forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
sakarjii
Gomene ~.~ Zawsze miałem problemy z ortografią :D
Topic Starter
Ryohan
WŁAŚNIE KURWA! YO! JESTEM TU MODEM ~~~!
Pandemoniusz
RYO TU KURWA RZONDZI!
twupack
Ai Ai przyjołem to do AI

xD
Koyocik
yO ludziska, maj nejm is Sebastian, ich wohne in Chorzów. Jak pewnie większość tutaj jestem pospolitym otaku, odwiedzam konwenty, a w wolnym czasie karam w Osu! Nie ogarniam jeszcze hardów na poziomie insan, nie lubie też flaszlajta. Uczę się w technikum na kierunku informatycznym, może skończę drugą klasę w tym roku.

Bo najlepsze wyjście - to wyjście na piwo 8-)
Tachichan_old
Ohayo. Jestem Tachi. Hm... Uwielbiam gry wymagające umiejętności gracza a nie jego "set'u". Czyli gry typu "OSU!", "Hatsune Miku: Project Diva", "Monster Hunter", I oczywiście "Touhou" (IMO to najlepsza gra na świecie). Mam 16 lat, we wrześniu będzie 17. Tak, jestem z spod znaku Panny, ale jakoś mi to wisi. Zazwyczaj gram w OSU, jak dziewczyna jest zajęta nauką czy czymś innym lub gdy mi się nudzi jak siedzę w domu. Jestem typem człowieka "perfekcjonisty", czyli mam bzika na punkcie bycia najlepszym. Mieszkam w Kielcach, chodzę do Zespołu Szkół Informatycznych (Technikum nr 7). Często jeżdżę po konwentach mangowych, czyli jestem Mangozjebem. xD Ulubiona piosenka - Think Of You (przeróbka Bad Apple!). See'ya.
Kubu

Tachichan wrote:

Ohayo. Jestem Tachi. Hm... Uwielbiam gry wymagające umiejętności gracza a nie jego "set'u". Czyli gry typu "OSU!", "Hatsune Miku: Project Diva", "Monster Hunter", I oczywiście "Touhou" (IMO to najlepsza gra na świecie). Mam 16 lat, we wrześniu będzie 17. Tak, jestem z spod znaku Panny, ale jakoś mi to wisi. Zazwyczaj gram w OSU, jak dziewczyna jest zajęta nauką czy czymś innym lub gdy mi się nudzi jak siedzę w domu. Jestem typem człowieka "perfekcjonisty", czyli mam bzika na punkcie bycia najlepszym. Mieszkam w Kielcach, chodzę do Zespołu Szkół Informatycznych (Technikum nr 7). Często jeżdżę po konwentach mangowych, czyli jestem Mangozjebem. xD Ulubiona piosenka - Think Of You (przeróbka Bad Apple!). See'ya.
sup
MLGnom
Coraz więcej nam się tutaj "techników informatyków" pojawia. :3
Krytek_old
Jest zapotrzebowanie, to i ludzie się szkolą ^^ Choć patrząc na moją klase, poszli i tylko grają sobie w CS xD
Galkan

MLGnom wrote:

Coraz więcej nam się tutaj "techników informatyków" pojawia. :3
I mało który z nich (albo i żaden) pójdzie na grafikę i będzie robił takie skiny jak Ty ;p
Astar
.
twupack
jo nowym!

grafik na drugim roku pozdrawia wszystkich techników :D

grajcie sobie w CSy i inne... ja projekty ponapieprzam :D
Tradey
Zapraszam na pracownię elektroniczną w Zajączku
btw. przywitam się choć wszyscy mnie znają

Jestem Dorian lat 17
chodzę do technikum elektronicznego nr 3 na profilu (UWAGA) teleinformatyk
mam cholerne szczęście do kart graficznych (zepsułem już 3 w przeciągu koło pół roku :F)
a w wolnym czasie nakurwiam w coda w majna i w łosu (ale ostanio rzadko)
Pandemoniusz
Są tu jacyś ekonomiści?:3
ichigo_Hym
heeej ...XP Ichigo jestem (wiem , bardzo dużo napisałam XD )
Piotrekol

Pandemoniusz wrote:

Są tu jacyś ekonomiści?:3
i don't think so.
Witam nowicjuszy o;
Tachichan_old

twupack wrote:

jo nowym!

grafik na drugim roku pozdrawia wszystkich techników :D

grajcie sobie w CSy i inne... ja projekty ponapieprzam :D
Huuuh. Też nie "napieprzam" w CS'a. Jakoś nie lubię FPS'ów. Tak czy owak... Specjalizacja - grafik. xD Ale na programowaniu (dodatkowym) w C++ też jestem.
Koyocik
Ja wybiorę aplikacje, wyobraźni do grafiki to ja nie mam :| CS w szkole to podstawa z tego co zauważyłem + jakieś unreale, quaki ale to już nie to samo :D
Pandemoniusz

k0yot wrote:

jakieś unreale
Nie bluźnij!
EthanielPL
Witam, mam na imie Radosław ale wole jak mówia do mnie Ethaniel.
Mam 20 lat niebawem 21, lubie anime [ szczegolnie te z cat girls ] oraz MMo
Krytek_old
Siemka Ethaniel widzę że mamy tu fana Nekomimi [ ta ja też nim jestem ] miłej gry w osu życzę :3
Salonax
Siemka, jestem Marcin, mam 15 lat. W osu! zacząłem grać dzięki koledze o nicku "Height" i gram już prawie 3 miesiące, przez ten czas dobrze wyćwiczyłem sobie grę i potrafię już ogarnąć insane'y. Oczywiście jestem również otaku, dla którego dzień bez anime jest jak dzień bez jedzenia i zabawy (zmarnowany). O sobie mogę jeszcze dodać, że bardzo dobrze sprawdzam się w roli lidera. OSU! bardzo pomogło mi w moim hobby - Strzelectwie Sportowym, można wręcz powiedzieć, że dzięki tej grze ćwiczę swoje skupienie. Więcej nie wyjawię to będzie mój sekret. Do zobaczenia na OSU! albo komunikatorach typu skype, gg, steam, teamspeak. :P

