forum

UMCS Tournament 2014 [ZAKOŃCZONY]

posted
Total Posts
84
show more
Raiku
In-game name: Raiku
Availability hours: 8pm-1am gmt mon-fri
Communication outside osu!: Skype - lee.godkin Facebook - Lee Godkin
AmaiHachimitsu
Please send me a PM, according to the form below
Clumsy Raiku :33333
seki92_old
Nickname: seki92
Hours of availability: saturday, sunday
Outside communication: seki1992@interia.pl (mail)
Topic Starter
rEdo

Tidek wrote:

Tekken Tag Tournament 2* (nie wierze żeby grali w pierwszą część).
Tak, to TTT2 będzie grane. Już poprawiłem. :)

seki92 wrote:

Hours of availability: saturday, sunday
Następna perełka.

Kolejne zgłoszenia, które nie zostaną wysłane przez PW, nie zostaną przyjęte.
JoyMugiwara
In-game name: JoyMugiwara
Availability hours: 6pm - 10pm
Communication outside osu!: havejoywithmugiwara@gmail.com
owarimasita_DELETED
Cześć, jestem Kyomo! Mam tylko 13 latek. Pykam sobie w osu! i w LoLa. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić! ~ KYUN

Nick w grze: Kyomo
Godziny dostępności: 12 - 2 w nocy (taka ze mnie zła loli!)
Kontakt poza osu!: skype: lolikyomokawaiidesune
zzqWilliam

rEdo wrote:

Kolejne zgłoszenia, które nie zostaną wysłane przez PW, nie zostaną przyjęte.
Umiecie czytać czy nie... Kyomo! Wiesz, że teraz to Ciebie nie przyjmą...
owarimasita_DELETED

zzqWilliam wrote:

rEdo wrote:

Kolejne zgłoszenia, które nie zostaną wysłane przez PW, nie zostaną przyjęte.
Umiecie czytać czy nie... Kyomo! Wiesz, że teraz to Ciebie nie przyjmą...
Wyluzuj :D I tak by mnie nie przyjęli, nawet jakbym napisała na pw, bo się mnie boją, mnie, loli. Desu ne! ~:D
zzqWilliam
Przyjmą Cię, jak napiszesz na PW xD
Galkan
Następne posty niezwiązane z turniejem i/lub będące czystym spamem będą konsekwentnie usuwane.
Nie róbcie bajzlu, od względnie niesprecyzowanej dyskusji macie Random od tego.

I CZYTAJCIE UWAŻNIE PIERWSZY POST
Drago
in game : Drago
czas dostępnosci : codziennie od 16
kontakt poza osu : a po co to ?
AmaiHachimitsu
ja już nie wiem czy to specjalnie ktoś trolluje czy po prostu idiota : D
JimJoy
Jest jakiś deadline zgłoszeń do fazy online czy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy?
Topic Starter
rEdo

JimJoy wrote:

Jest jakiś deadline zgłoszeń do fazy online czy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy?
14 lutego. Więcej informacji odnośnie zasad i przebiegu turnieju wkrótce.
Topic Starter
rEdo
Regulamin turnieju został dodany do drugiego postu tego tematu. Uczestników już zapisanych do turnieju proszę o zapoznanie się z nim.
Tidek
Jedno pytanie, będzie podana informacja jakiej rozdzielczości i w ilu calach będą monitory na miejscu?
W moim przypadku będę musiał przynieść netbooka (jestem bardzo przyzwyczajony do klawiatury z niej), a monitora nie mam zamiaru wozić.
Bass
To będą laptopy, bodajże 17 calowe.
MaziJoker
Właśnie chciałem pytać o nocleg. ^^
"g) Organizator zapewnia nocleg zawodnikom biorącym udział w wydarzeniu. Dokładna cena oraz miejsce zakwaterowania, podawane jest najpóźniej na dwa tygodnie przed planowaną datą turnieju."
Chodzi tylko o zawodników w turnieju osu!, czy o inne osoby też?
Np. o ludzi, którzy grają w FIFĘ, LoLa, Tekkena. Albo w ogóle tych, co tylko oglądają.

Chciałem się tylko o to dopytać.

Gotori daj nam jakieś fory ;_;
Bass
Ogólnie noclegi są dla uczestników.
A i warto wspomnieć - Ci, którzy grają w turniej osu! są zwolnieni z wpisowego. Co do reszty gier to już trzeba płacić.
Raito-

Bass wrote:

Ogólnie noclegi są dla uczestników.
A i warto wspomnieć - Ci, którzy grają w turniej osu! są zwolnieni z wpisowego. Co do reszty gier to już trzeba płacić.
Okej, a co do noclegu dla osób nie biorących udziału w turnieju, tylko chcących ot tak przyjechać, to jak to wygląda?
Gotori

MaziJoker wrote:

Gotori daj nam jakieś fory ;_;
postaram się ALE NIE GWARANTUJĘ

a tak ogólnie to nie wiem o co ci chodzi randomku
CuteCurry

Raito wrote:

Okej, a co do noclegu dla osób nie biorących udziału w turnieju, tylko chcących ot tak przyjechać, to jak to wygląda?
[quote="https://www.facebook.com/osupt/posts/247241345453778?stream_ref=10":1337] Nie będzie możliwości spania na obiekcie, ale będą tanie miejsca noclegowe - najprawdopodobniej akademiki cena około 20 zł/doba
Tidek
Rozumiem że jak nie będzie 64 osób, to jedynie mniejsza konkurencja podczas rozgrywek online?
Topic Starter
rEdo

