forum

Türkçe (Turkish)

posted
Total Posts
188
show more
UnderminE
INAABAAAA
Ruidoso
Olum video embedliyemiyorum bu foruma ne iş?

Herneyse link burda beyler, Dean/Sam rulezzzz
UnderminE
[youtube] yazıyosun, eşittir'den sonraki kısmı koyuyosun [ /youtube]
Ruidoso
Tamam got it :3
UnderminE
Adamlar balkan başlığı açtı amk niyeyse sevindim :D
Ruidoso
Yugoslavya, benim anne tarafı oralı ^^\
Nishiji
Şimdi size hikaye anlatıcam toplanın. Bu threaddeki en uzun yazım olacak bismillah.

Şimdi Diablo 3 pazar günü çıktığında, bir heyecan ile Erdoğan Abimi bekledim ki siz Erdoğan abimi tanımazsınız kendisi çok müşkilpesent bir in-... yok lan bu buraya olmadı. Tekrar alalım: kendisi çok kedi canı birisidir saolsun çok konuşur ama çok iyi adamdır özünde efendime söyleyeyim kendisi diablo 3 almış, guest pass'ını da bana gönderdi dedi ki pisicikten önemli mi dedim abi çok sağol al dedi git dedi nereni satarsan sat ded-.... öhm neyse.

Sonra ben başladım heyecanla battle.net accountu almaya. Ama bilmiyordum ki daha başından hatalarla dolu olan bu yolda ne büyük zorluklarla karşılaşacaktım. Efendime söyleyeyim, battle.netten 2 mail adresimden de hesap açmışım, üstelik ikisinin passwordunu unutmuşum. En son iş ilanı için kullandığım tüm adres bilgilerimin de içinde bulunduğu mail ile hesabı açmak zorunda kaldım. Bir şekilde 3. hesap ile açmış olduk. Sonra Guest Pass ile heyecan içinde oyunun Key kısmını girip, indirmek için downloaderi bilgisayarıma yükledim. İşte bundan sonrası çok sinir bozucu, deri soyucu, testere tadındaki işkencelere tekabül ediyor. Oyun arkada download etmeye başladığında, bende iki internet sitesinde gezeyim dedim ama o da ne, hemen downloader kapanmaya başladı. Dedim ki, internetle zorlama olmaz. ck ck. Tekrar açtım. Tekrar indirmeye başladı ve.... 7.60 gb olan oyun 7.06da kapandı. ben sebebini anlamadım ve downloaderi 2 kez açmaya çalıştım. Hal böyle olunca ilkini silip tekrar sıfırdan başladı. İstemeden yarısında aynı hatayı tekrar yaptım çünkü internet sürekli kopup duruyordu (Allah belanı versin TTNET hala unutmadım orospu evlatları) ve torrent şeklinde olduğu için bi saat tekrar pcdeki diablo klasörünü görmesi gerekiyordu. 2 gün süren çabalarım sonucunda 3. downloadda 100 kere kapanmasına rağmen bir şekilde makinama indi (yaklaşık 3 saat önce) ve uzun bir gergin bekleyiş başladı. Çünkü bu sefer update etmiyordu. İnternet hızım adil kullanım kotası yüzünden 21 gb zararda olduğum için 100 kbps'a düşmüştü. (Allah belanı versin TTNET) indirmek artık ikinci downloaddan sonra zaten ölüm gibiydi, 13 saat süren indirme sonucunda bir de yaklaşık 1 saat update süresini bekledik.

Bir şekilde onu da atlattık ve setup ekranı artık karşımızdaydı.Dilek ile birlikte bu işe çok sevinmiştik ve kurmaya artık hazırdık.
Çok seviniyordum, arıtk kurup oynamaya başlayacaktım ama o da ne?! Bir sorun daha patlak vermişti. Lanet olası Blizzard.... Nasıl kandık senin oyununa? Ama yılmayacaktık... Biz güçlüler, bu savaştan galip gelecektik!!!!! Ve Could Not Installed uyarısını internetten araştırmaya karar verdik. Tabiiki error 37,101,103 hataları gibi, bu hata da çok revaçtaydı ve sorunun sadece restart ile hallolacağını söylüyordu. Dilek ile yollarımızı ayırdık. Kısa süreli de olsa, bu ikimiz için de çok zordu. Geri döndüğümde ellerinde çiçeklerle gözyaşları içinde beni bekliyordu. "Yapabilirsin, başarabilirsin" seslerini duyuyordum. Artık güvenim tamdı ve, kuruluma başlamıştık. Tekrar ufak bir engel çıktı kurulumda ama bu bizi asla yıldıramadı. BİZ Kİİİ 7 GBLIK OYUNU 3 KEZ İNDİRMEYE ÇALIŞMIŞ VE 21 GB ZARARA UĞRAMIŞ SAVAŞÇILARDIK!!

