forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
[ Krasnal ]
nick wziął się od nazwiska a te liczby to były naprawde przypadkowe liczby i tak zostało
zzqWilliam
Tak jakoś wyszło. Kiedyś jak się rejestrowałem w jakiejś grze online to jak zawsze nazywałem siebie "William" ale było zajęte i przez przypadek totalny przed ten nick wpisały mi się jakieś cosie, że wyszło coś podobnego do "zz`1Q`William". Potem to z czasem się przerobiło jakoś tak samo z siebie i wyszło zzqWilliam.
Funny [Object]
Ja z powodu dawnej fryzury byłem nazywany "emo" i wyszło (przez gimbusiarskie myśli) nazwa "MrEmoplay".Lecz potem zauważyłem że sporo ludzi zwracało się do mnie "Emosiu" i tak pod wpływem pewnej osoby (mniejsza kogo),po zakupieniu supportera na próbę zmieniłem nazwę na właśnie "
Emosiu-senpai".
Pharios
Właściwie to historia tego nicku jest dość długa...
Zaczęło się całkiem niewinnie czyt. od pamiętnej Persony 3 na którą miałem niezłą chętkę po obejrzeniu anglojęzycznego let's playa spodobała mi się najbardziej tajemnicza postać z tejże właśnie gry...
Jakiś czas po obejrzeniu nawet "The Answer" zabrałem się za grę którą miałem od dosyć dawna lecz nie mogłem jej uruchomić (słaba grafa już zmieniona) mianowicie Drakensang - The River of Time, a jako iż mam swego rodzaju fetysz na żeńskie postacie w grach RPG itp. zacząłem wymyślać jej imię i ogólny jej zarys (build lub ogólne statystyki w które bym na niej pakował). Po ogarnięciu najtrudniejszego (builda) przyszła pora na imię. Myślałem długo aż wymyśliłem że przerobię nieco imię Pharosa z Persony 3, wyszło mi Pharia, po przejściu gry skupiłem swoją uwagę na postać męską którą planowałem już stworzyć po ukończeniu głównego wątku, Nie myśląc długo i nie chcąc powtrzać imienia Pharosa zdecydowałem się na dodanie "i", przez co mam to co trzyma się mnie do tej pory "Pharios" :)
Cydros
Jadłem cytrynę i doznałem oświecenia od Buddy.
Tak powstał mój nick.
WujekGrzyb
Parę osób już odgadło...