Tidek wrote:

Rozumiem że jak nie będzie 64 osób, to jedynie mniejsza konkurencja podczas rozgrywek online?
Tak.
Topic Starter
rEdo
Przypominam, że do piątku włącznie można zapisać się do turnieju.
velia
-
Topic Starter
rEdo

Skystreaming wrote:

Takie pytanie: regulamin przewiduje możliwość instalowania oprogramowania na komputerze, na którym gracz będzie grał za zgodą administratora turnieju. Zatem czy można będzie wgrać też swojego skina?
Będziemy wgrywać wszystkie skiny zakwalifikowanej szesnastki (chyba, że ktoś nie potrzebuje) wraz z mapami turniejowymi przed rozpoczęciem turnieju na każdym komputerze.
Bass
Zapisy zamknięte. Terminy rozgrywek i mappool zostaną podane wkrótce.
Topic Starter
rEdo
Terminy rozgrywek oraz pula map została podana. Proszę również zapoznać się ze sposobem przeprowadzania rozgrywek eliminacyjnych. Powodzenia w treningu!
Biturbo
Never min
Fenek Alfa
Przejrzałem mappool, i na pierwszy rzut oka fajne i w miarę dobry poziom trudności. Trochę żałuję że nie mogłem wziąć udziału, ale na bank nie mógłbym pojechać na finały.

EDIT: to [0108] z Singeki no Ciotan jest chyba najłatwiejszym 0108 jakie istnieje. Nawet trochę za łatwe jak na turniej IMO.
maekier
Ja osobiście myślałem o mapach na minimum poziomie OWC czyli AR9 czasem AR8 z hr lub dt, a tu tak średnio. No cóż muszę pograć w nie bo klikam o 15ms za szybko każdy punkt i same 100 lecą. xD No cóż życzę wszystkim powodzenia i sobie również, a ja wracam do AR10.
Tidek
Na "minimum" poziomie OWC? Panowie (farto, redo, amai) wy tu macie tyle prosów, czemu ich nie wykorzystaliście w OWC jak dla nich poziom map na OWC to był minimum xD
maekier
Idek ale jest różnica między minimum bo ktoś przechodzi np AR 10 lub 10.33 a przejcie np AR9 na 99% większość takich graczy szybko klika ale do dobrego aCC trzeba troszkę pograć, więc może i przejdę AR8 + DT na 97% ale AR 8 bez moodów to 87% a AR9 od 83 - 90% więc ciężko porównywać do Farto i reszty którzy wszystko na 100% potrafią przejść.
JimJoy
Zatrudnię tłumacza.
Niech mi to ktoś przetłumaczy powyższy post na noobski bo nie ogarniam...
CuteCurry

JimJoy wrote:

Zatrudnię tłumacza.
Niech mi to ktoś przetłumaczy powyższy post na noobski bo nie ogarniam...
Potrafię tłumaczyć tylko z polskiego na noobski. Niestety, post o którym mówisz nie jest w języku polskim. >:
Tidek
Chyba chodzi mu o to że AR10 jest trudniejsze niż AR8 lub na odwrót, co jest oczywiście nie prawdą, ale nie jestem pewien czy dokładnie to miał na myśli.
maekier
Sorki nie jestem dobry w tłumaczeniu chodziło mi o to że słowo przejście tego na full combo na 97% AR10 jest łatwy bo jest się wtedy przyzywczajony do szybkiego klikania, gdy nagle zacznie się grać AR9 czy AR8 to mapka zaczyna być wolna lub ma dużo streamow, wtedy witamy z nie szybkością klikania czy jumpowania a dokłaniej do podstaw. Rytmicznego klikania. Tidek jest to prawda zastanów się co mówi AR? to nie jest poziom trudności a dokładniej szybkośc mapy i im wyższe AR tym bardziej zanika coś takiego jak Rytm i ACC. Są przecież mapy po AR8 czy AR9 które nie są szybkie, nie mają jumpów ale wymagają dobrego wyczucia rytmu i co? Nagle top gracze mają problemy ? Ale przecież dla nich to powinno być to łatwe, a jednak ciężko im wbić czasem nawet 97%. Mówiąc po ludzku, granie AR8 i AR9 to walka głównie o ACC a nie skilla jumpowania czy klikania.
AmaiHachimitsu
Nie potrzebujemy na UMCS graczy, którzy umieją grać tylko wysokie AR i bpm 180+

Mapy zostały dobrane do uśrednionego poziomu graczy biorących udział w eliminacjach, nie tylko dla tych najlepszych. Jednak wybraliśmy mapy, gdzie mniej liczy się cierpliwość i skupienie a bardziej zwykły skill na jakimś tam poziomie.

Na OWC też gramy mapy które normalnie randomowo moglibyśmy FCnąć, a potem widzieliście jak było.

Zresztą, tak czy siak będziecie missować ze stresu, powodzenia.
Advantan
Maekier ludzik, który nie lubi kuców mówi, że interpunkcja jest ważna. Dodał również, że AR != szybkość mapy.
show more
Please sign in to reply.

New reply