forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
MLGnom

Ciunek wrote:

Can't tell if serious...
Just kill it already, with fire!
SteRRuM

MLGnom wrote:

Just kill it already, with fire!
Please, nooo.
Kapsel96
A mój nick wziął się z uzależnienia od tymbarków :D
A dokładniej od tego że kiedyś nie umiałem ich otwierać ( zawsze miałem pocięte palce od kapsla) :D
NoodleFromHell
Noodle wzięło się od mojej ulubionej postaci z zespołu Gorillaz. Musiałam wcisnąć swoje 2 grosze i wyszło groteskowo...
oskkii
Moja historia mojego nicku zaczeła się od mojego imienia: Oskar, a że Oskar było zjęte to koleżnka która ma bójną wyobraźnię wymyśliła "oskkii" : D
Lesiu442
Mój nick wziął sie od imienia Jan. Znalazłem zdrobnienie Ivan, lecz nick był zajęty, wiec dodałem jeszcze 123.
:)
Bl4NC1K
Hmmm... chyba jak jarałem wymyśliłem to do CS'a (kiedy jeszcze maniaczyłem ^-^) No i cóż teraz w każdej grze mam albo Bl4nc1oR albo Bl4NC1K, l3l4NC1K, Bl4NT3K, itd ;p Czysty przypadek, teraz już tego gówna nie palę, ale nick został :)
marchewka_old
Hmmm cóż.. xD Kiedy zaczynałam grać w osu wgl. nie wiedziałam, że to jest gra multi nawet, jak mi to gdzieś tam pisało hahahahahaha .. Kiedy zakładałam konto tutaj, myślałam, że później w grze nick ten nie będzie potrzebny :D Że konto jest wymagane tylko do pobierania mapek .. Uhmm.. I wzięłam taką najbardziej randomową rzecz chyba jaka mi przyszła do głowy xD .. marchewka .. Było wolne, więc okay, czemu nie xD .. That's all :P
Kyoshinku
(´・ω・`)
Pandemoniusz
Chciałem znaleźć nick, który opisywałby najbardziej żałosnego człowieka na świecie i wtedy wpadłem na "Pandemoniusz".
mthhf123
zajebalem komus
DeletedUser_613592
z
Fenek Alfa
Adamqs, ten avatar zawsze mnie rozjebuje.

Żeby nie robić offtopu: Kumple nazywali mnie Frankiem(jestem Tomek btw), a potem Fenkiem. Alfa wzięła się z tego że w jakiejś grze sam fenek był już zajęty.
ZuKoR_old
A tak sobie wymyśliłem ^^
lilila
Mój nick którym posługujesie w osu! powstał po sluchaniu koley, teraz posługuję się raczej nickiem Mio
Tamako Lumisade
Lubię psy.
Fapable
A ja Twój nick <3
r E s P
Hmmm pewnego dnia grałem w TF2 i był jakiś camper i cały czas ktoś umierał więc tak powstał
eusiphera
Tak samo przyszło, chociaż pierwotną wersją była: eusifera.
Kazuminati
Grałam kiedyś w metina, a tam wszystkie nicki z Bleacha były zajęte, to wzięłam Yumichika.
Potem grałam w LoLa i się przyzwyczaiłam to tego nicku, to też chciałam Yumichika, ale było zajęte to wzięłam Yumichikaa.
A teraz w osu! mam Yumichikaa, jako znak rozpoznawczy dla tych, którzy znają mnie z LoLa i chcieli by ze mną zagrać w osu.
MaziJoker
Wymyśliłem sobie Mazi, ale było za krótkie. Dodałem Joker i...Już : >
Marsjanek
Mój nick powstał Gdy zacząłem grać w Metina 2 i nie miałem pomysłu na nick więc tak siedzę i myślę aż tu nagle Reklama Leku Marsjanki Więc Myślę że to nie jest takie złe i nawet można powiedzieć że trochę oryginalne jak na nick Więc pozmieniałem litery i Tak Powstał Mój nick Marsjanek. :D
Funishima
Funishima - nick wziął się z pewniej gry zwanej Metin 2 , ( dzięki bogu grałem w to tydzień , nudna gra ) chciałem by nick brzmiał "orientalnie" , z reguły w grach używam "dedek" bądź "nerd" , ale gdy zobaczyłem wyskakujące postacie anime w beatmapach osu! postanowiłem ożywić Funishimę ^^ nie zamierzam zmieniać nicku :D
Funishima
widzę że trochę nicków powstało dzięki metinowi :P
winotu
A mój nick się wziął od tego, że brat tak na mnie powiedział .
To było coś takiego:
była kiedyś taka 'zośka' z piórami w Bravo Sport i się popsuła, ale pióra zostały i brat przykłada mi je do głowy chcąc mnie wkurzyć i mówi:
-jesteś "winetu", albo nie ty będziesz "winotu"
i stąd się wzięło.
WareHachimitsu

