forum

Przywitaj się!

posted
Total Posts
1,313
show more
Kurasha

4FunTV wrote:

Nie lubię Nightcore, bo niezależnie od tego jak bardzo będzie chciał brzmiać jak anime i tak brzmi jak gunwo.
Już Cię lubię. (<- tak bardzo, że nawet Cię z dużej litery napisałem)
Forfen
Kurde kurde, już mam fanów.
Polska scena, dobra scena.
Kyoshinku
(´・ω・`)
Forfen

Kyoshinku wrote:

Korzystaj póki tłum Cię nie zje : D
Tak zrobię.
Tidek
Cześć 4FunTV, jestem Tidek i nie lubię 80% polisha.

4FunTV wrote:

Nie lubię Nightcore, bo niezależnie od tego jak bardzo będzie chciał brzmiać jak anime i tak brzmi jak gunwo.
O ty kuhwo pieprzona, nawet taki zjeb*ny nightcore ma swoje perełki.
DeletedUser_613592
z
Forfen

worst fl player wrote:

superprotip, grasz w gównianą gre, grałem w nią, wiec ci mowie ze jest gówniana. dobra robota.
W takim razie wiem, że jest gówniana.
Psujesz system synu ;/
Advantan
Pamiętaj też, że Kyo jest brzydką parówką. Graj w Taiko, trzeba upokorzyć Acritha - CO NIEM.
Forfen

Borsucz wrote:

Pamiętaj też, że Kyo jest brzydką parówką. Graj w Taiko, trzeba upokorzyć Acritha - CO NIEM.
Tak się składa, że w Taiko gram. Dobre na streamy.
Parówki to ja wcinam, więc jak Kyo jest parówką no to czeka go zjedzenie na śmierć.
Arbuz-chan

4FunTV wrote:

Borsucz wrote:

Pamiętaj też, że Kyo jest brzydką parówką. Graj w Taiko, trzeba upokorzyć Acritha - CO NIEM.
Tak się składa, że w Taiko gram. Dobre na streamy.
Parówki to ja wcinam, więc jak Kyo jest parówką no to czeka go zjedzenie na śmierć.
Koleś z nickiem Kyoshinku? gud game
KrolEjegow
Witajcie , mam na imie Alan znany jako KrolEjegow lub jak kto woli :3 .Mam 15 lat ;w;. Nołlifie w osu! i DarkOrbit :3 . Na co dzień zajmuje się układaniem kostki rubika i tańcem ^ω^ . Pozdrawiam :3
Advantan
Cześć. Wyrzuciłem cię ze skype.
Sawa88
Mnie byś chociaż dodał.
Aidanin
Aidanin ( Kirito Kiritałke )
Gram w osu hardcorowo od 2 tyg a tak raz na jakiś czas 3 misiace od 2 tygodni gram tylko w osumanie ;3
20 lat mam tworze strony www i jestem otaku :3 niektórzy mówia ze emo alemam to gdzies ;3
Dess1210
Hmmm po tych niby 3 latach grania wypadałoby coś napisać ;x

Ohhayou~~
Niektórzy mogą mnie kojarzyć jako DesuChaan albo Deśś. Mieszkam w świętym mieście - Częstochowie i mam... za miesiąc skończę 19 lat ;x. W Osu grywam od 2010 roku, od 2011 uzależniłam się od Taiko (lecz i tak lamię ;__;). Niestety przez brak czasu się troszkę zaniedbałam i nie umiem znów wskoczyć na #20 w Polsce ;__;.
Poza tym... jestem konwentowiczem - można mnie spotkać na różnych imprezach mangowych lub mangowo-fantastycznych jako helper lub twórca atrakcji. Dodatkowo jestem prezenterką w Radiu Banzai.

hum hum hum... jakby ktoś planował się wybrać na Tsurucon albo BxC to... fajnie będzie się poznać xD
Bass

DaraX wrote:

hum hum hum... jakby ktoś planował się wybrać na Tsurucon albo BxC to... fajnie będzie się poznać xD

Im więcej ludzi do osu!rooma tym lepiej XD
Dess1210
Osu!Room taaaaak *-* Jak tylko znajdę czas to na bank wbiję (ewentualnie jak ktoś mnie po prostu siłą zaciągnie) ^^
AmaiHachimitsu
KonwentOwO!11


