść.
JimJoy
Zatrudnię tłumacza.
Niech mi to ktoś przetłumaczy powyższy post na noobski bo nie ogarniam...
CuteCurry

JimJoy wrote:

Zatrudnię tłumacza.
Niech mi to ktoś przetłumaczy powyższy post na noobski bo nie ogarniam...
Potrafię tłumaczyć tylko z polskiego na noobski. Niestety, post o którym mówisz nie jest w języku polskim. >:
Tidek
Chyba chodzi mu o to że AR10 jest trudniejsze niż AR8 lub na odwrót, co jest oczywiście nie prawdą, ale nie jestem pewien czy dokładnie to miał na myśli.
maekier
Sorki nie jestem dobry w tłumaczeniu chodziło mi o to że słowo przejście tego na full combo na 97% AR10 jest łatwy bo jest się wtedy przyzywczajony do szybkiego klikania, gdy nagle zacznie się grać AR9 czy AR8 to mapka zaczyna być wolna lub ma dużo streamow, wtedy witamy z nie szybkością klikania czy jumpowania a dokłaniej do podstaw. Rytmicznego klikania. Tidek jest to prawda zastanów się co mówi AR? to nie jest poziom trudności a dokładniej szybkośc mapy i im wyższe AR tym bardziej zanika coś takiego jak Rytm i ACC. Są przecież mapy po AR8 czy AR9 które nie są szybkie, nie mają jumpów ale wymagają dobrego wyczucia rytmu i co? Nagle top gracze mają problemy ? Ale przecież dla nich to powinno być to łatwe, a jednak ciężko im wbić czasem nawet 97%. Mówiąc po ludzku, granie AR8 i AR9 to walka głównie o ACC a nie skilla jumpowania czy klikania.
AmaiHachimitsu
Nie potrzebujemy na UMCS graczy, którzy umieją grać tylko wysokie AR i bpm 180+

Mapy zostały dobrane do uśrednionego poziomu graczy biorących udział w eliminacjach, nie tylko dla tych najlepszych. Jednak wybraliśmy mapy, gdzie mniej liczy się cierpliwość i skupienie a bardziej zwykły skill na jakimś tam poziomie.

Na OWC też gramy mapy które normalnie randomowo moglibyśmy FCnąć, a potem widzieliście jak było.

Zresztą, tak czy siak będziecie missować ze stresu, powodzenia.
Advantan
Maekier ludzik, który nie lubi kuców mówi, że interpunkcja jest ważna. Dodał również, że AR != szybkość mapy.
Maxyim
Jestem zapisany do turnieju, ale nie umiem zagrać prawie żadnej nuty z tej listy. To chyba niedobrze? xd
Raito-

Maxyim wrote:

Jestem zapisany do turnieju, ale nie umiem zagrać prawie żadnej nuty z tej listy. To chyba niedobrze? xd
To trenuj.
JimJoy

Raito wrote:

To trenuj.
Już po ptokach :v
Tidek
Szacun dla uczestników OWC którzy potrafili wytrzymać ten stres, to nie jest dla mnie, szczególnie po tym jak zrobiłem slider breaka na jakimś gównianym gekkou.

Ale pić i tak tam jadę, mam nadzieje że ekipa będzie xD
Hydra
gg
Barciok
Hydra nie mający 2 map z poola rozwalił system :/\
AmaiHachimitsu
Co tam Tidek slyszalem ze mapy za proste
Tidek
Bo są proste, co widać po acc, niestety nie potrafię opanować stresu, co przy 3000dpi jest wręcz killerem. Nerwy ze mną wygrały i tyle, na chuj drążyć temat.

