forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
Bass

Dess1210 wrote:

"darmowe badanie piersi"

inb4 Nadger i jego ból dupy o konwentach i co na nich się robi
Dess1210
Zależy wszystko od konwentu i ludzi, z którymi się zadajesz ^^. Trafiłam na bandę kretynów, ale jakoś mimo wszystko nie przestałam jeździć na konwenty :3
RezActiv
Na początku miał być RezGear, ale mi się nie podobało.
MaziJoker
@up Wszystko jasne.

Kiedyś używałem nicków PhantoM, squeer, Anonymous, Matzari, Cydros.

Jakiś czas temu wymyśliłem sobie "Mazi", prawdopodobnie skracając "Matzari".
Dodałem "Joker" i tak jakoś wyszło. c:
Bass

MaziJoker wrote:

@up Wszystko jasne.

Kiedyś używałem nicków PhantoM, squeer, Anonymous, Matzari, Cydros.

Jakiś czas temu wymyśliłem sobie "Mazi", prawdopodobnie skracając "Matzari".
Dodałem "Joker" i tak jakoś wyszło. c:
halo policja multi
zzqWilliam
Ciekawe hmmm
Cydros
No Mazi, bardzo ciekawe : O
dansowal
No to tak.
Otóż skróciłem imię do 3 liter, zrobiłem tak z nazwiskiem i jest, no ale danwal to trochę krótkie to wciepałem między to so
HikariPL
Mój nick (IkillYou4321) został mi jeszcze z czasów gdy grałem w terrarię dwa lata temu.
Jest on prosty ale ma różne wielkości liter. Dzięki temu jest zawsze wolny i tak mi został.
Jednak niedługo pewnie się z nim pożegnam.
Kecel
Mój nick pochodzi z YouTube mam kanał o takiej samej nazwie. Na YT aktualnie mam nick "Lecek!" Po kupnie Supportera zmieniam nick z "LetsPlayarz" na nick "Lecek" :)
SanKR
Sve - od "Sverige", ze szwedzkiego, Szwecja. Ita - od "Italia", z włoskiego, Włochy. Ge - od Germany, no Niemcy tyle wiadomo :D
Uczę się szwedzkiego i włoskiego, wielbie te państwa (jak i Japonię :3) i tak je wdrożyłem do nicku, a Niemcy mi zostały po wspomnieniach z wymiany uczniów
vPanda_old
Ja zawsze podchodziłem do brata jak grał i gadał z kolegami i mówiłem: daj, daj, daj! No i jego koledzy powiedzieli że jestem Panda. I jest tak do tej pory :D


Pan Da - jeśli ktoś nie rozumie ;p
Kreyu
W sumie nie wiem, początkowo miałem "Krey" lecz były to czasy końca podstawówki/początku gimnazjum gdzie miałem fagową fazę na Minecrafta. Robiąc nick na premke nick był albo za krótki, albo zajęty, już nie pamiętam, więc jakoś tak wyszło z końcówką 'u'.
Pamiętam też, że youtube podczas wpisywania mojego pseudonimu w wyszukiwarce do niedawna zamieniało frazę "Kreyu" na "Krety" co w sumie powoli zaczęło mnie denerwować. :D
matimati
Sznek - Wykrzywiona twarz po spaleniu gibona bądź po wypiciu dużej ilości wódki, często występuje po dropsach... Koledzy tak na mnie mówili za czasów gimnazjum. Wcześniejszy nick to MATiSONATOR. Koledzy wymyślili do Counter-Strike'a
sables
^straszne przeżycia za czasów gimnazjum, nie zazdroszczę.
moniko02
Moniko02


---------
Siedziałam na kanapie w dużym pokoju i grałam w NAZI ZOMIE (czyt. Niemieckie zombie ) na Koncie Mojego Taty który ma wykupiony XBOXlive grałam z trzema innymi użytkownkami którzy mieli 26+Lv ja mam 8lv
Była tam Chinka która mówiła więc wziełam słuchawki i z nią rozmawiałam w pewnym momencie siostra do mnie przyszła i powiedziała że chce z nimi rozmawiać a to była chyba już VIII runda i było ostro .
noi zaczeła rozmawiać Chinka zapytała jak mam na imię to odpowiedziała
Monika I live in Poland
-Monica ?
-No Monika
-Moniko
i tak powstało a 02 to dzień moich urodzin
[ Nana ]
Z moim nickiem jakoś dużego szału nie ma. Po prostu byłem zbyt leniwy żeby wymyślić cokolwiek kreatywnego, więc postawiłem na bez nazwy... po japońsku. A że zajęte, to zamiast pomyśleć nad czymś innym, dostawiłem trzy szóstki (gimbaza state of mind). Co, mam nadzieję, się zmieni, jak tylko wykupię status supportera. >_>
WujekGrzyb

Nanashi666 wrote:

Co, mam nadzieję, się zmieni, jak tylko wykupię status supportera. >_>
Tylko pomyśl nad czymś innym niż [ nanashi ] hehe

Mój nick wziął się z Epoki Lodowcowej :p uwielbiałem ten film jeszcze kiedy była tylko jedna część, a Wujek Grzyb to postać iście trzecioplanowa.
kocurek2011
Mój nick wziął się częściowo od mojego nazwiska. Znajomi do mnie wołają Kocie, Kocik. Któregoś razu jeden z nich nazwał mnie Kocurkiem. W jakiejś grze online (nie pamiętam dokładnie jakiej) Kocurek było za krótkie więc dodałem 2011. I jest ;DD
blejd
.
BETRAYAL
cześ
[ Wikii ]
Większość osób mówi do mnie "Wiki" więc wpisałam i dodałam drugie "i". A kwadratowe nawiasy dla szpanu ;_;

