forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
MLGnom
Just wow...
Advantan
A mój nick jest wymyślony, albo znaleziony przechodził milion pięćset transformacji i jak nie mogłem dać Advantan to dodałem sobie _96 dla BASSA bo lubi mnie od gimbazy powyzywać.
Mrozius
Advantan masz żal skin :O
konfucjusz_old
Eh.. jak nie #polish to będzie nam forum ciołek zaśmiecał.
Katsu_old_1

konfucjusz wrote:

Eh.. jak nie #polish to będzie nam forum ciołek zaśmiecał.
konfucjusz Ty wcale lepiej nie robisz, ale ok, przemilczę.
Galkan
Normalnie combo autoironii się tutaj robi :-/ Dajcie se siana, ludzie...
Advantan

Galkan wrote:

Normalnie combo autoironii się tutaj robi :-/ Dajcie se siana, ludzie...
Wystarczy nic nie pisać wtedy nie będą mieli na co odpowiadać :D
konfucjusz_old
Katsu wybacz, ale to ty srasz buzkami :)
PS: Nie piszę na polishu za często.. więc księżniczce nie mogę przeszkadzać :*
Hushu_old
Hue/Saturate w programach takich jak photoshop czy gimp! 8-)
Bo tak ogólnie to wszystko sie zaczelo od Hue a potem Hush a potem jakos z Hush do Hushu.
Kingsays_old
Mama tak na mnie mówi
fartownik
KINGSIZE
mthhf123
wonsy :c.
Sonny9393
NFS : Most Wanted za malucha. Spodobał mi się i tak jakoś zostało.
Sachikonatsu
Połączenie żeńskiego imienia japońskiego i 5 pierwszych liter od męskiego imienia Natsume (inspiracja Natsume Yuujinchou) ;p
Pandemoniusz

Sachikonatsu wrote:

Połączenie żeńskiego imienia japońskiego i 5 pierwszych liter od męskiego imienia Natsume (inspiracja Natsume Yuujinchou) ;p
Nieźle. Też lubię tę bajkę :D
AmaiHachimitsu
Połączenie żeńskiego imienia japońskiego
Sachiko, fajne imię.





dla psa znaczy się.

Sachi Konatsu już ładniejsze D:
Uninika
Mój nick wzial sie od tego ze moja rodzina mowila o Unii Europejskiej .. no i pomyslalam ze dodam do tego 'nika' i tak powstala Uninika :D
MrDorian
Moja historia

nick MrDorian wziął się od mojego imienia Dorian. Dodałem przedrostek angielski Mr i wychodzi MrDorian
Geenu
Ja kiedyś założyłam konto fikcyjne na nk, a moja postać nazywała się Gen. Po kilku latach ( 5 xd ) koleżanka dała mi link do jakiegoś tam forum. Tam też się nazwałam Gen, a użytkownicy forum myśleli, że to jest skrót od Generation bądź Generacja. I Jakos tak mi zostało :)
DeletedUser_613592
z
Fapable
Nie wiem co napisać, chyba jedyne co mam na swoją obronę, to to, że chciałam coś niecodziennego i ze zdrobnieniem.
mikitoff
Siema, witam wszystkich :)
"Mikitoff" od nazwiska - Mikitów.
Co do avataru- inspirowany przekozacznym Banem z ostatniego filmu Nolana.
Od 12 lat (środek 2000 roku) gdzie tylko mogę używam "Blizzard" (zaczęło się od milosci do Diablo2 i firmy ktora diabełka wypuściła), ale postanowilem użyć tutaj czegoś "oryginalniejszego"
Nymphetamine_N91
Kiedyś, kiedyś, kiedyś zaczęłam słuchać Kredków, (Cradle of filth ~~) i z racji, że ulubiony kawałek nazywa się Nymphetamine chciałam mieć taki nick... ~~
Ale był zajęty D:<

.
.
.

.
.
.