Siema Deśś, ja Cię kojarzę Ty nie masz prawa, have fun.
Rayso97
No to tak. Jestem Adam, mieszkam w sierpcu. Mam 16 lat , jestem spod znaku ryby. Od wielu lat grałem w róże gry ale osu zaciekawiło mnie swoją oryginalnością. Chętnie pogram z wami hardy itp. na multi więc zapraszać mnie do znajomych :D
Ace199212
Hej .-. jestem Ace.
Gram w Osu! od jakichś 2 miesięcy z przerwami .-. średnio mi idzie i gram na myszce ._.
Ogólnie kocham gry <3 przewaznie gram na x360 w fpp/tpp shootery ._.
Wiek jak w profilu ._. Mieszkam na górnym śląsku (to tam gdzie Katowice na mapie :> ).
W rl jestem bardzo nieśmiały XD W razie czego możecie pytać xd
Mógłbym sie wypowiedziećw temacie historii nicku xd ale historia mojego to jakieś 2 lata ewolucji i od 6-7 lat jest już na stałe. xd
Wpiszcie w google "Ace199212" i podziwiajcie xd
Pandemoniusz
No siema Ace, popraw sobie to "Racoon City" w profilu. ;3
Dess1210
Witam towarzysza z Górnego Śląska ;)
Planujesz wybrać się może na Tsurucon do Rybnika? :D
Ace199212

DaraX wrote:

Witam towarzysza z Górnego Śląska ;)
Planujesz wybrać się może na Tsurucon do Rybnika? :D
Raczej nie ;o
Nie przepadam za zjazdami anime xD
Jedyne anime jakie teraz oglądam to Shingeki No Kyojin.
xd

Literówka w fikcyjnym mieście? <_< Dam prawdziwe xd a co ! xd
[Nemesis]
.
Advantan
WareVolf znalazł sobie towarzysza.
littlekathi
Sześć wszystkim :)
Trenisette
Hej jestem Trenisette

Mam do was mega prośbę !

Kilku ludzi zostało poproszonych o polubienie pewnej strony i rozsyłanie jej dalej !

Więc mam do was tę samą prośbę !

Galkan edit: link usunięty
Advantan
Nie, wypierdalaj.
AmaiHachimitsu
Ujmę to w sposób identyczny, jak ja to widzę w przypadku gier online:

Dobra gra nie wymaga żadnej reklamy, reklamujące się gry są albo chujowe, ew. po prostu słabsze od konkurencji, lub po prostu chylą się ku upadkowi.

I to samo jest z tym fanpagem.

ten fanpage się nie utrzyma jeśli 400 osób w ogóle nie zainteresowanych tematem zalajkuje go "bo prosili nas".

Ale widzę parcie na fejsika jest potężne, choć to samo można by zrobić na głupim blogu.

Seriously, tematyka tego fanpage'a zainteresuje wąską... BARDZO WĄSKĄ grupę ludzi, więc po co w ogóle próbować się bawić w jakieś lajkowanie? Dla fejmu ten fanpage czy żeby się czymś podzielić z innymi??

Zgaduję, że w rzeczywistości to Ty jesteś właśnie założycielką tego fanpage'a, jeśli nie to przekaż autorce, że lepiej jest albo porzucić chory pomysł albo mieć wyjebane i po prostu wrzucać co Ci się tam podoba, jak się ludziom spodoba - fajnie, ale zbieranie lajków na siłę to równie dobrze możesz wyobrazić siebie liżąc nam pałę w zamian za lajka. Dobrze się z tym czujesz?
CuteCurry

AmaiHachimitsu wrote:

Ujmę to w sposób identyczny, jak ja to widzę w przypadku gier online:

