forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
DoZzeR

AkiEvans wrote:

dozzer wrote:

Witam wszystkich! :) Mam na imię Adam ,mam 19 lat i lubię grać w Osu! Czasami grywam w MW2 i Diablo2 LoD ,często oglądam anime ale ogólnie gram. Nienawidzę wstawać przed 10 a cholera muszę :| . No to tyle chyba wystarczy :D
Witam!
MW2- duży minus
D2 LoD duży PLus :P
grywasz coś online czy off?
Hehe wiem ze mw2 jest kiepskie :P ale znośne jak się gra dosyć rzadko i z kolegami.
Natomiast online gram jeszcze w battlefield'a 2 - klasyk ale jego nie da się pobić.
Teraz to tylko tyle mam tych gierek bo, Osu! mi trochę czasu kradnie, a anime też oglądam :)
A i Dibalo rules :D Pozdrawiam :)
twupack
Nie w temacie, ale i tak wita wszystkich :D

Dobrze, że forum polaczków wróciło do łask... doda to nam trochę "świeżości" co już widzę, po 2 dniach nieobecności :p
T4T4NK4
Ekhm a więc.
Być tu nowa więc wypadałoby się przywitać ;]
Mam na imię Agnieszka ^^ Nie będe pisała ile mam lat gdyż jest ich dość dużo ;P w osuuu gram od.. miesiąca?^^ Tia. :D
Oprócz Osu gram sobie w Cabal Online <3 Mój Fav:P Mieszkam w Krakowie. :)
Interesuję się anime, ofc tańcem <3 No to tyle.. ;D

Pozdrawiam :p
Keita_old
Witam, w końcu dołączyła do nas nowa dziewczyna :)
Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej.
MLGnom

T4T4NK4 wrote:

Oprócz Osu gram sobie w Cabal Online
Oj już widzę tą reakcje Lefka x3

Poza tym to witamy. ^^
nike1000
.
Acrith
Hahah, a ja nigdy w tym temacie nic nie napisałem, to może wreszcie już czas?=)

Więc jestem przystojnym brunetem lat dwadzie.. Ups, nie ta kartka.. ;) Nazywam się Rafał, lat prawie 17, maniaczę w osu! od.. tutaj niewyraznie napisane, podejrzewam że od dwóch lat (?).. Ze względu na moją upartą, ścinającą się myszkę, musiałem się przerzucić rok temu na Taiko, dlategoż to właśnie na tym trybie popisuje się swoimi umiejętnościami;). Lubię sobie zdrowo pograć od rana do pózna w nocy, czyli do północy, w Tibię.. A nie, przepraszam - to jest wykreślone :D. w Life for Speed, HoMM III / V, SC I BW / SC II, DII LOD, i.. i w dużo innych gier.
:)
YesImEnvy
Witam, jestem Envy i jestem alkoholikiem :F (Normalnie to Mateusz i mam 17 lat :F)
Pochodzę z miasta black metalu w którym podpala się kościoły :F
Jak nie mamy co robić to idziemy z Ulrichem do lasu i nagrywamy black metalowy teledysk w którym zamiast perkusji napierdalamy kijami po kłodach :F
Po godzinach gram w cs (jak mam dobry ping, bo dzieci neo u nas przeciążają sieć :F) a gdy jestem najebany to mi lepiej idzie bo widzę ludzi przez sufit :F
W osu gram od... nie wiem. Wiem tyle, że jestem coraz lepszy :F. Więm jeszcze, że nadużywam emotikonu " :F " :F
Lubię też wąchać księżyc przez słomkę od wódki :F

To tyle o mnie :D
fartownik

YesImEnvy wrote:

Witam, jestem Envy i jestem alkoholikiem :F (Normalnie to Mateusz i mam 17 lat :F)
Pochodzę z miasta black metalu w którym podpala się kościoły :F
Jak nie mamy co robić to idziemy z Ulrichem do lasu i nagrywamy black metalowy teledysk w którym zamiast perkusji napierdalamy kijami po kłodach :F
Po godzinach gram w cs (jak mam dobry ping, bo dzieci neo u nas przeciążają sieć :F) a gdy jestem najebany to mi lepiej idzie bo widzę ludzi przez sufit :F
W osu gram od... nie wiem. Wiem tyle, że jestem coraz lepszy :F. Więm jeszcze, że nadużywam emotikonu " :F " :F
Lubię też wąchać księżyc przez słomkę od wódki :F

To tyle o mnie :D
nie wiem kim jesteś ale już mnie wkurwiasz ;d

siema
larthas
^Szczerość przede wszystkim :D

Witaj, witaj.
twupack
fartownik ujął to w piękny sposób... brakuje mu tylko oddychać przez pierdy :p
Szafirek_old
O-ha-yo!
Mówią na mnie Ami, mam 17 lat, a dango rulez :3
to tyle
Katsu_old_1
Dooobra, żeby nie było to się przywitam. .3.
Ahoj, cześć, czołem Katsu jestem. Nie będę się opisywać, bo nie lubię i nie umiem. o.o

:) :D ;) :o :( >:( :shock: :? 8-) :P :x :lol: :oops: :cry: :evil: :?: :!: :roll: :twisted: :idea: :arrow: :| Już lubię te emotki. ♥
Novalogic
eee
cześć :o
no :x
dampex_old
Siema. Mam na imię Bartek i mam 14 lat lubię oglądać anime i czytać mangę ^^. Lamię w osu, przed komputerem spędzam połowę mojego życia. Jestem no lifem :D
krzychu0700
No że tak powiem. Witaj :)

+ fajny AV
Keita_old
Witaj.
Również podoba mi się avek, też lubię Yoko :)
Maryushi3
Cześć wszystkim!