oglądałem Epokę Lodowcową i w głowie mi została czwartoplanowa postać Wujek Grzyb. Niedługo potem zrobiłem sobie konto w osu! i pomyślałem, że będzie ładnie wyglądać obok żytniejW
NatSenpai
Zjadłem zielony kisiel i wymyśliłem ten genialny nick.
Zwykle mam nick Zaraza, więc postanowiłem z jakiegoś powodu zrobić konto o tym nicku.
To cała moja historia, dziękuję.
Edzik_old
Kiedyś, wcale nie tak dawno temu, szukałam imienia i nazwiska do fikcyjnego nk. Odszukałam translator imienia i nazwiska na japoński (taki do zabawy zapewne) namaegen czy jak to tam było i takie oto mi wyszło :) choć planuje go tutaj zmienić.
cygan19832
hitoryjka mojego nicku jest taka iz mam ciemna karnacje i kumple z wojska mnie tak nazwali
Naafam
Chciałam samo Hina - było zajęte. Chciałam Hina-chan - zajęte. Dopiero taki nick był wolny. Tak nazywają mnie w internetach, a Hina pochodzi od tej dziewczynki.
WilczekCK
Od Mojego nazwiska "Wilk", a to CK to skrót od Kielc :D
WhiteRose
Mój nick przeszedł tyle moderacji, że nie mogę tego zliczyć. Ogólnie zaczęło się od imienia głównego bohatera mojej książki, od którego utworzyłem nick "Raibow Blitz". Potem koleżanka zaczęła mnie nazywać "Piorun", a jako, że chciałem, by mój nick był jakoś związany z Japonią, przekształciłem go w japońską wersję - Inazuma. Niestety Inazuma przez "a" było zajęte ;_;
------------
I tak czekam aż się dobiorę do Supportera i zmienię nick na WhiteCrystalRose.
To może od razu powiem o co chodzi. Tak na przyszłość.
White - ulubiony kolor + Crystal - tak jakoś wpadło + Rose - ulubiony kwiat oraz nazwisko ulubionej bohaterki RWBY.
KudWafu
Byłem Mydlakiem ale gdy obejrzałem sobie Little Busters tak mnie wzięło by sobie zmienić xD. Niestety nie moge tego cofnąć ale tak też jest fajnie
YionHD
Czasami człowiek jak usłyszy jakieś słowo parę razy to zapamiętuje je sobie choć w ogóle go nie rozumie. Tak było w moim przypadku gdy zacząłem swoją przygodę z anime 8-) Podczas oglądania często wyłapywałem różne słówka, ale chyba Yasashī (przyjazny) najbardziej utkwiło mi w pamięci. :P Później, nie wiem dlaczego, zmieniłem to na Yakashii i tak już zostało. Sprawdzałem czy to nie ma jakiegoś negatywnego wydźwięku i nic nie znalazłem więc chyba spoko. Pewnie tylko Japończycy mogą się zastanawiać nad zamysłem autora ..
Kabaczek
Jeszcze za czasów metina miałem nick Karanos (lol skąd taki pomysł), kiedy grałem z kolegami jeden z nich zaczął mnie nazywać Kabanos, potem jakoś na początku 2013 grając w lola wymyśliłem Kabaczek no i tak jakoś przetrwało do dzisiaj
Ukami
Skąd mój nick hymm... Za czasów kiedy grałem w TERA online kiedy była jeszcze płatna rozmyślałem nad imieniem dla postaci. Po 15 minutach rozmyślań jakoś wymyśliłem "Ukami". Za tamtych czasów nie znałem takiego słowa jak 'kami' czy też 'ookami' więc wszelakie zawiązania do tych dwóch słów są przypadkowe.
Dess1210
Ummm... Opowieść o drewnianym nicku...

Dawno dawno temu, w 2010 roku per Deśś (wtedy jeszcze DaraX - pod takim pseudonimem też mnie znało sporo osób), wybrała się na konwent B2. Tam włączyła się ludziom mania na "darmowe badanie piersi". No i jakoś wyszło, że u Deśś nie ma co macać, więc jest po prostu DESKĄ. W związku z tym, że znajomi chcieli jakoś ładniej do niej mówić niż DECHA, to powstało Desia/Deśś ^^.
Bass

Dess1210 wrote:

"darmowe badanie piersi"

inb4 Nadger i jego ból dupy o konwentach i co na nich się robi
Dess1210
Zależy wszystko od konwentu i ludzi, z którymi się zadajesz ^^. Trafiłam na bandę kretynów, ale jakoś mimo wszystko nie przestałam jeździć na konwenty :3
RezActiv
Na początku miał być RezGear, ale mi się nie podobało.
MaziJoker
@up Wszystko jasne.

Kiedyś używałem nicków PhantoM, squeer, Anonymous, Matzari, Cydros.

Jakiś czas temu wymyśliłem sobie "Mazi", prawdopodobnie skracając "Matzari".
Dodałem "Joker" i tak jakoś wyszło. c:
Bass

MaziJoker wrote:

@up Wszystko jasne.

Kiedyś używałem nicków PhantoM, squeer, Anonymous, Matzari, Cydros.

