1. osu! forums
  2. Language Specific
  3. Other Languages
  4. Polski

show more
posted
czesc jestem nowy
posted
Cześć.
posted
.
posted
No siema siema
posted
Po siedmiu miesiącach gry mówię:
Cześć Osu!
posted
No Siema, jestem Kael i gram w najbardziej pedalski tryb w tej gierce (CTB), i ogólnie JD
posted
A dzień dobry jestem Kuba :)
posted
Jestem RanixHaruOkabe aka Haru albo (jak to znajomi mnie nazywają) Kasztan lubię grać w osu oglądać anime czytać mangi i rysować. Mam 11 lat jestem dziewczyną i lubię też karabiny XD (ulubiony AK-47 i maszynowe). jestem cicha nie mam przyjaciół mieszkam w niemczech (nie schprecham dobrze dojcza) umiem śpiewać wysoko i nisko mam 1,70 m wzrostu długie brązowe włosy szare oczy. przez to jak wyglądam ludzie mówią mi że wyglądam na 13-14 lat. rozumiem duuuuuuużo memów z wyjątkiem tego gdzie stoją z rozłożonymi rękoma i udają jezusa. Umiem angielski na B i umiem mówić z amerykańskim akcentem (ale nie umiem w angielską gramatykę XD)jestem 3* graczem ale levelupuje na 4*
posted
Hej jestem Łukasz
Mam 18 lat
Od 2 gim lubię anime i mangi
Gram w lola mam bronza 3
posted
Spiedalajcie kurwy jebane!!!!!!!!!!! CHUJ WAM W PIZDY [heading][s][url][url][heading][heading][url][url][s][s][s][/s][/s][/url][/url][/heading][/heading][/url][/url][/s][/s][/heading]
posted
Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem! Jestem wesoły Rafałek, mam na wsi domek a w domku komputer, osu i myszka, koniec wierszyka! Więc jak już wiecie zwię się Rafał, rówież Stanik. Mam 14 lat, tak naprawdę anime oglądam od około 2 mc-y, a w osu gram z 2-3 tygodnie xD Mój skill to narazie chyba 2/3 gwiazdki, bardziej 3. Interesuję się informatyką, historią, matematyką i TIRami. Coś jeszcze? Chyba nie xD Miłego dnia/wieczorku ;)
posted
hej, fajna ta giera pozdrawiam cieplutko
posted
Siemka, jestem Patryk niedawno skończyłem 18 lat i postanowiłem trochę poważniej podejść do osu! :D
Please sign in to reply.