forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Kiyo_old_1
Jak Kasia ma swoje zdjęcie na avku, to... nvm...
Bass
To jest jej zdjęcie bo postowała kiedyś w temacie.
Kiyo_old_1

Bass wrote:

To jest jej zdjęcie bo postowała kiedyś w temacie.
:!: Jaram siem :D
Cydros
Ja tesz! OMG OMG
Kiyo_old_1

Cydros wrote:

Ja tesz! OMG OMG
Trzeba ją wyczaić i pogadać :D
Cydros

Kiyochan wrote:

Cydros wrote:

Ja tesz! OMG OMG
Trzeba ją wyczaić i pogadać :D
Na piwo od razu!
klubek
Cześć jestem spiderman. Ratuję świat od złoczyńców.
Kiyo_old_1

Cydros wrote:

Na piwo od razu!
Okeeej! To teraz musimy ją złapać :D
_____________________________________________________________________________________

Cześć Spiderman.
Cydros
Cześć Spiderman
xAssassin
Dobra to może i ja się przedstawię ;)
Siema jestem Łukasz, ale znajomi mówią na mnie Assassin. W osu! uczę się grac od 6 miechów. Codziennie dojeżdżam na polibudę w Poznaniu( niestety ), w wolnym czasie oglądam anime MAL, gram w osu! (czasem coś innego typu Assassin IV itp.), ostatnio także zacząłem grać w CS:GO (z przymusu :P) oraz całymi dniami siedzę na ts-ie.
Na koniec dodam, że uwielbiam Momo Deviluke z anime To love RU xD
Raito-

klubek wrote:

Cześć jestem spiderman. Ratuję świat od złoczyńców.
Cześć spidermenie, dla mnie i tak na zawsze będziesz Bubusiem.

Cześć Łukasz.
Cydros
Cześć Lukasz
Kiyo_old_1
Cześć Łukasz.
zzqWilliam
Cześć Łukasz
Dess1210
Cześć Łukasz ^^
Ciunek
To się robi nudne w zastraszającym tempie.
Tidek
Widzę że ktoś chcę dostać porządne PRANIE!
Bass

Ciunek wrote:

To się robi nudne w zastraszającym tempie.
Cześć Krzysztof (o:
AmaiHachimitsu
"znajomi mówią na mnie assassin"


Czemu mnie to tak śmieszy "zadzwoń do assassina czy by na piwo nie wyszedł" kurwa już zwykłe ksywy się skończyły? : D
xAssassin

AmaiHachimitsu wrote:

"znajomi mówią na mnie assassin"


Czemu mnie to tak śmieszy "zadzwoń do assassina czy by na piwo nie wyszedł" kurwa już zwykłe ksywy się skończyły? : D

niestety tak :(
Cydros

Ciunek wrote:

To się robi nudne w zastraszającym tempie.
Nie moja wina, że zaczęli mnie papugować :(
Galkan
Zwyczajnie darujcie sobie już pisanie tylko "cześć <imię>" jeden po drugim; albo szarpnijcie się na coś więcej albo nie piszcie w ogóle.
Kiyo_old_1
Galkan. Nie denerwuj się no ._.
rEdo

AmaiHachimitsu wrote:

Czemu mnie to tak śmieszy "zadzwoń do assassina czy by na piwo nie wyszedł" kurwa już zwykłe ksywy się skończyły? : D
10/10
DeletedUser_613592
z
Akisiowa
Dobry~
Jako, że ostatnimi czasy troszku częściej gram w osu! i wchodzę na polisha (;o) postanawiam napisać tu coś od siebie.

