forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
MargaUkyo
^Dobrze,że skleroza nie boli :D
louthemacaron
Trochę już gram, ale chyba nigdy nie jest za późno na przywitanie się. Hej wszystkim~!
clumsyzitao
zarejestrowalam sie tu 12 miesiecy temu a w ogole sie nie przywitalam, og
wiec... czesc?
mam na imie ola i mam 15 lat :cry:
slucham chinczykow z mongolii
Qatsuro
Chyba po 3 latach nadszedł czas żeby się przywitać.
A więc witam mam na imię Kamil i siedzę na śląsku.
Lat 20 :P
Yaket
Tak po Ryuconowym osu!roomie postanowiłem się przywitać... tak więc cześć ;)

Pozdrawiam wszystkich z tego osu!roomu, to ja jestem tym komu komórka 2 razy wypadła :D
WujekGrzyb
Nie byłem, ale... cześć!
-Maus-
Łudżekjeb
Advantan
Chyba w końcu czas się przywitać.
Trochę się wstydziłem przez te parę lat grania.
C-cześć wszyscy.
Potajemnie kocham się w spim.
Bobair
cześć.
spi

Advantan wrote:

Potajemnie kocham się w spim.


>/////<
Australium
elo
sables

Advantan wrote:

Chyba w końcu czas się przywitać.
Trochę się wstydziłem przez te parę lat grania.
C-cześć wszyscy.
Potajemnie kocham się w spim.
Cześć.
Kyoshinku
(´・ω・`)
sables
Cześć Kyosiu!
CuteCurry
Cześć, to znowu ja!
Advantan
Zbanujcie go zanim wróci na dobre.
sables
Cześć spisiu!
uszy duszy
Witam wszystkich!
Advantan
hej
MaziJoker
Hej
simax
hej
twistedup
Cześć Wszystkim :D
Na osu! Jestem już od bardzo, bardzo dawna, ale jakoś tak nigdy nie ciągnęło mnie, żeby się jakoś specjalnie tutaj udzielać. Zaczęłam właściwie grać jak miałam 16 lat, czyli to już w sumie 4 lata bez ujawniania się jako tako. No więc jestem Dominika, mam 20 lat. W graniu miałam sporą przerwę, spowodowaną brakiem komputera, oraz paroma niezbyt szczęśliwymi okolicznościami. Jednak postanowiłam do tego sobie wrócić :D
Advantan
Uciekaj póki możesz!
twistedup
Hahaha nie ma to jak ciepłe przywitanie :P
Przyszłam, wróciłam, ujawniłam się i już mnie nie chcą. :( xD
Shinri Gakusha
Czejść koledzy
Colderchocolate
No to witam :D
Mam na imię Dawid i mam 13 lat. Mieszkam w Białymstoku. Moją największą pasją jest Śpiewanie i (oczywiście) granie w Osu! C:
Zacząłem śpiewać rok temu, kiedy zająłem 4 miejsce w wojewódzkim konkursie, w którym startowało ok. 30 osób. Uważam, że brzydko śpiewam ale i tak to jest moja pasja ponad życie <3
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie dobrze.
Pozdrowionka ;)
Ned
.
Darkejas
Siemka wszystkim mam na imię Darek mam 17 lat W osu gram tak na serio od jakiegoś tygodnia xd.
UrbanJackJr
Hi everyone!
Jestem Urban. Gram w GD. Poprzez nią dowiedziałem się o osu! i marnuję jeszcze więcej czasu. Pozdrawiam.
klaaus
Halo, widać mnie ? :)

Witam wszystkich ! Jestem klaaus i zostałem graczem "osu!" przez... swoich mangoz#ebowych kolegów. Przez co również nim zostałem, lecz nie żałuję, mam co robić na lekcjach.

Dla ciekawskich : http://www.anime-planet.com/users/klaaus/anime

Jeszcze raz - witam wszystkich i pozdrawiam :)
XerXas
Siemaneczko wszystkim ! :)

Jestem XerXas aKa Marcin, W osu gram od 2 tygodni , a od 3 dni na tablecie nie moge sie przyzwyczaić. Ale ogólnie to oprócz osu to lubie pogrywać w Lige :D
To ten no.. Widzimy sie na beatmapach :)
Hi im Care
Witam, Mam na imię Hubert hehe, farmie sobie dt, na tablecie gram od roku, mam 17lat. Gram w cs I czasem W lige ;> ;)
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
xSkyerX
Trochę późno, ale też wszystkim witam.
szef_szefow
Wiem że post został utworzony dość dawno ale hmm :)

Jestem Aleksander aka DzinooooPL, gram w osu od 3 lat z dużymi przerwami ale myślę że wracam na "stałe" :D Gram głównie na osu!manii

Do zobaczenia wszystkim na #polish :)
wilczus
Ayo. Po 3 latach, ale jednak.
Wilczuś z tej strony. Jestem sobie osóbką, która w wolnym czasie trochę polami w tą wredną grę, ale raczej nie wyciągnie z siebie zbyt dobrych wyników. Przy dobrej wenie za pomocą priv zbieram pomysły i rysuje dla randomowych ludzi grafiki.

Miło poznać ;)
TheZanmato
Witam wszystkich!
Nazywam się Krystian i mam 22 lata.
Interesuję się Japonią, fantasy w różnych odmianach, grami tabletop (planszowe, karciane, itp.) profesjonalnym wrestlingiem oraz uniwersum Marvela. :P
Moimi ulubionymi zajęciami są fotografia oraz wycieczki rowerowe i piesze.
Uwielbiam również słuchać muzyki rockowej w wielu odmianach. ^^
Gram w Osu od niedawna i jestem dobry jedynie w Catch The Beat. XD
Fonek
Cześć jestem Dawid i mam 21 lat. w Osu! zaczynałem grać jakieś 3 lata temu w standardzie, ale jak dobrze pamiętam pograłem z 2 tygodnie i minął mi zapał do gry, teraz gram w tryb osu!mania, który bardzo mi się podoba, ale idzie mi dość kiepsko, pogrywam około od jakichś 4 miesięcy z sporawymi przerwami.
sables
Cześć!
show more
Please sign in to reply.

New reply