Dobra gra nie wymaga żadnej reklamy, reklamujące się gry są albo chujowe, ew. po prostu słabsze od konkurencji, lub po prostu chylą się ku upadkowi.
Jeżeli nie będzie absolutnie żadnej reklamy, to nie ważne jak dobra jest ta gra, nikt nie będzie w nią grać, ponieważ nikt nie będzie o niej wiedzieć. Przekaz z ust do ust (w sensie informacji o grze, bez skojarzeń mi tu!) też jest formą reklamy.
Galkan
Fixed. Chcecie dalej o tym gadać, to do Randomu proszę.
Ukami
Jak wszyscy to wszyscy.
Witam was nazywam się Jakub lat 15 i jestem z Łodzi. W osu! zacząłem grać jakieś 3 lata temu po czym przerwałem po miesiącu i nie dawno wróciłem. Gram w ctb oraz standarda. Oczywiście w oba te tryby nie potrafię grać. Interesuję się anime, które oglądam od chyba 8-9 roku życia, zbieram gry komputerowe. Nie mam planów na przyszłość, no chyba, że stanie się lepszym w tą grę jest dla mnie rzeczą do wykonania. Muzyki słucham różnej, a filmów nie oglądam. To chyba wszystko.
Pharios
Czemu dopiero teraz odnalazłem to forum...
Zwą mnie Adrian i mam w tej chwili 15 wiosen na karku. Gram w standardowe osu od ponad roku, ale próbuję swych sił w innych trybach. Lubię słuchać muzyki (jak chyba każdy) i grać na kompie... Dość dużo czasu xD. Jestem także fanem anime i mangi. Plany na przyszłość? A co do wyboru ma gimbus jak nie informatykę ?.
Chcecie wiedzieć więcej piszcie na PW xD
zzqWilliam
A w sumie wszyscy piszą, a ja od ponad 7 miechów i się nawet nie raczyłem przywitać :P. Ale, nigdy nie jest za późno :D

Jestem Mariusz i już brakuje 2 miechów do lat 15 :D. Interesuję się prawie że wszystkim co na tym świecie istnieje. Mam chęć pójścia na studia takie jak np. astronomia lub co dziwniejsze filozofia i elektronika. Głównie to gram w osu! bo nic innego lepszego nie ma, te gry które teraz się produkuje to tylko raz przejść i do śmieci, nie to co dawniej, jak np. moja bardzo lubiana gra croc część pierwsza jak i druga, w to mogę grać w kółko i w kółko. Lubię słuchać wszystkich typów muzyki, od metalu po rap(MC Sobieski rządzi!). Wku'wia mnie moje biurko które w dłuższych sekwencjach się trzęsie jak oczadziałe :D Mój pokój jest moim warsztatem, od konstrukcji "z drewna" do układów scalonych (pochwalę się tutaj skrzynią biegów do gier którą zrobiłem w wakacje :) ). Co jeszcze mogę napisać... Wśród wszystkich pozytywów jestem baaardzo leniwy i momentami mogę być wkurzający(przynajmniej to zauważyłem w moich kontaktach z przyjacielem, a może to po prostu zależy od jego humoru :D ). Af, ale się rozpisałem, jak mnie wena weźmie to nie ma końca :)
r E s P
Siemka jestem Maks mam 14 lat interesuje się takimi grami jak Tf2, osu!, Cs, Warsow. Gram w osu! od roku (dalej nie umiem streamować :C). Po za tym interesuje się matematyką i informatyką. Mieszkam w tomaszowie lubelskim. Chce spróbować bubble tea lecz jest to mało dostępne :C. Chyba tyle XD. A i ogólnie jestem głupi :D
Advantan
Maks? Maksymilian, czy jak? Zawsze podobało mi się "MAX". Nazwałem tak psa, ale dziecko w życiu bym tak nie nazwał. Witajcie!
Kosmacz
Siema!
Shouto x Jay
Ohayo!

Jestem Jędrzej, mam 19 lat, mieszkam i studiuję w Toruniu. Oglądam anime, gram na gitarze, klawiszach i śpiewam, dużo czasu zajmują mi także osu!, FIFA 14, Heroes III i Europa Universalis I/III.

W osu! gram od niedawna, w dodatku tylko klasyka, a wciągnęło mnie ponieważ muzyka, anime i komputery to moje trzy wielkie pasje. Zawsze gram by kogoś pokonać, osoba która poleciła mi osu! po dwóch tygodniach nołlajfienia została daleko w tyle w rankingach. Starannie dobieram sprzęt, modyfikując ustawienia tak, aby osiągać najlepsze rezultaty.

Pozdro!
Kiciuk
Siemka.
Hydra
Chce spróbować bubble tea lecz jest to mało dostępne :C. Chyba tyle XD. A i ogólnie jestem głupi :D
Polecam oolong z blueberry ;>
show more
Please sign in to reply.

New reply