forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Advantan
hej
MaziJoker
Hej
simax
hej
twistedup
Cześć Wszystkim :D
Na osu! Jestem już od bardzo, bardzo dawna, ale jakoś tak nigdy nie ciągnęło mnie, żeby się jakoś specjalnie tutaj udzielać. Zaczęłam właściwie grać jak miałam 16 lat, czyli to już w sumie 4 lata bez ujawniania się jako tako. No więc jestem Dominika, mam 20 lat. W graniu miałam sporą przerwę, spowodowaną brakiem komputera, oraz paroma niezbyt szczęśliwymi okolicznościami. Jednak postanowiłam do tego sobie wrócić :D
Advantan
Uciekaj póki możesz!
twistedup
Hahaha nie ma to jak ciepłe przywitanie :P
Przyszłam, wróciłam, ujawniłam się i już mnie nie chcą. :( xD
Shinri Gakusha
Czejść koledzy
Colderchocolate
No to witam :D
Mam na imię Dawid i mam 13 lat. Mieszkam w Białymstoku. Moją największą pasją jest Śpiewanie i (oczywiście) granie w Osu! C:
Zacząłem śpiewać rok temu, kiedy zająłem 4 miejsce w wojewódzkim konkursie, w którym startowało ok. 30 osób. Uważam, że brzydko śpiewam ale i tak to jest moja pasja ponad życie <3
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie dobrze.
Pozdrowionka ;)
Ned
.
Darkejas
Siemka wszystkim mam na imię Darek mam 17 lat W osu gram tak na serio od jakiegoś tygodnia xd.
UrbanJackJr
Hi everyone!
Jestem Urban. Gram w GD. Poprzez nią dowiedziałem się o osu! i marnuję jeszcze więcej czasu. Pozdrawiam.
klaaus
Halo, widać mnie ? :)

Witam wszystkich ! Jestem klaaus i zostałem graczem "osu!" przez... swoich mangoz#ebowych kolegów. Przez co również nim zostałem, lecz nie żałuję, mam co robić na lekcjach.

Dla ciekawskich : http://www.anime-planet.com/users/klaaus/anime

Jeszcze raz - witam wszystkich i pozdrawiam :)
XerXas
Siemaneczko wszystkim ! :)

Jestem XerXas aKa Marcin, W osu gram od 2 tygodni , a od 3 dni na tablecie nie moge sie przyzwyczaić. Ale ogólnie to oprócz osu to lubie pogrywać w Lige :D
To ten no.. Widzimy sie na beatmapach :)
Hi im Care
Witam, Mam na imię Hubert hehe, farmie sobie dt, na tablecie gram od roku, mam 17lat. Gram w cs I czasem W lige ;> ;)
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
xSkyerX
Trochę późno, ale też wszystkim witam.
szef_szefow
Wiem że post został utworzony dość dawno ale hmm :)

Jestem Aleksander aka DzinooooPL, gram w osu od 3 lat z dużymi przerwami ale myślę że wracam na "stałe" :D Gram głównie na osu!manii

Do zobaczenia wszystkim na #polish :)
wilczus
Ayo. Po 3 latach, ale jednak.
Wilczuś z tej strony. Jestem sobie osóbką, która w wolnym czasie trochę polami w tą wredną grę, ale raczej nie wyciągnie z siebie zbyt dobrych wyników. Przy dobrej wenie za pomocą priv zbieram pomysły i rysuje dla randomowych ludzi grafiki.