EDIT: Ja nie byłem tym co na początku pisał że mapy są proste, więc nie wiem czemu akurat z tym tekstem do mnie
AmaiHachimitsu
Wiem, Gotori zaczal, i jest w barazach ciota xD
JimJoy
Stres to masakra. Grając ostatnią mapę myślałem że mi pikawa wysiądzie, bo 3 osoby walczyły o kwalifikacje...
Jakimś cudem tylko się udało...
fartownik
TERAZ DWA RAZY SIĘ ZASTANOWICIE ZANIM POJEDZIECIE PO REDO W KOLEJNYM OWC

HEHS
Topic Starter
rEdo

fartownik wrote:

TERAZ DWA RAZY SIĘ ZASTANOWICIE ZANIM POJEDZIECIE PO REDO W KOLEJNYM OWC

HEHS
:/

kotlety zjedzone?
AmaiHachimitsu
Farto właśnie insynuuje, że rEdo coś spierdoli w kolejnym OWC, najs : DD kunple forewer
Hydra
Redo zjebal, ale nie mial kto tego wygarnac, Tak wiec Farto przybywa!
Topic Starter
rEdo
To jest temat odnośnie turnieju UMCS, a nie zeszłorocznego OWC. Proszę o zaprzestanie off-topicu. x-D
Gotori

AmaiHachimitsu wrote:

Wiem, Gotori zaczal, i jest w barazach ciota xD
nigdy nie napisałem tego, że są proste. napisałem, że są chujowe xD

a poza tym dla mnie proste mapy (ar8 i inne gówna) = trudne :/ a dodając do tego stres, po prostu wiedziałem, że będzie z tego kupa xD
Tidek
Ciesz się że miałeś 3osobową grupę ;<
Topic Starter
rEdo
Faza eliminacyjna dobiegła końca, gratuluję wygranym.

Lista map na turniej off-line zostanie ogłoszona za tydzień, 15 marca.

@edit: Mapy zostały wstępnie wybrane, jednakże czekamy na konsultację z organizacją turnieju przed oficjalnym ogłoszeniem listy.
Topic Starter
rEdo
Lista map zostanie opublikowana dnia 22 marca, tak jak napisano w regulaminie (trzy tygodnie przed zawodami). Za opóźnienia przepraszamy.
Topic Starter
rEdo
Lista map do turnieju została opublikowana. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia zawodnikom!
DarkStoorM
Kopiemy

BRAWO HYDRA!!!
Topic Starter
rEdo
UMCS Tournament dobiegł końca! Miejsca w turnieju prezentują się następująco:

1. Hydra
2. Lucid Astray
3. Wilchq
4. JimJoy

Pierwszy post zostanie zedytowany jak już wytrzeźwieję wkrótce. Gratuluję wygranym!

Drabinka: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... _web#gid=0

A tak bardziej osobiście: wielkie dzięki całej ekipie, jesteście najlepsi. :D
klubek
JJ GG WP

Było zajebiście. Dzięki wszystkim którzy przybyli, jesteście najlepsi <3
Lucid Astray
GG Hyder!
Lucid Astray
Tak btw czemu mnie wjebaliście do looser's bracketa, skoro był od razu przeskok do finału?
Advantan
Ta-ku-mi, edytuj posty.
Szkoda, że nie wygrałeś. Stwierdzam, że przez brak no-faila Acrith rozjebał ci wszystkie plany przegrałeś finał.
Majcher miał ci pokazać klatę na szczęście, chyba tego nie zrobił.
Topic Starter
rEdo

Lucid Astray wrote:

Tak btw czemu mnie wjebaliście do looser's bracketa, skoro był od razu przeskok do finału?
Bo przegrałeś w finale, więc pewnie przegrałbyś też i w trzeciej fazie, a skoro Wilchq oddał mecz walkowerem, to jest jak jest :p
Tidek
Czemu nie ma filmików z pierwszego dnia? ;<
Topic Starter
rEdo

Tidek wrote:

Czemu nie ma filmików z pierwszego dnia? ;<
Bo były gówniane zapomnieliśmy ustawić zapisywania streama w pierwszym dniu, tak jak też i całą resztę zrobiliśmy na szybko. Dopiero w drugi dzień wszystko chodziło tak jak powinno.

Galkan, odepnij proszę ten temat. Dzięki.
Gotori
dzięki za wszystko, ziomeczki <3

i gratulacje dla Hydera
Tidek
Btw. Klubek, pochwal się ile identyfikatorów zebrałeś xD
Bass
klubek
Może nawet z 20 xD Kilka oddałem.
show more
Please sign in to reply.

New reply