Jestem sobie Akiś, w osu! gram ponad dwa lata, od kilku miesięcy praktycznie tylko taiko, jednak przydarzy mi się czasem zagrać inne tryby (: Oprócz grania w osu! lubię też grać w inne gry (mam nadzieję, że chociaż dla was dziewczyna grająca w gry to nic dziwnego ;o ). Interesuję się M&A oraz ogólnie samą Japonią. swoje zainteresowanie skłaniam głównie ku japońskiej muzyce, z wyszczególnieniem rocka (:
Lubię konwenty, lubię się przytulać i zabiję za czekoladę :D Moim Menszem jest Dess1210 <3
Przytulam się do wszystkiego *przytula krzesło*
Jakieś pytania czy cuś, to zapraszam na PW (:
DarkStoorM

Akisiowa wrote:

[...]od kilku miesięcy praktycznie tylko taiko[...]
No no, będzie w czym wybierać C;
Nie no, żartuję, witaj/witajcie reszta!
Dess1210
Witaj rzonie~~
Ćwicz w Taiko ćwicz no i udzielaj się ;)
[Nemesis]
.
Ciunek
Nie widzę tu nigdzie jego hejtów? A nawet jak hejci, to co to ma do jego ranku? Ma prawo hejcić, niektóre posty tutaj wyglądają jakby pisały je lekko mówiąc mentalnie upośledzone 15latki.

No i siema tym, z którymi się nie witałem jeszcze, heh.
sables
Witam.
W osu jestem totalnym świeżakiem, zarejestrowałem się dwa miesiące temu, trochę pograłem i pech chciał że spadł na mnie obowiązek przeprowadzki. Brak neta, srylion rzeczy na głowie i w konsekwencji osu się trochę zakurzyło. Dzisiaj sobie o tym przypomniałem i oto jestem.
Z grami tego typu można powiedzieć, że jakieś tam doświadczenie mam. Dziesiątki jak nie setki godzin spędziłem przed PS3 grając w Hatsune Miku Project Diva F, niszcząc doszczętnie pada. Czas na pecetowe zmagania z klikaniem w kółka.
Pozdro.
Tidek

sables48 wrote:

Witam.
. Dziesiątki jak nie setki godzin spędziłem przed PS3 grając w Hatsune Miku Project Diva F, niszcząc doszczętnie pada. Czas na pecetowe zmagania z klikaniem w kółka.
Sprowadzana czy Europejska wersja? Jeśli EU to gdzie i za ile udało Ci się to zgarnąć?
sables
Sprowadzana prosto z Japonii. Co ciekawe z 2 tygodnie po tym jak zamówiłem grę, świat obiegła wiadomość że Miku będzie z angielskim menu do pobrania w europejskim playstation store, sic!
Advantan
Nie wiem o co chodzi.
Witajcie wszyscy nowi! Jestem miłym człowiekiem, on kłamał.
Quinter
Witam Wszystkich! Mam na imię Piotr. Zarejestrowałem się (podobno) 4 lata temu. Jednak wtedy gra w osu!, cóż... nie wciągnęła mnie. Teraz wróciłem pełen werwy i ochoty do grania. Widzę że, naprawdę sporo rzeczy zmieniło się na lepsze. Jest na pewno o wiele łatwiej "wsiąknąć" w tą grę nowicjuszom. Mam nadzieje, że osu! szybko mi się nie znudzi.
Rikuciak
Witaj Piotrze. Na wstępie powiem, że Advantan to osoba nie godna twego czasu i powinna zostac ignorowana, dziękuje.
Yapa_old_1
Czeźć jestem Yapa, Advantan to gówno.
Interesuje się 13-latkami, kościołem rzymskokatolickim i chińskimi bajkami.
Piszcie do mnie jak chcecie :)))0)
Shiven96PL
Siemka "Animefagi", "Mangozjeby" i "Normalni ludzie"! :)
Jestem Krystian, w dowodzie 17 lat (już zaraz 18). Jeszcze ani razu nie chciało mi się napisać choć jednego posta na tym forum, więc to będzie ten pierwszy (mam nadzieje, że nie ostatni). Na grę w osu namówiła mnie koleżanka i mnie wciągnęło. No i tak zostało. Dziękuje za czytanie tych wypocin ;D
Pozdrawia Shiven!
spi

Rikuto wrote:

Witaj Piotrze. Na wstępie powiem, że Advantan to osoba nie godna twego czasu i powinna zostac ignorowana, dziękuje.
CuteCurry
96 i PL w nicku. Oby to był jednak ostatni.
show more
Please sign in to reply.

New reply