Jelitko wrote:

A ja Twój nick <3
A ja Ciebie.
FujiMen
'Fuji' to mój artystyczny nick, że tak powiem xd a 'Men' - to moja ksywa, moi przyjaciele tak na mnie wołają xd
alucardm
Byłam świeżo po animcu "Hellsing" chciałam samo alucard ale było już zajęte wiec dodałam na końcu m(pierwszą literę mojego imienia-Maria) ;). Ale jak opcykam jak się zmienia nick,to wezmę coś bardziej dziewczęcego,bo wszyscy mnie mylą z facetem a to jest trochę frustrujące.
Advantan
Wystarczy dać do zrozumienia, że jesteś dziewczyną i będzie w porządku. Możliwość zmiany nicku masz poprzez kupienie supportera.
Acrith

Advantan wrote:

Wystarczy dać do zrozumienia, że jesteś dziewczyną i będzie w porządku. Możliwość zmiany nicku masz poprzez kupienie supportera.
Tak i wykosztowania się paru złotych. Trzeba myśleć troszkę na przyszłość ;)
Tidek

Advantan wrote:

Wystarczy dać do zrozumienia, że jesteś dziewczyną i będzie w porządku. Możliwość zmiany nicku masz poprzez kupienie supportera.
Dokładnie, tak jak Niko. : D
Marcin

Tidek wrote:

Advantan wrote:

Wystarczy dać do zrozumienia, że jesteś dziewczyną i będzie w porządku. Możliwość zmiany nicku masz poprzez kupienie supportera.
Dokładnie, tak jak Nikola. : D
Arbuz-chan

alucardm wrote:

Byłam świeżo po animcu "Hellsing" chciałam samo alucard ale było już zajęte wiec dodałam na końcu m(pierwszą literę mojego imienia-Maria) ;). Ale jak opcykam jak się zmienia nick,to wezmę coś bardziej dziewczęcego,bo wszyscy mnie mylą z facetem a to jest trochę frustrujące.
Skąd ja to znam xD
DeletedUser_613592
z
johhny-html
Mój nick wziął się, gdy zakładałem sobie skrzynkę e-mail. Koledzy wcześniej dali mi ksywkę Johnny. Interesowałem się wtedy tworzeniem stron WWW. Więc wpadłem na pomysł, żeby wybrać sobie nazwę użytkownika "johnny.html" (".html" od rozszerzenia pliku strony WWW). Dwie litery "h" w nicku to literówka, ale już tak dalej zostało. Podczas zakładania konta do Osu nie można było wpisać w nicku kropki, więc zastąpiłem ją myślnikiem.
MuffinL0L
Ojoj. Mój nick powstał z generatora z jednej gry. Wyszedł mi nick "Zirokas Alpanatham". Wykasowałem to pierwsze i chodziłem z nickiem ZirokasPL. Pewnego razu ktoś kto nie umiał czytać napisał mój nick "Zikoras" i wyszło Ziko, a jako, że był za krótki dodałem Zikko i tyle C:
Wagabunda
Mój wziął się z jednej z moich ulubionych książek, czyli z "Intruza" :) Jedna z głównych postaci (a zarazem moja ulubiona postać) ma na imię Wagabunda. I to tyle :P
sharkwhisperer
Nikogo tu nie znam.. więc.. cześć?
Tak więc. Wszyscy mówią na mnie Kabanos (sama nie pamiętam, skąd to się wzięło), ale było zajęte. Mój nick, zajęty :< No to dodałam Nyan. Tak genialnie. To cała historia, wcale nie ciekawa. Cóż. :<
Advantan
Cześć! Świetna historia.
Szczyprz95
W gimnazjum nauczyciel wf z powodu mojej szczupłej postury mówił do mnie "Szczypiorek". Dla kumpli było za długie, skrócili i wyszło Szczyprz, 95 to rocznik.
show more
Please sign in to reply.

New reply