forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Raito-

Hydra wrote:

Chce spróbować bubble tea lecz jest to mało dostępne :C. Chyba tyle XD. A i ogólnie jestem głupi :D
Polecam oolong z blueberry ;>
A ja polecam zielone jabłko z liczi. :3
Hydra
A ja polecam zielone jabłko z liczi. :3
ajj jak moglem zapomniec o dodatku liczi ajjj
Czepel
Dobra, wypadałoby się przedstawić, skoro mam zamiar trochę dłużej pograć xD

Maciek, lat 18. Mieszkam w Złotoryi, ale równie często można spotkać mnie w Legnicy i Wrocławiu. Interesuję się grafiką komputerową, geografią, programowaniem, muzyką, mangą, anime itp. Zajmuję się też tłumaczeniem mang i hobbystycznie piszę opowiadania :D

W osu! gram dopiero 3 dzień. Wciągnęło mnie do gry kilku znajomych i jakoś tak zostałem. Jak na razie expię w trybie taiko, jednak dobrze idzie mi też w CTB :D


Pozdrawiam ;)
Dess1210
Ohha Czepelku ^^
-Chizuru-
A co mi tam... stać mnie to się przywitam D:

Cześć wszystkim.

Na imię mi michał, lat 18, pomorskie. Lubię grać(inaczej by mnie tu nie było), denerwować ludzi, książki, różne zwierzaki(aczkolwiek nie wszystkie), oszyfiście muzykę bo jakżeby inaczej i jazdę na rolkach! badum w kamień. ;_; *ale i tak najbardziej kocham anime D:* I w osu gram czy miesiące jakoś(standard). Tak więc ten no...


...Cześć !>.<
Nakumas
yep
Ciunek

Nakumas wrote:

Szymon, lat 15. Nienawidzę ludzi, oraz tej pory w której świeci słońce(dzień?) nie uznaje czynności zwanej spaniem(vampire mod), uwielbiam deszcz i chujową pogodę. Wierze w Szatana, ubóstwiam zło, Mrok to moje drugie imię(albo jakoś tak). Fan gier, animców, oraz wszystkiego co w internetach dziwne(co japońskie itd.) Gram niby w jakieś osu!(1rok), Ligii Legend(2lata) i jakieś Hyńskie gierki, a i tak w żadną z nich nie potrafię grać. Jak widać próbuje być zabawny, co mi zupełnie nie wychodzi.


A to mój sensei/senpai Shirkan
http://puu.sh/5A1PJ.ogg

That is all.
zzqWilliam

Ciunek wrote:

Nakumas wrote:

Szymon, lat 15. Nienawidzę ludzi, oraz tej pory w której świeci słońce(dzień?) nie uznaje czynności zwanej spaniem(vampire mod), uwielbiam deszcz i chujową pogodę. Wierze w Szatana, ubóstwiam zło, Mrok to moje drugie imię(albo jakoś tak). Fan gier, animców, oraz wszystkiego co w internetach dziwne(co japońskie itd.) Gram niby w jakieś osu!(1rok), Ligii Legend(2lata) i jakieś Hyńskie gierki, a i tak w żadną z nich nie potrafię grać. Jak widać próbuje być zabawny, co mi zupełnie nie wychodzi.


A to mój sensei/senpai Shirkan
http://puu.sh/5A1PJ.ogg

That is all.
Jebłem i nie wstaję :P
To "Szymon" rozwala :D Teraz słucham tego na okrągło haha :D
Nakumas
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiyo_old_1
Witam. Mam 18 lat. Mieszkam w Łodzi. na co dzień zajmuję się szukaniem pracy, graniem w osu!, no-lifieniem na YT. Palę, piję tylko na woodstocku. Próbuję (nieskutecznie :<) wkręcić się na #polish w jakieś rozmowy. Może kiedyś :c
Dess1210
Próbuj, może trafisz na moment, w którym nie będzie hejtów ani bóli dupy o coś ;D Wtedy da radę pogadać.
Kiyo_old_1
Niby raz mi się udało, ale nic z tego nie wyszło :D
spi

Kiyochan wrote:

Próbuję (nieskutecznie :<) wkręcić się na #polish w jakieś rozmowy. Może kiedyś :c
>próbuję
Próbowaniem gówno zrobisz. Nie próbuj, po prostu rób to. Pisz po prostu nie przejmując się hejtem. Zauważ, że hejt leci też na stałych wyjadaczy polisha zależnie od humoru i nastroju.
Kiyo_old_1
Akurat hejtem, to ja się mało przejmuję :D
Cydros
Cześć jestem nowy, nauczycie mnie grać?
spi
Nie, spierdalaj. ):
xAssassin

Cydros wrote:

Cześć jestem nowy, nauczycie mnie grać?
Ta, jak widzisz te kółka to musisz klikać w nie :P
MaziJoker
Cześć.
Cydros
jarzyna pls no ;;
Kiyo_old_1

xAssassin wrote:

Ta, jak widzisz te kółka to musisz klikać w nie :P
A ja myślałem, że trzeba od nich kursorem uciekać. ; o
Yurisia

jarzyna wrote:

Nie, spierdalaj. ):
Tak piękne, płaknęłam.
Dylanovsky
Cześć !

Jestem Daniel, pseudonim Dylan, albo MrDylanos.
Mam 17 lat xd i Nie wiem jak mam się przywitać dlatego też napiszę o tak
Hello Community <3 ^ _ ^

Edit #1 : Mało się udzielam więc czasami moje zdanie, może być nwm, Złote ?
Cydros
Cześć Daniel
MaziJoker
Cześć Daniel
CuteCurry
Cześć Daniel
zzqWilliam
Cześć Daniel
mk4y_old
cześć daniel! /przywitać samego siebie~
spi
Cześć Daniel
xAssassin
Cześć Daniel xD
Raito-
Cześć Daniel, zostaniesz mojim pszyjacielem?
Dess1210
Cześć Daniel ^^
Radziulka
Cześć Daniel.
Kiyo_old_1
Cześć Daniel.
WujekGrzyb
Cześć Daniel

To i ja się przywitam:/ po stu latach wypada

Cześć wszystkim, jestem Jacek, lubię przepoławiać deski i jeść mandarynki. Wtorek to mój ulubiony dzień tygodnia, uwielbiam muzykę ktorej się trochę uczyłem we własnym zakresie. Studiuję to co wszyscy, i uważam że mówię o sobie za dużo.

Tosty też są świetne.
Cydros
Cześć Jacek
zzqWilliam
Cześć Jacek
Dess1210
Cześć Jacek ^^
xAssassin
Cześć Jacek
MaziJoker
Cześć Jacek
rEdo
Jeść Czacek
show more
Please sign in to reply.

New reply