Miło poznać ;)
TheZanmato
Witam wszystkich!
Nazywam się Krystian i mam 22 lata.
Interesuję się Japonią, fantasy w różnych odmianach, grami tabletop (planszowe, karciane, itp.) profesjonalnym wrestlingiem oraz uniwersum Marvela. :P
Moimi ulubionymi zajęciami są fotografia oraz wycieczki rowerowe i piesze.
Uwielbiam również słuchać muzyki rockowej w wielu odmianach. ^^
Gram w Osu od niedawna i jestem dobry jedynie w Catch The Beat. XD
Fonek
Cześć jestem Dawid i mam 21 lat. w Osu! zaczynałem grać jakieś 3 lata temu w standardzie, ale jak dobrze pamiętam pograłem z 2 tygodnie i minął mi zapał do gry, teraz gram w tryb osu!mania, który bardzo mi się podoba, ale idzie mi dość kiepsko, pogrywam około od jakichś 4 miesięcy z sporawymi przerwami.
sables
Cześć!
Nightwing
Po ponad 3 latach gry w osu! wypadałoby w końcu przywitać się na forum :P Na tą grę sam nie pamiętam jak trafiłem. Możliwe, że przez przyjaciółkę, ale pewności co do tego nie mam :3 Miałem sporo dość długich przerw, ale ostatnio staram się grać w miarę aktywnie.
realswobby
Żeby tradycji stało się zadość...
Witam serdecznie!
Od ponad 4 lat w m&a, od trzech dni w osu :) Bardzo polubiłam tę grę już przy pierwszym zobaczeniu na YouTube (u Pewdsa), bo łączy w sobie to, co m.in. lubię, czyli muzykę z komputerowym graniem + takie przyjemności jak piosenki z ulubionych anime, openingi, amv, rysunki i wszelkie inne lubiane przeze mnie utwory. No i możliwość zrobienia własnej mapy, z czego już korzystam :) Zaskoczyło mnie, jak bardzo łatwy w obsłudze jest edytor. Ogólnie jak na razie same plusy, nic tylko się cieszyć :}.
Na razie dobrym sprzętem do grania nie grzeszę (mam laptop i używam touchpada), ale to się w przyszłości na pewno zmieni. Na razie wolę po prostu mieć przyjemność z grania, nawet jeśli dopiero z ledwością kończę "normal" :p
Ci najlepsi są niesamowici! Ciekawe, czy takiej gry można się nauczyć, jeśli na początku nie ma się zbyt dobrej koordynacji - bo np. naciskanie na przemian dwóch klawiszy to dla mnie coś nieosiągalnego... a podobno można grać i siedmioma przyciskami na raz (na tych najtrudniejszych mapach oczywiście) O_o'
Pozostałych wariacji osu! jeszcze nie sprawdzałam, jakoś mnie nie ciągnie.
Fajnie, że na forum można pogadać po polsku, bo mam trochę pytań, a szukanie odpowiedzi po angielsku jest dość żmudne... ale na ten temat założę już oddzielny wątek.
Poza powyższym dużo wolnego czasu spędzam przy rysowaniu (animu i nie tylko) i trochę czytam. Ostatnio zainteresowałam się też grami, lubię oglądać let's play'e, przy okazji uczę się nieco angielskiego - różnych użytecznych zwrotów :p No i w sumie to o mnie tyle.
Pozdrawiam wszystkich osu!maniaków i udanych wyników życzę ;)
Ukami
A witamy witamy w naszych spokojnych progach.

A co do nauczenia się tej gry, oczywiście, że się da trzeba tylko poświęcić temu wystarczającą ilość czasu :D
Bizju
Witam. :D
No to krótko... Jestem sobie 12 latka, która lami w osu!.
Snowy -
.....
Astar
witam jestem Szymek i gram sobie w gre
Marleza
Cześć i czołem!
Advantan
pytacie skąd się wziąłem
Lainey

Advantan wrote:

pytacie skąd się wziąłem
tak
Onlymorgonbot
Cześć :>
Hiro-Senpai
Po 3 latach egzystencji mojego konta chyba się też przywitam xP
Hiro z tej strony.
spi
Cześć
Zain Sugieres
Serwus
AyaTengu
Po roku przybijam czołem :d
Arow
Dzień dobry! :D
Angvite
Witam! :D
Advantan
witam w rodzince *hutszu*
Kyoshinku
(´・ω・`)
sables
Mecze komentuje to się sezonowców narobiło
show more
Please sign in to reply.

New reply