Jakiś czas temu wymyśliłem sobie "Mazi", prawdopodobnie skracając "Matzari".
Dodałem "Joker" i tak jakoś wyszło. c:
halo policja multi
zzqWilliam
Ciekawe hmmm
Cydros
No Mazi, bardzo ciekawe : O
dansowal
No to tak.
Otóż skróciłem imię do 3 liter, zrobiłem tak z nazwiskiem i jest, no ale danwal to trochę krótkie to wciepałem między to so
HikariPL
Mój nick (IkillYou4321) został mi jeszcze z czasów gdy grałem w terrarię dwa lata temu.
Jest on prosty ale ma różne wielkości liter. Dzięki temu jest zawsze wolny i tak mi został.
Jednak niedługo pewnie się z nim pożegnam.
Kecel
Mój nick pochodzi z YouTube mam kanał o takiej samej nazwie. Na YT aktualnie mam nick "Lecek!" Po kupnie Supportera zmieniam nick z "LetsPlayarz" na nick "Lecek" :)
SanKR
Sve - od "Sverige", ze szwedzkiego, Szwecja. Ita - od "Italia", z włoskiego, Włochy. Ge - od Germany, no Niemcy tyle wiadomo :D
Uczę się szwedzkiego i włoskiego, wielbie te państwa (jak i Japonię :3) i tak je wdrożyłem do nicku, a Niemcy mi zostały po wspomnieniach z wymiany uczniów
vPanda_old
Ja zawsze podchodziłem do brata jak grał i gadał z kolegami i mówiłem: daj, daj, daj! No i jego koledzy powiedzieli że jestem Panda. I jest tak do tej pory :D


Pan Da - jeśli ktoś nie rozumie ;p
Kreyu
W sumie nie wiem, początkowo miałem "Krey" lecz były to czasy końca podstawówki/początku gimnazjum gdzie miałem fagową fazę na Minecrafta. Robiąc nick na premke nick był albo za krótki, albo zajęty, już nie pamiętam, więc jakoś tak wyszło z końcówką 'u'.
Pamiętam też, że youtube podczas wpisywania mojego pseudonimu w wyszukiwarce do niedawna zamieniało frazę "Kreyu" na "Krety" co w sumie powoli zaczęło mnie denerwować. :D
matimati
Sznek - Wykrzywiona twarz po spaleniu gibona bądź po wypiciu dużej ilości wódki, często występuje po dropsach... Koledzy tak na mnie mówili za czasów gimnazjum. Wcześniejszy nick to MATiSONATOR. Koledzy wymyślili do Counter-Strike'a
sables
^straszne przeżycia za czasów gimnazjum, nie zazdroszczę.
moniko02
Moniko02


---------
Siedziałam na kanapie w dużym pokoju i grałam w NAZI ZOMIE (czyt. Niemieckie zombie ) na Koncie Mojego Taty który ma wykupiony XBOXlive grałam z trzema innymi użytkownkami którzy mieli 26+Lv ja mam 8lv
Była tam Chinka która mówiła więc wziełam słuchawki i z nią rozmawiałam w pewnym momencie siostra do mnie przyszła i powiedziała że chce z nimi rozmawiać a to była chyba już VIII runda i było ostro .
noi zaczeła rozmawiać Chinka zapytała jak mam na imię to odpowiedziała
Monika I live in Poland
-Monica ?
-No Monika
-Moniko
i tak powstało a 02 to dzień moich urodzin
[ Nana ]
Z moim nickiem jakoś dużego szału nie ma. Po prostu byłem zbyt leniwy żeby wymyślić cokolwiek kreatywnego, więc postawiłem na bez nazwy... po japońsku. A że zajęte, to zamiast pomyśleć nad czymś innym, dostawiłem trzy szóstki (gimbaza state of mind). Co, mam nadzieję, się zmieni, jak tylko wykupię status supportera. >_>
WujekGrzyb

Nanashi666 wrote:

Co, mam nadzieję, się zmieni, jak tylko wykupię status supportera. >_>
Tylko pomyśl nad czymś innym niż [ nanashi ] hehe

Mój nick wziął się z Epoki Lodowcowej :p uwielbiałem ten film jeszcze kiedy była tylko jedna część, a Wujek Grzyb to postać iście trzecioplanowa.
kocurek2011
Mój nick wziął się częściowo od mojego nazwiska. Znajomi do mnie wołają Kocie, Kocik. Któregoś razu jeden z nich nazwał mnie Kocurkiem. W jakiejś grze online (nie pamiętam dokładnie jakiej) Kocurek było za krótkie więc dodałem 2011. I jest ;DD
blejd
.
BETRAYAL
cześ
[ Wikii ]
Większość osób mówi do mnie "Wiki" więc wpisałam i dodałam drugie "i". A kwadratowe nawiasy dla szpanu ;_;

@down

MikroKucyk wrote:

Mogłeś dać dolary.
Dziękuję kolego, jednak dolary nie dla mnie B|
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
show more
Please sign in to reply.

New reply