Dobra. Pora zacząć moją serię postów na polskim forum.

Jestem Mariusz mam 15 lat. W osu gram od prawie roku. Umiem grać na każdym instrumencie muzycznym. Nie jestem pro, 1337 hax0r ani żaden PoKEEEmoNNek. Uwielbiam gry muzyczne i detektywistyczne. Oglądam parę anime na raz. Umiem ułożyć kostki Rubika 2x2x2, 1x3x3, 3x3x3, 4x4x4, bo większych nie mam.

Coś jeszcze? Chyba nie. No to zmykam do następnego tematu.
Krytek_old
Nyaa wszystkim :P
Albo jak kto woli Siemka, Cześć, Siemanko, et.

Jestem Krzysiek, w osu gram od ponad miesiąca czyli wciąż się ucze tej gdy, pro raczej nie będę chociaż kto wie ? :)
Lubie anime, nekomimi, neko, kemomimi, pc'ty telefony samochodzy tuning ogólnie też.
Mam 17 lat i ucze sie w technikum jestem w 2 klasie technik - informatyk, jesli ktoś chce coś o mnie wiedzieć to pisać, nie zabije za to :)
Topic Starter
Ryohan
Witaj kolejny techniku informatyku xP
Krytek_old
No jakos tak sie złożyło :P
krzychu0700
Witaj w naszych szeregach Krzysztofie.
Kola
Yay /o/
Kola juz jest dłużej z wami ale nie widziała tematu u.u
Jak widzicie Kola to gapa xD A opisywać sie też nie umiem to sie tylko przywitam :3 HEJ OSU :D
Keita_old
KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

........
.....
...






Witaj! :p
Krytek_old
SPOILER

Keita wrote:

KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

........
.....
...






Witaj! :p

Bez jaj, prawie zasypiałem , no masakra, obudziłeś mnie na infie ^^ I Hey Kola xD
krzychu0700
siema Kola :)
twupack
Cześć Kola!!!

Widzę, że ktoś przejął "obowiązki" Andzi xDD
klubek
Cześć nieznajoma..
wiesz może gdzie jest Kola23? :<
Kola
Nie gome ._. Ale wiem Gdzie jest Kola /o/ ... Btw Twupack o co ci chodzi z obowiązkami Andzi ? o.o
Topic Starter
Ryohan
Aj poszukaj postów na forum itp. to jest taka gierka słowna sugerująca twoją przyszłą rolę w naszej społeczności, ale nic nie jest jeszcze przesądzone xD
Kubu

Ryohan wrote:

Aj poszukaj postów na forum itp. to jest taka gierka słowna sugerująca twoją przyszłą rolę w naszej społeczności, ale nic nie jest jeszcze przesądzone xD
+1 :D
Kola
Odczepcie sie od Koli23 u.u"
CzekoMisiek
Nie porównywajcie nowych do Andzi bo to grzech! : D
Zobaczymy co będzie później, znam osobę która tak mówi ciągle na dworze i w ogóle wszędzie.

przykład.
"Robson jest głodny, macie dla Robsona coś?"
"Robson jest z tego powodu szczęśliwy"
"Aaaaa, kur.... Ktoś zajebał Robsonowi" D:
Kasu-chan_old
Siemka wszystkim!
Jestem Ewa, mam 12 lat, w osu! gram od 2 dni lol :D
Lubie j-pop, grać w Simsy i anime (^_^)
Pandemoniusz
Witaj Kasu-chan, patrząc na Twój wiek, wydaje mi się, że będziesz miała wzięcie u męskiej części społeczności osu!.
Galkan

Pandemoniusz wrote:

Witaj Kasu-chan, patrząc na Twój wiek, wydaje mi się, że będziesz miała wzięcie u męskiej części społeczności osu!.
Nie strasz jej :-D

Hej Ewka o/
twupack
Siemka Ewo, jestem Łukasz. Jestem młody i otwarty na kontakty z fajnymi dziewczynami :)

krzychu0700
Witaj Ewo.
Twupack nie strasz ludzi :P
Kubu
Ohayo Ewa :3
Tidek
Witam, jestem noobem, mam 18 lat, w osu! gram od około miesiąca, ale szybko się uczę, ponieważ mam dobre doświadczenie w stepmanii na kb (3 albo 4 lata gry). Najchętniej grywam songi w gatunkach techno/trance itp oraz piano covery (przesada trochę z ilością tych jap songów :roll: ).

Ogólnie to bardzo często grywam także na PS3 (wyścigi/bijatyki), jestem leniem patentowanym, nie lubię nk/fb i to by było na tyle.

Pozdr.
show more
Please sign in to reply.

New reply