"Hayır..." dedim. "Devam edip kurulacaksın ve seninle görüşeceğiz pis Şeytan!" dedim Diabloya. (O sırada bizim piç hamster bay Jingles gecenin 12sinde kafesini tırmaklıyordu gerizekalı sinirimi iyice oynatmıştı zaten) Ve kuruldu da... 15 gblığı 15 dakikada kurdu ama bizim için bir ömür gibiydi adeta.

"Play" yazısı yandığında, artık soğukkanlılığımı koruyamaz bir halde, heyecan ile Dilekten ayrılacağımı söylemek zorunda kaldım. Şaşkındı ama, umutluydu. "Git" dedi... "Git ve arkana bakma bile!" Yüzümde bir gülümseme ile GİRDİM KAPISINDAN İÇERİ.

Battle.net şifremi sorup almanca lisans anlaşması imzalattı. Anlamıyordum... Bütün bunlar bir oyun için gerekli miydi... Yine de çok sorgulamadan karakter tasarımlarına girdim. Aslında hedefim Demon Hunter idi ama, seçimimi Witch Doctor'dan yana kullanmak istedim ve iyi ki doğru yapmışım. Çok güzel skilleri vardı, büyülenmiştim onun o cılız bedeninden çıkan büyük yeteneklerine. Sessizce ilerlerken... Bir sekme, bir yavaşlama hissettim. Şaşkın bir şekilde sağa sola, options'a bakıyordum ama tüm ayarlar normaldi... Yine de makinam belki kaldırmaz diye herşeyin en düşüğünü yaptım ama nafile... Canavarlar gereksiz yere canımı alıyor, bir orada bir burada gidip gelince sinirime hakim olamyordum. Ve en sonunda... O ekran............................................

"Youre Disconnected from Server.. Try a..."

.....

devamını yazamayacağım.... Ellerim titriyor....

Zaten bunu komple okuyanı alkışlar önünde eğilirim nası bi sabır var lan sizde helal olsun ben başını şöyle bi göz gezdirip yazık lan falan derdim. Neyse, özeti şu elizabetler: blizzard berbat bi oyun yapmış. Oyun güzel güzel olmasına ama o kadar çok hatası sorunu var ki, yemin ediyorum vakit harcadığına değmez. Kimse blizzardı övmesin yemin ediyorum zehirli ok fırlatırım ta burdan

Abi yugos channele atamadım ama yani içimde kalırdı

Mesaj küfürlü içeriğinden dolayı editlenmiştir.
UnderminE
;w;

YILMA YİĞİDİM, BUNU DA ATLATICAKSIN SEN
Ruidoso
Pure Force

Ruidoso wrote:

Agree.
UnderminE
SİZ ASLA ANLAYAMAYACANIIIĞĞZZĞZĞZĞĞ

;_________;
DerekMcD
Are y'all happy that your subforum was finally added and thought we're never get it.

p/1550353

What do you say to me?:-)
miss_master_old

Koro McAlpine wrote:

Are y'all happy that your subforum was finally added and thought we're never get it.

p/1550353

What do you say to me?:-)
kawayi :)
UnderminE
OHA OHA OHA SUB FORUM OLMUŞUZ

YES WE ARE SO FUCKING HAPPY
OnosakiHito
Congratulation for your subforum! :3
UnderminE
Thank you~ i hope you will have your sub-forum soon o/
ReVeNg3r
Congratulation. Türky :ů
Nishiji
Koro McAlpine , we're all know you helped us too much. Thanks bro! o/

OnosakiHito and ReVeNg3r , thankieees :3

AÇILMIŞ HEY ASLANIMA TÜ TÜ TÜ KORONUN SAYESİNDE OLDU GALİBA OWO

Ruidoso wrote:

LOL'D SO HARD AHUSDHUFDSHUFDSKFJLDSFJKDSJKLFDS

Ayrıca Sinan, OLUM Bİ KASTIM Kİ İNANAMAZSIN YA UHSHUFDSHUFHUHUS
UnderminE
Olum accık aktiviti gösterin kapatçaklar sub-forumu ya ;_;

Selin aç şu foto başlığını. Ama üşenmiycen ekliycen yeni gelen resimleri. u.u
Nishiji
ekleriz, taam aççam dur ya uykum var yarın açem hepimizin cikis cikis fotolarını koyam oooo yee taner tarlacı.

Diablo rekorumu geçmek istiyorum başka bir threadde. İnşallah yapacağım. :D

Edit: 3000 OLMUŞUM ÜÇBİN NE YAAA İSYANI BAĞLADIM :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Necrozzy
hello turkey
UnderminE
hi Necro~
Ruidoso
Sonunda buda oldu gözüm açık gitmez :') tebriks canlarım
UnderminE
Osu'ya inanılmaz güzel bi update geldi.

Map sıralama yerinde o üstteki menüden "Rank"ı seçerseniz, aldığınız dereceye göre mapleri grupluyor, yani: Gümüş SS, Gümüş S, SS, S A B C D F ve Ranked olmayan şeklinde. Bence harika bi uygulama olmuş özellikle de Selin için :D Ben acayip beğendim uygulamayı.
Burada F daha submitlenmemiş veya sanırım şahsa ait mapler için geçerli. Çünkü benim şu an bi tane mapim var elimde submitlemediğim (STAY GOLD) onun için F diyor. Emin değilim.

Bir de Other Options kısmında Absolute bilmem ne vardı hani şu fareyi oynattığında map seçme listesi gondola dönüyodu, onu da kaldırmışlar Sağ tık ile işliyormuş sanırım.

Son olarak, bu şu an bendeki görünüm (Üzerinde uğraştığım map'i de göstermiş oldum yanlışlıkla kjdshfksf)

Bide ekranda çıkmayan Not Ranked var, o da 5201 kjdshfladshflkjsadf
Nishiji
STAY GOLD'da hala beato.......................................

O değil, ben yeni updateye BA-YIL-DIM! Zaten Rank olarak bakıyorum ben hep, böyle sınıflara ayırmaları şahane olmuş. Hiç uğraşmamıza gerek kalmamış yani. Tüm A'larımı ve B'lerimi S'leyebilirim! *w*

Hatta dur az kasayım CNMS*

BENDE DE NOT RANKED 5002 SDFSIJD
UnderminE
FOTO BAŞLIĞI HALA AÇILMADI
[-Shadowa-]
veeeeeeeee buraya bişiler yazıp konu açasım geldi. 9 ay kimse bişi yazmayınca bari ben yazayım dedim ;_;

dilek abla bana bişiler yazda konu açılsın bare :D
Fl4ndre Scarlet
Sohbet başlığı varmış

Yukarı o zaman
NicoNicoNiii
hi Necro~ :D
Pure Force
Vay be, konu açılalı 5 yıl olmuş.
Fl4ndre Scarlet
Düzenlendi
Wisakedjak
Benimki de bozuldu valla, nedir bu bilgisayarlardan çektiğimiz...
Fl4ndre Scarlet

XavierJones wrote:

Benimki de bozuldu valla, nedir bu bilgisayarlardan çektiğimiz...
Aynen öyle
yakoyamon
Hi guys ^^
Fl4ndre Scarlet
Düzenlendi
NicoNicoNiii
OWC'a katılacak takım var mı bu yıl :)
[ Narukami ]
Shirai Kuroko en iyi oyuncudur Türkiye'den.Herkes ona bayılır!Aşkım Kuroko <3
Shirai Kuroko

IkarosChan wrote:

Shirai Kuroko en iyi oyuncudur Türkiye'den.Herkes ona bayılır!Aşkım Kuroko <3
Hahaha , teşekkür ederim canım :D Sen de çok iyisin :D
SS Officer
NicoNicoNii avatarın çok hoş her gördüğümde gülümsüyorum aptal aptal :)
UnderminE
Çünkü o Nico <3
show more
Please sign in to reply.

New reply