1. osu! forums
  2. Language Specific
  3. Other Languages
  4. Polski

show more
posted

barteckzur wrote:

pomyslalem ze kiedys wypada...
witam, jestem Bartek i po półtora roku po raz pierwszy pisze na polskim forum
18 lat, Wielkopolska, chodze do LO. W sumie to nie robie nic ciekawego poza graniem w kółka i oglądaniem hinskich bajek :|czasem robie zdjecia.
w osu umiem tylko szybko klikac majac przy tym zerowy aim
lubie DT
nienawidze 10.3
slucham prawe kazdego gatunku muzy konczacego sie na -core.
a no i gram w GO
gówniany gust, ale

+patchouli best gril
dla mnie #3 więc całkiem ok ;f
posted

Ciunek wrote:

+patchouli best gril
dla mnie #3 więc całkiem ok ;f
Z kim ja tu siedzę. U mnie Patchouli to dopiero #34.

Metal to gówno
posted

spi wrote:

Metal to gówno
prawie wszystkiego. nie slucham nic metalowego :^)
posted
Nie rozumiem, te wszystkie metalcore'y, hardcore'y, kojarzą mi się przede wszystkim z trzema akordami i darciem mordy. Czyli z metalem.
posted
slucham glownie speedcoru, hardcoru, happy hardcoru, lolicoru, breakcoru, kolejnosc przypadkowa
czasem jeszcze gabber ale to raczej rzadko :^) Metalu nie ruszam
posted
To też brzmi jak gówno.

Po co wam te wszystkie gatunki. Prosty człowiek, jak ja, tylko się w tym gubi.
posted
Ja tam słucham tego co mi wpadnie w ucho i tyle :P Nie zwracam uwagi co to za gatunek xD
posted
Cześć, jestem Looney, ale na serio to mam na imię Olga... Nie wpisałam się wcześniej, bo nie wpadłam na tak genialny pomysł :oops: Ogółem nie gram za dobrze... Mam 3 koty, mieszkam na zadupiu, lubię i umiem pływać (i ze sportów tylko tyle), gram na basie, czasem piszę opowiadania i inne badziewia, często jem słodycze i nadal jestem chuda jak z wykałaczek. No i mam 15 lat (nie wspominałam, to teraz wspominam).
Jak na spowiedzi :D
posted

Looney Lovebad wrote:

gram na basie
Biedny nasz Bass ;_;
posted

Looney Lovebad wrote:

Cześć, jestem Looney, ale na serio to mam na imię Olga... Nie wpisałam się wcześniej, bo nie wpadłam na tak genialny pomysł :oops: Ogółem nie gram za dobrze... Mam 3 koty, mieszkam na zadupiu, lubię i umiem pływać (i ze sportów tylko tyle), gram na basie, czasem piszę opowiadania i inne badziewia, często jem słodycze i nadal jestem chuda jak z wykałaczek. No i mam 15 lat (nie wspominałam, to teraz wspominam).
Jak na spowiedzi :D
Trap wykryty'd.
posted
Już dwa miesiące gram w Osu i coraz bardziej mi się podoba, więc witam wszystkich forumowiczów :> Nazywam się Paweł mam 17lat grywałem w CoD:BO, Bf3, aktualnie Dota2 z przerwami na Osu, ale teraz to nie wiem co jest przerwą ;) dopiero zaczynam więc wszelkie rady z chęcią wysłucham :)
posted
Witam wszystkich, jestem Michał. W osu! gram kilka dni i raczej mi się nie znudzi ;)
posted

Freszol wrote:

raczej mi się nie znudzi
Oj zobaczysz, ta gra stanie się Twoim największym koszmarem ;_;
(dobre słowa otuchy)
posted
Dobry wieczór. Jestem Piotr i pochodzę z Bydgoszczy. W osu! gram już jakiś czas, ale dopiero teraz odważyłem się napisać :)
Lubię bardzo słuchać muzyki, gry muzyczne (oczywiście osu!, Guitar Hero, Taiko no Tatsujin, DJ Max) często sobie śpiewam (nie tylko przy goleniu). Lubię też oglądać anime.
To na razie tyle, jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę :P
posted
Yo, na imię mam Krzysiek, grammgre od bez mała 2 latek (wliczając zajebiście długie przerwy) i tytuł mnie się całkiem podoba, tylko szukam przyjaciół co by było odrobinę ciekawiej.

Oprócz osu! zazwyczaj lubię w coś pograć, ostatnio katowałem ligę od 4 lat, jednak gierka nie daje mi już takiej satysfakcji. No i randomy denerwują. Nie pogardzę dobrym czytadłem (aczkolwiek niczego nie zdołałem ukończyć od jakiegoś roku) albo dobrym anime. Obecnie czekam niecierpliwie na drugi sezon tytanów, Mikasę i kapitana Levi'ego.

Mam 23 lata.

Nie wiem co jeszcze napisać, peace.
posted

Devici wrote:

Yo, na imię mam Krzysiek, grammgre od bez mała 2 latek
krul
posted
Witam jestem sobą bo lubię nie zmienię się bo tak chcesz XD :D
posted
Witam forumowiczów. Tu Rafał z Łodzi. Z osu! spotkałem się kilka dni temu i mnie wciągnęło :D. Niektórzy mówią, że pierwszy zachwyt przemija ale nie zmienia to faktu, że gra jest świetna, a przede wszystkim jej społeczność. Interesuję się językami oraz anime :D. Czy was też osu! tak strasznie frustrowało na początku? Strasznie chciałbym wejść na wyższe poziomy, lecz są jeszcze zbyt trudne. Ale jak to mówią - trening czyni mistrza 8-) . Poleciłby ktoś jakieś fajne mapy dla początkującego?
posted

Ceplix wrote:

że gra jest świetna, a przede wszystkim jej społeczność.
Śmiechłem.
posted

Ceplix wrote:

że gra jest świetna

Ceplix wrote:

a przede wszystkim jej społeczność.
Mało jeszcze o tej grze wiesz i jeszcze mniej o jej społeczności.
show more
Please sign in to reply.