I stało się Nymphetamine_N91 c:
Arczii
Od imienia, a że śmiesznie przeciągano ostatnią samogłoskę, podkreśliłem ją podwajając zapis.
Raito_old_old

Arczii wrote:

Od imienia, a że śmiesznie przeciągano ostatnią samogłoskę, podkreśliłem ją podwajając zapis.
Masz nick jak mój pies imię D:
Salonax
Moje powstało w dosyć haniebny sposób, a dokładniej w wyborze nicku w Tibii, jeszcze za czasów jej świetności (popularności?)
WareHachimitsu
Od wiłkołaka. A, że zapamiętałem WareVolf zamiast WereWolf no to się mówi trudno xD
Alex_Kureji
Angielska wersja mojego imienia (Alex) i nazwisko mojej OC (Kamila Kureji) na początku pisałam "Kurezi" lecz "Kureji" jest poprawniejszą formą. Znaczy słowo "Crazy" z japońskim akcentem.
Krfawy
Łuhuhu, czas na mUa - zdzirę śFFFiatoFFFego czegoś tam! X3

No to...

Daaawno daaawno teeeemuuu... Kiedy byłem młodszy o... <myśli> ... <2x myśli> ... Kurde kiedy to było... XD ... Chyba jak byłem w piątej klasie podstawówki to grałem w grę Blood Rayne. No i byłem takim sÓitaśnym zdzirownikiem który nazwał się jakże oryginalną nazwą Blood Kam. Kam - ofc skrót od mojego jakże sÓitaśnego imienia jakim jest...? Kamiiiileeeek! X3 O Boże, to takie słodkie! X3 Dobra, na chwilę stop z głupotami. XD

No i byłem Blood Kam, ale od dwóch czy trzech lat wołają na mnie w internecie "Krfawy" albo "Blady", no bo "blood" czyta się "blad", no to "Blady". Ew. zwą mnie "Krfawy", bo "Krwawy" to przeżytek! Jestem biczeXowaty i pamiętać o tym ZdzireXy kochane! :3

No i tak na mnie wołają znajomi w necie: Krfawy.

Aaaaach, czyż to nie wspaniałe!? Historia mego życia opowiedziana FFFÓaśnie FFFam! Nie no, dobra, historia życia to nie, ale jak znajdę temat z takimi pierdołami to wam napiszę, żeby tu nie offtopować. XDDD
Ciunek
Can't tell if serious...
MLGnom

Ciunek wrote:

Can't tell if serious...
Just kill it already, with fire!
SteRRuM

MLGnom wrote:

Just kill it already, with fire!
Please, nooo.
Kapsel96
A mój nick wziął się z uzależnienia od tymbarków :D
A dokładniej od tego że kiedyś nie umiałem ich otwierać ( zawsze miałem pocięte palce od kapsla) :D
NoodleFromHell
Noodle wzięło się od mojej ulubionej postaci z zespołu Gorillaz. Musiałam wcisnąć swoje 2 grosze i wyszło groteskowo...
oskkii
Moja historia mojego nicku zaczeła się od mojego imienia: Oskar, a że Oskar było zjęte to koleżnka która ma bójną wyobraźnię wymyśliła "oskkii" : D
Lesiu442
Mój nick wziął sie od imienia Jan. Znalazłem zdrobnienie Ivan, lecz nick był zajęty, wiec dodałem jeszcze 123.
:)
Bl4NC1K
Hmmm... chyba jak jarałem wymyśliłem to do CS'a (kiedy jeszcze maniaczyłem ^-^) No i cóż teraz w każdej grze mam albo Bl4nc1oR albo Bl4NC1K, l3l4NC1K, Bl4NT3K, itd ;p Czysty przypadek, teraz już tego gówna nie palę, ale nick został :)
marchewka_old
Hmmm cóż.. xD Kiedy zaczynałam grać w osu wgl. nie wiedziałam, że to jest gra multi nawet, jak mi to gdzieś tam pisało hahahahahaha .. Kiedy zakładałam konto tutaj, myślałam, że później w grze nick ten nie będzie potrzebny :D Że konto jest wymagane tylko do pobierania mapek .. Uhmm.. I wzięłam taką najbardziej randomową rzecz chyba jaka mi przyszła do głowy xD .. marchewka .. Było wolne, więc okay, czemu nie xD .. That's all :P
Kyoshinku
(´・ω・`)
Pandemoniusz
Chciałem znaleźć nick, który opisywałby najbardziej żałosnego człowieka na świecie i wtedy wpadłem na "Pandemoniusz".
show more
Please sign in to reply.

New reply