forum

Top Polish Players 2013 Video osu! Standard

posted
Total Posts
29
Topic Starter
AmaiHachimitsu

Beniek wrote:

Ok wiem, że trochę to trwało. Jednak mam nadzieje, że było warto : )






Tidek wrote:

Good luck (podejście nr ?)
Z pozdrowieniami dla Tidka ; ]

Zapraszam do głosowania w tym temacie > t/178583 Bo niewielu przegląda Gameplay&Rankings

Zasady to (jak ktoś nie rozumie)

- nie możesz głosować na siebie

- żadnych troll głosów

Skup się na osiągnięciach TYLKO z tego roku.

Twoje konto musi mieć przynajmniej pół roku.

Wiadome, głosuj na graczy osu! Standard

Kolejność MA ZNACZENIE

MUSISZ podać przynajmniej 8 graczy
Bass
Głupie pytanie. Niko się liczy?
Advantan
A grał w 2013 i miał dobre wyniki?
r0ck
If you find Niko's effort throughout the first 5 months of the year good enough, feel free to include him in your list.
Bass
Amai, z tego co Beniek mi kiedyś pisał to on by był chętny podjęcia się nagrania video.
Topic Starter
AmaiHachimitsu
Jeśli by ktoś ogarniał edytory video i mógł zrobić ten filmik (nie mam ani skilla ani sprzętu do tego, czasu w sumie też na razie ;d) to byłbym bardzo wdzięczny. Nie musi być jakoś wyszukany ten filmik, może jakieś proste intro a reszta to jak każdy tego typu filmik.
fartownik
Będę miał nowego kompa w przeciągu tygodnia, więc mogę spróbować. Przydałaby się pomoc kogoś doświadczonego though.
Advantan
Wejście z przyciemnienia, jakiś napis. Numerek i i nick gracza (opcjonalnie można dodać tablet/mysz+klawa). Na koniec przyciemnienie.
Nie chce mi się piracić Vegasa, więc zobaczę. Jak mi się zachce (czy. pobiorę), to edytuję ten post, czy tam postnę coś, żeby mi licznik skoczył do góry.

Edit.
@fartownik, można do DarkStoorMa napisać, tak sądzę. To chyba "doświadczona" osoba.
Topic Starter
AmaiHachimitsu
Znajdę trochę czasu to wejdę wieczorem to się może jako ugadamy.
Tidek

fartownik wrote:

hehs

Good luck (podejście nr ?)
Bass
Fajnie byłoby też wstawić komentarze głosowe :D
rEdo

Bass wrote:

Fajnie byłoby też wstawić komentarze głosowe :D
AMAJHACZIMITSU
Beniek

AmaiHachimitsu wrote:

Jeśli by ktoś ogarniał edytory video i mógł zrobić ten filmik (nie mam ani skilla ani sprzętu do tego, czasu w sumie też na razie ;d) to byłbym bardzo wdzięczny. Nie musi być jakoś wyszukany ten filmik, może jakieś proste intro a reszta to jak każdy tego typu filmik.
Z chęcią zrobię coś wyszukanego ; ]
Topic Starter
AmaiHachimitsu
Co do komentarzy głosowych to z góry ustaliłem, że będą. Top 5 graczy będzie mogło sobie wybrać komentatorów wśród znajomych. teraz tylko czy robimy jak Niemcy, którzy prosili o komentarz po niemiecku, czy może lepiej będzie by gadali po angielsku?

Ok Beniek mianuję Cię videomakerem : D
fartownik

AmaiHachimitsu wrote:

Co do komentarzy głosowych to z góry ustaliłem, że będą. Top 5 graczy będzie mogło sobie wybrać komentatorów wśród znajomych. teraz tylko czy robimy jak Niemcy, którzy prosili o komentarz po niemiecku, czy może lepiej będzie by gadali po angielsku?

Ok Beniek mianuję Cię videomakerem : D
Czemu nie komentować wszystkich?

Zawsze myślałem, że komentowanie tylko top5 to half-assed guwno i brzmi chujowo cisza przez pół filmiku a dopiero na końcu coś zaczyna gadać. Albo całość albo niech w ogóle komentarza nie będzie.
Topic Starter
AmaiHachimitsu
Mnie tam wszystko jedno, niech będą i wszyscy D:

Wszystko się ustali jeszcze z Beńkiem, bo to on ma jakieś pomysły na filmik : P
Beniek

fartownik wrote:

AmaiHachimitsu wrote:

Co do komentarzy głosowych to z góry ustaliłem, że będą. Top 5 graczy będzie mogło sobie wybrać komentatorów wśród znajomych. teraz tylko czy robimy jak Niemcy, którzy prosili o komentarz po niemiecku, czy może lepiej będzie by gadali po angielsku?

Ok Beniek mianuję Cię videomakerem : D
Czemu nie komentować wszystkich?

Zawsze myślałem, że komentowanie tylko top5 to half-assed guwno i brzmi chujowo cisza przez pół filmiku a dopiero na końcu coś zaczyna gadać. Albo całość albo niech w ogóle komentarza nie będzie.
Farto to dobrze myślałeś. Ogólnie postaram się by film wyróżniał się spośród wszystkich produkcji tego typu i być może sama koncepcja filmu będzie inna. Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś propozycje to z chęcią ich wysłucham ; )
fartownik
Każdy oddzielny replay na skinie gracza, który aktualnie jest pokazywany; malutki opis replaya (mapy) dlaczego jest trudna, jeśli tego nie widać z samego replaya (np. OD10, AR10.3, AR10.8, małe kółka, etc.); bonusy w postaci naszych akcji z OWC byłyby ciekawe; podpis/nick/zdjęcie/avatar gracza podobnie jak to zazwyczaj jest we wszelakiego rodzaju fragmovie FPSów;
Beniek

fartownik wrote:

Każdy oddzielny replay na skinie gracza, który aktualnie jest pokazywany; malutki opis replaya (mapy) dlaczego jest trudna, jeśli tego nie widać z samego replaya (np. OD10, AR10.3, AR10.8, małe kółka, etc.); bonusy w postaci naszych akcji z OWC byłyby ciekawe; podpis/nick/zdjęcie/avatar gracza podobnie jak to zazwyczaj jest we wszelakiego rodzaju fragmovie FPSów;
Wtf Farto skąd masz takie haxy, że kradniesz mi pomysły z głowy?
Topic Starter
AmaiHachimitsu
Results:

# nickname points

1 WubWoofWolf 566
2 fartownik 448
3 AmaiHachimitsu 397
4 rEdo 278
5 Niko 242
6 worst fl player 181
7 listless 163
8 Beniek 141
9 ShaggoN 113
10 Piotrekol 96
Beniek
Hej ho!

Advantan
Nie no zajebiście. Jedna uwaga, zmieniłbym "Beniek Presents". Sam napis, chociaż tło też nie wygląda zbyt dobrze - moim zdaniem. Pierwsze skojarzenie. Wygląda jak z tandetnego horroru za 20zł z gazetką z kiosku ruchu. Poza tym wszystko jest świetne. To teraz czekamy na oficjalny filmik.

Naprawdę ślicznie.
DeletedUser_613592
moj ulubiony part to 1:35-1:40. czuje dramaturgie tego spektaklu
show more
Please sign in to reply.

New reply