PS. Nad kierunkiem mojej nauki jeszcze się zastanawiam, bo mam problem z wybraniem kierunku: matematyka-informatyka, albo
matematyka-politechnika
Enyuu
No dobra, ja też się wkopię.
Więc dzień dobry, bry wieczór - Wita wszystkich Aleksandra (Enyuu Alternatywnie, ale tylko tutaj i innych miejscówkach, nie w szkole niestety). Dość młoda osóbka ze mnie, rocznikowo tylko 13 lat liczę. W Osu gram dzięki mojej znajomej (Irisiownica). I nie idzie mi najgorzej ^^. Jak pewno wiele tu jest osób Otaku, też mogę się do nich zaliczyć. Poza 'Otakowym' życiem, dręczeniem muzyki (Wiele ja mam tych szóstek z muzyki... I to oczywiście sprawiedliwych), meczę Touhou (Głównie danmaku, rzadziej te bijatyki. Marisa!). W wolnych chwilach poza komputerem też śpiewam, spotykam się ze swoimi znajomymi. A jestem z Sochaczewa, takie przyjemnie miasto.
O, przypomniało mi się, mam talent do rozpisywania. Akurat wtedy kiedy nie trzeba ;d
Gabutek
Witam,jestem Gabrysia mam 15 lat i jestem wielką fanką Japonii , anime i mangi oraz gry osu :)
Do tego lubię rysować i słuchać muzyki.
:D
klubek
Witajcie nowi, herbata dla was od ręki.
Miejmy nadzieję, że zostaniecie na dłużej :3

Enyuu wrote:

(...) Głównie danmaku, rzadziej te bijatyki (...)
:< a bym kogoś pobił jeszcze prócz lefka...
Gabutek
No pewnie,że tak :D
A ta herbata to jaka?
Enyuu
Heh heh. ;>
Nie mówię że nie gram w ogóle w bijatyki Touhou. Po porstu prędzej włączę sobie te światełka, jakby to można określić, c'nie?
Dalej, hum.
Ja tam sobie zostanę ile wlezie, i póki nikt mnie nie kopnie xD
A na herbatkę to się zaraz rzucę.
klubek

Gabutek wrote:

A ta herbata to jaka?
Ja piję pod każdą postacią, więc spodziewajcie się wszystkiego :3

@Enyuu
skoro tak mówisz, to widzę Cię na ventrilo kiedyś!
Enyuu
Najlepsza to zwykla. Albo jakaś ziołowa, o.
Miejmy tylko nadzieję, że o tej godzinie nikt nie poda niczego do jedzenia xD
EDIT: Haa, tylko skminię ock z tymi kanałami. Bo jakoś na Ventrillo żyję.
Danmaku, danmaku~
Gabutek
XD Hahaha

Fajnie by było gdyby ta herbata była Liptonem tak jak pije Aizen :D
Enyuu
Taa, po kilku godzinach prób dostania się do czołowej 10 z tego "Drrrr!"(12, ale kit) warto wypić sobie herbatkę. Ale bez jedzenia, seryjnie, już mnie brzuch rozbolał xD
Kubu
przynajmniej jedna woli danmaku od bijatyk +1
welcome all :3
Acrith

kuburaczek wrote:

przynajmniej jedna woli danmaku od bijatyk +1
welcome all :3
+2.. Danmaku jest o wiele lepsze od bijatyk :P.. Chociaż i w nie zdarzało się z Lefkiem i Gnomem pogrywać:) (z marnym skutkiem kilku zwycięstw i multum porażek D:)
MLGnom
Przecież danmaku jest i zawsze będzie lepsze niż bijatyki. A że się grywa dużo to dlatego bo jest multi. :3
Inb4... th9 też ma multi - tak ale w uj ciężko nieraz skonfigurować Adonisa żeby nie lagował. :<
Gabutek
Tak przy okazji to wiecie może co zrobić gdy zacina się OSU?( A właściwie Catch the Beat)
Keita_old
Jesli chodzi o takie "zacinanie sie" o jakim mysle, to nic sie nie da zrobic, po prostu grasz mape jeszcze raz ;]
Piotrekol

Keita wrote:

Jesli chodzi o takie "zacinanie sie" o jakim mysle, to nic sie nie da zrobic, po prostu grasz mape jeszcze raz ;]
/me powtarza 2-setny raz 10minutową mape.
końcówka, prawie FC *lag* *fail*
Blackiris
Ale... o ile w osu! i taiko faktycznie lagi mi się zdarzają, to w CTB nigdy takiego problemu nie miałem. Proponuję Ci: pozabijaj w menadżerze wszystkie zbędne procesy - może coś muli Ci w tle; jeżeli grasz w oknie - zmień na full screen; w opcjach sobie ustaw ograniczenie fps na 120; nie graj nigdy z włączonym w tle klientem bittorrent, ani niczym podobnym.
Gabutek
Dziękuje za podpowiedzi powinny pomóc :)
Gabutek
A powiedzcie mi o co chodzi z tym,że jak spadają te owoce a jeden z nich jest otoczony na czerwono ?

show more
Please sign in to reply.

New reply