@down

MikroKucyk wrote:

Mogłeś dać dolary.
Dziękuję kolego, jednak dolary nie dla mnie B|
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
sables
>mówią na mnie Wiki
>wpisałam
>dodałam


MikroKucyk wrote:

Mogłeś dać dolary.
Głowa pusta jak kapusta.
Mooplyk
XD
here2pown
mój nick to niezbyt przerobiona wersja "here2own" co to znaczy chyba każdy wie :)
Tunio
W moim przypadku było mniej więcej coś takiego : Wojciech - Wojtek - Wojtuś - Wojtunio - Tunio ( - Tuńczyk)
Zabawa językowa :)
I wszystko jasne
Medokin
.
sables
Nie pamiętam skąd się wziął pierwszy człon, 48 to mój rocznik.
ProrokC2

Crysis 2 <33
Chyba nie musze wyjaśniać od czego pochodzi moj nick 8-)
Prorok - Główny bohater serii
C2 - Crysis 2
Mizayashi
Kiedyś sobie tak dla beki napisałem jakieś randomowe kanji i wyszło to: 診座家四 - no i fajnie wyglądało, a w transliteracji czytało się jako Mizayashi więc tak zostało xD
PyoPyo-K
PyoPyo: Pyo- moja młodsza siostra podczas wymyslania nicku krzyknęła 'pio' i tak zostalo. A ze samo Pyopyo było zajęte, to dodałam K - skrót od Kasia, czyli mojego imienia.
^^"
Akenoo
globerosss bo globerosss 8-) 8-) wymyslony jeszcze za dzieciaczka :D
d00k
Zaczeło sie od gry w 4story z kolegami. Moj stary nick byl zajety i wiec musialem wybrać nowy. Po jakis 10 minutach zauwazylem napis "Nickname" i taka chwilowa rozkmina. Nick, a to jeszcze "O" dodam no i mamy Nicko. Ale ze samo Nicko to za malo to jeszcze musialem dodac "man" ktore niestety bylo zajete wiec dalem "men" :D
Raptor Havx
W moim przypadku 'raptor' odnosi sie do mysliwca raptor f22 a 'havx' do gry tom clancy's hawx. Gra jest jedna z moich ulubionych, a f22 uwielbiam za drapiezny ksztalt ;P
Henryczek69
Dużo zastanawiania się nie było zajrzałem w dowód stąd 'Henryczek' a 69 dodałem później jak poznałem jego smak :3
Shizumachan
Moim pierwszym yuri było Strawberry Panic, w którym bohaterką była Shizuma właśnie, szarowłosa dziewczyna, którą wprost uwielbiałam. Dopisek -chan, każdy głupi wie to prefiks. Oprócz tego przybrałam nazwisko drugiej bohaterki, Nagisy, przez co przedstawiam się jako Shizuma Aoi ^.-
XatrasTV
Ja miałem dość dużo nicków. Pierwszą moją nazwą była nazwa "Qwerty", używałem jej gdy miałem około 6 lat.. XD

Później nazwałem się "XVarir". Nagrywałem na YouTube jako "TheXVarir", ale później zacząłem przechodzić mutację (tak myślałem :P) i zrobiłem nowe konto.

Tym razem wymyśliłem nazwę "NaVCrass". Było całkiem ok, lecz często przekręcano mój nick (celowo lub nie) na "Krakers" itp. Jako iż potem trochę wydoroślałem itd. zrobiłem nowy kanał (tamten była za bardzo minecraftowy itd. -.-).

Nazwałem się więc "Xelort". Spodobała mi się ta nazwa, długo jej używałem. Później z pewnych przyczyn musiałem porzucić tamte konto na YouTube i zrobić nowe.

Jako iż nie chciałem się nazywać "TheXelort"/ "Xelort2" itd. to wymyśliłem nową nazwę, jaką jest "Xatras" (mah, znowu nazwa z iksem ;) ). Nad tą nazwą długo myślałem. Chciałem też, by nazwę kojarzono z YouTube, to dodałem końcówkę "TV". Przy tym nicku mam zamiar już zostać, bo nudzi mnie te ciągłe zmienianie ksywek.
Pozdrawiam!
-Makishima S-
Aisaka Tayga - główna bohaterka "Toradora!", chyba jedynego anime które mogę oglądać bez końca (nie zliczę ile razy już oglądałem serię TV).

Mimo iż jestem typowym facetem to mamy wiele wspólnego, między innymi charakter, upodobanie do jedzenia i.... brak nawyku sprzątania, znalazłoby się jeszcze parę ^^.
Creation2012
Parę dobrych lat temu grałem pod nickiem brata, postanowiłem że wymyślę swój własny nick, na samym początku był "mrbartosz", ale ze względu iż brzmi tandetnie postanowiłem go zmienić. Tak oto spojrzałem na zegarek, dokładnie na tył i było tam napisane: "cr2012", pomyślałem sobie że to dobra nazwa więc tak działałem przez dłuższy czas, aż w końcu z bawienia się translatorem dodałem do nicku "Creation" - "Tworzenie", od razu jakoś te słówko skojarzyło mi się z nickiem.
Działałam aktualnie jeszcze pod dwoma nickami ale to rzadziej: "Celduin" - od rzeki z LOTR'a dokładniej "Celduina" oraz "Deneb" - gwiazda. :]
show more
Please sign in to reply.

New reply